مجله گیزمیز

آخرین پیکر شهید آتش نشان پیدا شد/ تعداد مفقودین کسبه پلاسکو به ۱۰ تن رسید!

 • با پیدا شدن آخرین پیکر شهید آتش نشان، تعداد شهدا ۱۶ تن رسید.

   

  .

  تصویر آخرین پیکر شهید آتش نشان پیدا شد

   

   

   ساعت ۲۲ پنجشنبه شب امداگران توانستند آخرین پیکر شهید آتش نشان را از زیر آوار خارج کنند.

  سرنوشت آتش نشان ها بعد از هشت روز مشخص شد و متاسفانه هیچ کدام زنده خارج نشده اند، با اینکه بارها مسئولین اعلام کرده بودند که امیدی به زنده بودن آنها نیست اما مردم و آتش نشان ها امید داشتند، امیدی که حالا ناامید شد.

   

  .

   

   

   

   

   

   

  تعداد مفقودین کسبه پلاسکو به ۱۰ تن رسید

   

  جانشین فرمانده انتظامی تهران بزرگ با بیان این که تعداد مفقودین کسبه حادثه پلاسکو تا کنون به ۱۰ تن رسیده است، گفت: تا این لحظه چهار پیکر از افراد غیرآتش‌نشان پیدا شده و اکنون به دنبال شش نفر دیگر هستیم. 
   
  وی افزود: با مراجعه‌ای که از سوی مردم برای گزارش مفقودی اعضای خانواده‌شان صورت گرفته، امروز یک نفر به مفقودی‌های کسبه اضافه شد و عدد مفقودین کسبه به ۱۰ تن رسید. 
   
  کریمی ادامه داد: به این ترتیب چهار پیکر از افراد غیرآتش‌نشان پیدا شده و اکنون به دنبال شش نفر دیگر هستیم. پلیس در حالی بررسی است تا ردی از کسبه مفقود شده پیدا کند. 
   

  کریمی در مورد گاو صندوق بانک تجارت نیز گفت: مسوولان بانک تجارت عنوان کرده‌اند که همان لحظات اولیه حریق، مدارک مهم را خارج کرده‌اند و البته ممکن است در میان گاوصندوق‌های پیدا شده، تعدادی هم برای بانک تجارت باشد. 
   
  وی افزود: تا زمانی که پیکری در آوار باشد، محدودیت‌های ترافیکی کلا برداشته نمی‌شود، اما تا شنبه روان‌سازی ترافیک انجام می‌شود.

   

   

   

   

   

  برچسب ها :