مجله گیزمیز

آیا می توان آنلاین نیمه گمشده ی خود را پیدا کرد؟!

ادمین/27
۲۳ مهر ۱۳۹۶
۲۶ نظر
 • آیا می توان آنلاین نیمه گمشده ی خود را پیدا کرد؟!

   

  می پرسید اصلا چگونه می توانید شخص مناسبتان را پیدا کنید؟ راه حل آن این است که بنشینید و گفت وگو کنید. حرف بزنید. صحبت کنید. این گفتگو به شما اجازه می دهد تا بتوانید حضور کشش جنسی، حس درک متقابل، شوخ طبعی متقابل و هر آنچه مجازی قادر به تشخیص آن نیستید، شناسایی کنید.

   

   آیا می توان آنلاین نیمه گمشده ی خود را یافت؟!

   

   آیا به صورت آنلاین در جستجوی نیمه ی گمشده ی خود هستید و از طعنه ی دوستان خود در خصوص ناتوانیتان برای ارتباط مستقیم با جنس مخالف و یافتن شریک زندگی و در نهایت تشکیل خانواده خسته شده اید؟


  در این باره باید گفت، روابط آنلاین نیز می توانند منجر به یافتن شریک زندگی شوند؛ اما نه آنگونه که شما ممکن است انتظار آن را داشته باشید.

  بنا بر این گزارش، محققان در تحقیقی، اطلاعات شرکت کنندگانی را که به صد سؤالی که ممکن است طی یک آشنایی اینترنتی از شما پرسیده شود و به آنها پاسخ داده بودند، بررسی کردند. 

  سپس شرکت کنندگان به صورت کوتاه و دو به دو با هم ملاقات می کردند و گزارشی از میزان علاقه، کشش جنسی و فاکتورهای عاطفی دیگری که نسبت به این نیمه ی گمشده ی احتمالی احساس میکردند، ارائه می دادند. 

  نتایج این گزارش های در نهایت قابلیت این را داشت که میزان جذابیت یک شخص خاص را تعیین کند، چون بیشتر افراد، فاکتورهای یکسانی را دلیل کشش خود به شخص ملاقات شده عنوان می کردند. 

  اما یک مشکل اساسی بی پاسخ می ماند. راز تمنای یکتایی که نسبت به یک فرد به خصوص داریم چیست؟ این پرسشی است که این تحقیق ناتوان از پاسخگویی به آن بود. 
   

  مشکل هم همینجاست. شما نمی توانید از روی عکس و توصیف یک فرد از او تشخیص بدهید که آیا نیمه ی مناسبی برای شما خواهد بود یا خیر؟ ممکن است بتوان گفت که فلان شخص از دیگری جذاب تر است، ولی این جذابیت هیچ ارتباطی به اینکه آیا شخصی در دل شما خواهد نشست یا خیر ندارد.

   

   

  آیا می توان آنلاین نیمه گمشده ی خود را یافت؟! 

   

  به عبارتی تنها حسن ارتباط در شبکه های اجتماعی این است که شما را به یک ملاقات رودررو در دنیای واقعی هدایت می کند. 

  این شبکه ها در واقع علاوه بر آسانتر کردن ارتباط برای افراد با دایره ی اجتماعی گسترده، به کمک افرادی که فاقد شرایط اجتماعی مناسب بوده و دچار فقدان شریک زندگی احتمالی هستند، می آیند. 

  می پرسید اصلا چگونه میتوانید شخص مناسبتان را پیدا کنید؟ راه حل آن این است که بنشینید و گفت وگو کنید. حرف بزنید. صحبت کنید. این گفتگو به شما اجازه می دهد تا بتوانید حضور کشش جنسی، حس درک متقابل، شوخ طبعی متقابل و هر آنچه مجازی قادر به تشخیص آن نیستید، شناسایی کنید. 

  به هر حال انسان های دنیای مجازی، انسانند و چیزی جز انسان نیستند. از شروع رابطه به صورت آنلاین نباید ترسید؛ اما هیچ گونه سیستم و نظام ارتباطی وجود ندارد که بتواند همانند گفت وگوی رودررو امکان پیوند دو روح را شناسایی کند. 

   

   

   

   

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 26
  1. الان طوری شده که آدما تو دنیای واقعی راست راست تو چشای همدیگه نگاه میکنن به راحتی دروغ میگن چه برسه به فضای مجازی!
   غیر قابل اعتمادترین راه برای آشنایی و ازدواج همین فضاهای مجازیه!!
   من خودم روش سنتی قدیمی رو بیشتر می پسندم. منتها یه ایرادی که داره اینه آدم وقتی میخواد چایی بیاره قلبش انقدر تند میزنه کم مونده بیاد تو دهنش!
   حالا این که چیزی نیست. باور کنیدتو مراسم خواستگاری چند وقت پیش دیدم زانوهامم داره میلرزه!!! اینجوری پیش بره دفعه بعد سنکوب میکنم رسما!!
   داشتم با خاله م درد ودل میکردم سر همین موضوع ، بهم گفت از دفعه بعد شلوار کردی بپوش اگه باز لرزیدی معلوم نشه !!

   فک و فامیله ما داریم؟!!!
   41   10
   • خوبیه ترکا اینه که رسم ندارن دختر چای ببره!من قشنگ شیک و مجلسی میشینم داداشم چایی میاره…فک کن طرف منتظره عروس بیاد یه سبیل کلفت میاد یه دستی میگه بیا!خخخخخخ…یعنی تر زدیم به هرچی نوستالژی تو خواستگاریه ها…من همش دوس دارم چایی ببرم بریزم طرفو چزغاله کنم ولی حیف که دست و پای ما را بسته اند!

    پ.ن:شاید خیلی از ترکا این رسم رو نداشته باشن ولی ما داریم خیلیا هم شنیدم دارن…کلا خواستگاری یا مهمونی و هرچیزی پذیرایی و جمع کردن ظروف با مردا هست
    37    10
    • منم. میشستم اونجا برادر که نداشتم شوهر خواهرم چایی می آورد طفلک
     12     13
    • لیلی31تهران

     چوخ دا گوزل..خخخخخ
     کلا ترکا تا آخر عمر منتظر یه روزین که شوهر خواهرشونو بزنن
     غیرتشون اجازه نمیده کسی بیاد خواهرشونو بگیره ،نمونش داداشه من هر دفعه منو میبینه میگه کی این شوهرتو بزنیم؟!!!(انگار تکلیف الهیه)..خخخ
     13     10
    • بابا لنگ دراز

     شما بشین تا خواستگار واست بیاد…..
     4     3
  2. ما صبر میکنیم نیمه گمشده خودش بیاد…
   24   4
   • از کجا بیاد؟؟؟؟
    خب با اینهمه امکانات ارتباطی چرا به خودت حق انتخاب نمیدی و منتظری که فقط انتخاب بشی
    14    5
  3. شاید بشه پیدا کرد ولی آیا میشه حفظش کرد؟ یا تو همون دنیای مجازی در حالیکه آنلاین هست گمش میکنیم؟
   30   1
   • بنظر من اگه واقعا نیمه گمشده باشه و اون احساس و علاقه ی واقعی بوجود بیاد دیگه گمش نمیکنیم
    18    3
  4. من پیداش کردم اما خیلی دیر شده بود….
   3   0
  5. نیمه گمشده ما دهه شصتیا تاحالا دیگه باید مرده باشه
   خودمون در حال انقراضیم چه بماند اون نیمه گور به گور شدمون خخخخ
   لامصب هممونم مث قالی کاشون میمونیم جممم نمیخوریم
   من به هرکی میگم دهه شصتی ام چشاش چارتا میشه از تعجب
   21   17
  6. مهدی 20(444 سابق)

   استغفرالله!
   فردای قیامت که از همین مانیتور ها سرب داغ به سوراخهایتان ریختند
   متوجه اشتباهتان میشوید ولی دیر است و در نار خالدونید!!
   ………..
   12   92
  7. تو دنیای واقعیشم چشم میبندی و باز میکنی میبینی طرف مجازی بوده.اصلا نیست.کجاست؟؟؟تو بغل یکی دیگه.فک میکردی دوست داره.اما اون فقط تظاهر میکرده که دوست داره تا ازت سواستفاده کنه
   7   15
  8. لیلی31تهران

   تو ارتباطای مجازی ناخوداگاه یه تصویری از شخص مقابل تو ذهن ساخته میشه که خیلی با واقعیت فرق داره..مقصر طرف مقابلمون نیست این ذهن ماست که با دریافت اطلاعات مجازی و پردازش اونا به یه تصویر متفاوت و اکثرا غلط میرسه که نتیجه جالبی نداره.
   6   0
  9. طرف چند سال با نیمه پیدا شدش زیر یک سقف زندگی میکنه باز هم خوب نمیشناسه اون وقت چطور میشه به یه فرد مجازی اعتماد کرد؟ بعنوان سرگرمی موقت برای وقت گذرانی بد نیست.
   8   31
  10. با سلام به همگی من فقط تجربه خودم رو عرض میکنم .من ۸ سال پیش با خانمم تو یاهو ۳۶۰ آشنا شدم بعد از ۴ سال دوستی باهم ازدواج کردیم و الانم خدت رو شکر حداقل من که راضیم …فکر میکنم بیشتر از نحوه آشنایی نزدیک بودن نگاه آدم هاس که باعث جذبشون میشه …
   11   6
  11. این مورد مثل همه مسائل نمیشه نظر قطعی و مطلق داد.. اما قطعا باهر روشی چه مجازی و چه سنتی کسانی موفق هستن که باخودشون و مقابلشون روراست باشن وگرنه باهرروشی امکانش هست که انتخاب درستی نشه و شکست خورد… مهم اینه که روراست باشیم حتی باخودمون
   12   12
  12. خیلی ها پیدا کردن :/
   21   3
  13. دوستی داریم که با خانمی مسلمان از یکی از کشورهای جنوب شرق آسیا بقول شما آنلاین دوست شدن .الان با اون خانم ازدواج کرده و صاحب یه بچه هم هستند.اونقدر هم زندگیشو دوست داره و تعریف میکنه که فقط میتونم به کوجک بودن دنیامون فکر کنم.تو ایران چیزی نداشت، ته کار درست حسابی و نه تحصیلاتی .ولی حالا بقول خودش تازه داره زندگی میکنه.
   10   0
  14. اونیم که تو دنیای واقعی پیدا میکنی تو مجازی گمش میکنی وای به حال اونی که تو مجازی پیداش کنی 😐 ولی در کل اگه آدم درستو پیدا کنی چه فرقی داره روشش!؟
   6   1
  15. من این نوع ارتباط و بعد هم ازدواج رو قبول ندارم …کلا نمی تونم اول با کسی راحت ارتباط بگیرم بعد بخوام نزدیک بشم و بطور کامل بشناسمش
   5   1
 • ارسال نظر