مجله گیزمیز

استعفای وزیر نروژی پس از مسافرت به ایران

ادمین/27
۲۲ مرداد ۱۳۹۷
۸ نظر
 • پر ساندبرگ ۵۷ ساله وزیرشیلات نروژ بخاطر سفر خصوصی اش به ایران به همراه یک دختر ۲۸ ساله ایرانی به نام بهاره لتنس «لابی رژیم»، استعفا داد

  بهاره لتنس متولد دهه شصت و ۲۸ ساله با نام کامل و اصلی بهاره حیدری ناصرآباد دارای شرکت صادارتی بوده که این شرکت در زمینه تولید و توسعه و خرید و فروش و صادرات ماهی و محصولات دریایی می باشد ؛در نروژ به ثبت رسانده است و دائم درحال سفر به نروژ و ایران می باشد.
  بهاره درباره همکاری و صادرات و واردات به ایران گفته مجوزی ندارم و با هیچ شرکتی در این همکاری نداشتم.

  وزیر شیلات نروژ,رابطه وزیر شیلات نروژ با بهاره لتنس

  وی زمانی که ۱۳ سال داشت به کشور نروژ پناهنده شد و بعد چندین بار رد پناهندگی در نهایت تحت سرپرستی بک خانواده قرار گرفت و اقامت نروژ را دریافت کرد. بهاره در سال ۲۰۱۳ مسابقه دختر شایسته ایرانی در مسابقات نروژ شرکت کرد.

   

  وزیر شیلات نروژ,رابطه وزیر شیلات نروژ با بهاره لتنس

  ساندبرگ البته درباره این سفر گفته که سفر من کاملا شخصی بوده و ربطی بههمکاری با شیلات و یا شرکت های مربوطه ندارد و اصلا کاری محسوب نمی شود. من طبق علاقه و سفر شخصی برای دیدن ایران و جاذبه های گردشگری به این کشور سفر کرد. پر ۵۸ ساله است که همسرش را به تازگی طلاق داده و از همسرش لینا جدا شده است. آنها یک فرزند پسر داشتند و همچین آقای پر قبل از ازدواج از دوست دخترش نیز دارای دو فرزند است .

   


   

  آقای پر ساندبرگ ۵۷ ساله وزیر شیلات نروژ که سفر پسابرجام او به ایران در پاییز گذشته سوژه رسانه‌های داخلی شده بود این بار به خاطر سفر خصوصی اش به ایران به همراه یک دختر ۲۸ ساله ایرانی-نروژی به نام بهاره مورد بازخواست رسانه‌های نروژی قرار گرفته است. پر ساندبرگ از حزب افراطی و دست راستی پیشرفت است که خود علیه برنامه‌های مهاجرتی نروژ و مهاجران اقدامات بسیاری کرده است. با این حال عکس‌های دو نفره و چند نفره او با خانم بهاره در نروژ و در ایران در تابستان امسال سوالات زیادی درباره زندگی خصوصی این وزیر و ارتباطش با شرکت خصوصی صادرات ماهی خانم بهاره لتنس برانگیخته. سوالی که این روز‌ها در رسانه‌ها و روزنامه‌های اصلی نروژی مطرح است این است که چرا آقای وزیر به صورت خصوصی به ایران سفر کرده و رابطه اش با بهاره لتنس و شرکت خصوصی صادرات ماهی او چیست…

  برچسب ها :