مجله گیزمیز

اعتراف یک داعشی به قتل ۵۰۰ مرد و تجاوز به ۲۰۰ زن

 • «عمار حسین»، عنصر مسلح گروهک تروریستی داعش که هم اکنون در شهر سلیمانیه در شمال شرق عراق در زندان به سر می برد،

   مدعی شده که پس از پیوستن به این گروه تروریستی، حدود ۵۰۰ نفر را کشته و ۲۰۰ زن عراقی را مورد آزار جنسی کرده است.
  وی با وجود عدم پشیمانی از تجاوز به صدها زن ایزدی و قتل صدها نفر، مدعی است که در سلول کوچک خود در طول روز قرآن می خواند تا فرد بهتری شود.

   

   

   تروریست مذکور در جریان حمله تروریستی داعش به شهر مورد مناقشه کرکوک در شمال عراق در ماه اکتبر سال گذشته میلادی که کشته شدن ۹۹ غیر نظامی و نیروی امنیتی و هلاکت ۶۳ تروریست مسلح را در پی داشت، به اسارت نیروهای پیشمرگ اقلیم کردستان درآمده و طی چند روز اخیر اجازه یافته با خبرگزاری رویترز مصاحبه کند.

  عمار در این مصاحبه با اذعان به این که به بیش از ۲۰۰ زن از اقلیت های مذهبی عراق تجاوز کرده و نسبت به این مسئله ابراز پشیمانی نمی کند، تاکید کرد که امرای داعش و فرماندهان نظامی این گروهک تروریستی به وی و دیگر عناصر برای تجاوز به زنان ایزدی و سایر زنان دلخواه خود چراغ سبز نشان داده اند.

   

   

  وی با ادعای این که تروریست های داعش به وی چیزی نگفتند با این حال جوانان به چنین چیزی نیاز دارند و این یک مسئله عادی است، اعلام کرد که در زمان پیشروی این گروهک تروریستی در برابر نیروهای عراقی، وی در بسیاری از شهرهای این کشور از هر منزلی به منزل دیگری منتقل می شده و زنان ایزدی و دیگر زنان را مورد تجاوز قرار داده است.

   

   

  این تروریست داعش با اعلام این که از زمان پیوستن به این گروهک تروریستی در سال ۲۰۱۳ میلادی تا زمان دستگیری نزدیک به ۵۰۰ نفر را نیز اعدام کرده، در این باره اظهار داشت: هر بار بین ۳۰ تا ۴۰ نفر را از پشت قلعه واقع در سنجار می بردیم و آنها را به قتل می رساندیم.

   

   

  این تروریست خود را قربانی سختی های زندگی و برآمده از یک خانواده از هم پاشیده در شهر موصل می خواند، در این باره تصریح کرد: وضعیت مادی ما دشوار بود، خانه نداشتیم و کسی نبود مرا نصیحت کند، پدرم جان سپرده، مادرم ازدواج کرده و و تنها من و مادربزگم در خانه زندگی می کردیم.

  عمار ۲۱ ساله همچنین تاکید کرد که در سن ۱۴ سالگی رو به افراط گرایی نهاده و امام مسجدی که در آن جا نماز می خوانده وی را به این راه جذب کرده جایی که ابتدا به القاعده پیوست و سپس به عضویت داعش درآمد.

   

   

   

   

   

   

   

  برچسب ها :