مجله گیزمیز

اندر حکایت خودکشی آنتونتی معروف

ادمین/27
۱۹ خرداد ۱۳۹۷
۲ نظر
 •  

  Image result for ‫آنتونی بوردن‬‎

   

   

  خبرگزاری مهر: پیکر بی جان آنتونی بوردن مجری، برنامه ساز و آشپز مشهور در اتاق هتلش در فرانسه پیدا شد.

  در بیانیه سی ان ان آمده که جسد بوردن صبح جمعه توسط دوست و همکارش اریک ریپرت پیدا شده و علت آن خودکشی بیان شده است.

  سی ان ان گفت بوردن در حین فیلمبرداری قسمتی از سریال «بخش های ناشناخته» بود.

  در بیانیه سی ان ان آمده است: عشق او به ماجراجویی های عالی، دوستان جدید، غذای خوب، نوشیدنی و داستان های فراموش ناشدنی جهان، او را قصه گویی یکتا ساخته بود. استعداد او برای متحیر کردن ما هرگز متوقف نشد.

  پلیس استراسبورگ و اورژانس اطلاعات فوری درباره مرگ وی ارایه ندادند.

  آنتونی بوردن که از چهره‌های معتبر گردشگری جهان است و برنامه‌ای تلویزیونی را به نام «آنتونی بوردن: مهمان ناخوانده» اجرا می‌کند به ایران نیز سفر کرده بود.

   


   

   

  واکنش های مجازی به مرگ آنتونی:

  جیمی:
  هوععععلی شععععت. من دیگه محاله از خودکشی کسی تعجب کنم. آنتونی بوردین؟ باورم نمیشه. با معیارای من از خوشبخت‌ترین آدمای جهان بود.

  شهــــرزاد 🇮🇷:
  آنتونی بوردین آشپز معروف سی‌ان‌ان در ۶١سالگی درگذشت. جسد بی‌جان او صبح امروز (به وقت محلی چند دقیقه پیش ) در اتاق هتل محل اقامتش پیدا شده درحالیکه شواهد از «خودکشی» حکایت دارد.

  با این همه سفر کردن و غذا‌های جالب و… آنتونی بوردین آخرین نفری بود که فکر می‌کردم ممکنه خودکشی کنه ولی متاسفانه یادآوری بود که ظاهر آدما نشون نمی‌ده درونشون از چه چیز‌هایی رنج می‌برن… به سلامتی روان‌مون توجه کنیم…

  باورم نمی‌شه خوش‌بخت‌ترین آدم کره زمین خودش را کشت!
  #آنتونی_بُردین فقط۶۱ ساله،خوش‌تیپ،صاحب دائمی‌ترین لبخند جهان،نویسنده،سرآشپز.سفر می‌کرد در جهان؛ از مردم و میزهای غذا می‌نوشت و برنامه می‌ساخت.
  مرگ آدمی تااین حد درخشان در خود پیامی دارد:رویاهات را دنبال کن؛حتا من هم خودکشی کردم.

  دیپرشن شکل و قیافه نداره پشت نقاب لبخند و شادی میتونه قایم بشه میتونه آدم خیلی موفق و پولداری هم باشه. خودکشی دیزاینر معروف کیت اسپید و حالا هم خبر خودکشی شف و مجری برنامه موفقی در CNN آنتونی بوردِین نشون میده دیپرشن رو باید جدی گرفت. چند سال پیش هم هنرپیشه معروف رابین ویلیامز

  هنوز یک هفته از خودکشی کیت اسپید، طراح، نگذشته آنتونی بوردین خودکشی کرد. آقای بوردین سرآشپز معروفی بود که برنامه تلویزیونی هم داشت.
  خودکشی دهمین عامل مرگ زودهنگام در آمریکا است.
  مقام‌های بهداشتی آمریکایی نسبت به افزایش خودکشی هشدار داده و از مردم خواسته‌اند مراقب هم باشند.

  برنامه‌های آنتونی بردین رو که می‌دیدم، حاضر بودم دو تا انگشتم‌رو بدم، جاش باشم
  الان متعجبم که زندگی ان‌قدر پوچه، آدم ان‌قدر پوچه، چیه اصلا

  آنتونی بوردین خوشبخت‌ترین آدم دنیا بود، چرا باید خودکشی کنه. من هرروز اینستاگرامش خوشحالم می‌کرد😔😔😔
  elhammoin

  H@mid:
  نظر پدر بزرگوار درباره خودکشی آنتونی بوردین اینه که “دیگه واقعا بعضی ها خوشی میزنه زیر دلشون”

  آدم وقتی خبر خودکشی آنتونی بوردین رو میشنوه، یاد اون مثل میوفته که میگه از بیرون زندگیش بقیه رو کشته بود، از درون خودشو، یعنی میخوام بگم سگ سیاه افسردگی رو باید جدی گرفت واقعا، همیشه قلاده‌ش دست آدم نمیمونه، یه وقتی یهو آدمو با خودش میکشه روی زمین و با خودش میبره

  مرگ آنتونی بوردین هولناک است از دو نظر. یکی این که افسردگی چطور می‌تواند در پشت لایه ضخیمی از شور و شوق و سرخوشی پنهان باشد. دوم این که حتی اگر بوردین باشی و این همه به زندگی مثبت نگاه کنی(گاهی لج‌درآر و افراطی حتی)، باز دل‌زده و خسته می‌شوی.

  خیلی وقت بود می‌خواستم بنویسم اینو، الان آنتونی بردین بهانه داد، افسردگی در سالمندان شایع، خطرناک و حتی بدون علائم ظاهریه، خیلی مراقب اطرافیان خصوصا والدین‌مون باشیم
  اغلب فکر می‌کنیم افسردگی مخصوص جوان‌هاست

   

   

  برچسب ها :