مجله گیزمیز

اندر عجایب ترجمه به زبان فارسی!

ادمین/27
۳۰ شهریور ۱۳۹۶
۲۳ نظر
 •  

  .

  نتیجه تصویری برای ترامپ سازمان ملل

   

  ⚫️سانسور و تغییر سخنرانی ترامپ توسط شبکه خبر

  🔹ترامپ: وقتش رسیده که ملت های دنیا با یک حکومت بی پروای دیگر مقابله کنند./ شبکه خبر: ما با کشورهای دیگه هم مشکل داریم.

  🔹ترامپ: این دولت [ایران] یک کشور ثروتمند را با تاریخ و فرهنگی غنی به یک  کشوری منزوی و به لحاظ اقتصادی تهی شده از سرمایه بدل کرده./ شبکه خبر: به تعبیر ما می تونه زندگی ایرانی ها بهتر باشه.

  🔹ترامپ: این حکومت [ ایران] بعد از نیروی عظیم ارتش امریکا از مردم خودش می ترسد./ شبکه خبر: ارتش امریکا قوی است. مردم ایران هم قوی هستند.

  🔹ترامپ: [حکومت ایران] دسترسی به اینترنت را محدود کرده، ماهواره ها را ساقط می کند، بسوی دانشجویان معترض اتش می گشاید و اصلاح طلبان را به زندان می اندازد./ شبکه خبر: بسیاری اتفاقات توی ایران می افته که از نظر ما غیرقابل قبوله.

  🔴گذشته از موارد تحریف، شبکه خبر  حدود یک سوم صحبت های رئیس جمهور آمریکا در مورد ایران را نیز به کلی ترجمه نکرد.

   

   

   

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 23
  1. دوستان عزیز به اطلاع میرساند که تنها کامنتهای معکوس در این پست درج میشود!با تچکر
   38   1
  2. هنری کیسینجر:
   دوستی با ایالات متحده مختوم به هلاکت است.دشمنی اش اما فقط خسارت خواهد بود
   ما یه چیزی بین این دوتاییم
   ارادتمند:کلم بسر ؛مزدور استعمار!!
   10   0
  3. آها… گفتین نظرات معکوس…؟
   ترامپ اشتباه میکنه، مردم ما عاشق این وضعیت هستن، شغل ها خوبه، جوون ها نگران هیچی نیستن، هیچ کس بقیه رو قضاوت نمیکنه و همه ی آمریکایی ها دلشون میخواست ایرانی باشن…!!

   جدای از شوخی، کشور ما مثل همه جا خوبی ها و بدی های خودش رو داره. خوبی هاش رو حفظ کنیم و سعی کنیم بدی هاش رو اصلاح کنیم یا حداقل بهش دامن نزنیم. نه برعکس.
   25   1
  4. اگه این راسته من فقط یه سوال دارم صداسیمای عزیز وبافهم وشعور وکمالات وسرشارازیک رنگی اخه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   10   1
  5. کامنت معکوس؟ یاد برره افتادم.
   این ترامپ پدر سوخته خط به خط حرفاش دروغ بود…. ما که حالمون خیلی هم خوبه….زندانی سیاسی هم یه افسانه اس مثل هولو کاست… بره یه فکری به حال مردم فقیر و بدبخت بیچاره خودش کنه.
   15   2
  6. بخش هایی از سخنرانی دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در مجمع سازمان ملل درباره ایران:
   ♦️مردم ایران به دنبال تغییر هستند
   ♦️وقت مقابله کشورها با کشور دیگری رسیده است، رهبران ایران یک دیکتاتوری در زیر سرپوش دموکراسی به نمایش گذاشته‌اند.

   ♦️تنها صادرات این کشور خشونت است. بزرگترین قربانی رژیم ایران مردم ایران هستند.

   ♦️پول مردم ایران روانه حماس و حزب الله می‌شود تا به کشورهای عرب حمله کنند.

   ♦️ثروت ایران متعلق به مردم ایران است اما الان صرف سوریه و یمن می شود

   ♦️ما نمی توانیم اجازه دهیم یک رژیم جنایکار مثل ایران به کارهایش ادامه دهد.

   ♦️توافق هسته ای با ایران بدترین توافق یک طرفه‌ای بود که امضا شده است. توافق هسته‌ای مایه شرمندگی آمریکا است اما اینجا آخر کار نیست.

   ♦️همه از دولت و رژیم ایران بخواهیم که دنبال مرگ و خشونت نرود.

   ♦️دولت ایران باید به حمایتش از تروریسم را متوقف کند و به حقوق مردمش احترام گذارد. مردم ایران به دنبال تغییر هستند.

   ترامپ دروغگو نمیدونه ما برای اینکه دختران ایرانی نکاح داعشیا نشن و توی بازار برده فروشی دست به دست نشن، وارد سوریه و لبنان ویمن و فلسطین شدن.
   وگرنه ما کجا و مصادره انقلاب کجا
   بعدشم ثروت ملت ایران از شیر مادرشونم حلالتره.
   ضمنا دونالد ترامپ بفهم که ما ملت ایران با حکومت ایران یکی هستیم.
   مگه کور بودی ندیدی میلیونها ایرانی پای صندوق جمهوری اسلامی رفتن تا چشمت کور بشه.بفهم ترامپ .بفهم که ملت ما جمهوری اسلامی میخوان.فردا هم راهپیمایی داریم که مشت محکمی تو دهنت زده باشیم.
   29   3
  7. #معکوس
   خداییش ترامپ جملات بالا رو دروغ گفته
   زندانی سیاسی هم عمه ی ترامپه ما اصلا زندان نداریم که بخوایم سیاسیش کنیم
   روحانی بچه زرنگ تیرونه!!!
   اینترنت محدود شده هم پدر سخیف ترامپه!!
   آمریکا رو شکست میدیم!
   مرگ بر آمریکا!!
   کوی دانشگاه هم یه سوتفاهم بین ابزار یراق فروشایی بود که سر گاز انبر دعوا داشتند!
   نرم افزار احمدی نژاد پیدا کردم!
   روحانی از ترامپ قلدرتره اصلا هم سوسول نیست و مثل علی ضیا لوس مامانشه!!!
   19   4
  8. خیالی نیسسسس

   این موج واکنش که سران حکومت ایران در مقابل ترامپ انجام میدهند و شبکه خبر هم به خوبی آن را جلوه میدهد فقط و فقط بخاطر ترس از حقایقی است که ترامپ درد دل و حرف دل میلیون ها ایرانی بی جرات را گفت و مسولان ایران قصد دارند با تمسخر کردن ترامپ و دیوانه جلوه دادن آن مسیر و اثر مهم سخنان ترامپ را عوض کنند و برخی از سخنان طلای او درمورد ایران را در بحثهای دیگر انحراف دهند و و مردم را احساسی کنند تا تا در مقابل سخنان ترامپ قرار بگیرند!! از قدیم گفتن سخن حقیقت چه از زبان عاقل باشد یا دیوانه به هر حال سخن ارزشمندی ست و مسولان ایرانی خوب نبض مردم بیچاره را به دست گرفته اند و شبکه خبر با پول من و شما ملت را گول میزند!! دوستان نگاه نکنید مسولان با شدت و عدت ضد امریکا اسخن میگویند و حقایقی را که ترامپ در مورد بهتر زندگی کردن مردم ایران گفت را نادیده میگرند!! مسولان خفت تن فروشان تهرانی و جوانان بی آینده ایرانی و عدم ازدواجشان و تحقیر ملت بخاطر دادن یارانه و آزادی خواهی اکثر زنان و جوانان ایرانی را بی ارزش میدانند و فقط به حساب بانکی خود می اندیشند!! آنهایی که دستمال و تسبیح ریاکارانه به دست گرفته اند و ترس از مردم دارند که مبادا مردم خر و احمق ایرانی چیزی بفهمند و بدانند چه کلاهی سرشان رفته که چه بسا شغل و اعتبار خود را از دست بدهند!! بنابراین تا میتوانند سانسور میکنند و حقایق را به انحراف میکشانند و شبکه خبر و رسانه ملی در روزهایی که بسیاری از کارگران و زحمت کشان این جامعه ی شریف در مقابل سپرده گذاری کاسپین و بانکها و کارخانه ها تجمعات اعتراضی میگذارند و از نداشتن نون شب و عقب ماندن هشت ماه حقوق خود مینالند دعوای خانوادگی را در یکی از روستاهای امریکا یا اروپا پخش میکند!! بخدا قسم روزی هزار بار میمیرم…………
   28   2
  9. ترامپ عالیه ((:
   11   6
  10. به نظر من که این اتفاق اصلاً عجیب نیست بارها دیدم تو اخبار ما خیلی ضایع سانسور میکنن چیز جدیدی نیست که شگفت زده بشیم اما چیزی که هنوز که هنوزه باعث شگفتی و تعجب من میشه اینه که مردم همه فهمیدن اما یه عده خاص هنوز دوست دارن خودشونو گول بزنن که نه اشتباه میکنید و هر چی درباره دولت ما میگن دروغ و توطئه آمریکا و اسرائیله.
   دلیل گول زدن خودشونم اسلام و مسلمون بودن می دونن یکی نیست بگه بابا زمان شاه هم مومن و مسلمون وجود داشت شما مسلمون باش بر علیه دزدی ها و ظلم های این دولت و مملکت و آخوند هایی که با نام اسلام هم دزدی میکنن وایستا کی گفته ضد این دولت بودن مصداق ضد اسلام بودنه که می ترسید به این همه ظلم شکایت کنید؟؟؟
   16   0
  11. آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند
   اینم معکوس^__*
   12   1
  12. آدمین جونم خبر داری خیلی وخته جوک بگیم نذاشتی؟
   12   2
  13. فرشته / آذربایجان

   ترامپ : من تسلیمم غلط کردم درباره حکومت و مردم ایران چیزی گفتم / شبکه خبر : تو بیشتر از اینا باید غلط بکنی و چیز بخوری تا دیگه بی خودی حرف مفت نزنی و بعدش به غلط کردن نیفتی .
   14   0
  14. #معکوس
   فخر ما فخر ما صدا و سیمای ما
   12   0
  15. تفسیر به رای موضوع جدیدی نیست ولی اتفاق جدید اینست که قبلا تمام علما که تفسیر به رای میکنند حداقل در ظاهر تفسیر به رای را تقبیح میکنند ولی این مترجم محترم دفاعیه ای هم منتشر کرده که به دلیل تهدید ایران توسط ترامپ اینگونه ترجمه کرده. مصداق بارز ترجمه به اختیار
   6   1
  16. رضا24اصفهان

   بیکاز وی کنت اسپیک اند ترنسلیت انگلیش
   بات
   دیوید دیوید اوس موسا
   4   0
 • ارسال نظر