مجله گیزمیز

به لطف حجت الاسلام علم الهدی کاربران ایرانی در جستجوی “سوفیا لورن” اول شدند

ادمین/27
۱۹ اسفند ۱۳۹۶
۴۰ نظر
 • کاربران ایرانی در جستجوی "سوفیا لورن" اول شدند

   

  بنا به آمار موتور جستجوی گوگل، ایرانیان در مجموع ۱۴ سال اخیر رتبه ششم را در جستجوی نام سوفیا لورن داشتند، اما در روز جمعه کاربران ایرانی بین همه کاربران جهان بیشترین جستجوی نام سوفیا لورن (به انگلیسی) را داشته‌اند.

   

   

   کاربران ایرانی در جستجوی سوفیا لورن اول شدند

  نقشه پراکندگی جستجوی نام سوفیا لورن (به انگلیسی) در ۲۴ ساعت اخیر در گوگل

   

   

   

  در ساعات اخیر کاربران ایرانی بیشترین جستجوی اینترنتی نام سوفیا لورن، هنرپیشه ایتالیایی را در بین کشورهای مختلف جهان داشته‌اند.

  بنا به آمار موتور جستجوی گوگل، ایرانیان در مجموع ۱۴ سال اخیر رتبه ششم را در جستجوی نام سوفیا لورن داشتند، اما در روز جمعه کاربران ایرانی بین همه کاربران جهان بیشترین جستجوی نام سوفیا لورن (به انگلیسی) را داشته‌اند.

  روز جمعه، سید احمد علم الهدی در نماز جمعه مشهد گفت برگزارکنندگان جشن روز زن در برج میلاد می‌خواستند نشان دهند "الگوی جامعه، حضرت زهرا(س) نیست بلکه سوفیا لورن است."

  انتقاد علم الهدی به مراسم شهرداری تهران در برج میلاد، است که در آن چند دختر خردسال رقصیده‌اند.

  صحبت‌های حجت الاسلام علم الهدی واکنش‌های زیادی را از طرف کاربران ایرانی شبکه‌های اجتماعی به دنبال داشت.

   

   

  کاربران ایرانی در جستجوی سوفیا لورن اول شدند

   

   

  جستجوی نام سوفیا لورن به زبان فارسی در ساعات میانی روز جمعه، از کل جستجوی نام سوفیا لورن به زبان انگلیسی در سراسر جهان بیشتر شده، تا جایی که در بعضی ساعت‌ها ۸ برابر آن بوده است.

  بیشترین جستجوی نام سوفیا لورن به زبان فارسی به ترتیب در استان‌های خراسان شمالی، قم و ایلام بوده است.

  بیشترین جستجوی نام سوفیا لورن به زبان انگلیسی در ایران، به ترتیب در تهران، خراسان رضوی و البرز بوده است.

   

   

   کاربران ایرانی در جستجوی سوفیا لورن اول شدند

  رشد جستجوی سوفیا لورن به زبان فارسی در هفت روز گذشته

   

   

   


   

   

  انتقاد تند علم‌الهدی از جشن برج میلاد

  جشن برج میلاد نشان داد الگوی جامعه سوفیا لورن است

   

   امام جمعه مشهد گفت: حادثه‌ای که اخیراً در برج میلاد تهران اتفاق افتاد، تصادف نبود. یک برنامه‌ریزی حساب‌شده از سوی دشمن بود. بنده نمی‌خواهم شورای شهر تهران و شهرداری را متهم کنم که آنها برنامه‌ریزی کردند. بلکه می‌گویم این تصادفی نبود که برنامه‌ریزها از شهردار دعوت کنند و دقیقاً این برنامه را اجرا کردند. این برنامه دهن‌کجی به حضرت زهرا(س) بود. این برنامه را برگزار کردند و با رقص یک عده نوجوان و دختر جوان نشان دادند که الگوی جامعه حضرت زهرا (س) نیست بلکه سوفیا لورن است.

  حجت‌الاسلام علم‌الهدی در نماز جمعه این هفته مسهد در حرم رضوی با تبریک روز زن گفت: روز میلاد فاطمه(س) مصادف با روز میاد امام بزرگوار است. این تصادفات طبیعی نیست. گاهی با تطبیق آنها حقایقی بناست بر ملا شود اینکه ولادت امام در روز ولادت حضرت زهرا(س) بوده نشانگر این واقعیت است که هدف اصلی قیام حضرت فاطمه به دست توانمند این فرزند برومندش قابل تحولاست.

  • هویت‌سازی جامعه دینی با هویت حضرت فاطمه(س) و با نهضت انقلاب اسلامی به دست فرزند فاطمه(س) در جهان اسلام محقق می‌شود، امروز روز زن لقب گرفته است. چرا؟ چون فاطمه از تبار زنان بوده؟ علت این نامگذاری به خاطر شخصیت الگویی صدیقه اطهر برای زنان مسلمان و زنان دلداده به عشق زهرا (س) است. آنها که خود را به عشق فاطمه(س) وابسته می‌دانند، بدانند الگوی آنها در زندگی زهرا (س) است الگوی زن مسلمان فاطمه است. الگوسازی فاطمه (س) در جامعه برای جامعه هویت بخش و هویت‌ساز است.
  • جامعه‌ هستیم که زنانش با الگو قرار دادن صدیقه (س)، عفت را به صورت جریان همگانی در زندگی قرار می‌دهند هویت آنها در جامعه در قالب تبعیت از الگوی صدیقه(س) است. هویت جامعه به حجاب زنان ما است. چون الگوی حجاب و عفت صدیقه اطهر است. زهرا (س) هویت‌ساز زندگی اجتماعی ما است.
  • حضرت فاطمه(س) به جامعه ما با مساله حجاب و عفت هویت داده است، دشمنان ما در مقام هویت‌ستیزی هستند تا هویت را از جامعه بگیرند و با بی هویت کردن آن استقلال از بین ببرند و بر این اجتماع مسلط شوند برای همین با حجاب مبارزه می‌کنند یکی از نکته‌های جنگ روانی دشمن مساله حجاب و مقابله و مبارزه با عفت و حجاب است اگر حجاب از زنان ما گرفته شود جامعه هویت دینی خود را از دست می دهد و در آن می ‌توان مسلط شد لذا دشمن برای همین با حجاب مبارزه می‌کند.
  • مساله حجاب عادی مثل سایر واجبات و بی‌حجابی یک منکر معمولی نیست. حجاب یک مساله محوری و هویت بخش است و بی‌حجابی نوعی هویت ستیزی در جامعه است. برای همین دشمن سعی می‌کند با توسعه بی‌حجابی هویت ستیزی رخود را با این جامعه محقق کند و اینکه فکر کنید دختر ناهنجار ولنگاری سر چهارراه و یک میدان روسری سر چوب کند ظاهرش کودکانه و بچگانه است امام در اصل جریانی که اور ا مزدور کرده برنامه‌ریزی کرده است. لشگر جنگ نرم دشمن برای هویت‌ستیزی است.
  • حادثه‌ای که اخیراً در برج میلاد تهران اتفاق افتاد، تصادف نبود. یک برنامه‌ریزی حساب‌شده از سوی دشمن بود. بنده نمی‌خواهم شورای شهر تهران و شهرداری را متهم کنم که آنها برنامه‌ریزی کردند. بلکه می‌گویم این تصادفی نبود که برنامه‌ریزها از شهردار دعوت کنند و دقیقاً این برنامه را اجرا کردند. این برنامه دهن‌کجی به حضرت زهرا(س) بود. این برنامه را برگزار کردند و با رقص یک عده نوجوان و دختر جوان نشان دادند که الگوی جامعه حضرت زهرا (س) نیست بلکه سوفیا لورن است.
  • آن‌ها می‌خواستند این را ثابت کنند که الگوی ما حضرت زهرا(س) نبود. این جشن دهن‌کجی به رهبری،‌ اسلام، خانواده شهدا، همه شما مرد و زن بود و. از همه این‌ها گذشته دهن‌کجی به حضرت زهرا (س) بود.
  • اینکه دادستان غیور تهران اعلام کرد این قضیه باید تحت تعقیب قرار گیرد، به خاطر این است که اگر در کشوری جنگ شود و داخل کشور، جریانی با دشمن همدست شود که پشت جبهه و نیروهای خودی را بکوبد، به این جریان ستون پنجم می‌گویند و اگر یک ستون پنجم تشکیل شد، از نظر دستگاه قضایی خائن‌ترین جریانات در کشور است باید به اشد مجازات محکوم شود.
  • آن‌ها که این جشن را برگزار کردند، ستون پنجم دشمن بودند و قصد داشتند چهره الگویی صدیقه اطهر(س) را برهم بزنند. بنده از شورای شهر تهران خواهش می‌کنم. نمی‌خواهم بگویم شما مقصر هستید. اما می‌خواهم بگویم امروز سال چهلم انقلاب است و در تاریخ ثبت خواهد شد که شورای شهر پنجم یک برنامه ضدحضرت زهرا(س) برگزار کردند. نمی‌خواهم بگویم شما مقصرید اما به نام شما ثبت می‌شود. مگر اینکه شورای شهر تهران برخورد کند و همه کسانی که در برگزاری این مراسم نقش داشتند، اخراج کرده و از بالا تا پایین از موقعیت‌ها ساقط کنند.
  • بیانیه و اطلاعیه کفایت نمی‌کند. اگر این کار را نکنید، شما به‌عنوان شریک جرم ستون پنجم در جنگ نرم نقش داشتید. ممکن است حرف بنده امام جمعه تمام شود، اما این مسائل که تمام نمی‌شود. در تاریخ ثبت می‌شود.
  • نمی‌شود که توجیه کنید که این‌ها بچه بودند. دختران نوجوان و جوانی که دقیقاً نقطه تحریک بودند، وقیح‌ترین حرکات را انجام دادند. این قابل توجیه نیست.
  • مردم به شما رای دادند شهرشان را آباد کنند. نه این‌که یک عده عوامل نفوذی دشمن بیایند در جنگ نرم با همدست شوند و به حضرت زهرا توهین کنند.
  • یک زنی که شناخته‌شده هم نبود، یک جایی مصاحبه کرده بود و گفته بود الگوی ما اوشین است، حضرت زهرا نیست. امام فرمودند آن زن مرتده است و هرجا دیدید با او برخورد کنید.
  • برادران و خواهران! امریکا از بسیج شما می‌ترسد. امریکا از این که بعد از ۳۰ سال جوانان شما راه می‌افتند در اردوی راهیان نور می‌رود، می‌ترسد.
  • دیروز رییس محترم ستاد فرماندهی کل قوا رسماً گفت یک سال است رییس‌جمهور و کنگره امریکا فشار می‌آوردند به ارتش آمریکا که حداقل یک جای ایران را بمب‌باران کنید اما آن ها جرات نمی‌کنند. چرا که از بسیجی شما می‌ترسد.
  • این‌ها می‌خواهند کاری کنند که کارخانه بسیجی‌ساز را در مملکت از بین ببرند. و کارخانه بسیجی‌ساز همین خانواده شماست و بهترین راه برای متلاشی کردن این خانواده‌ها، از بین بردن حجاب است و بنابر این باید در حفظ حجاب هشیار باشید.

   

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 40
  1. باز این حرف زد!
   64   8
  2. این آخوند فیلسوف و دانشمند حکیم ، سوفیا لورن رو از کجا میشناسه؟؟؟
   متاسفم برای اون کسی که با رقص چند دختر خردسال و معصوم تحریک میشه و فتوا صادر میکنه!!!!
   66   12
   • بیشتر اعتراضات به این مراسم رو کارگران مترو وحامیان مترو وارد کردن
    واقعا جالبه که جمع وطن دوست گیزمیزیا هیچکدوم حتی اشاره ای هم نکردن.
    چراباید پولی که حق کارگره صرف یه همچین مراسماتی بشه؟
    فتواهم اونی که شما میگی نیست شما که اسم این خانم رو سرچ میکنی راجع به مقوله فتواهم یه سرچ داشته باشی بد نیست
    13    47
   • تاسف مغرضانتون برای تحریک یه سالن چند صد نفری هم باید باشه .
    البته من این آقا را قبول ندارم منتها بولهوس هایی هم که ادعای خویشتن داریشون میشه بد نیست یه نیم نگاهی به شخصیت پاک شلوار خودشون بندازند
    4    42
  3. خب خدا رو شکر!
   عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد !
   این آقا خواست ضربه بزنه ولی خب عده ی زیادی از مردم که این هنرمند نمیشناختن باهاش آشنا شدن شاید کلی این وسط برن فیلماشو ببینن که خیلی خوبه! درک هنری جامعه میره بالا !
   ولی سوال پیش میاد که جناب علم الهدی که تمام عمر رو در حجله ها مشغول کسب فیض بودن و الان هم در خدمت مردم هستند از کجا با سوفیا لورن آشنایی دارند و از آن مهمتر از کجا فیلم رقص بانو سوفیا لورن رو دیدن که با رقص این دختربچه ها مطابقتش دادند؟!
   خب حالا که ایشون هم نرد هالیوود در اومدن جا داره که نماز جمعه های بعدی به نقد مریلین مونرو و شخصیت اروتیک ایشون مونیکا بلوچی در نقش یک فاحشه بی پناه و بانو الیزابت تیلور بپردازند و برای پامنبری های جوانشان از رشادت ها و پاکدامنی های بانو جنیفر لوپز تیلور سوییفت و اسکارلت جوهانسن بگن!
   ممنون
   55   12
   • اولا این سطح مراجعه ی مردم نشانه ی میزان تاثیر گذاری حرفهای ایشون هست هرچقدر رسانه های خاص سعی در تخریب ایشون دارند ولی این مساله نشون میده مردم فهیم خیلی هم واسه دروغ های مجازی تره خورد نمیکنن
    ثانیا کار پاکان را قیاس از خودتون نگیرید اهل مطالعه میدونن که این زن معشوقه ی محمدرضا بوده و شاه هم چندین بار آبروی کشور رو خرجش کرده ولی خانم اعتنایی به اعلا حضرت نکرده
    ثالثا مثل همیشه میگم کمتر توهم بزنید
    11    53
    • اولا که بله تفریح جمعه های ما گوش دادن به طنازی های حضرت عشقه !!!
     ثانیا که خدا رو شکر اعلیحضرت بچه باز نبودن و شما از کجا میدونی که سوفیا لورن پا نداده؟! بودی اونجا؟!
     ثالثا احترام خودت داشته باش مردک فرومایه !
     43     10
    • هاشم با چه سندی میگی این زن معشوقه محمد رضا بوده؟؟؟ تازه بر فرض هم بوده..محمدئ رضا ادعای پاکی و خدایی نمیکرد..این جانور چی؟؟به بچه های معصوم هم نظر داره؟؟؟ برو هاشم برو …
     19     7
     • یعنی من برم توی افق محو بشوم…
      خب دو خط مطالعه کنید
      از مجازی بکشید بیرون
      قضیه به این روشنی رو هم نمیدونید.
      سند میخواد از من!
      3      10
    • تعداد لایک و دیسلایک ها خود گویای همه چیزه
     9     3
   • اره خوب هر ضربه ای یه ضربه گیریم داره.فقط اونجا که نطق کردی درک هنری.ملت مااگر هنر شناس بودن واژه ی هنرمندو به هر خودفروخته ای اطلاق نمیکردن.اون زمان که حضرت عشق حجله بودن اجداد شما کاباره بودن واسم ایشون بی وقفه سرزبونشون جاری بود هرچی که باشه پورن استار شاه یه کشور کم ابهت نداره براخودش.!!
    مشاوره های این سید اولاد پیغمبرم ایشونو درجریان گذاشتن.بالاخره یکی از ویژگی های ولی فقیه یا ستون دین همینه دیگه.( اگاهی از مسائل زمان)که ایشون همواره ازش سربلند بیرون اومدن.
    ببین گلم این که من یا تو یا یه جوون مذهبی مثلا جنفیر یا هر شخصیت دیگه ای در هر جاو مکانیو بشناسیم به این دلیل نیست که باهاش تیلیت خورده باشیم.!!
    البته من درک میکنم که تو امثال تو کارتون انگ چسبوندنه.اما یه جاهایی توجیهتون واجبه اونم فقط به خاطر خودتون که این حس همه چیز دونیتون بیش از این کار دستتون نده
    13    51
    • ببین دختره ی بددهن اینجا جایی که توش بزرگ شدی نیست که هرچیزی رو به هر کسی بگی!
     اجداد من اگه کاباره رفتن و حال کردن لااقل مثل شما نونشونو از خیانت به ملت ایران نخوردن! از بی احترامی و بی چاک و دهنی نخوردن!
     معلومم هست که خیلی بهت حال داده که بهش میگی حضرت عشق!!!!!
     عشقتون پایدار
     52     9
     • این بی چاک ودهنو از خودم یاد گرفتی البته تو کلا حرفات کپی پیسه.اره حرفاش خیلی بهم حال میده.اگه منظورت چیز دیگه ای بود باید بگم مردای مامث شما نیستن و درو رو مون قفل نمیکنن.این نشون دهنده ی اعتماد چیزی که خیلیا ندارن.
      5      23
     • 😀
      چقدرباحالی تو !!
      دختر اینجوری ندیده بودم! واقعا اکازیونی!
      خیلی کمن کسایی که ترکیب بددهنی و گوشت تلخی و بیشعوری و بهره هوشی پایین با هم داشته باشن!
      خداییش از پیش حضرت عشق و اعتماد جم نخور و ملت رو بدبخت نکن
      ضمنا عذر میخوام که یادم رفت بی چاک و دهنی از شما شروع شده و به شما ختم میشه!
      !
      12      4
     • انشالله ک منظورشون کپی پیسته دیگه ن؟؟؟
      #paste
      9      2
    • کاوه(هادی)/تهران/28

     از دوست‌پسرت بپرس ، قشنگ برات توضیح می‌ده !
     14     6
     • زهرا24تهران

      منو باخواهر ومادر خودت اشتباه گرفتی
      5      14
     • واقعا خسته نشدین شماها انقد تو این سایت کنف شدین؟
      کم کم داری به دیوونگی میرسی بسه
      10      5
     • کاوه(هادی)/تهران/28

      نه ، اگه یادت بیاد چه طوری اومدی تو این سایت ( همدلی !؟!؟ ) حتماً دوست‌پسرتم یادت میاد …. اگه یادت نمیاد من تعریف کنم …….
      10      4
     • کاوه جان بی خیالش
      از توهین هایی که میکنه ناراحت نشو
      اینجا همه میدونن که کلا زر میزنه این و دو پول سیاه کلا نمیارزه!
      حیوونی به جنون رسیده
      خب این دست خودش نیست و باید مثل یک بیمار باهاش برخورد کرد
      و این ریشه در کودکی و… داره که جاش اینجا نیست ولی من حاضرم به یه پزشک خوب معرفیش کنم اگه واقعا میخواد از این لجن و زندگی خوکی در بیاد
      سابقه ی خرابشم تعریف نکن به اندازه ی کافی پروندش سیاه هست و همه قلم هست توش!
      اون پسر بیچاره هم قطعا فرار کرده!
      9      3
     • اره والا کنف شدن خودش تو همون همدلی بس.راستی جواب اون کامنتتو هم دادم ازذهنیتم هم راجبت نگم که کلا محو میشی.فقط هم چنان امیدوارم اون میناعه که بادروغ وارد زندگی یه بخت برگشته شد نباشی
      1      10
     • چی میگی؟ خودش کیه؟ کدوم همدلی؟
      ذهنیت آدمایی مثل تو درباره من اصلا ارزش نداره برام… به آدمایی مثل تو که واضحا پر از عقده های درونی و سرکوب ن و مشخصا از عقل درست و حسابی هم بهره ای ندارن اصلا اهمیتی نمی دم… اگه دوست داری و احساس می کنی عقده ها تو آروم میکنه میتونی نظرتو بگی
      هان… بعد مینا… من قبلا تو سایت نظری نمی ذاشتم… پس اونی که میگی نیستم…
      حالا شما اگه مایلی از دوست پسر گرامی تون بفرمایید و ماجرای همدلی ما کمی باهاتون آشنا شیم…
      4      1
  4. حدس می‌زنم سوفیا لورن کراش دوران جوانی علم‌الهدی بوده؛ وگرنه نسل الان به زور بشناسنش.

   قشنگ معلومه علم الهدی از ۴۰ سال پیش تاحالا ارتباطشو با دنیای سینما قطع کرده و به سوپر استار دوران جوونیش وفادار مونده..

   مگه گوگوش چشه؟ آقای علم الهدی

   آقای علم الهدا چرا سوفیا لورن ؟؟؟؟
   مگه صدف طاهریان چشه؟؟؟!
   عدم حمایت مسئولان از تولید ملی باعث مشکلات این مملکته :))))
   58   12
  5. بازجویی دختران رقصنده

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﻧﺎﻡ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﭘﺮﯾﺴﺎ

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺷﻬﺮﺕ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﭘﺮﯼ ﺟﻨﮓ ﻧﺮﻡ!

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺳﻦ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﻫﻔﺖ ﺳﺎﻝ ﻭ ﻧﯿﻢ

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﺭﻗﺺ ﺗﺮﮐﯽ ﺭﻭ ﯾﺎﺩ ﮔﺮﻓﺘﯽ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﭘﺎﯾﮕﺎﻩ ﻧﻈﺎﻣﯽ ﻣﺎﺭﮔﺎﺭﺕ ﺗﺎﭼﺮ ﺩﺭ ﻭﻻ‌ﯾﺖ ﻗُﻨﺪﻭﺯ ﺍﻓﻐﺎﻧﺴﺘﺎﻥ

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺍﯾﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺭﻗﺺ ﺍﺯ ﮐﯽ ﻃﺮﺍﺣﯽ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﺍﺯ ﺁﮔﻮﺳﺖ ۲۰۱۰

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﮐﺎﻣﻞ ﺗﻮﺿﯿﺢ ﺑﺪﻩ

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﺑﺮﺍﯼ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌ﺍﯼ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﺑﺮﺝ ﻣﯿﻼ‌ﺩ ﺑﺮﮔﺰﺍﺭ ﺷﺪ ﺣﺪﻭﺩ ۱۰ ﺳﺎﻝ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ‌ﺭﯾﺰﯼ ﺷﺪﻩ ﺑﻮﺩ. ﻣﺎ ﭼﻨﺪﺗﺎ ﺩﺧﺘﺮ ﺑﻪ ﺧﺎﻃﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻣﺘﻮﻟﺪ ﺷﺪﯾﻢ. ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺩﻭﺭﺍﻥ ﺟﻨﯿﻨﯽ ﺭﻭﯼ ﻣﺎ ﮐﺎﺭ ﻣﯽ‌ﺷﺪ. ﻣﺎﺩﺭﺍﻧﻤﻮﻥ ﺑﻪ ﺳﺒﮏ ﻓﺮﺍﻣﺎﺳﻮﻧﺮﻫﺎ ﻏﺬﺍ ﻣﯽ‌ﺧﻮﺭﺩﻥ ﺗﺎ ﻣﺎ ﺍﺯ ﻫﻤﻮﻥ ﺟﻨﯿﻨﯽ ﺁﺩﺍﺏ ﻓﺮﺍﻣﺎﺳﻮﻥ ﺭﻭ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﯾﻢ‌ ﺍﻣﺎ ﭼﻮﻥ ﻫﺪﻑ ﺩﻭﻟﺖ ﺍﻧﮕﻠﺴﺘﺎﻥ ﺍﺟﺮﺍﯼ ﺭﻗﺺ ﺗﺮﮐﯽ ﺩﺭ ﺑﺮﺝ ﻣﯿﻼ‌ﺩ ﺑﻮﺩ، ﺍﺯ ﻟﺤﻈﻪ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺍﻭﻣﺪﻧﻤﻮﻥ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺗﻮﻧﯽ ﺑﻠﺮ ﺗﻮﯼ ﮔﻮﺷﻤﻮﻥ ﻫﺪﻓﻮﻥ ﮔﺬﺍﺷﺘﻦ ﻭ ﺁﻫﻨﮓ «ﭘﻨﺠﺮﻩ ﺩَﻥ ﺩﺍﺵ ﮔﻠﯿﺮ ﺁﯼ ﺑﺮﯼ ﺑﺎﺥ ﺑﺮﯼ ﺑﺎﺥ» ﺭﻭ ﭘﺨﺶ ﮐﺮﺩﻥ.

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺍﺯ ﮐﯽ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﺸﻮﺭ ﺷﺪﯾﻦ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﻫﻤﻮﻥ ﺭﻭﺯ ﻣﺮﺍﺳﻢ. ﺍﺯ ﻃﺮﯾﻖ ﺭﺍﺑﻄﻤﻮﻥ ﺗﻮﯼ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺩﺭ ﭘﻮﺷﺶ ﺩﺧﺘﺮﺍﻥ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﺍﯾﺮﺍﻧﯽ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﺸﻮﺭ ﺷﺪﯾﻢ. ﻣﺮﺍﺳﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﭘﻨﺞ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﯽ‌ﺷﺪ. ﻣﺎ ﺳﺎﻋﺖ ﺩﻭﺍﺯﺩﻩ ﺍﺯ ﻓﺮﻭﺩﮔﺎﻩ ﮐﺎﺑﻞ ﭘﺮﻭﺍﺯ ﮐﺮﺩﯾﻢ ﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﭼﻬﺎﺭ ﺭﺳﯿﺪﯾﻢ ﺑﺮﺝ ﻣﯿﻼ‌ﺩ.

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺭﺍﺑﻄﺘﻮﻥ ﺗﻮﯼ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭﯼ ﮐﯽ ﺑﻮﺩ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﻣﺸﺎﻭﺭ ﺍﻣﻮﺭ ﺑﺎﻧﻮﺍﻥ ﺷﻬﺮﺩﺍﺭ ﺗﻬﺮﺍﻥ. ﺍﯾﺸﻮﻥ ﻫﻢ ﯾﻪ ﻓﺮﺍﻣﺎﺳﻮﻧﺮ ﺍﻭﻣﺎﻧﯿﺴﺘﻪ ﮐﻪ ﺑﻪ ﻣﺎﮐﯿﺎﻭﻝ ﻭ ﺍﮐﺴﭙﺮﺳﯿﻮﻧﯿﺴﻢ ﻫﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﻋﻼ‌ﻗﻪ ﺩﺍﺭﻩ.

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﮔﺮﺍﯾﺶ ﻓﻠﺴﻔﯽ ﺧﻮﺩﺕ ﭼﯿﻪ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﮔﻔﺘﻢ ﮐﻪ … ﻣﻦ ﺍﺯ ﺑﭽﮕﯽ ﺗﺤﺖ ﺗﻌﺎﻟﯿﻢ ﻓﺮﺍﻣﺎﺳﻮﻥ‌ﻫﺎ ﺑﻮﺩﻡ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﺑﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻮﺩ ﻣﮑﺘﺐ ﻓﺮﺍﻧﮑﻔﻮﺭﺕ ﺭﻭ ﺍﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﯽ‌ﮐﺮﺩﻡ ﺑﺎ ﭼﺎﺷﻨﯽ ﺍﻧﺪﯾﺸﻪ‌ﻫﺎﯼ ﺍﺳﭙﯿﻨﻮﺯﺍ ﻭ ﺩﮐﺎﺭﺕ.

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﻫﺪﻑ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﭼﯽ ﺑﻮﺩ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﺿﺮﺑﻪ ﺯﺩﻥ

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺿﺮﺑﻪ ﺯﺩﻥ ﺑﻪ ﭼﯽ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﻧﻤﯽ‌ﺩﻭﻧﻢ. ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﻣﺎ ﮔﻔﺘﻦ ﺍﯾﻦ ﯾﻪ ﺿﺮﺑﻪ‌ﺱ!

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﮐﻞ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﻫﻤﯿﻦ ﺑﻮﺩ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﻧﻪ. ﻗﺮﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﺑﺎ ﺭﻗﺺ ﻣﺎ ﻣﺴﺌﻮﻻ‌ﻥ ﮐﺸﻮﺭ ﮔﯿﺞ ﺑﺸﻦ ﻭ ﻧﯿﻢ ﺳﺎﻋﺖ ﺑﻌﺪ ﻫﻠﯿﮑﻮﭘﺘﺮﻫﺎﯼ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺗﻮﯼ ﻃﺒﺲ ﻓﺮﻭﺩ ﺑﯿﺎﻥ ﻭ ﺳﺮﺑﺎﺯﺍﻥ ﺁﻣﺮﯾﮑﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﭘﺎﯾﺎﻧﻪ ﺍﺗﻮﺑﻮﺳﺮﺍﻧﯽ ﻃﺒﺲ ﺳﻮﺍﺭ ﺍﺗﻮﺑﻮﺱ ﺑﺸﻦ ﻭ ﺑﯿﺎﻥ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ.

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﭘﺲ ﭼﺮﺍ ﻧﯿﻮﻣﺪﻥ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﭼﻮﻥ ﺩﻭ ﺳﺎﻋﺖ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺳﯿﺎ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺷﺪ ﺍﻭﻥ ﺭﻭﺯ ﺍﺯ ﻃﺒﺲ ﺑﻪ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﻠﯿﺖ ﻧﯿﺲ ﻭ ﻫﯿﭻ ﺍﺗﻮﺑﻮﺳﯽ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺣﺮﮐﺖ ﻧﺪﺍﺭﻩ!

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﭘﺲ ﭼﺮﺍ ﺷﻤﺎ ﻋﻤﻠﯿﺎﺕ ﺭﻭ ﺍﺩﺍﻣﻪ ﺩﺍﺩﯾﻦ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﭼﻮﻥ ﺭﯾﯿﺲ ﺳﺎﺯﻣﺎﻥ ﺳﯿﺎ ﻣﻌﺘﻘﺪ ﺑﻮﺩ ﺭﻗﺺ ﺁﺫﺭﯼ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮕﻪ. ﺑﭽﻪ‌ﻫﺎ ﻫﻔﺖ ﺳﺎﻟﻪ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﮐﺮﺩﻥ. ﺣﯿﻔﻪ ﮐﻨﺴﻞ ﺑﺸﻪ!

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺍﻟﮕﻮﺕ ﺗﻮﯼ ﺯﻧﺪﮔﯿﺖ ﮐﯿﻪ؟

   ﺩﺧﺘﺮﺑﭽﻪ: ﺍﻟﮕﻮﯼ ﻗﻠﺒﯿﻢ ﺍﻟﻬﺎﻡ ﭼﺮﺧﻨﺪﻩ‌ﺱ ﻭﻟﯽ ﺑﻬﻢ ﺩﺳﺘﻮﺭ ﺩﺍﺩﻥ ﮐﻪ ﺍﻟﮕﻮﻡ ﺳﻮﻓﯿﺎ ﻟﻮﺭﻥ ﺑﺎﺷﻪ.

   ﺑﺎﺯﺟﻮ: ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﮐﺎﻓﯿﻪ. ﻣﯽ‌ﺗﻮﻧﯽ ﺑﺮﯼ ﺗﻮﯼ ﺑﻨﺪ …__________________
   *
   *
   62   16
   • خدایش از آمد نیوز چقد حقوق میگیری که به این شکل دروغ پراکنی می کنی؟
    از کدوم بازداشت داری حرف میزنی.
    صدالبته که مبلغین دین باید پاسخگو باشن که کجا کم گذاشتن که کار به اینجا ها کشیده؟ ( دروغ پردازی مراجع اجتماعی درفضای مجازی)
    ایناهمش یه جرقس برا پیاده کردن اون سند کوفتیتون.مستقیما نمیتونید غزاله جونو از اینستا بفرستید روسن واسه جشنای هیستریکتون بالا پایین بپره که.
    از این چهارتا بچه شروع کردید بحث سر تحریک وسفارت و تخریب خونه اون معلولین نیست اینا بازی جدیدی که شما سرگرم باشین تا سران مشوقتون برجام موشکی رو هم امضا کنن .حالاجاش چی میخوان بگیرن خدامیدونه.حتما کود حیوانی
    بنده خدا علم الهدی هم که فعلا دستخوش تفریحاتتونه.برفرض که این شخصیت رو هم اگه نمیشناخت خود شماها بهش میگفتین امل.!
    هرچندشما بی ادبین ولی همونطور که شما بزرگای صاحب نام دین رو میشناسین اوشون هم به ناچار باید یه یه ته شناختی از این جماعت خودبیگانه سلبریتی پشیمون داشته باشن
    11    56
    • کم شعور محترم! این متن طنز جهان صنعته! کمتر ذرت پرت کن!
     باز هم فکر کردی که اینجا جاییه که ازش اومدی و توهین کردی ؟!
     نه! همه که مثل تو حقوق و مزد نمیگیرن که بیان اینجا فعالیت کنن! دوستان بدونن که اینارو خودش گفته که پول میگیره تا بیاد اینجا فعالیت کنه! ادمین و سایر کاربرها هم شاهدن!
     نه خدا رو شکر به حدی در میارم که نون زحمت خودمو بخورم و مثل تو وابسته نباشم!
     والا غزاله جون هم مال یه خطیب دیگه و به عبارتی دیگه عشق دیگت بود!
     بی ادبی و دریدگی هم که عنصر اصلی خودته بیخود به این و اون نسبت نده!
     هر کی که مثل خودت وابسته نباشه میتونه بفهمه که کی بی تربیته!!
     بیچاره اطرافیانت که همچین آدم گوشت تلخ و نچسبی رو تحمل میکنن!! خدا صبرشون بده!
     +
     18     8
     • زهرا24تهران

      مگراین که تو از یه اجاره ایش اومده باشی.حداقل مث تو تنها وبی کس نیستم که کل عمرم یه جا هدر بره.
      خخخ واقعا کیفور میشم میبینم آتو ی دیگه ای نداری کل پشتوانتم که قسم دروغ وهمین یه جملس حرف دیگه ای نداری.
      درضمن هرعشقی یه تعریفی داره تعریفش بااونی که اطرافیان نزدیکت دارن فرق داره
      5      14
     • نمیدونم به چی اعتقاد داری یا نداری!
      فقط همینو میدونم که جای خوبی بزرگ نشدی…
      دلم به حالت میسوزه
      شدی یه آدم عقده ای بدبخت که همه پسش زدن و راه میره به این و اون توهین میکنه!
      و انقدر شرافتشو به حراج زده که تو بحث نمیتونه حرفی برای گفتن داشته باشه و به خانواده ی دیگران توهین میکنه
      یه نگاه به پستا بکن به ۵تا کاربر فحش دادی لااقل دریدگی های دیگت و بی ادبی و بی چاک و دهنی که عنصر اصلیته بماند!
      خدا به همه ی بچه ها سرپرستان خوب و شرایط آموزشی خوب و کودکی و بزرگسالی خالی از کمبود و عقده عطا کنه
      برو خدا روزیتو جای دیگه بده
      13      2
  6. بالاخره حاج آقا ناخواسته اسم معشوقه خیالی دوران طلبگی شون رو گفتن
   خیلی هم خوش اشتها تشریف داشتن گویا.
   52   9
  7. خود این علم الهدی این خانمو از کجا میشناختن؟!!
   اگه الگوی خود ایشون حضرت فاطمه ای که ازش حرف میزنه بود تو اینترنت دنبال خانم های اون وری نبودن.
   حالا پای حرفش بشینید باور کنید سوفیا لورن که سهله اسم پورن استار ها هم حتماً حفظه 😀
   47   6
  8. یک روزی که دیر نیس دختران سرزمینم حق خود را ااز امثال این آقای توهم زده میگیرن.جهان به سرعت در حال تغییر است و ایران حال حاظر و مردمانش دیگر آن احمقهای دیروز نیستن و ایران به ظاهر اسلامی محکوم به تغییر است!! مجبور است.غیر این باشد غرق خواهد شد.مگر اینکه سر تعظیم در برابر مردمانش که به گفته ی خودشان جکومت برای مردم است فرود آورند وگرنه روزهای بدی خواهند دید!!
   51   8
  9. خلافت علم الهدی کم کم داره شهرای دیگه رو هم درگیر میکنه خلاصه که مواظب خودتون باشید
   50   10
  10. خیلی دوست دارم از ایشون بپرسم با چه فرهنگی تربیت شدی که کودکان باعث تحریک جنسیت میشن ؟
   63   11
  11. یاد اون جوکه افتادم
   میگف اخونده شب پوکر بازی میکرده روز بعدش میره مسجد حین سخنرانی ی برگ از تو عمامش میفته میمونه چیکا کنه یهو میزنه زیر گریه کارتو میگیره دستش میگه اینو میشناسین؟؟؟ همه میگن بله بی بی خشته اخوندم گریشو شدید میکنه میگه خاک برسرتون ک بی بی خشتو میشناسین اما بی بی فاطمه زهرارو نه-:
   48   6
  12. نارسیس/31-1-64/تهران

   اوف

   برید کنار

   حاجی علم … تحریک شده .
   41   10
  13. کاوه(هادی)/تهران/28

   نامه سوفیا لورن به علم الهدی
   خبرنامه گویا- آقای علم الهدی عزیز عشقم! در نهمین دهه زندگی، کسی دیگر در غرب، مرا بیاد ندارد و تحسین نمی‌کند. به مراسم دعوت و با من مصاحبه نمی‌شود. اخیرا یک مسابقه عمومی ضمن تست اطلاعات عمومی، از نوجوانان دبیرستانی پرسیده بود از «سوفیا لورن» چه می دانید. ۵۷٪ گزینه «نوعی شوینده» و ٣٩٪؜ گزینه یک «شرکت کفن و دفن معروف» را انتخاب کرده بودند. مدت‌هاست که به خودکشی فکر می کنم.
   دیشب وقتی پرستارم برایم خواند که یک رهبر مذهبی شرقی گواهی می کند که من الگوی یک جامعه اسلامی – حداقل بخشی از جامعه- هستم، جان گرفتم. امروز صبح پرستارم می‌گفت نام من بعد از «خانه تکانی»، ترند دوم جستجوی اینترنتی در کشور شماست. راستی چرا خانه را باید بتکانند؟ خراب نمی شود؟

   خاک بر سرایتالیا، فرانسه و هالیوود که خوابند و شما باید مرا تجلیل و احیاء کنید.

   از تصور آنکه یک مرد شرقی جذاب و محترمی مثل شما بازیهای شصت سال قبل مرا دیده و بعد از اینهمه سال وقتی سخن از رقص و جاذبه می‌شود فورا نام مرا بیاد می آورد، در پوست نمی‌گنجم. احساس می‌کنم زیبایی بی نظیرم، هنوز در قلب‌های قدرشناس هوادارانم، زنده است.

   اگر روحانیت، احیای ارواح بشری است، گواهی می‌کنم شما منجی روح و روحانی محبوب منید.
   در دعاهایتان مرا یاد کنید.
   دوستدار شما
   سوفیای قدرشناس شما
   46   8
 • ارسال نظر