مجله گیزمیز

تجاوز به دختر مانتوفروش در اتاق پرو ، دختر خودکشی کرد

ادمین/27
۱۹ دی ۱۳۹۵
۷۰ نظر
 • تجاوز به دختر مانتوفروش در اتاق پرو

   

  نتیجه تصویری برای تجاوز

   

  قضات دیوانعالی کشور حکم اعدام مرد جوانی که فروشنده یک مانتوفروشی را در اتاق پرو مورد آزار و اذیت قرار داده بود  بررسی می‌کنند تا در صورت تأیید این مرد در لیست اعدامی‌ها قرار بگیرد. این در حالی است که شاکی پس از اطلاع از بارداری‌اش خودکشی کرد. 

  به گزارش شهروند، اوایل دی‌ماه ‌سال گذشته بود، یعنی درست یک‌ سال پیش که دختر ٢٠ ساله‌ای با شکایت خود این پرونده را پیش روی پلیس پایتخت قرار داد. این دختر در حالی که به‌شدت ناراحت و پریشان بود، در مقابل مأموران پرده از یک جنایت سیاه برداشت و گفت: «دو سالی می‌شود که در یک مغازه مانتوفروشی کار می‌کنم. درست بعد از گرفتن دیپلم برای اینکه از لحاظ مالی مستقل باشم در این مغازه مانتوفروشی در مرکز شهر مشغول به کار شدم. معمولاً تا آخر وقت هم می‌ماندم و گاهی اوقات صاحبکارم برای حساب و کتاب به فروشگاه می‌آمد. برای همین منتظر او نیز می‌ماندم و بعد از آمدنش به خانه می‌رفتم. دیشب مثل همیشه تا آخر وقت ماندم و سایر همکارانم فروشگاه را ترک کردند. من تنها مانده بودم و داشتم کارم را انجام می‌دادم که صاحب فروشگاه به همراه دو نفر از دوستانش به مغازه آمد. من هم وقتی دیدم او آمده، رفتم تا وسایلم را جمع کنم که به خانه بروم؛ اما یکی از دوستان صاحب مغازه که به اتاق پرو رفته بود، مرا  صدا زد. من هم به خیال اینکه قصد دارد مانتویی برای یکی از بستگانش انتخاب کنم به داخل اتاق پرو رفتم. نمی‌دانستم چه نیت شومی دارد تا اینکه وقتی وارد اتاق پرو شدم، او دهانم را بست و مرا در حالی‌که شوکه شده بودم، مورد آزار و اذیت قرار داد. این در حالی بود که صاحب مغازه و دوست دیگرش هم متوجه ماجرا شدند ولی هیچ عکس‌العملی از خودشان نشان ندادند. حتی به من کمک هم نکردند.» 

  با اعلام این شکایت موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت و تلاش برای شناسایی و دستگیری متهمان آغاز شد. 

  در ادامه صاحب فروشگاه و دو دوستش شناسایی و بازداشت شدند. 

  صاحب فروشگاه در بازجویی‌ها به کارآگاهان گفت: «آن شب به همراه دو نفر از دوستانم به نام‌های حامد و پرویز به مغازه‌ام رفتم. وقتی پرویز فروشنده مغازه‌ام را صدا زد، اصلا فکرش را هم نمی‌کردم که چنین نقشه‌ای داشته باشد. وقتی به او گفتم که قصد دارم برای حساب‌و‌کتاب به فروشگاه بروم، همراهم آمد. وقتی متوجه این کارش شدم، من و حامد به‌شدت شوکه شدیم. هرگز فکر نمی‌کردیم او دختر جوان را مورد آزار‌و‌اذیت قرار دهد.» 

  با این اظهارات پرویز ٢٨ساله تحت بازجویی قرار گرفت. او به تجاوز به دختر جوان اعتراف کرد و به مأموران گفت: «اصلاً قصد این کار را نداشتم. اما وقتی وارد مانتوفروشی شدم و دختر جوان را دیدم که تنها است، وسوسه شدم. زیبایی و تنهایی این دختر باعث شد که فکر تجاوز به سرم بزند. برای همین او را به داخل اتاق پرو کشاندم. خودم هم باورم نمی‌شود که دست به چنین کاری زده‌ام.» 

  با اعترافات این پسر تحقیقات پرونده وی تکمیل و برای رسیدگی به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. این در حالی بود که پس از ارسال پرونده به دادگاه خبر رسید که دختر جوان خودکشی کرده است. با مرگ این دختر تحقیقات وارد مرحله دیگری شد. مأموران به تحقیق در این رابطه پرداختند و مشخص شد که این دختر پس از اطلاع از بارداری‌اش، خودش را در اتاق خوابش حلق‌آویز کرده است. 

   همچنین پزشکی قانونی با بررسی DNA  جنین دختر جوان، دریافت این جنین متعلق به پرویز است. به همین دلیل متهم پشت درهای بسته و به صورت غیرعلنی محاکمه شد. او این بار در جلسه محاکمه خود اعترافات خود را پس گرفت و با صحبت‌های ضد‌و‌نقیضش ادعا کرد که دختر جوان را از قبل می‌شناخته و با وی در ارتباط بوده است. 

  با این حال آن جلسه هیأت قضائی پس از شنیدن صحبت‌های متهم، با توجه به مدرک‌های موجود در پرونده و شکایت دختر جوان پیش از مرگش متهم را به اعدام محکوم کردند. همچنین پرونده صاحب فروشگاه و دوست دیگرش نیز برای رسیدگی به دادگاه کیفری ٢ استان تهران فرستاده شد. با صدور این حکم و اعتراض وکیل متهم، پرونده به دیوانعالی کشور فرستاده شد. اگر قضات دیوانعالی کشور نیز حکم را تأیید کنند، متهم به‌زودی اعدام خواهد شد. 

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 70
  1. مرد.چه واژه غریبی شده…مرد…….مَرد……………………………
   به کجارسیدیم
   حالا اون کثافت وسوسه شد اون دوتا مرد نبودن که به داد دختره برسن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حکم اونها هم کمتر از مرگ نیست ..مگه میشه سروصدای دختره رو نشنیده باشن؟؟؟؟تف به شرفش نداشته شون
   ادمین جان لطفا خبر تایید اعدام این مَرد رو بذار حتما. من بیصبرانه منتظر هستم

   Thumb up 86 Thumb down 0

   • خبر تاسف باری بود ولی…..
    شما که میگین بی صبرانه منتظر خبر اعدامش هستم فکر کردید با اعدام میشه جلوی اینطور وقایع رو گرفت خیلی ها مورد تجاوز قرار گرفتند و قرار میگیرن و قرار خواهند گرفت ولی بخاطر ابرویشان هیچوقت صدایشان به گوش کسی نخواهد رسید و مرگ تنها تسکین درد هایشان خواهد بود نیاز جنسی به یک بحران تبدیل شده هر دو سمت قضیه میسوزد هم کسی مورد تجاوز قرار گرفته هم کسی که تجاوز کرده هر دو مرگ رهایشان خواهد کرد پس عوامل اصلی کسانی هستند که شرایط رو طوری رقم زدند که افراد برای چند لحظه لذت حاضرند جان دو نفر را بگیرند و خانواده هایی رو داغدار کنند.

    Thumb up 4 Thumb down 39

   • مرد……. دیدی قاب بگیر…

    Thumb up 11 Thumb down 2

  2. الهیییییییییییی
   دخترک بیچاره
   بغضم گرفت….
   بهترین حکم برای همچین آدم پستی فقط و فقط اعدامه
   تف تو شرفش تفففففففف

   Thumb up 56 Thumb down 0

   • درود بر خداوندگار گیزمیز ایهاامنصور
    درود بر گیزمیزیون
    تجاوز اخره نامردیه…
    من شنیدم بیمارستانهای بزرگ (مثلا الزهرای اصفهان) در قسمت اورژانس برا موارد تجاوز خدمات دارن…
    برا جلوگیری از بارداری و …اش
    ولی فکر می کنم خیلیا برا ترس از ابروشون نرن.
    خیلی سخته…
    اعدام و دیگر هیچ…
    قضاوت سخته…فقط خداروشکر که خدا قاضی اصلی هست و حواسش به همه چی هست…

    Thumb up 3 Thumb down 1

  3. همانطوری که هر خانه نیاز به سرویس بهداشتی داره هر شهری هم نیاز به شهر نو و محلی برای تخلیه جنسی جوانان داره تا از این دست اتفاقها کمتر رخ بده….

   Thumb up 34 Thumb down 71

   • چه فرقی میکنه

    نگاه ابزاری به جنس زن

    Thumb up 43 Thumb down 9

   • جوونا میتونن زن بگیرن تا اینجور اتفاقا نیفته

    Thumb up 15 Thumb down 13

    • اگه پول نداشتند و یا نخواستند کلاً ازدواج کنند اونوقت تکلیه چیه ، تو خیابونها راه بیوفتند دنبال ناموس مردم؟؟؟ پس صیغه رو برای چی گذاشتند؟؟ از راه اسلامی و قانونی هم حتی چنین شرایطی مهیا باشه ، میتونه جلوی خیلی از فسادها رو بگیره عزیززززززززم

     Thumb up 2 Thumb down 12

   • سما آزادی/ 31

    شما مراقب کش شلوار خود محترمتان باشید.
    نیازی نیست سنگ سینه جوونای مردم رو کمتر به سینه بکوبید.

    امثال شمایی که تا دیروز وقاحت کارهای غیر اسلامی مملکت رو ذکر میکردید آب دم دستتون نیست وگرنه خودتون بهتر میدونید کی هستید.

    Thumb up 17 Thumb down 14

    • خانوم “سما ء ” من هر چی که تو جوامع بین المللی و همه جهان مرسوم و نهادینه شده رو بازگو می کنم ، مطمئن باش جامعه شناسان دنیا برای این وسئله فکر کردند و به این نتیجه رسیدند….

     Thumb up 3 Thumb down 6

   • نتونستم متوجه شم
    آیا رفع نیاز جنسی تشبیه شده به دفع فضولات؟
    آیا ازدواج به کل کاری عبث نامیده شده؟
    آیا تصور بر اینه که یه عده ای (زن و مرد) رو اونقدر میتونیم بی ارزش و بی اهمیت بپنداریم که کارشون بشه رفع نیاز دیگران …نفر بعدی لطفا…..نفر بعععععد…..نفر بعدی….
    آیا انسان اونقدر حقیر شده که بدون هیچ احساسی و وابستگی همینطوری وقت احساس نیاز کرد بره (بلاتشبیه) مثه یه حیوون جفت گیری کنه و رفع نیاز کنه..
    آیا الان هیچ راه شرعی، غیر شرعی، قانونی، غیرقانونی، اخلاقی، غیراخلاقی و .. به جز تجاوز برای یه جوون طفله معصوم وجود نداره که نیازشو برطرف کنه
    .
    .
    استاد حرفهای قشنگ قشنگیم…

    Thumb up 17 Thumb down 7

    • خانوم گیلدا همانطور که شکم برای سیر شدن به غذا نیاز داره و سیری ناپذیر هست ، ، میل جنسی هم در انسان نیاز به ارضاء داره و سیری ناپذیر هست ، البته از برنامه ریزی شده اش!!

     Thumb up 1 Thumb down 10

   • بچه جون بعد لابد باید دختران را از مریخ برای این شهر نو مورد نظر شما بیارن بله ، به نظر میرسه شما هم مثل اون دو تا مرد داخل مانتو فروشی ، خیلی مردی با این نظر دادنت . یا شاید هم …

    Thumb up 16 Thumb down 5

    • آخه دانشمندان ، تو همه دنیا هم این شهر نو ها و دانس ها هست .. نکنه فکر می کنید همه دنیا و دولتمردانشان اشتباه می کنند و فقط ایرانیهای روشنفکر درست فکر می کنند؟؟؟؟!! اونها هم لابد فکر همه جاشو کردند و می دانند که این مکان ها میتونه بخش عظیمی از کمبودهای اجتماعی مردم کشورشون رو پر کنه و جلوی خیلی از ناهنجاریهای اجتماعی رو بگیره !! راستی نظرتون در مورد صیغه چیه برادران و خواهران ؟؟؟؟!!!
     صیغه که در دین شما هم حلاله!!!!!!!!!!!
     شما فکر کردید صیغه چیه؟؟ !!یه خط موافقت و قبول نزدیکی کردن (زن) یا به قول مسلمانان (محرمیت) به زبان عربی !!! تو کشور اسلامی میشه این شهر نو رو با صیغه کردن راه انداخت!!! قرار نیست همه زنها ازدواج کنند و همه مردان زن بگیرند !!!در ضمن قرار نیست از کره مریخ زن پیدا بشه ، زنهای بیوه و مطلقه اینقدر زیاد هست که بتونه جوابگو باشه ، در آخر فکر کردی الآن تو جامعه خوشکلتون از این رابطه و نزدیکیهای جنسی بطور پنهانی کم وجود داره؟؟؟؟؟؟!!!!

     Thumb up 3 Thumb down 7

     • آقای علی یووه نظرتون درمورد ایجاد یک شهر نو مخصوص خاتمها جیه؟ بالاخره زنها هم انسانن و غریزه دارن. اول فکر کنین و بعد انصافا جواب بدین.. چون اگه خوبه باید برای همه خوب باشه. ممنون

      Thumb up 6 Thumb down 0

      • در ضمن اینکه خانمها رو با چاه توالت برای تخلیه مقایسه میکنین ( کاری ندارم اولین بار کی این حرف و زد. اونم اشتباه کرده) خیلی حرف زشتیه. زنهای ایرانی لایق احترامند. نه این که با چاه توالت مقایسه بشن.

       Thumb up 8 Thumb down 1

     • ایراد کلامه شما این هست که در اون هیچ جایی برای شان و شخصیت انسانی، احساسات و عواطف انسانی وجود نداره.. به راحتی میگید اونقدر زنه بیوه و مطلقه هست که جوابگوی همه هست…یعنی خط بطلان کشیدید روی زن و مرد مطلقه: شماها دیگه فنا شدید اینو بپذیرید و بیاین ابزار رفع نیاز دیگران بشید….صیغه هم با مفهوم جا افتاده ی امروزیش زاییده چنین تفکری هست فقط بایه کلاه شرعی….اگه هدف از صیغه صرفا اینه که موقع رفع نیاز خلاف شرعی مرتکب نشه هیچ فرقی با طرز تفکر شما نداره ..و یا هیچ فرقی (بلاتشبیه) با متجاوز نداره اینجا به روح طرف تجاور میشه بعدشم لابد یه پولی بهش میده و میگه خودش خواست…

      Thumb up 12 Thumb down 1

    • آفرین در تمام این سالها این بهترین جوابی بود که برای این حرف شنیدم. مردم واقعا فکر میکنن کارگران جنسی محلات بدنام از کجا میان؟

     Thumb up 6 Thumb down 1

  4. حتی تصورشم برام سخته. اعدامم کمشه. دیگه هیچی حال اون خونواده رو خوب نمیکنه…
   تو کار خدا آدم می مونه. با یه بار رابطه زورکی باردار میشن اونوقت طرف ۲۰ سال دوا درمون میکنه باردار نمیشه!

   Thumb up 42 Thumb down 4

  5. حقش بوده مرتیکه ی هرزه

   Thumb up 24 Thumb down 1

  6. بابا لنگ دراز

   کثافتتتتتتتتتتت……..

   Thumb up 27 Thumb down 0

  7. بریم جمع شیم دور خونه دختر ازشون بخواهیم از اعدام بگذرن. البته بعید میدونم حکم رو دیوانعالی تایید کنه و نیاز به زحمت ما باشه

   Thumb up 5 Thumb down 56

   • علی آقا اون پسره که مردم جمع شدن جلو اعدامشو بگیرن حین شوخی با چاقو باعث مرگ دوستش شده بوده. چند سال پیش تو برنامه ماه رمضون احمدزاده همچین کیسی رو نشون داد. شاید هم خود اون پسره باشه. بیچاره میگفت اومدم چاقو رو به شوخی بگیرم سمتش دیدم رفت تو بدنش. پسره تو آشپزخونه یه اغذیه ای کار میکرد گمونم.
    به امید روزی که شوخی خرکی منقرض بشه.
    این داستان اما موضوعش کاملا فرق میکنه. میبخشید خیلی میبخشید عذر میخوام اما توی روابط زناشویی هم شوهر بدون رضایت زنش اقدام نمیکنه هم برای رابطه هم برای بچه دار شدن. این آقا که هم اولی رو به زور انجام داده هم دومی رو. اون هم پیش دو تا مرد دیگه. مطمئنا از قبل هماهنگیهایی صورت گرفته. اینها هیچ ارزش و احترامی برای همنوعشون قائل نمیشن و بینهایت خودبین و خودخواه هستن.

    Thumb up 40 Thumb down 1

    • سپاسگزارم بانو. بعد از خوندن کامنت شما خودم هم به کامنت قبلیم منفی دادم. قصدم فقظ نقد حرکتهای کورکورنه و تقلیدی بود که هر از گاهی مد می شود. به قول مولوی:”ما همه شیران ولی شیر علم حمله مان از باد باشد دمبدم”

     Thumb up 5 Thumb down 0

  8. حرومزاده

   Thumb up 25 Thumb down 1

  9. مهربون جون

   کصافط ، آشغال … من نمیدونم این آشغالا توی چه خونواده هایی پرورش پیدا میکنن
   خونواده اون دختر تا یکی دو نسل داغونن ، خدا لعنتت کنه.
   خراب بمونه این مملکت ، طفلک من ، خوب بارداری برو سقطش کن چرا خودتو میکشی .
   چرا ما یه نهاد برای کمک به قربانیان تجاوز نداریم ؟؟؟

   Thumb up 41 Thumb down 0

  10. حقشه بی شرف پست فطرت رذل
   حقته بمیری عوضی

   Thumb up 21 Thumb down 0

  11. بیچاره دختره واقعا اتقاق بدیه یه ذره آموزش نمیدن تو این شرایط از راه جلوگیری از بارداری استفاده کنه یا حتی انقد حمایت کنن طرف به آخر زندگیش نرسه تو این کشور لعنتی ما

   Thumb up 22 Thumb down 17

  12. ولش ن بابا این خبرو گوش کن در حادثه تیراندازی در دانشگاهی در اوهایو یک نفر از ترس شلوارشو خیس کرد پلیس تیرانداز را دستگیر کرد رئیس کمیته امداد امام خمینی باید مستمری بگیران را دوبرابر بکنیم ببخشید اصلاح میکنم مستمری مستمری بگیران را دوبرابر بکنیم و هزارتا باید دیگه …

   Thumb up 21 Thumb down 1

  13. فتانه/28/تهران

   طفلک٬ خدا دختررو رحمت کنه .
   مجازات فقط اعدام. به قول مامانم ذلیل بشه ایشالا آبروی یه خانواده رو برد یه خانواده رو داغدار کرد .
   بی تفاوتی صاحب فروشگاه کم از کار دوستش نداشته حتما باید مجازات بشه

   Thumb up 28 Thumb down 0

  14. غلط کرد که قبلا ارتباط داشته.اگه داشته چرا تو اتاق پرو؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 21 Thumb down 1

  15. کثافت وحشی

   Thumb up 24 Thumb down 0

  16. وای خدای من، این حیوون بی پدر و مادر رو باید جرش داد

   Thumb up 27 Thumb down 0

  17. بنظرم این قضیه مشکوکه و یه سری حقایق پنهان شدن .یه احتمال هم هست که رابطشون ادامه دار بوده که حامله شده.

   Thumb up 5 Thumb down 34

  18. فتـــــــــــــــا

   از این نوع فسادها خیلی زیاد شده باید خیلی سخت بگیرند تا عبرت بقیه بشه.خداعاقبتمون روختم بخیر کنه

   Thumb up 20 Thumb down 0

  19. آخرشب،تنها،صاحب کار مرد
   یعنی خطر…
   تو ولایت ما،همین چند وقت پیشم سر ظهر که داروخانه تعطیل میشه دختر فروشنده رو میدزدن و اما شانس داشته چندنفر دیدن که دارند به زور سوار ماشینش می کنند،نجاتش میدن.
   کار کردن سخت شده و برای خانما خطراتی هم داره.
   بعضی وقتا که می بینم فروشنده لوازم یدکی ماشین،یا نانوایی و تعویض روغنی خانومه، نگران میشم.واقعا چه سر نترسی دارند.توی محیطی که بیشتر با آقایون مراوده دارند.

   Thumb up 34 Thumb down 2

  20. واقعا قلبم از خوندن این واقعه فشرده شد..اون ادم پست را باید انقدر بهش تجاوز کرد که بمیره..دو تا دوسته پست تر از خودشو هم همین طور…

   Thumb up 19 Thumb down 0

  21. مردم و جوانان سرخورده و در تنگنای غرائض . بیایم بپذیریم که همه خودنگهدار نیستن و این باعث این جنایات میشه که برای تخلیه یک غریضه که چند دقیقه هم طول نمیکشه باید تاوانش رو با جان داد و این جنایت رقم بخوره…

   واقعا” دل عالم و آدم به حال این مردم و این نسل سوخته میسوزه که من و شما هم جزئی از اونهایم…

   Thumb up 5 Thumb down 25

   • این همه خانم ج…! همین الانشم تو خود آمریکا از این دست اتفاقا کم نمیفته. این مدل آدمها کاری به این حرفا ندارن. حرف شما درسته اما در مورد این آدم اصلا صدق نمیکنه.

    Thumb up 23 Thumb down 0

  22. خدا رحمتش کنه دختره ، اما خودکشی راه حل نیست ، راهی دیگه اگه چنین فردی مورد تجاوز بوده ، از جمله:
   ۱- خانواده ها ؛ دوستان ؛ اقوام باید کنار دختره وایستادند ، نه اینکه سرزنش و توهینش کنند .
   ۲- اگه دختره میتونه به شهر دیگه سفر کنه ، دو ماهه یا سه ماهه سفر کنه در ان شهر ، اگه اقوام نداشت ، نزد یک دوستی ، اگه نیست ، در پانسیون دختران مستقل اتاق موقت بگیره یا هم اتاق کسی دیگه تا یک کار موقت پیدا کنه ،
   ۳- به کارهای بافت یا خیاطی یا نقاشی یا خوش نویس (زنانه) یاد بگیره ، کم کم به حالت عادی برگرده . یا حتی کارهای از طریق اینترنت بوده ، شماره گوشی اش اگه بتونه عوضش کنه چه بهتر.
   ۴- دوره های اعتماد به نفس چه از لحاظ گفتاری یا رفتاری باید طی کنه ، کتابهای متعددی در این زمینه میشه پیدا کرد . و بهتر است برای خودش برنامه ریزی کنه و باید مجددا به حالت عادی برگرده ،

   Thumb up 7 Thumb down 15

  23. هم خود متجاوز و هم اون دو نفر هم که شاهد و ناظر و مباشر در تجاوز بودن رو باید جلوی در مغازه اعدام کنن … هیچ جای تعلل و بخششی وجود نداره …

   Thumb up 33 Thumb down 3

  24. مرتیکه بی ناموس.اعدامم براش کمه
   وای خدا به کجا داریم میریم ما!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Thumb up 20 Thumb down 0

  25. علت تجاوز: دیدم دختر تنها و خوشگلیه و دلم خواست بهم تجاوز کنم…
   نمیدونم، آیا حیوانات چیزی به اسم تجاوز دارن؟ ینی یباره یه ماده خوش بر و رو ببینن و بپرن روش؟ حتی نرها تو طبیعت خودشونو تیکه پاره میکنند که توجه یه ماده رو به خود جلب کنند، اما واقعا چی میشه گفت به این بشر؟ به خدا که اگر بهشون بگیم حیوون، توهین کردیم به نجابت حیوانات
   ازون بی غیرت تر و بی شرف تر، صاحب مغازه. نمیتونست از شرف کارمندش دفاع کنه؟ واقعا چی به سر این جماعت اومده….
   حیف ازون دختر … کاش تحملشو داشت و میموند. کاش میموند و مجازات این عوضی ها رو میدید و خودشو از زندگی محروم نمیکرد و خانوادشو اینجور داغدار نمیکرد… خیلی خیلی ماجرای تراژیکی بود…

   Thumb up 39 Thumb down 3

  26. ابی پایین روچی

   واقعا ما داریم به کجا میریم ….

   Thumb up 13 Thumb down 0

  27. ای بابا هرکاری کردم نتونستم حرف دلم رو بگم خلاصه حرف دلم اون متن های بود که هی نوشتم هی پاک کردم

   Thumb up 16 Thumb down 0

  28. تورج-33-تهران

   شدیدا وحشتناک بود .
   این آقای متهم اولش اعتراف کرده ! بعد به اجبار یا توافقی براش وکیل گرفتن ! وکیله اومده گفته ! آخه نادون چرا حقیقتو گفتی ! 😆 بیا قضیه رو ی مدل دیگه تعریف کن ! که شاید با استناد به بند و فلان ماده ! بشه برات کاری کرد ! پسره هم اومده گفته نه آقای قاضی ! با دختره آشنایی قبلی داشتم و ….!!
   بعضی از این وکلا عجب آدمای بی شرافتی هستن !
   من آدم میشناسم ۲۰۰ ملیون حق الوکاله داده ! بعد طرفو به دیار باقی فرستادن! خانمش رفته گفته آخه مرد حسابی تو این همه پول گرفتی و گفتی که قانونا همه چی حل میشه و فلان ! طرف گفته بابا من بیشتر این پولارو بین قضات تقسیم کردم ! lol
   بعد ی چیز جالبتر ! اکثر وکلا تو گزارش دریافتیشون یک دهم اون چیزی رو که میگیرنو نمی نویسن !
   دوباره ی چیز ملموس تر ! طرف تا دیروز کل داراییش ۱۰۰ تومن نمیشده ! الان با گذشت ۱۰ سال ! ماشینی که سوار میشه چند برابر همین پوله ! 😆 بعضیاشونم که تا دیروز تا کمر جلوت خم میشدن ! الان جواب تلفنتم نمیدن ! 😆 ( منظورم بعضی از قضات … نبود lol ) .
   البته انسان های با شرافت تو هر نهادی پیدا میشه .

   نتیجه اینکه : این آقا یا خانم وکیله ! از چیه این متهم میخواست یا میخواد دفاع کنه ؟؟ مثلا میخواد بگه جناب قاضی ! ماره دیگه بعضی وقتا میخواد وول بخوره بره تو لونه یکی دیگه جا خوش کنه ؟؟ 🙄 ( خیلی عذر میخوام اینو گفتم ! اعصابم ی مقدار خراب شد ) .
   حالا بزار یکم فلسفیش کنیم ! آهای بعضی از قضات گرام ! بترسید از روزی که اون بالایی بخواد قضاوتتون کنه ! 😛 اینجاشو طنز نوشتم ! 😛 😆
   پاشیم بریم ی چیزی بخوریم ! و الی کماکان شرو وره که میخواد بباره ! 😛

   Thumb up 21 Thumb down 9

   • شدیدا وحشتناک بود .
    این آقای متهم اولش اعتراف کرده ! بعد به اجبار یا توافقی براش وکیل گرفتن ! وکیله اومده گفته ! آخه نادون چرا حقیقتو گفتی ! بیا قضیه رو ی مدل دیگه تعریف کن ! که شاید با استناد به بند و فلان ماده ! بشه برات کاری کرد ! پسره هم اومده گفته نه آقای قاضی ! با دختره آشنایی قبلی داشتم و ….!!
    بعضی از این وکلا عجب آدمای بی شرافتی هستن !

    عااااااالی بود کامنتتون …. واقعا این وکیله بیشرف گفته حالا ک دختره مرده و دستش از دنیا کوتاه نیست ک دفاع کنه بیا و مدعی شو ک ازقبل باهم درارتباط بودن ک حکم زنا تلقی بشه و نهایت شلاق و جریمه ک اونم میشه خرید ( همون قضیه ک فقط خانمارو متهم میکنن ک کرم از خود درخت بوده ) نه اعدام. واقعا بعضی وکیلا شرافت ک ندارن هیچ تماااااام زیرمجموعه حقوقم ب گند میکشن.
    مرسی آقاتورج من انقدر ناراحت شدم ک نمیدونستم چطور جمله بندی کنم

    Thumb up 19 Thumb down 2

  29. هه .. الله اعلم … لطفا حجاب خود را رعایت کنید ..

   Thumb up 1 Thumb down 17

  30. امیر/33/تهران

   با سلام به نظر من علت خودکشی دختره این بوده که مطمئن نبوده علت باردار شدنش قطعا همین تجاوزه ، با کمال احترام به نظر من اون خانم با کس دیگه ای هم ارتباط داشته ، اما به هر حال امیدوارم اون متجاوز اعدام نشه و بمونه و بخشی از عذاب جهنمش رو تو همین دنیا متحمل بشه

   Thumb up 1 Thumb down 54

   • داداش توبه کن .بی خودی هم به اون مرحومه تهمت نزن .فردای قیامت نمیتونی جوابشو بدیا.
    کاش یاد میگرفتیم راحت در مورد همدیگه قضاوت نکنیم .

    Thumb up 38 Thumb down 1

   • چه فرقی میکنه

    انقد راحت ادما رو قضاوت نکنید اون بنده خدا الان دستش از دنیا کوتاهه.همین قضاوتای الکی باعث میشه خیلی از دخترا تو این موارد شکایت نکنن و در نتیجه مجرمین اینجوری هر روز پرروتر شن

    Thumb up 34 Thumb down 1

   • چ فرقی میکنه عزیز ؛ ایشون ی نمونه از داعش وطنی هستن …. امثال شماها اگر بدونین با تهمت هاتون چ بلایی سر قشر زن آوردین ک برای دفاع از بزرگترین یا کوچکترین حقش مجبوره خودکشی کنه از شرم خودتون و حلق آویز میکردین … افکارتون حالمو بهم میزنه … ایکاش این پست و بازنمیکردم

    Thumb up 29 Thumb down 1

  31. یعنی واقعا تو این کشور خراب شده که راه میری فاحشه میبینی چیزی نبود که تو رو آروم کنه؟؟؟یعنی واقعا چه حسی داره ی کار زوری؟؟؟واقعا قابل درک نیست.باور کن خیلی از گناه ها شرف دارن به خیلی کارها

   Thumb up 24 Thumb down 0

  32. یه شهر نو بساز آلودگی ، اعدام ، ترافیک، جرم کم میشه عوضش امنیت، آرامش و آسایش زیاد…

   Thumb up 1 Thumb down 9

  33. مرگ کمشه

   Thumb up 12 Thumb down 0

  34. گور پدر حقوق بشر این ک… شعرها، این بی ناموس رو باید پخش زنده تکه تکه کنن تا بقیه بی ناموس ها ببینن و آینده یه دختر و خونواشو به لجن نکشن، من خودم حاضر تیکه تیکش کنم

   Thumb up 15 Thumb down 0

  35. سلام
   اول اینکه
   آقا مجید و فرقی نمیکنه عزیز:
   منظور دوستمون بشراااا قرص اورژانس بود که یکی از کاربردهاش همین موارد تجاوزه.
   دوم اینکه
   دوستانی که میگن از قبل رابطه داشته به نظر من اگه این کاره بود هم از قرص اورژانس خبر داشت هم از راه های سقط و خودشو نمیکشت!
   سوم اینکه
   این یک نمونه از موارد بسیار تجاوز و آزار زنان هست که باید راهی براش پیدا کرد. پس مهم اصل اون آزار هست نه اینکه اون دختر چی بوده و چی نبوده!

   Thumb up 20 Thumb down 1

  36. تا وقتی دخترها قدر خودشونو ندونن و راحت اسیر بازی عاطفی نشن و به پسرها آزادی تام تو روابط داده نمیشد، انقد جسارت تو جامعه زیاد نمیشد. مسلما رابطه برا این پسر راحت تر از این حرفها بوده، بی نگرانی به عواقبش. انقد جامعه مون آشفته ست که پسرها دیگه براشون حد و مرزی وجود نداره و به هر دختری می تونن نظر بد و طمع پلید داشته باشن. والا بقیه مخلوقات خدا هم تا هر دوشون نخوان روابطشون صمیمی نمیشه. بگذریم از جامعه های انسانی بجز خودمون که با وجود آزادی جنسی هنوز از ما قانونمند ترن تو اینجور موارد.

   Thumb up 7 Thumb down 0

  37. یاسر /مشهد/35

   من نمیدونم تو اطاق پرو مانتوهارو میزارن یا یارو اول خودش میخواسته امتحان کنه که دختر میگفته من فکر میکردم مانتو میخواسته یا فبلا ارتباط داشته یا اون ۲تای دیگه کمک کردن در ضمن معمولا قدرت افراد جه زن چه مرد وقتی میبینن در خطرن ۱۰ برابر میشه

   Thumb up 0 Thumb down 11

  38. تصور کن دختر باشی و باردار.

   Thumb up 5 Thumb down 0

  39. اقا اینو باید بسوزونن خواستن خودم روش بنزین و کبریت میزنم

   بعضی وقتا از همجنسهای خودم نفرت بدی پیدا میکنن

   ادم باشید انسان باشید
   نه صرفا نرررر

   Thumb up 8 Thumb down 0

 • ارسال نظر