مجله گیزمیز

تیتر عجیب یا لثارات “دیوث کیست؟؟!!!”/اخبار تکمیلی

ادمین/27
۶ مرداد ۱۳۹۵
۱۳۶ نظر
 • .

   

   

  واکنش تند هفته نامه یا لثارات به هنرمندان شرکت کننده در جشن حافظ!
   

  photo_2016-08-06_11-27-57.jpg

   

   


   

  باز هم فرش مثلا قرمز و رژه مدهای عقب افتاده و لباس‌های یاجوج و ماجوجی‌، باز هم تجمع گروهی به اصطلاح هنرپیشه و فیلمساز ورشکسته‌، بازهم گنجاندن نیش و کنایه‌های خاله‌زنکی لابلای حرف‌های شصت من یه‌غاز و حرکات دن کیشوت‌وار و بعد هم به‌به و چه‌چه زدن‌های پاچه‌خوارانه که بابا استاد!…

  جشن سالیانه یکی از نشریات به اصطلاح سینمایی برگزار شد و باز هم همان قصه‌های پوسیده و کهنه تکرار شد! باز هم فرش مثلا قرمز و رژه مدهای عقب افتاده و لباس‌های یاجوج و ماجوجی‌، باز هم تجمع گروهی به اصطلاح هنرپیشه و فیلمساز ورشکسته‌، بازهم گنجاندن نیش و کنایه‌های خاله‌زنکی لابلای حرف‌های شصت من یه‌غاز و حرکات دن کیشوت‌وار و بعد هم به‌به و چه‌چه زدن‌های پاچه‌خوارانه که بابا استاد! چه گفتی!! حقشان را کف دستشان گذاشتی!!!، بازهم جوایز فرمایشی و شوخی‌های لوس و آبکی و نچسب‌، بازهم سر و وضع‌های آنچنانی و حرکات قبح‌شکنانه‌، بازهم اشک و آه برای سینمای طاغوت و عوامل آن که حیف‌! انقلاب شد و نگذاشتند آن نوابغ روزگار هنرشان را به منصه ظهور برسانند!!!

  اما در میان همه این برو و بیا و خرج و هزینه هنگفت و اسپانسر و سر و صدا و حضور گروهی از عوامل پرمدعای این سینما و دسته‌ای «از دماغ فیل افتادگان» این جماعت و کلی حرف و نقل و سخنرانی و جایزه و …، یک وب سایت وابسته به دولت تنها نکته‌ای که برایش قابل ذکر بود و تیتری که توانسته بود برای این مراسم انتخاب کند ، نام برده شدن از سه مرده وابسته به طاغوت در جشن یاد شده بود! یک شاعر درباری ( که ۱۶ سال پیش مرده بود) و دو هنرپیشه مبتذل فیلمفارسی!!

  یعنی این به اصطلاح سینما با همه ادعاهای «شاخ غول‌شکن»! و من آنم که …!! و خیل جوایز و به اصطلاح مفاخر و مقام سفارت فرهنگی !!! و…، هنوز گیر رقاصی است که ۴۰ -۵۰ سال قبل با نمایش فیزیکی و حرکات ناموزون و صحنه‌های غیر اخلاقی و … خود را نشان می‌داد؟! اگر واقعا این به اصطلاح سینما نتوانسته از آن ابتذال ۴۰ سال پیش فیلمفارسی جلوتر برود و افتخارش را مظاهر آن دانسته و امروزش را تداوم آن ابتذال می‌داند، بهتر نیست کرکره‌اش را پایین بکشد و خیال همه را راحت کند؟!!!

  اما بامزه‌تر از تیتر آن وب سایت دولتی‌، اظهار فضل! یکی از به اصطلاح فیلمسازان این سینما (که با بودجه‌های کلان بیت‌المال سریال‌های آنچنانی هم برای تلویزیون ساخته و می‌سازد‌) بود که به خاطر ذکر نام آن رقاص طاغوتی در مراسم از رئیس جشن تشکر کرد!!!

  حتما پس از مراسم، این جماعت خود بزرگ‌بین و از خود متشکر! کلی شیشه نوشابه برای خود باز کرده که بابا دم ما گرم که چه کردیم!! با وجود همه بگیر و ببندها و اختناق موجود !!! و علیرغم موضع‌گیری فضای فرهنگی کشور علیه ولنگاری فرهنگی، زدیم توی خال و از ولنگارترین عناصر تاریخ ضد فرهنگ این مملکت تقدیر کردیم!!!!

  /کیهان

   


   

  نه همین لباس عجیب است نشان بازیگری!


  به گزارش پایگاه خبری انصارحزب الله،هادی صداقت نژاد- در سینما و تلویزیون ایران کم نداریم بازیگرانی را که به هنگام حضور در جشنها و جشنواره ها و آیین های سینمایی که مملو است از حضور عکاسان می کوشند با انتخاب پوششی زیبنده و در عین حال جذاب، تصاویر ماندگاری را هم برای آرشیو عکاسان و هم برای خاطرات مخاطبان خویش فراهم کنند.

  با این حال در همه این سالها با یک سری بازیگر هم روبرو بوده ایم که معمولا غیرمتعارف ترین پوشش ها را برای جشن ها و مناسک رسمی انتخاب می کنند. این دسته از بازیگران همه تلاش خود را در این مسیر به کار می گیرند که عجیب و غریب ترین پوششها که نه فقط ربطی به اخلاقیات ندارد بلکه حتی وجوه زیبایی شناسانه در آنها لحاظ نشده را برای انتخاب پوشش به کار گیرند. نتیجه هم می شود در کانون توجه قرار گرفتن کوتاه مدت این بازیگران در روزهای ابتدایی بعد از برگزاری مناسک و البته سیل کامنتهای ریز و درشت خطاب به آنها در فضای مجازی و سپس باقی ماندن این پوشش غیرمتعارف به عنوان یک گاف در کارنامه بازیگر.

  در جشنواره سی و چهارم فیلم فجر بودند تعدادی بازیگر که با پوششهایی عجیب بر روی فرش قرمزها ظاهر شدند؛ این اتفاق در جشن حافظ که اخیرا برگزار شد هم به گونه ای اغراق آمیزتر خود را نشان داد و سریعتر از حد تصویر پوشش برخی از بازیگران زن حاضر در این جشن به سوژه ای برای خنده و شوخی در شبکه های اجتماعی بدل شد.

  اما چرا برخی بازیگران می کوشند چنین پوششهایی را برای خود انتخاب کنند؟ و چرا تلاش نمی کنند با پوششی معقولتر در مراسم سینمایی ظاهر شوند.

  *بازیگران حاشیه ای و پوششهای غیرمتعارف

  اگر به صورت موردی به بررسی آن دسته از بازیگرانی که پوششهایی غیرمتعارف برای خود انتخاب می‌کنند بپردازیم به یک ویژگی مشترک می‌رسیم و آن هم اینکه اغلب چنین بازیگرانی چهره هایی مطرح در سینما و تلویزیون نیستند.

  در همین جشن حافظ غیرمتعارف ترین پوشش ها از جانب بازیگرانی بود که نه تنها سالهاست جز نقشهای فرعی سینمایی نصیب شان نمی شود بلکه در تلویزیون هم هیچ گاه به چشم بازیگری که بتواند نقشهای اصلی سریال یا احیانا مینی سریالی به آنها محول شود مورد توجه قرار نمی گیرند.

  این به بازی نگرفته شدن که دلایل مختلف می تواند داشته باشد و اصلی ترین اش کیفیت پایین بازیگری است سبب ساز آن می شود که بازیگر فرصت حضور در یک مناسک رسمی را مجالی کند برای آن که هر چه بیشتر در کانون توجه قرار گیرد.

  متأسفانه این در کانون توجه قرار گرفتن هم با انتخاب پوشش غیرمتعارفی صورت می گیرد که خواسته اصلی این تیپ بازیگران که مطرح شدن در بازه زمانی کوتاه مدت است را برآورده می کند.

  *جانم را می دهم تا دیده شوم

  بازیگری که از فرط نداشتن پیشنهاد مطلوب بازیگری مجبور است وقتش را به سلفی گرفتن با شیر و پلنگ(!) و به اشتراک گذاری تصاویر این سلفی ها بگذراند چاره ای ندارد جز آن که حضور در یک جشن تخصصی سینمایی-تلویزیونی را مجالی کند برای در کانون توجه قرار گرفتن.

  این بازیگر به دلیل کیفیت پایین بازیگری مطمئنا شانس این را ندارد که به عنوان برنده چنین مراسمی روی صحنه برود و به واسطه برتری در رشته اش شناخته شود پس چه بهتر که با انتخاب پوششی غیرمتعارف که با کج سلیقگی تمام از یک نماد شهری الهام گرفته شرایطی برای دیده شدن خویش فراهم کند.

  بازیگری دیگر که بعد از سالها حضور در تلویزیون هنوز وقتی جلوی دوربین می رود اعتماد به نفس لازم برای بیان بدون تپق دیالوگهایش ندارد وقتی کارت دعوت یک جشن بهش می رسد نامناسب ترین پوشش و اغراق آمیزترین میک‌آپ را برای خود انتخاب می کند تا لااقل به این طریق هم که شده تعداد شاترهایی که تصاویر او را ضبط می کنند بیشتر شود.

  آن یکی بازیگر که بعد از سالها حذف شدن از جریان اصلی سینما و تلویزیون در ماههای اخیر با واقعه نگاری اعتیاد پدرش اسباب جلب توجه به خود را فراهم کرده می کوشد با الصاق تعدادی پروانه به پوشش‌اش کاری کند که چند تصویر بیشتر از او ضبط شود.

  *پوشش قاعده مند بازیگران تراز اول

  همان قدر که بیکاران و کم کاران سینما و تلویزیون حضور در یک مراسم رسمی را زمینه ای می کنند برای جلب توجه با استفاده از پوششهای غیرمتعارف، اغلب بازیگران مطرح و فعال سینما و تلویزیون می کوشند با پوششی قاعده‌مند در این مراسم شرکت کنند.

  به بیان بهتر و با کنار گذاشتن استثنائات خاص هر چه کیفیت کاری بازیگر بالاتر می رود و بازیگر حضورهای مستمرتری در عرصه دارد عمدتا در انتخاب پوشش هم دقت و وسواس بالاتری را به کار می برد.

  دلیل اش هم کاملا واضح است. بازیگری که به عشق بازیگری و نه دیده شدن به هر قیمت ممکن وارد دنیای بازیگری شده نه تنها عطشی برای دیده شدن با غیرمتعارف ترین روشها ندارد بلکه می کوشد دیده شدن را به روی صحنه یا جلوی دوربین اختصاص دهد.

  برای چنین بازیگرانی که اتفاقا در سینما و تئاتر و تلویزیون مانند آنها کم نداریم حتی گفتگو کردن و از خود گفتن در یک رسانه هم به شدت سخت به نظر می رسد چه برسد به انتخاب پوششی غریب و ناهمگون در مناسکی سینمایی.

  آنها که به خاطر پوشش غیرمتعارف برخی بازیگران کم کار و بیکار، کل سینما و تلویزیون را به چالش می کشند یادشان باشد اگر بناست سینما و تلویزیون را برمبنای پوشش بازیگرانش قضاوت کنیم حتما رزومه ای از بازیگران را هم کنار سبک پوشششان ضمیمه کنیم. در این صورت قطعا به نتایج بهتری در تعریف واژه بازیگری و در کل وضعیت سینما و تلویزیون مان می رسیم.

   

   


   

  .

  3636

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 8
  انتشار یافته : 136
  1. چقدر وقیح شدن این رسانه های افراطی. چرا کسی جمعشون نمیکنه؟ هرچی بدهنشون میاد بار مردم میکنن. انتقاد ناپذیر و تند و هتاکن و متحجر و بسیار نادان. در مقابل هر ظلمی خفه خون میگیرن و فقط پایبند ظواهر دینن. حالم ازشون بهم میخوره
   4   136
   • حمید از یاسوج

    آخه به کسی چه ربطی داره که کی چه لباسی میپوشه و چطور زندگی میکنه.این چه حرفیه آخه.
    در ضمن دیوث اسم یکی از سرداران ایرانی دوران ساسانی هست که تا لحظه شهادت در مقابل اعراب جنگید و کوتاه نیومد.روحش شاد.بعد از اینکه کشته شد اعراب به کسی که خیلی آدم زیر بار نرو و با اراده ای بوده میگفتن مثلا طرف دیوث هست ولی بعد گذشت زمان تبدیل شد به یه فحش و ناسزا و حالا هم خیلی راحت بیانش میکنن حتی تو مطبوعات کشوری.بیایین ایرانیان وطن دوست را بپرستیم نه اینکه بگذاریم خیلی راحت اسمشون رو به لجن به کشن.لااقل برادر من و خواهر من شما این کلمه رو به عنوان فحش بکار نبر.متشکرم که تا آخر خوندین
    4    100
    • دیوث
     لغت نامه دهخدا

     دیوث . [ دَی ْ یو ] (ع ص ) قواد. دیبوب . آنکه مردان را بر زن خود وارد کند. آنکه درباره ٔ زن خود حسادت و غیرت نداشته باشد. این واژه از زبان سریانی است و معرب شده است . (از تاج العروس ). کسی که درباره ٔ زن خود غیرت نداشته باشد. پزوند.دراره و دنگل . (ناظم الاطباء). قرطبان . کلتبان . قندع . (منتهی الارب ). مرد بی غیرت . (مقدمه ٔ لغت میرسید شریف جرجانی ). قواد. (قاموس فیروزآبادی ). بی غیرت و بی حمیت و در رساله ٔ معربات نوشته که این معرب است در اصل دیوث بتخفیف تحتانی و تاء فوقانی بود و بعضی نوشته اند که دیوث بمعنی کسی که زن خود را بدیگران دهد. (غیاث ) (آنندراج ). بی رشک . (تفلیسی ) (مهذب الاسماء) (زمخشری ) (دهار). بی ننگ . (دهار). بنابگفته ٔ جوالیقی این کلمه عبری و یا سریانی است . (المعرب جوالیقی ص ۱۵۵). زن جلب . قرمساق . جاکش . زن بمزد. قرنان . ممانی . کشخان . معرس . قواد بر عیال خود و بر اهل خود. بی رشک . بچشم خودبین . شاخدار. بی عار. (یادداشت مؤلف ) :
     چون سبب کردی کشیدی سوی خویش
     مثل آن را پس تو دیوثی ز پیش .
     35     1
    • دوستان تا وقتی که یاد نگیریم پوشش ما توی جامعه “فقط به خودمون ربط نداره” همین آشه و همین کاسه… . اگر به دین هم پایبند نیستیم به قانون که باید پایبند باشیم… .
     53     15
    • سلام. این حرف که دیوث نام سرداری ایرانی بوده، کاملا غلط و در یک کلام دروغ و مزخرف است. لطفا به منابع معتبر نگاه کنید نه صفحات اینترنتی پر از دروغ و …
     36     10
   • مریم گلی جان این مقاله و روزنامه به کنار، حداقل یک سوم مردم ما همچین طرز تفکری دارن که برگرفته از عقاید دینیشونه.
    31    1
   • رضا/32/ملبورن

    حیف کاغذ و جوهری که در چاپ این اراجیف به هدر میره!
    3    40
  2. چه بی ادب …!
   164   71
   • باسلام – ظاهرا توجه نکردید لقب دیوث رو چه کسی بیان کرده است. پیامبر خدا گفته است نه مجله یا لثارات. اگه تو خودت رومخلوق خدا میدونی باید که از مقررات خدای خودت پیروی کنی نه از غیر خدا.
    86    120
    • حوری خانوم

     پیامبر عزیزمون معنای کلمه دیوث را گفتن ولی به کسی خاصی دیوث نگفتن مثلا به ابو سفیان نگفن تو دیوثی
     این مجله عکس یک عده افراد سر شناس را رو گذاشته و دیوث را تعریف کرده و یعنی اینها که عکس شون گذاشته شده دیوث هستن

     تو اسلام به شدت از ناسزا دادن حتی به دشمن نهی شده دیگه چه برسه به خودی
     شما دقتت رو بالاتر ببر
     3     23
     • متن رو دوباره بخون. نوشته مردی که اینکا ر رو میکنه …بنامی گناهی بر تو نیست. شما دقتت رو ببر بالا
      28      51
     • تا وقتی که بدون در نظر گرفتن انسانیت و عقل یک سری احادیث را که معلوم نیست چقدر معتبر باشه را قبول کنید نتیجه اش همین می شه . یک روزی می بینی که از نظر روحی شبیه داعش هستی . بی عقل و نفهم و بی منطق.

      فقط سر نمی بری چون شرایطش برات پیش نیومده.

      متاسفم از اینکه در کشوری مسلمان بزرگ شدم . همین…
      7      17
    • عزیزان دیوث فحش نیست اسم سردار هم نیست که این شبیه به جوک میمونه. دیوث یعنی کسی که نسبت به ناموسش بی تفاوته و در معرض استفاده ی دیگران قرارش میده حالا خیلی کم باشه در حد یه نگاه. مشکل اینجاست که مردم ما میگن ناموس فروشی ایراد نداره ولی اسمشو نیاریم زشته. این همه قیل و قال نداره هرکی مشکل داره با این جریان بگه من بی ناموسم و ادعای ناموس پرستی نداشته باشه در حالی که عملس بی ناموسیه. این آرایش هایی که اینا میکنن رو فقط میشه تو فیلمای پورن پیدا کرد سرمونو مثل کپک زیر برف نکنیم هر کاری یه اسمی داره به این کارم میگن دیوثی اگه از اسمش خوشت نمیاد انجامش نده . مگه میشه اسمش بد باشه خودش خوب؟
     35     8
    • ترانه محبت

     بنده بسیار مذهبیم ولی کار این مجله به ظاهر اسلامی واقعأ زشت بود مطمئن باشید مورد لعنت خدا قرار میگیره کسی با آبروی کسی بازی میکنی…
     حتی اگه لباس پوشیدنشون درست نباشه نباید توهین به این بزرگی بهشون بشه…
     در اسلام میگه اگر حتی زنا کردی هیچوقت نباید به گناهتون اقرار کنید که آبروت حفظ بشه….دیوث هم یعنی زنتو بدی ازش سو استفاده بکنن گرچه ممکن این خانومای توی عکس بسیار پااک باشن…اسم خودشووهم گذاشتن مسلمون افراطی های ظاهر بین..
     10     4
  3. آدمیه که …
   البته ببخشید آدم که نه
   موجودیه که به همین راحتی به دیگران توهین میکنه!
   همین و بس.
   133   57
  4. الان دقیقا کجای این متن به هنرمندان اشاره کرده؟؟حتی اگه اشاره هم کرده باشه کار درستی نیست پخشش کنی تو محافل مجازی.فکر اون هنرمند مردی باش که این متن شمارو(حالا کذب یا حقیقت) میخونه.کسای زیادی این روزنامه رو نمیشناسنو نمیخونن.اما شما خیلی قشنگ زحمت انتشارشو کشیدی.
   36   95
  5. وقتی یک مشت دیوث متولی این زورنامه ها باشن ، معلومه که همه رو مثل خودشون می بینن…
   2   65
  6. من فقط یک سوال دارم ..خانم ها مگه خودشون قدرت تفکر تشخیص ندارن ؟؟مگه خودشون قدرت انتخاب ندارن ؟؟؟که یه مرد واسه پوششون تعیین تکلیف کنه …
   بعد هم یه هفته نامه تا این حد بی نزاکت …متاسفم برای فضای فرهنگی جامعمون که این افراد قلمدارانش هستن …قلم حرمت داره خدا بهش قسم خورده …شما اول یه فکری به حال ادبیات خودتون بکنین

   تحریک احساسات مردان جامعه به هر قیمتی
   128   66
   • خانم فرشته دقت نکردی این حدیث از پیامبر هستش نه این روزنامه
    42    41
   • سلام آخه ابجی من یه مردم خدایی با کار این قلم کار ها کاری ندارم ولی خدایی این پوشش اینا دارن؟ مگه ما اجتماعی زندگی نمیکنیم؟ مگه ادم نباید در اجتماع حقوق دیگران را پایمال نکند؟تو خونش هر جور میخاد بپوشه؟ مگه همین خدا که میگی به قلم قسم خورده نگفته که پوشش زننده و به چشم زننده نپوشین؟ این روزنامه کار خوبی نکرده عکس اینارو زده ولی کار خوبی کرده که به مردها گفته که در انتخاب پوشش همسراناتان دقت کنید .. تا باعث به انحراف کشیدن جامعه و خودشان شوند..درپایان هرکی اسم خودشو میذاره مسلمان باید قبول کنه که در اسلام بد حجابی گناه بزرگی هست که علاوه بر خودش جامعه را هم به فساد میکشه…
    43    33
    • الف، ٤٠، ناكجا آباد

     اگه شما اینقدر تنبونت شل هست که با دیدن دو تا تار مو تحریک میشی و نمیتونی خودت رو کنترل کنی، بجای این که اصرار کنی بقیه رو تو گونی بچپونی، بهتره به یه روانپزشک مراجعه کنی عزیزم
     7     18
     • ترانه محبت

      عزیزم مردها ذاتأ اینجورین و دست خودشون نیست در مقابل زیبایی زن تحریک میشن…اینجاست که خانم باید حیا کنه البته اگه بدش بیاد کسی بدون اجازش ازش استفاده بکنه…
      خودمن هیچ وقت با مرد بی غیرت ازدواج نمیکنم چون مردی که رو زنش غیرت داشته باشه معلومه زنشو دوست داره..
      9      1
  7. خب چه انتظاری از یه هفته نامه در پیت دارید که غیر از چند نفر محدود اونو نمیخونن؟
   بلاخره باید یه تیتر مناسب اخلاقیات سردبیر و در شان خواننده های اون مجله بزنه دیگه!
   خوشم میاد هیچکی اونا رو آدم حساب نمیکنه .
   حالا هی از این چرندیات در شان خودتون بنویسید و خودتونو جِرّ بدید ….هههه کیه که گوش بده.
   85   49
   • تورج-32-تهران

    دقیقا همینطوره که خانم گلشید و فرشته خانم گفتن . یا میگن . 😛
    بعد اینجارو داشته باش ! دقت کردین ادبیات این روزنامه مشابه ادبیات یک کچل معتاد شیشه ای هستش ؟؟
    بعد بازم اینجارو داشته باش : اونوقت خانم گلشید میگن همین معتاد کچل ! 🙄 ی لشکر کشته مرده داره ! آخه این ” پ + فیوز ” 😳 مال این حرفاست که طرفدار داشته باشه ؟؟ گلشید جان دیگه از این شوخیا نکنید که کلامون میره تو هم ! 😳
    25    36
    • تورج عاخه چطور دلت میاد به غلومی از این حرفا بزنی؟؟؟ تورو خدا دلشو نشکون، من مطمئنم همین حرفا نشون میده که تو کشته مرده غلومی
     اگر با من نبودش هیچ میلی
     چرا ظرف مرا بشکست لیلی
     میدونم دوسش داری… اون هم نه کم! خیلی زیاد
     17     13
   • ساده ای خانم زیاد مشتری دارد زیاد شما نمی خوای باور کنی مشکلی نیست
    2    13
   • هر کسی از این تیتر مجله انتقادی میکند خودش همان دیوثی هس که بهش اشاره شده.و این دسته از خانومهایی که گفتن متاسفم برای این مجله و حرفهای زشتی که گفتن . همان خانومهایی هستن که هرکاری ازشون برمیاد بجز چند رکعت نماز و همانهایی هستن که باعث میشن به مردان ایران توهین کنن و اگر مردی هم خواست جلوی ایت قشر زنان بی ایستد به مکافات بزرگی تبدیلش میکنن.مثل همین الان که دارن با حرفهایشان روی کارهای ناپسندشان را میپوشانن.
    19    36
  8. شیدای گیلان

   عه من تا حالا فکر می کردم این یه فحشه. هیچ وقت به کار نمی بردمش.
   اگه این آقایون دیوثن پس دیوث حرف خوبیه. چون خانماشون در کنارشون شاد و خوشحال و زیبا به نظر می رسن.
   78   43
  9. ای وااااای….چی بی اددددب….خجالت بکش باوووو
   حالا هرچی که هستن باشن….د..ی..و..ث دیگه چه کلمه اییه
   45   24
  10. پهام/29/تهران

   کسیکه دیوث هست به این پست واکنش نشون میده وگرنه چیزی و نوشته که امام ها گفته اند افتضاح تر از همه همسر مهران غفوریان بود
   67   119
  11. کیانوش: هنر،هنرمطلق،خاک صحنه،هرم نفس تماشاچی
   سالارخان:هنر یعنی قرتی بازی
   هنرمند یعنی قرتی
   شیرفرهاد:هنرمند یعنی چیتان فیتان یعنی جینگولک بازی
   لیلون: خیلی هم کلاس وذارند
   احساس روشنفکری هم دارند
   سحرناز: شلوارشون هم دوتا وشه

   می دونید که کیانوش نماد چی بود
   و مردم برره نماد چی.حالا شده حکایت یالثارات
   29   15
  12. لحن بد والفاظ نامناسب مطلب بالاجای خود.اما خوب خداییش دیگه بعضی خانوما ازبس جلف شدن که دیگه نمیشه تحمل کرد مخصوصا این بازیگرا که دیگه واقعا افتضاح وضعشون.
   82   59
  13. شخصیت اون هفته نامه همونی هست که نوشته…
   42   35
  14. ژوکر/7و4/اهواز

   دیوث کسی هست که زنش رو در اختیار یکی دیگه میذاره
   😐
   😐
   این چه تهمتی هست که اینا میزنن؟ 😐
   اینا چه دین و مذهبی دارن؟ 😐
   لعنت خدا بر دروغگو

   هر کی هم این واژه ی دیوث فرهنگی و سیاسی و …. وارد ادبیات عامه کرده بسی گوه اضافی خورده.

   وای به حال مملکتی که هنرمندانش اینقدر خار و ذلیل شدنه:( که یه مشت جماعت مغز فندقی اینجوری بهشون تهمت و دروغ میبندن
   79   46
   • ژوکر/7و4/اهواز

    ای وای
    خار غلطه خوار درسته 🙂
    11    10
    • گل پیش رُخت چو خار، خوار است.
     جناس تامه! ناراحت نشو پیششش میاد.
     11     9
     • تورج-32-تهران

      😆
      فضولی نباشه ! چی چیه تامه ؟؟ 😆
      چه زودم غلط املایی به این بزرگی رو با ی شعر ماس مالی کرد ! 😛
      علی ۱۹ شدی ! 😛
      اگه اصلاح نمیکردی ! من فکر میکردم همون خار درسته ! lol
      8      13
     • جناس تام، کلماتی که از نظر آوایی مشابهن ولی از نظر معنایی متفاوت!
      عاخه گناه داره… با ارفاق بهش ۲۰ میدم بشرطی که تکرار نکنه خطاشو.
      7      9
     • ژوکر/7و4/اهواز

      به قول ادمین
      تچکر ^-^
      عه 🙂
      7      2
   • فقط همین یکبار

    توهین چه فرقی داره از طرف کی باشه
    فحشی که در متن شماست قشنگتر از کار اون مغز فندقی نبود
    10    11
   • عزیز تو که از اونا فحاش تری شما دیگه چرا؟ در ضمن کلمه دیوث و دیاثت در پایین مراجعشو نوشته که اگه من دراوردی باشه پس علمای بزرگ مسلمان چند قرن پیش درواردن …شما به بزرگی خودتون ببخشین…
    6    6
   • مردک درست حرف بزن
    دیوث سیاسی حضرت علامه جوادی عاملی مرجع عالیقدر شیعه مطرح کرده
    حرف بزرگتر از دهنت نزن
    2    5
  15. بهار/31/تهران

   خاک به سرم. فک کنم بهتره کمتر اینجا رفت و آمد کنم وگرنه تمام ادب و کمالاتم به فنا میره
   در مورد اون کلمه هم قطعا کسی که دمپایی دستشویی رو خیس میکنه میتونه یکی از گزینه ها باشه!
   نتیجه: دمپایی دستشویی رو خیس نکنین!
   حجابتونم رعایت کنین!
   25   11
  16. فقط همین یکبار

   سلام
   جملات سنگینی بالا گفته شد
   اگه عکس ها با متن کنار هم چاپ شده باشه کار درستی نیست
   اگه کسی اشتباهی هم کرده گفتن در ملا عام اونم با این لحن
   البته متن نوشته شده گفته صریح امام معصوم هست ولی عکس و متن اگه با هم چاپ شده درست نیست امام هم نگفته بگردید مصداق اعلام کنید
   در ضمن این وضع گشتن خانوم ها درست نیست مخصوصا توسط همسران و اشخاص فرهنگ ساز جامعه
   در مورد نظر خانمی که نوشته خود خانم ها می فهمند چی بپوشند
   همه دیدن و در اطرافشون لمس کردن خانواده هایی که به خاطر تنوع طلبی زوجین از هم پاشیدن بلکه پوکککککیدن
   دقت کنید تنوع طلبی خوب نیست ولی همه ذاتا داریم لطفا توجه کنید حتی خانم ها در بعضی از کامنت ها از بعضی از خانم های بازیگر تعریف کردند چه برسه به پسر های مجرد
   این نوع پوشش خود باعث رواج این نوع پوشش هست چون فرهنگساز جامعه استفاده کرده است
   یک جوان رو فرض کنید دختر و پسر که جلو هم این شکلی بچرخند و بگیم کسی به کسی کار نداشته باشه وجدانا نمیشه
   مجبورم بگم من چند سال مجرد زندگی کردم بهترین جا تهران خونه داشتم خیلی اشتباه داشتم چون واقا نمی شه بگی گرسنمه ولی غذا می ببینم و نمی خوام سیرم
   شما بگید میشه جنس مخالف رو با این تیپ دید و گفت چقدر زشتن اگه گفتین زشتن برید پیش روان پزشک
   تمیز شیک و مرتب گشتن جای خود واجب و نشانه فرهنگ ولی بد حجابی و این جور گشتن چیز دیگه هستش
   ولی می خوام بگم واقعا اگه حریم ها حفظ میشد چقدر همسایه های من هنوز داشتن با هم زندگی می کردن
   اگه جلوی هم حفظ حریم کنیم جلوی خیلی اتفاقات گرفته میشد
   از کوزه همان برون …….
   48   17
  17. فکر کنم نویسنده این مقاله هم خودش همینجوری بوده
   18   33
  18. سلام به همگی…
   کمی توجه کنین به داخل متن روزنامه، که در اون از احادیثی از ائمه استفاده شده ، و دلیل استفاده از این کلمه دقیقا داخل این احادیث توضیح داده شده، حجاب و رفتار بازیگران دقیقا طوری هست که در روایات اومده ، پس چرا این روزنامه رو به باد توهین میگیرین، این کلمه در روایات به معنای “بی غیرت” آمده، صفت “بی غیرت” اگه بده و شنیدنش ناراحت کننده است، چرا این مردان خود رو از این صفت دور نمیکنن؟
   40   58
   • معصومین علیهم السلام احادیث زیادی فرمودند
    ازجمله اینکه هر کس شب بخوابد و از حال همسایه خودش بیخبر باشد
    مسلمان نیست
    حالا خودت فکر کن تو مملکتی که اقشار ضعیف در حال له شدن هستند
    زنان و دخترانی که حق زندگی دارن تو یه مملکت اسلامی از زور فقر به سمت فحشا و خود فروشی کشیده میشن
    جوونامون از سر بیکاری و نداشتن حرفه در منجلاب اعتیاد غوطه میخورن
    اینجور نهی از منکر ها
    اونم با ادبیات چاله میدونی
    به دور از سیره پیامبر و ائمه اطهار
    واز موضع خود معصوم پنداری
    تنها میتونه حالت انزجار در مخاطب ایجاد کنه
    نسبت به حجاب و ایضا افرادی که از سر شکم سیری و بی دردی میخان ملت را به راه راست هدایت کنن
    51    17
    • فقط همین یکبار

     همه اینا که گفتید قبول
     خیلی هم حرف حساب گفتید
     ولی چه ربطی داره کسی نا هنجاری انجام بده
     به لباس جشنواره و بد لباسی چه ربطی داشت
     21     30
     • ربطشو توضیح دادم
      یکی ادبیات زشته که به جای نهی از منکر تاثیرعکس داره
      یکی بی تفاوت بودن و سکوت نسبت به خیلی ناهنجاری‌های دیگه جامعه اس
      یکی غافل شدن از اصل دین که رعایت کرامت انسانها و عدالت در جامعه است و چسبیدن به مسایلی که زاییده همون زیر پاگذاشتن اصول اساسی و اولیه جامعه مدنی می باشدو ۰۰۰۰۰
      30      12
    • حرف شما درست عزیز با این لحن اصلا درست نیست… ولی اینا به ظاهر هنرمند الگوهای ما مثلا تو جامعن..فکر میکنی فردا دخترا و پسرای ما چی از این ها الگو برداری میکنن..
     9     18
    • سلام مبینا خانوم، صرف پرداختن به یک موضوع نباید باعث بشه از موضوعات دیگر غافل بمونیم، چرا وقتی درباره یکی از مشکلات جامعه صحبت میشه مدام مشکلات دیگر رو یادآور میشید که نباید به بدحجابی پرداخته بشه چون در جامعه فقر داریم؟ چه منطقی در این کار هست؟ در خود حدیث هست که چنین انسان هایی رو اگه با این کلمه بخونید گناهی نکردید، از طرفی کلمه ای رو که عینا در حدیث آمده رو چرا چاله میدانی میدونین؟ آیا کسی که خودش چنین صفتی داره،چاله میدانی نیست ؟ و اون وقت کسی که بر اساس حدیثی صفت او رو بیان میکنه میشه بی ادب و کارش زشته؟!
     0     0
  19. واقعا ما هم وطنان داعشی هم داریم.
   ولی خوشبختانه آب نیس که شنا کنند …
   35   13
  20. کار لثارات محکومه. ولی خداییش سر و وضع این هنرمندا هم تعریفی نداره. مملکت بر باد رفته با این بی عدالتی.
   40   12
  21. واقعا با دیدن نظرات حیرت زده شدم. مگر یالثارات چه گفته؟ غیر از احادیث رسیده از امام معصوم؟ چرا اینقدر برآشفته شدید و هرکی از زعم خودش تحلیلی زده است. بله اگر کسی زنش و آبجی و مادرش را بزک و دوزک بکنه بیاره بیرون تا دیگران به‌به و چه‌چه بگویند (چیزی که این روزه در بین جماعت هرهری مذهب و سگ‌باز مد شده) دیوث است و جایش در اسفل و سافلین. حالا هی شما برای خودت تحلیل کن و از کچل و معتاد مایه بذار.

   اینم بگم که بی‌حجابی است که باعث رشوه و اختلاس و حرامخوری می‌شود وقتی زنان با قیافه‌های عفزیتع نما در خیابان جولان می‌زنند و از کله‌پا شدن دیگران لذت می‌برند و فحشا را درجامعه رشد و ایمان و تقوا را ذلیل می‌کنند این می‌شود که دیگرانی که در خفا مشغول تاراج بیت‌المال هستند در کار خود حریص تر می‌شوند. یعنی دهن‌کجی علنی به احکام و دستورات خدا و قوانین مملکتی باعث می‌شود که عمل مجرمانه در خفا آزادی عمل و وقاحت بیشتر پیدا کند تا جایی که سه‌هزار میلیارد تومان به غارت می‌رود و لشکریان شیطان همچنان سر در آخور شهوات خود کرده‌اند به توسعه گناه در جامعه کمک می‌کنند.

   اگر خانواده و جامعه و زن و بچه خودتون دوست دارید از بی‌حجابی تبری بجویید و با امربه معروف و نهی از منکر در سالم‌سازی فضا کمک کنید تا بسیاری از مفاسد دیگر و مشکلات اقتصادی به برکت این کار رفع و رجوع بشود. یاحق
   54   54
   • با نظرات آقای علی موحد که این همه هم منفی خورد موافقم .امیرالمومنین می فرماید سرآمد همه خوبی ها عفت است .اگه این طور نیست و کسی نظری بر خلاف گفته امیر المومنین داره خوب بگید ما هم بدونیم اگه مشکلات جامعه مثل فساد ریشه در بی تقوایی نداره ریشه در بی حیایی و بی عفتی نداره خوب بگید ما هم بدونیم .فقط یه راه برای تایید نظرات همه دوستان وجود دارد .این که به عقیده اندیشمندان غربی و روشنفکران داخلی خوبی رو نسبی بدونیم نه مطلق یعنی هر کی در مورد نیک و بد یه نظری داره و نظرش مورد احترامه و کلا اسلام و آئمه و پیغمبران کشک ….
    9    22
   • الف، ٤٠، ناكجا آباد

    دو کلمه هم از مادر عروس بشنو! به لطف این دوست عزیزمون اطلاعات بنده هم اضافه شد و متوجه شدم علت اصلی اختلاس و دزدی و فساد در اقشار حاکم بر جامعه، موهای زنهاست، مثلا رییس فلان بانک یا رییس ستاد اقامه نماز یا نماینده مجلس یا فلان مقام اجرایی، تو خیابون چشمش به موی نامحرم میفته، و با خودش فکر میکنه این لعنتی منو به گناه انداخت، و حالش گرفته میشه، و برای اینکه بقیه روز حس بهتری داشته باشه میره چند میلیارد اختلاس میکنه که اون ملت بیحجاب و دیوث، ادب شن و دیگه ازین غلطا نکنن …
    24    13
    • اتفاقا این مدل گنده کاری ها خوب به مرتبط اند. فکر کردی اونایی که میچاپند خیلی اهل حجاب حفاظ اند. نه گلم. یه خورده به جای باز کردن دهن چشماتو باز کن تا پیوندهای خجسته بین همین سیاسیون رو با دخترای نجیب سینما که به قول خودشون وظایف بین المللی دارند رو ببینی
     8     13
   • “بی‌حجابی است که باعث رشوه و اختلاس و حرامخوری می‌شود” !!!! o.O
    خب ریشه اختلاس و دزدی هم مشخص شد. اینم از این مشکل! مشکل بعدی لدفن:))
    ظاهرا الان تو بلاد کفر اختلاس و دزدی بیداد میکنه
    عجببببب
    17    6
  22. سرو وضعه این بازیگرا بد هست درست ولی نباید این رفتارو انجام بدن 🙁 هر انسانی هر کجای دنیا که باشه واسه خودش شخصیت داره و نباید خوردش کرد
   22   10
  23. محمد جعفری / سیاهکل / گیلان

   دیوث کسی هستش که میاد از پول بیت المال برای یمن و سوریه و بحرین و لبنان و حجاب مطلب می نویسه ولی از بدبختی جوانان و بیکاری و اقتصاد و ظلمی که داره به ایران میشه خفه خان می گیره
   56   37
   • سلام برادر عزیز جناب جعفری بنده به نظر شما احترام می گذارم اما خدایش به وجدانتون رجوع کنید واقعا نمی شه برای اینکه این مملکت در امان باشه مرزهای خودمونو به ۲۰۰۰ کیلومتر اونور تر بفرستیم تااز دماغ کسی یه قطره خون هم نیاد قبول دارم در کشور ما مشکلات هست هست ولی هر چیز جای خودش سپاس فراوان در پناه امام زمان عج
    11    13
   • همین هایی که میگی دیوث اونم میتونه بنویسه چون جراتشو داشته که اینو نوشته ولی اگه اون مطالبو بنویسه این کله گنده های سیاسی شب نشده نیست و نابودش میکنن..
    8    7
    • محمد جعفری / سیاهکل / گیلان

     سلام به ع
     دوست عزیز اگه منظور شما اینه که یا لثارات می تونه از مشکلات جامعه و جوانان بگه :
     با شما کاملا مخالفم چرا چون اگه یالثارات رو خونده باشید متوجه میشد که فقط کارشون جناحی هستش . و به طور صدرصد دولت روحانی رو مورد هدف قرار گرفتند اونم نه از روی دلسوزی و انتقاد و پیشنهاد از روی کینه و غرض ورزی و منافع شخصی خودشون . امثال اینها به رای ملت که منتخب مردم بوده احترام نمی ذارند و خودشون یک رئیس جمهور رو معرفی کردن که بیاد و هر کاری که دلشن بخواد بکنن و کسی اعتراض نکنه تا بیشتر بهتونن اقتصاد مملکت رو در دست بگیرند و هم نفت و اونطور که خودشون بخوان اداره کنن و مردم هیچ (. و بهانه حجاب و مشکلات اقتصادی رو هدف قرار دادن تا به هدف خودشون برسند و سر مردم رو گرم کنند تا اختلاس های خودشون رو بکنند. )
     بنده در کشوری زندگی می کنم که اصلا اسلامی نیست از اختلاس هاش گرفته تا اقتصاد . ( بانک ) حکومت و رفاه و غیره … / فقط گیر دادن به حجاب .
     ببین دوست عزیز در زمان حضرت علی علیه السلام برادرش یه کار اشتباهی کرد فورا تنبیه اش کرد ولی در ایران میلیاردها تومان می خورند اگه گندش در بیاد می گویند کشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش نده / یا ۲۰۰ هزار تومان جریمه می کنند .
     اگه در کشور من اسلامی بود خودم با پای خودم میرم تو خیابون به مردم می گم که حجابتون رو رعایت کنید . اگه یه خانومی هم حرف زد .میگم ما در کشور اسلامی زندگی می کنیم که همه چیش اسلامی هستش الا حجاب شما . بعد خودش متوجه میشه .
     15     8
   • دیوث کسیه که راضیه ناموس خودش و کشور مسلمان همسایه اش زیر دست یکی دیگه باشه
    11    17
    • محمد جعفری / سیاهکل / گیلان

     *کسیه که اینقدر بی سواده و نمی دونه در همان کشورهای همسایه کشوری مثل سوریه و لبنان . فلسطین حجاب اجباری نیست و اگر چشم داره ببینه ( خوشبختانه تا دلتون بخواد از عکسهای دیسکو و غیره .. فراوونه ) و در ضمن دوست داره بعضی از مسئولین ثروت مردم مظلوم ایران رو بخورند بعد یه عده ساندیس خور بیان دم از حجاب بزنندو همون مسئولین دختران و پسرانشون در کشورهای غربی دارند خوشگذرانی می کنند .سلام ** حجاب اجباری نیست . مسئلین تا شما رو دارند غمی ندارند و بهشون خوش می گذره .
     در کشوری که اصلا هیچیش به اسلام نرفته اصلا نباید امثالی مثل شما ساندیس خورها دهان باز کنند در مورد حجاب اجباری
     17     7
     • ۱-دستورات اسلامی باید خط به خط و بطور دقیق اجرا بشن تا نتیجه بدن ، نه هرجاشو دوس داشتی برداری و نصفه نیمه عمل کنی بعد توقع معجزه داشته باشی.
      ۲-این مملکت درحال حاضر اسلامی نیست (از سوی حکومت و دولت) ولی بعضی از مردم هنوز اعتقاداتی خالص دارن.
      ۳-اگر بلطف و توجه امام۱۲ و کردار شایسته و خالص برخی از این مردم نبود انگلیس همین گربه ای هم که مونده را صاف میکرد ، بقول نوری زاده (ذوب میکردن) مهد (((کورش کبیرو !!)))خخ رو.
      5      1
  24. واقعا اینو تو یه مجله چاپ کردن حاجی خیلی ضایست که من اصن شاخ دراوردم . اینم یکی از فحشای خوارمادریه دیگه فرقی نداره که. خیلی ضایعست خیلی.
   25   10
  25. اینا فکر می کنن همه مثل خودشون دزد ناموس هستن
   حرفای خودشون به نام امام پیغمبر می زنن
   32   22
  26. متاسفم برای مردمی که سلبریتی هاش افرادی باشند که بود و نبودشون سودی برای مملکت جز فضاحت نداره
   خدارو شکر هر روز که میگذره تعداد اونایی که به ارباب هاشون که اون طرف اب هستندمی پیوندند زیاد تر میشه
   24   26
  27. دیوث کیست؟
   دیوث اون بیشعور خشکه مذهبه که مشکلات اصلی و مهم کشورش رو ول میکنه و مسائل فرعی رو به قدری بزرگ میکنه که چشم همه ملت رو جذب کنه به چیزای فرعی و مشکلات اصلی کشور غرق بشن فراموش بشن و عادی به نظر بیان. کی به کیه. بکش، بدزد، ببر، بخور، و مشکل اصلی ممکلت همچنان مسائل پایین تنه ی انسان هاست. به قول صادق هدایت، کتاب توپ مرواری: اگر پایین تنه را از اسلام بگیرند دیگر چیزی از آن باقی نمی ماند.

   ادمین مردونگی کن این کامنت رو بزار تو سایت.
   43   29
   • احساس میکنم سبیل درآوردم!!
    14    9
   • فقط همین یکبار

    همه جامعه ما غرق در مشکل و فساد
    من هم قبول دارم
    ولی هر کدوم از این مسایل رو باید جای خودش بحث کرد
    همین افراد که اینطور ظاهر شدن تو این فستیوال در فیلم ها و مجامع دیگه با این تیپ ظاهر نمی شن
    میشه بگید چرا؟
    نکته مهم اگه نظر شما در مورد اسلام اینه اسم پاکی که برای ما مقدس هست رو عوض کن و هیچ اجباری برای مسلمانی نیست و اگر اطلاعات کاملی ندارید مطالعه کنید
    14    28
    • الف، ٤٠، ناكجا آباد

     جا داره اینجا به چند تا نکنه اشاره کنم:
     اولا دم ادمین گرم، واقعا توقع نداشتم، خیلی باحالی
     دوما عباس متشکرم که. اینقدر جرات داشتی دو کلمه حرف حساب زدی جای پاچه خاری
     سوما ادمین خیلی مردی، قربون اون سیبیلات!!!
     چهارما برادر ماله کش، شما فکر میکنم خودت احتیاج به مطالعه داری که میگی در پذیرش اسلام، اجباری نیست. بچه که به دنیا میاد تو گوشش اذون میخونید، از بچگی شستشوی مغزیش که میدین، وقتی هم که بزرگ شد و عقلش رسید و به فرض خواست بگه خدا و پیغمبر کیلویی چند؟ درجا ده تا فتوا و حکم ارتداد و مهدوریت دم و واجب القتل بودن میبندین بهش و حکم اعدامش رو صادر میکنین، بعد اینجا قیافه مظلوم و متفکر میگیرین و لا اکراه فی ادین میگین؟! این جمله عدم اجبار در دین هم مثل آغوش باز ایرانیان در پذیرش اسلام، از بزرگترین جوک های تاریخه!!!
     در خاتمه، ادمین جون، میدونم که احتمال ٩٩ درصد اینو نمیذازی بیاد بالا، ولی بازم دوستت دارم، دمت گرم، خیلی مردی
     22     11
     • فقط همین یکبار

      بچه بود زوری گفتن مسلمون باش
      الان که بزرگ شدی حالا انتخاب کنه
      الان که اجبار نیست خودش تصمیم بگیره
      منظورم با همه هستش نه فقط عباس
      جمله عباس اسلام رو انقدر پست در نظر گرفته که شک میکنم اسلام از خیابان های استکهلم در اومده استکهلم کنایه فهما فهمیدن
      واقعا اسلام انقدر حقیره
      من خودم از منتقدای شدیدم ولی اینجا موضوع دزد پشت نقاب نیست
      موضوع اینکه همینطور پیش بریم دهه بعد چیزای جالبی میبینیم
      وجدانا کسی حاضره خواهرش یا مادرش وقتی دارن راه میرن یه نفر جلوشونو بگیره بعد بگه من از شما خوشم اومده دوباره چند قدم بعد همین موضوع؟؟؟؟؟
      البته الانم اطراف من از اینم که گفتم بد تره
      شما ادم خوب ادم مریض زیاده که سرش می جنبه
      چرا باید یه نفر بخودش جرات بده مزاحم کسی بشه
      چون اولین قضاوت از روی نگاه اول و لباس طرف هستش
      اون ظاهر نشان از راحتی طرف هست
      البته شاید باطن پاک تر از خیلیا باشه ولی خوب ظاهر نشون نمیده
      پس یه ادم مریض به خودش جرات میده مزاحمت ایجاد کنه
      همه هم دیدیم بیشتر ادم های با تریپ عجیب مزاحم میشن گفتم بیشتر نه همیشه
      بالا هم گفتم من برای کسی مزاحمت ایجاد نمی کردم چون اطرافم انقدر جنس مخالف بود که نیاز به مزاحمت نبود ولی اگه از اول جلو هم درست می گشتیم بهتر نبود؟؟؟؟؟
      فکر کنم باید برم ماه عسل
      مجبور شدم اینا رو بگم شرمنده
      11      9
     • الف، ٤٠، ناكجا آباد

      فقط همین یکبار: شما که از ابتدایی ترین اصول اسلام اطلاع نداری، بیخودی شلوغش نکن و تز هم نده. حکم کسی که از اسلام خارج میشه اعدامه و لا غیر، بیخودی قیافه روشنفکر و لیبرال برای خودتون نتراشین و دم از آزادی عقیده نزنین. بهتره اول اصول اولیه دینی که براش تبلیغ میکنین رو مطالعه کنین، و بعد راجع بهش اظهار فضل کنین.
      در ضمن اگه شما و دور و بری هاتون اینقدر جنم و عرضه ندارین که یه دختر خوشگل ببینین و بدون هوس نگاهش کنین، یا حتی روتون رو برگردونین و یا چشماتون رو ببندین، اگه با دیدن دو تا تار مو یا صدای آواز یه زن تحریک میشین، اگه با دیدن برج میدون آزادی روی لباس یه زن، حالی به حالی میشین و شبش میرین زنتون رو طلاق میدین، واقعا بهتره خودتون رو به یه روانشناس نشون بدین. تو کل کشورهای خارجی زنها با پوشش باز میچرخن، تو ساحل با بیکینی هستن و حتی یه نفر به خودش اجازه نمیده که حتی بصورت کلامی بخواد بهشون توهین کنه. این مسایل فقط تو جوامع بسته و کشورهای اسلامی اتفاق میفته اون هم بخاطر این که همیشه محدودیت، باعث تشنگی بیشتر میشه نه کنترل.
      3      2
     • فقط همین یکبار

      جواب متن بالا
      اقای قشنگ شایدم خانم قشنگ
      من انقدر ازاد بودم که باورت نمیشه
      خدا خواست نجات پیدا کنم
      انقدر راحت بودیم با دوستام که نمیشه گفت
      راست میگی اطلاعاتم کمه در مورد اسلام واقعا کمه
      ولی زور بالا سرم نبود برای انتخاب
      البته هنوزم اسمم فقط مسلمونه مسلمون واقعی نیستم
      ولی الان می فهمم که هر چی در مسائل بین دختر و پسر راحت و ازاد باشی تشنه تر میشی چه دختر چه پسر
      این تجربه منه
      من به کسی نگفتم
      اینجا چون نمی شناسنم گفتم که تجربه شه
      اگه دخترایی که دور من بودن درست لباس می پوشیدن اگه درست با هم می گشتیم الان نباید جلو خدا شرمنده می شدم
      در ضمن با جنبه واقعا شما برو پیش روانپزشک چون یکی رو میبینی رد میشی ۲ تا رو میبینی رد میشی همسایه رو میبینی هر روز رد میشی فامیل رو میبینی رد میشی تا که می خوای فقط ببینی و رد شی آخر گیر می افتی اینا تجربه منه
      در ضمن اطلاعاتت در این زمینه کشور های دیگه واقعا کمه واقعا کمه
      به ایران اصلا کار نداریم الان شما خارج رو مثال زدی ایران که همه دیدیم چه خبره
      من روزگاری خدای فیلم های تراز اول دنیا بودم دیدم منحرفم بودیم می دیدیم
      خودشون تو فیلم هاشون میگن تجاوز ، ازار های تو سواحلشون رو و مدارس و…..
      فیلم بوکس ایت ا…
      هنگ اوور
      تریپ که حتما دیدی
      هاستل
      رو برو ببین
      خودشون فیلم ساختن امریکان پای تو امریکا مجوز پخش ندادن من سر خیابون خریدم تو ایران خریدم چون همه شهوت دارن مگر خلافش ثابت شود
      نگو اونجا ازادیه
      مجبورم بگم کلاسم نمیذارم اصلا نمیشناسمت که بخوام کلاس بذارم
      من خیلی از طرافیانم در رفت امدن به خارج
      اره کلا اونجا هه چیز از نظر پیشرفت و زندگی خوبه
      پرسیدم که میگم
      کی گفته همه چیز ازادیه
      خیلی از جاها در کشور ها جداست سواحل رو بعضی جاها جدا کردن حتی در اروپا
      در ضمن من با افرادی می گشتم که دور تادورشون رو جنس مخالف گرفته بود طبق حرف شما باید چشم و دل سیر باشن
      به خداوندی خدا نبودن تازه تشنه تر بودن حریص تر بودن باور کن بودن
      الان هم لباس این خانم های بازیگر فردا روز میشه لباس همه دختر های ما باز و شیشه ای بعد میشه یه عالمه جوان که سن ازدواج گذشته خودت فکر کن
      اینا تجربه من بدبخت بود که شاید به ظاهر خوش گذشت ولی واقعیت تلخ زیاد داشت
      راستی اولش با ۴ تار مو و لباس زننده شروع میشه بعد خیلی خفن تر میشه من اینارو از بحر بودم همه اینا که گفتی رو رفتم به جنبه نیست
      مقاله یه خانم اتریشی در مورد دستگاهی که جلو تجاوز رو میگیره خانم ها کار بذارن
      داخل مقاله اما عجیبی از تجاوز در اروپا بود بگرد تو اینترنت پیدا میکنی
      انگار اونجا هم یکم فقط یکم به کار هم دقت کن به کار هم کار دارن
      4      0
   • زهرا 22 تهران

    میخواستم بگم خودتی از اسمت خجالت کشیدم.چیه یه خشکه مذهب یاد گرفتید هرجا میشینید اروغشو میزنید اخه بادوم مغزاگه یکی مذهب داشته باشه مال مردم خوری میکنه؟دزدی میکنه؟ریاکاره؟اونی که تو میگه شاید به اسم مذهب یه کارایی بکنه ولی مثل خودت چیزی از مذهب نمیدونه وهمچین کلمه ای روبرا احاد جامعه به کار میبره.
    14    19
   • عزیز جان شمایی که از صادق هدایت نقل قول میذاری برو یکم بیشتر در مورد اسلام تحقیق کن بعد نظر بده.
    هر اراجیفی میشنوی و میبینی به نام اسلام منتشر نکن
    11    16
  28. یه سوال کوچیک :بی حجابی بدتره یا دزدی از جیب ملت؟؟؟؟؟
   چرا شما درباره حقوق های نجومی ساکت شدی ولی دوتا تار موی هنرمندان خار شده رفته تو چشامون؟!
   حق الناس …….. تا حالا به گوشت خورده؟؟؟؟
   28   7
   • اگر اصالت جامعه رو لحاظ کنی به نظر واضحه که هر دو آسیب بزرگیه برا جامعه. دزد از ملت لطمات مادی رو به پیکره جامعه وارد میکنه و بی حجابی و بدحجابی لطمات معنوی و روان شناختی رو.
    11    11
  29. امام صادق ع در مورد سرقت از بیت المال هم زیاد صحبت کردن عکس اونا رو با زناشون بندازین تو سری بعدی ممنونم
   27   3
  30. دیوث یعنی بی غیرت یعنی مردی ک میزاره بقیه ب زنش نگاه کنن حالا شما هی تفسر جدید از این کلمه ارایه بده معنی اصلیش همینه.متأسفانه الان دغدغه همه شده اینکه بگن اگ حجاب هم نداشته باشی طوری نی و یه جورایی میخوان این لچکو از سرشون بردارن حالاشما بزار!چی ازت کم میشه!؟من تو خونه وقتی اوایل ی لباس باز مثل تاپ میپوشیدم روم نمیشد جلو بابام ظاهر بشم!کم کم این خجالته ریخت ولی هنوزم ک هنوزه شرمم میشه! این زنایی هم این ریختی میان بیرون وضعشون همینه کم کم اون خجالته ک باید بکشیدنو دیگ نمیکشن به همین خاطره ک این ریختی تو خیابونا رژه میرن و بعلاوه گشت ارشاد فقط واسه تو خیابوناس!؟خو ی گشت بزارن دم مراسم ی ارشادی هم ب این بازیگرا بدن!بده مگ!؟تا دیگ این همه اشوب تو روزنامه ها و رسانه ها نباشه
   12   14
  31. یه بنده خدا

   سلام. این روزنامه کار درستی نکرده از این کلمه زشت استفاده کرده و هم اینکه عکس این بازیگرارو انداخته . مگه فقط بازیگرا بی حجابن . ادما معمولی ۱۰۰ برابر اینا بدحجاب ترن. ضمن اینکه من اصلا بی حجابی بازیگرارو تایید نمیکنم و باهاشون مخالفم. در جواب خانوم هایی که میگن حجابمون دست خودمونه و به بقیه ربط نداره باید بگم که چرا خیلی ربط داره . الان بی بندوباری هایی که هست تو جامعه حداقل نصفش ماله این بی حجابی خانوماست . مثل اینه که تو توی یک کشتی هستی.محل کشتی خودتو سوراخ کنی بعد بگی نه ماله خودمه ماله خودمه . خب همه رو غرق میکنی . چه جوان های بسیار موفق و پراستعدادی رو شما با این کارتون از راه بدر کردید حتی فقط با همین حجاب بدتون.خواهشا بیشتر به فکر حق الناس باشید .خواهران کاری نکنید که باعث خراب شدن اینده ی بقیه بشه.خودتون به این موضوع فکر کنید. من کار این روزنامه رو تایید نمیکنم و بدحجابی رو هم تایید نمیکنم. با تشکر
   14   3
  32. واقعا متاسفم که انقد راحت چنین واژه هایی رو برای زوج هایی محبوب که سبک پوشش خاصی رو برای خودشون انتخاب میکنن نسبت میدن. حیف نام مبارک امام حسین(ع) که روی این روزنامه است. با هر کس باید مثل ادبیات خوش صحبت کرد. فقط یک حرامزاده میتونه اینطوری برچسب بزنه به سلایق دیگه.
   16   6
  33. ۲۸ دیوث و حامی دیوث به من منفی دادن…

   آمار دیوث های سایت در اومد…
   10   11
   • هنوز بلد نیستی گفتان با دیگران وشنیدن نظرات دیگران را….متاسفم که جوان هایی اینچنین نیز داریم که به نظرات دیگران که برخلاف اونهاست توهین میکنند….
    14    6
   • نگران نباش تعداد مثبتهات سه برابر اون منفی هاست.
    این نشون میده که اکثریت حرفتو قبول دارن، اصن هر چی تو بگی درسته!
    10    6
  34. هرکسی که میگه کار این هنرمندانی که بی حجاب روی صحنه و جلو دوربین ظاهر میشن درسته خودش صد برابر بدتر بی حجابتره یعنی شک نکنین. فقط میخوان با این حرفها خودشونو راضی کنن.ریشه ی تمام گناها و مشکلات بی حجابی و بی آبرویی هس شما که آبروتر میفروشی چه انتظاری داری اقتصاد کشورت خوب باشه و افرادی نیان ایمانشونو بفروشن برای پول و رشوه.کشوری با مشکل اقتصادی عیب نیست عیب اونه که کشوری عظتو آبرو و شرفشو بفروشه . انسان که جای خود دارد.از فقر بمیری بهتره تا از بی آبرویی
   12   18
   • خب خدا رو شکر. ریشه همه گناها و مشکلات بلاخره مشخص شد
    دیگه الان پیدا کردن راه حل خیلی راحت شد!!!!
    مرسی برادر که تو پیدا شدن ریشه همه مشکلات و بدبختی های مردم نقش اساسی داشتین
    عاقا بازم ممنون :))
    14    8
  35. یه کمپین راه افتاده تو فضای مجازی که هرکسی فحاشی کنه بلاک کنید اولش خیلی خوشم اومد ولی با یکی از دوستان که بحث میکردیم میگفت حکومتی که خودش سردمدار فحاشیه نمیشه از مردم عادی انتظار تغییر داشت با این مقاله واقعا به درستی این حرف پی بردم واقعا خانه از بای بست ویران است ….
   از خوندن بعضی نظرات واقعا منعجب میشم به بهانه ی اینکه فلان حرف از پیامبره مجوز صادر میکنن برای توهین به دیگران کاش این مردان چشم دریده که از هر فرصتی برای دید زدن زنهای مردم هم دریغ نمیکنن صحبت میشد کاش این روزنامه مینوشت در دیدی با ه حیای گربه کجا رفته هرچند معتقدم که در دیدی باز نبود این فکران از هر چیزی سو برداشت دارن یعنی مغزهای منحرف هستند که از پوشش یه خانم را به کجاها ربط میدن
   بازم میگم خانه از بای بست ویران است……
   11   7
   • شبنم خانم شما راهکار بدید برای جلوگرفتن این کارهای دیوثی .حتماً داعش باید بیاد و اسلام اجرا بشه؟
    0    0
  36. جاسم.30.تهران

   قضاوت ناآگاهانه ای که تسبت به خانم پ.ص کردید اصلا درست نبود.چجوری وجدانتون اجازه میده که دل به دختر رو بشکنید
   6   2
  37. واکنش مهران غفوریان به توهین نشریه یالثارات
   http://talarekhabar.com/wp-content/uploads/2016/07/Mehran-Ghafourian-Hafez.jpg
   11   5
   • وای خیلی با حاله این غفوریان، واقعا انسان شریفیه! بهترین دهن کجی به یالثارات.
    مهم اینه که همه دوستش دارن.
    دریا به دهن سگ که کثیف نمیشه.
    19    6
  38. دیوث اونیه که میاد میگه ریشه همه بدبختی های کشورمون بی حجابیه… این آدمها همونهایی هستن که چون مردانگی ندارن که کاری برای مملکتشون انجام بدن و باعث رشد بشن، دنبال مقصر میگردن و میندازن گردن بی حجابی زنها.اینها همون دزدهایی هستن که جان و مال مردم رو نوش جان میکنن و با ایجاد آشوب و بلوا ، مساله اصلی رو به حاشیه میکشن…
   21   11
  39. دم نشریه گرم. حرف حق جواب نداره
   13   23
   • فقط همین یکبار

    حرف حق گفت
    اممممممما
    هر حرف نباید گفت هر …..
    من تا حالا اسم این نشریه رو نشنیده بودم ولی کار درستی نکرد
    مصداق برای مسایلی که با آبروی خیلی ها مربوطه کار درستی نیست
    در ضمن خوش به حال علما و روحانی های جامعه که بعد این همه سال کاری کردن که واقعا باعث بد ببینی شده
    فکر کنم بهتره عمامه شون رو بالاتر بسازن
    فرهنگ سازی که نکردیم (کل جامعه ایران نکردیم) البته اونا که راس امور هستن بیشتر
    پدر ها و مادر هامون هم همینطور
    دوگانگی پیدا کردیم
    Tv یه چیز نشون میده
    سینما یه چیز دیگه
    جامعه چیز دیگر
    و سفر های خارجی چیز دگر
    7    5
  40. البته به کسی که چشم چران هست هم دیوث میگویند
   6   2
  41. این دوسه تا روزنامه که واقعا باعث آبروریزی ما در جوامع بین المللی میشن باید هرچه زودتر جمعش کنن واقعا اینا از کجا آب میخورن که اینقدر گستاخ شدن
   10   7
  42. مری/26/تهران

   یه حساب دو دو تا چهار تاست نه بی ادبیه نه توهینه نا به جاست از نظر دین اسلام به این افراد دیوث گفته می شه، از نظر اسلام این دسته از آدما افرادی پست هستند این مساله برای هرکی یه خورده اطلاعات دینی داشته باشه کاملا مشخصه.
   کسی اگر اعتراض داره باید به صاحب دین اسلام کنه که چرا دیوث ها را آدمای پستی میدونه و با غیرتها پیشش عزیزه.
   2   3
  43. اگه دادگاه درست حسابی داشتیم شکایت میکردن پدرشونو در میاوردن
   3   1
  44. همانطور که از اظهارات برخی از مراجعه کنندگان محترم پیداست، شایعه ای وجود دارد به این شرح :

   اعراب ﺑﻪ ﻣﺎ ﺁﻣﻮﺧﺘﻦ ﮐﻪ ﺩﯾﻮﺙ ﺑﻪ ﻣﻌﻨﯽ “ﻣﺮﺩ ﺑﯽ ﻏﯿﺮﺕ ” ﺍﺳﺖ ﺍﻣﺎ ﻭاﻗﻌا ﺩﯾﻮﺙ ﯾﻌﻨﯽ ﺑﯽ ﻏﯿﺮﺕ؟؟؟
   ﺍﺻﻶ‌ ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﺪ ﺩﯾﻮﺙ ﺍﺯ ﮐﺠﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﺯﺑﺎﻥ ﭘﺎﺭﺳﯽ ﺷﺪﻩ؟؟؟
   ﺍﺻﻶ‌ ﻣﯿﺪﻭﻧﯿﺪ ﺩﯾﻮﺙ ﮐﯽ ﺑﻮﺩﻩ؟؟؟
   دیوث ﺍﺯ ﻃﺮﻑ ﻋﺮﺏ ﻫﺎ ﻭﺍﺭﺩ ﻭﺍﮊﮔﺎﻥ ﻟﻐﺖ ﭘﺎﺭﺳﯽ ﺷﺪﻩ ﻭ ﺑﻪ ﻣﺎ ﺁﻣﻮﺧﺘﻦ ﮐﻪ ﺍﺯ آﻥ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻓﺤﺸﯽ ﮐﻪ ﻣﻌﻨﯽ “ﻣﺮﺩ ﺑﯽ ﻏﯿﺮﺕ ” است، ﯾﺎﺩ ﮐﻨﯿﻢ. ﺩﺭ ﺣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺩیوث ﻧﺎﻡ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﻫﺎﻥ ﺑﺎ ﻏﯿﺮﺕ ﺑﺰﺭﮒ ﺳﺎﺳﺎﻧﯽ بوﺩ ﮐﻪ ﺩﺭ جنگ هاﯼ ﭘﯿﺎﭘﯽ ﺩﺭ ﺑﺮﺍﺑﺮ ﺍﻋﺮﺍﺏ ﺍﯾﺴﺘﺎﺩﮔﯽ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺑﺎﺭ ﻫﺎ ﺁﻧﺎﻥ ﺭﺍ ﺷﮑﺴﺖ ﺩﺍﺩ.
   ﻟﻄﻔﺂ ﺑﻪ ﺍﺷﺘﺮﺍﮎ ﺑﮕﺬﺍﺭید!!!

   برای یافتن واقعیت این داستان کافی است نگاهی به لغت نامه دهخدا بیندازید.

   توطئه ای در کار نبوده است. ناسزای “دیوث” ریشه ای عبری یا سریانی دارد.

   اما “پومپه دیوس” از سرکردگان پارتی در زمان ارد اول پادشاه اشکانی (و نه ساسانی) بوده است که اصلا عمرش کفاف شرکت در جنگ با اعراب را نمی داده است و به احتمال زیاد حتی روح اعرابی که در آن زمان به ایران حمله کردند از وجود او بی خبر بوده است! چه برسد به اینکه چنین انتقامی بخواهند بگیرند.
   1   2
  45. از یه سری حرفای بعضیا معلومه که تکلیف خودشونو با دین و پیغمبر و خدا یکی کردن یعنی گذاشتن کنار خیابون و گفتن بای بای وگرنه درک زیادی نمیخواد که بفهمن این حرف خدا و پیغمبره و ربطی به بحث های سیاسی پیش پا افتاده نداره . یه سری هم انگار از خدای ارحم الراحمین و پیغمبر رحمت للعالمین مهربونترن.
   3   0
  46. بنده خدا هایی که دارین به تیتر این هفته نامه توهین میکنین
   اول اینکه به این متن هیچ نقدی وارد نیست چون نقل از ائمه هست
   دوم در مورد مصداق هست که بستگی به اشخاص داره
   سوم اینکه شماهایی که دارین چپ و راست توهین میکنین چرا به (نظر شما توهین)این هفته نامه معترضید؟!!!!
   پس از اونجایی که شما هم توهین میکنین (اگر فرض بر توهین بودن مطلب هفتنه نامه بذاریم)شما هم مثل اونایی یا حتی بدتر!!!!
   “چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است”
   شما ها اول خودتونو اصلاح کنید بعد به فکر دیگران باشید لطفا
   اینقدر هم به این آن به بهانه های مختلف توهین نکنید لطفا
   موفق باشید
   4   6
  47. دیوث همه را به کیش خود پندارد
   6   2
  48. دیوث کسی است که به جای خدا روی زمین حرف میزند.
   تاریخ جواب شما را خواد داد .
   عقب افتاده های ذهنی.
   5   5
   • این هم حرف خدا:
    وبه زنان با ایمان بگو: چشم های خود را از نگاه هوس آلود فرو گیرند و دامان خویش را حفظ کنند و زینت خود را جز آن مقدار که ظاهر است، آشکار ننمایند و اطراف روسری های خود را بر سینه خود افکنند تا گردن و سینه با آن پوشانده شود و زینت خود را آشکار نسازند مگر برای شوهرانشان یا پدرانشان … سوره نور آیه ۳۱
    آیا قبول می کنی؟
    1    1
  49. غزاله 26 تهران

   فکری ب حال افکارتون بکنید
   0   0
  50. ماعده 26 تهران

   بدبخت و کوته فکر کسیه که با ادعا های زیاد هنوز عرب و عجم میکنه تو متحجری که نژاد پرستی و خودت و بالاتر از اعراب میدونی شما ها جاهل اید و عقده ای که فقط دوست دارید تحسین بشید و دلایاتون سطحی و بی مغزه یه فکری ب حال افکارتون بکنید بابا فقط
   2   1
  51. ماعده 26 تهران

   تعریف دیوث همونیه که تو روزنامه اومده,هر کی خودش باید ببینه شامل این قضیه میشه یا نه و این ربطی نداره ب بقیه کارهای اشتباه که در اجتماع و سیاست انجام میشه,همه چی و قاطی نکنید بابا
   5   4
  52. ۲۲۵ قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۹۲ مقرر می‌دارد: «کسی که به قصد نسبت دادن زنا یا لواط به دیگری، الفاظی غیر از زنا یا لواط به کار ببرد که صریح در انتساب زنا یا لواط به افرادی از قبیل همسر، پدر، مادر، خواهر یا برادر مخاطب باشد، نسبت به کسی که زنا یا لواط را به او نسبت داده است، محکوم به حد قذف و درباره مخاطب اگر به علت این انتساب اذیت شده باشد، به مجازات توهین محکوم می‌گردد.»

   براساس این ماده، اگر قصد و نیت نگارنده مطلب مذکور، نسبت دادن زنا یا لواط بوده باشد – که از آن عکس‌ها و آن مطلب چیزی جز این برنمی‌آید – مجازات او حد قذف یعنی ۸۰ ضربه شلاق خواهد بود. این حد با شکایت زنان سینماگری که عکسشان در کنار همسرانشان آمده است، ثابت می‌شود. علاوه بر این، طبق همین ماده، مردان هم می‌توانند به اتهام توهین شکایت کنند.

   ماده ۶۰۸ از کتاب پنجم قانون مجازات اسلامی مصوب ۱۳۷۵ درباره توهین مقرر می‌دارد: «توهین به افراد از قبیل فحاشی و استعمال الفاظ رکیک، چنانچه موجب حد قذف نباشد، مستوجب شلاق تا ۷۴ ضربه و یا ۵۰ هزار تا یک میلیون ریال جزای نقدی خواهد بود».
   6   0
  53. اگر بی حجابی تمدن هست پس حیوانات از همه متمدن ترند
   5   6
  54. واقعا درست نوشته……اینا به اسم هنرمند هر غلطی که دلشون میخواد می کنند و انتظار دارن هیچکس هیچی نگه…..واقعا مرد باید خیلی خوشحال باشه زنشو اینطوری نشون مردم میده!!!!!!
   موندم چقدر بی غیرتن که اینقدر بهشون بر خورده
   4   5
  55. پز دادن با ماشین…
   با خونه …
   با قطر بازو…
   با…. شاید اینا رو قبول داشته باشم

   اما بیچاره و بدبخت کسانی که با ناموسشان خودنمایی میکنن
   و بیچاره تر کسایی که از یه مشت مثلا هنرررررررررررمند دم میزنن

   دمشون گرم لذت نگاه به ناموسشان را به دیگران هدیه میدهند!!!!
   چه بخشنده
   5   6
  56. جواب به مریجون:
   اینا خودشونو میکشن که ملت بهشون نگاه کنن !!!!
   اینطور که شما میگی پس مردم هم ………؟
   خیلی بی ادبی اگه دیوث بده چرا به بیننده نسبت میدی؟
   ادم اگه ایرانی کوروشی ووووو هم هست حداقل غیرت داشته باشه
   2   1
  57. خداپدرداعش وطالبان را بیامرزه حرف درستو شهاب حسینی زد
   5   4
  58. تا وقتی که بدون در نظر گرفتن انسانیت و عقل یک سری احادیث را که معلوم نیست چقدر معتبر باشه را قبول کنید نتیجه اش همین می شه . یک روزی می بینی که از نظر روحی شبیه داعش هستی . بی عقل و نفهم و بی منطق.

   فقط سر نمی بری چون شرایطش برات پیش نیومده.

   متاسفم از اینکه در کشوری مسلمان بزرگ شدم . همین…
   3   2
  59. امام صادق ع در مورد سرقت از بیت المال هم زیاد صحبت کردن عکس اونا رو با زناشون بندازین تو سری بعدی ممنونم
   6   0
  60. جامعه ما نباید اینجوری باشه……اینجا ایرانه و محیط اسلامی و هر کس دوست نداره خوش اومده……….یعنی چی که بی بندباری رو رواج بدیم و عده ای هم بیان این بی بندباری رو لایک کنن………از خدا بترسید .گویا غیرت رفته از شاهرگ مردان ما………کجایید شهدای باغیرت …کجایید که ببینید عده ای با لایک بی غیرتی دم از مردانگی میزنن.پناه بر خود……..
   0   3
  61. یه دونه باشی یا لثارات.مرد باشی و استوار همیشه………..بیچاره مردمی که اینارو الگوی خودشون میدونن و احادیث رو درک نمیکنن و طرفدار منکر هستن……
   0   2
  62. با سلام دوست دارم منصفانه ترین نظر رو بدم تنها اشتباه این مطلب همون عکس زدنش بود که به صراحت نشون داده بود وگرنه در کلام معصومین شکی نیست منابعشم به قدر کافی معتبره. اما اصلا دین به کنار احترام به قوانین یک جامعه و رعایت حدود تعریف شده عملیه که تو هر کشور مورد قبوله حالا بماند که به هرکس بگید قبول میکه که نمایش تجمل و تفاخر و خراب کردن چشم و دل دیگران اصلا کار پسندیده ای نیست اتفاقا اسلام در خانه که فقط من هستم دستور بهترین و راحت ترین لباسها رو داده ولی در جامعه دیگه من نیستم ما هستیم پس اقضای رعایت رو داره. متن احادیث هم شامل هر کسی که صفات رو داشته باشه میشه(بی برو برگشت). یا علی
   2   3
  63. کاش جوری امر به معروف میکردیم که مجرم با اختیار و شوق بشه محرم
   نمیدونم چرا وقتی دو تا کتاب در مورد اسلام میخونیم یه دفعه همه رو میخوایم لگد کنیم
   یعنی وافعا نمیشه درست صحبت کرد که بقول مرحوم ناصر عبداللهی :
   یادم باشد حرفی نزنم به کسی بربخورد یا دلی بلرزد یا نگاهی خیس شود
   3   0
  64. با این حساب همه به غیر از نویسند گان مقاله دیوثند در حالی که ما دیوث ترین افراد را خود آنها می دانیم
   3   3
 • ارسال نظر