مجله گیزمیز

جهانگیری از کاندیدای ریاست جمهوری استعفا داد

ادمین/27
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
۳۱ نظر
 •  

  .

  نتیجه تصویری برای جهانگیری انصراف داد

   

  به گزارش ایسنا متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است:

   بسم الله الرحمن الرحیم
   ملت شریف و بزرگوار ایران
  میهن عزیز ما در آستانه ورود به دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستاست. توجه به مسائل ملی و فرصت ها و چالش‌های جهانی، درک اهمیت و حساسیت ویژه این انتخابات و ضرورت حضور و مشارکت فعال در آن را اجتناب ناپذیر می‌سازد. ‌انتخابات پیش‌رو را باید فرازی دیگر برای پیشبرد مردم سالاری و توسعه همه جانبه و پایدار کشور بدانیم. در امتداد راهی که تا به امروز برای اصلاح رویکردها و سیاست‌های نادرست و بازگشت نظام اجرایی به عقلانیت و اعتدال پیموده‌ایم، ‌ ضروری است گامی بلندتر برای حل تنگناهای جامعه و مشکلات مردم برداریم.


   این ضرورت مرا واداشت که با صلاحدید بزرگان اصلاحات و رایزنی با جناب آقای دکتر روحانی در آخرین لحظه‌های ثبت نام، نامزد ریاست جمهوری شوم و همانگونه که در آن زمان اعلام کردم برای تبیین وضعیت کشور در آغاز راه و مسیری که طی کردیم و راهی که پیمودیم و ارایه چشم‌انداز پیش‌رو، وارد عرصه رقابت‌ها شدم.
   
  اکنون که دوره تبلیغات رو به پایان است و بحمدالله جناب آقای دکتر روحانی با عبور از میان همه بداخلاقی‌ها و بی‌انصافی‌ها توانسته است در معرض اقبال چشمگیر ملت قرار گیرد. ‌ من بار این مسئولیت را از خود برداشته می دانم و با اعلام کناره‌گیری از کاندیداتوری، تمام توان خود را در خدمت حمایت از دکتر روحانی و پیشبرد برنامه‌های آینده ایشان قرار می‌دهم.
   
  با سپاس از حسن ظن و بذل عنایت همه بزرگان، دلسوزان و شخصیت‌های کشور، همه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان و اصول‌گرایان که حضور این بنده کوچک خداوند را در انتخابات متضمن نفعی برای ملت و نظام می‌دانستند و با تقدیر از حمایت و لطف همه جوانان و زنان و مردان عزیز ایرانی که در دور و نزدیک کشور حماسه و شور مشارکت در انتخابات آفریدند، ‌می‌گویم خود را موظف و مکلف به خدمت در راه اصلاحات و اعتدال و پیشبرد سیاست تدبیر غلبه کشور بر همه مشکلات پیچیده و مزمن می‌دانم.

   اعتقاد راسخ دارم که مجموعه ظرفیت‌های فراوان این کشور، آرمان ما برای دستیابی به توسعه همه‌جانبه کشور را دست یافتنی تر از همیشه کرده است و هر جا نیاز به تجربه، ‌توان و حیثیت من باشد، ‌ بی‌دریغ در خدمت اسلام، ایران، ملت و نظام بوده و خواهم بود.

   من دراین مقطع، حمایت از دکتر روحانی و رای قاطع به ایشان را حمایت از ملت توانمند ایران می‌دانم که حق دارد امید به فردایی بهتر داشته باشد. من حمایت از دولت را که توانسته است با سنجیدگی و ایستادگی، ‌زمینه‌ها را برای جبران سوء تدبیرهای گذشته فراهم کند، ‌حمایت از نظام جمهوری اسلامی می‌دانم.

   من یقین دارم که دولت آینده که انشاءالله با رأی بالای مردم آگاه ما به دکتر روحانی انتخاب شود، قادر خواهد بود با پشتیبانی رهبری معظم انقلاب و استفاده از همه ظرفیت‌های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور راهی روشن‌تر برای ‌گفت‌و گو، ‌ تفاهم و مشارکت ملی و برآوردن همه خواسته‌های ملت بگشاید. مردم سالاری، ‌آزادی، ‌دغدغه معیشت مردم و پیشرفت کشور، آموختن از تجارب گذشته و باور به "همه برای ایران " راه غلبه بر همه مشکلات است.

   از شما می‌خواهم که با مشارکت و حضور مؤثر خود در انتخابات به کمک رییس جمهور و دولتی بیائید که می‌خواهد کارهای بزرگی را با قوت و قدرت بیشتر به پیش برد.

   از خداوند بزرگ در این راه برای همه ملت ایران توفیق روز افزون مسئلت دارم.

 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 1
  انتشار یافته : 31
  1. اسحاق ازهمون اول هم ضربه گیرروحانی بود
   32   2
   • اسحاق ، هم نقش حمله داشت و هم نقش ضد حمله و دفاع . انصافا ” هم از پس نقشش خوب براومد.مناظره اول عالی پیش رفت . توی مناظره دوم بهش گفتن نباید جلوتر از روحانی قدم برداره و ارومتر شد…… توی مناظره سوم هم کارشو به نحو احسن انجام داد.
    برخلاف قالیباف که نتونست نقش حمایتی مهم و تاثیرگذاری برای رئیسی داشته باشه.اسحاق خیلی خوب ظاهر شد و نشون داد که اصلاح طلبان یه رئیس جمهور تمام عیار برای فصول بعدی در آستین دارند.چیزی که در جبهه اصولگراها وجود نداره.
    10    0
  2. خیالی نیسسسس

   نمیدونم شاید من بی هویتم-من احمقم- من بی بخارم-من همه چی هستم اما رای نمیدم تا پیش وجدان خودم آسوده باشم که از بازی های های رسانه ای تلویزیون و کاندیدها گول نخوردم-اما روی سخنم با شماهایی که میرید رای میدید-به هر دلیل-چه بخاطر وطن عزیزمون ایران که از اصلش چیزی نمونده و آریایی قدیم نیس و چه بخاطر هوییتتون و چه بخاطر فقرتون و سخنان قشنگ و محروم پرورو کاندیدیاها و چه بخاطر شعارهای مفت ازدای طلب روحانی بی صداقت و نچندنا دلسوز و چه بخاطر استحکام ملی و چه بخاطر دشمن اما چهار سال بعد لطفا اگر پشیمون شدید یادی از این خیالی نیسس حقیر بکنید که که گفت هیچ اتفاقی نخواهد افتاد-این خط و این نشان——— خلاصه من جایی که آزدای ندارم و و جوانانش علاوه بر فقر و بیکاری و حقوق شهروندی اولیه ندارند و جایی که شایسته سالاری جاشو به باند بازی و دزدی و بی لیاقتی داده رای نمیدم-من از همه ی شما ایرانی ترم و برای ایران واقعی تنم رو هم مزارم- نگویید اگر رای نمدهیم چه میشود؟؟ مطمنم خیلیها مثل من رای نمیدهند-صدا و سیما هم خوب میداند که خیلیها قصد رای دادن ندارند و از ترسشان تمام بیست و چهار ساعت ظاهرگونه و ریاکارانه به جان مردم بییسواد افتاده اند و شور ملی ایجاد میکنندد!! خییل خیلی نفرت دارم از مغزهای تو خالی خیلیها و غرق شدن مردم در این زندگی گوسفندی- خیالی نیس چهارسال دیگه میبینمتون-
   27   47
   • اولا که رای نده به ماچه
    دوما گوسفند خودتی بی ادب
    5    5
   • این طرف ربّنای شجریان،آن طرف بغ بغوى تتلو
    این طرف جدایی فرهادی،آن طرف قلاده های طالبی
    این طرف تکرار خاتمی،آن طرف سایه ی علم الهدی
    این طرف آزادی بیان،آن طرف دانشجو و استاد ستاره دار
    دوست عزیزی که انتخابات را تحریم کرده ای،تفاوت ها را ببین و به پا خیز
    12    6
   • داداش “خیالی نیست ” صد در صد باهات موافقم …
    مشکل مردم ما این هست که نمی خواهند باور کنند که کسی که رای میاره ، در واقع خودش و کابینه اش سیاهی لشگری بیش نیستند !!!
    تصمیمات کلان و مهم کشور از جای دیگر و با مجوز از “”بالادست”” گرفته می شود و رای میلیونها نفر بر باد فنا می رود!!!!!!!!!!!!!
    5    6
   • “ما همه شیران ولی شیر علم حمله مان از باد باشد دم به دم” کلی جملات قلنبه از فلاسفا و بزرگان غربی دست بدست میشه که شرکت نکردن به معنای انتخاب بدتر هست و…. اما توجه نداریم اون جملات برای جاییکه با انتخابات قدرت بین احزاب جابجا میشه و به عبارتی انتخاب بالاترین مقام کشور با انتخابات هست . چند هفته است نمایش “دزدیدم دزدیدی دزدید دزدیدیم دزدیدید دزدیدند “رو تماشا میکنیم و هیجانمون میزنه بالا. اونقدر عزت نفسمون سرکوب شده است که دنبال فرصتی برای بروز خودمون هستیم و برای ابراز وجود بازیگر این نمایش میشیم. میگن راه حل جایگزینت چیه. مثل اینکه یک خرگوش رو بگن انتخاب کن میخای بری تو قفس شیر یا ببر. حالا چون راه حل دیگه ای نداره باید انتخاب کنه؟
    4    2
   • با رای ندادن فقط باعث میشی امثال رییسی بیان بالا و راحت همه چی رو بدست بگیرن. وقتی رای نمیدی بودن نبودنت فرقی نداره پس.
    هرکی اندازه یک رای خودش، میتونه تاثیرگذار باشه. من رای میدم تا به اندازه خودم کاری کرده باشم.
    اونایی که رای نمیدن فقط هیچ کاری نمیکنن .همین…
    ملت رو ما تشکیل میدیم. چرا نسبت به ایران باید بی تفاوت باشیم. پس غیرت کو؟!!!!
    غیرت رو باید اینجا نشون داد نه برای بی حجابی خانمها
    7    2
   • دوست وطن پرست من ما کم نیستیم لااقل پنجاه درصد از مردم ما هستیم
    هموطنای دیگمون که قصد رای دارن باید بدونن هر رای یک رای مثبت به موجودیت وضع حاضره و درک این موضوع چیز سختی نیست اندکی عقل میخواهد.
    هموطنای شریفم!علی یووه!ژوکر عزیز! خیالی نیسس خوش فکر!
    افتخار میکنم تو دوره ای که بی خردی همه جارو گرفته افکارم به شما نزدیکه.
    چقدر دوره ی زندگی ما به داستان ضحاک شبیهه
    نهان گشت آیین فرزانگان پراکنده شد نام دیوانگان
    هنر خوار شد جادویی ارجمند نهان راستی آشکارا گزند
    شده بر بدی دست دیوان دراز ز نیکی نبودی سخن جز به راز
    9    2
  3. میموندی باو
   ببین هاشمی طبا مونده
   31   1
  4. وااای چه خبر عجیبییییی.. اصلا بعید بود بکشه کناررر…
   هه اگه میموندم رای نمیاورد .
   امیدوارم روحانی تا الان چمدونشو جمع کرده باشه و با پولایی که تو این ۴سال از ملت خودشو خاندانش چپاول کردن زندگیشو به بدترین شکل بگذرونه
   36   70
   • بله راست میگین! روحانی با پولایی که جمع کرده میره یه احمدی نژاد دیگه با طرز فکر احمقانش میاد پولایی که روحانی و دار و دستش بردن پس میگیره بین امثال شما پخش میکنه که یارانتون سه برابر بشه!! شمام دیگه لازم نیست کار کنید… با اهل و عیال بشینید خونه یارانه رو بگیرید خرج کنید… هر چی نباشه بلاخره ۱۵۰ هزززار تومن کمک خرجه دیگه 🙂
    5    1
  5. حسن روحانی:
   روز جمعه پای صندوق آرا می رویم و زندگی آرامتر و امن تر و با وحدت بیشتر را در ایران خواهیم ساخت!

   خود روحانی ام میخواد به رئیسی رأی بده
   ………..
   40   72
  6. چوب معلم ار بود زمزمه محبتی
   «جمعه» به صندوق آورد رأی گریز پای را!

   حالا همه ی اونایی که چوب،

   گرانی
   بیکاری
   رانت
   اختلاس
   پاسپورت ذلیل
   حق سوخته شهداء منا
   حقوق نجومی
   وام بی برگشت
   صرافی فریدون
   بانک گردشگری جهانگیری
   زمین متری ۳ هزار تومن
   مدرک کپی پیستی
   و…

   رو خوردن و همه اینها رو زمزمه محبت میپندارن
   روز جمعه بیان با روحانی خداحافظی کنن

   #آخرهفته_روحانی_رفته
   35   57
  7. درود بر رئیسی
   42   70
  8. بی بروبرگرد روحانی انتخابه. اگه نشد من اسممو عوض میکنم.دیروز روحانی اومده بود ساری اگه بدونید چه جمعیتی واسش جمع شده بود!!!!! کل خیابونمون پر شدن از مردم .حالا روز قبلش رئیسی اومده بود هیچکی نمیدونست اومده. کل جمعیتی که واسش جمع شدن تو یه مسجد جا شدن!!!!!!!
   روحانی پرطرفداره. هرچند که ایشونم کار خاصی واسمون نکرده اما بازم نسبت به بقیه کاندیدا محبوبیت بیشتری بین مردم داره. من اگر یه درصد بخوام رای بدم انتخابم روحانیه.
   ….
   73   34
   • سلام ببخشید تااونجا که مااخباررا پیگیری میکنیم تجمع طرفداراشون تومصلی بوده
    عکساش هست جمعیت به بیرون هم رسیده شلوغ هم بود
    شاید شما رفته بودید جای دیگه
    2    2
   • ای بابا سال ۸۸ هم میدونستیم احمدی نژاد نمیشه.باید کل ایران رو میدیدی.اما چی شد ۷۲۰ میلیارد دلار پول بی زبون دود شد رفت هوا
    3    1
   • مگه فقط رای ساری رو میشمارن برای انتخاب رئیس جمهور؟
    اگر اینطوره بگید ماهم بیایم ساری رای بدیم
    0    5
   • محمود دولت آبادی در خصوص رایش که روحانی است نوشته :
    (( امکان همین است ازدید من و ممکن همین ، اگر شیرین ترش را سراغ دارید آدرسش را به من هم بدهید .))
    تلخی خاصی تو نوشته اش هست .
    ملت سر دو کاندیدایی دارن رقابت میکنن که هر دو دانش آموخته حوزه های علمیه و هر دو معتقد به ولایت مطلقه فقیه . واقعا روزگار غریبیست
    4    2
  9. فتــــــــا

   باید نزد وی رفت وچاره ای اندیشید
   20   6
  10. چهارسال بعد همه ی این دوستانی که از رییسی طرفذاری میکنند دم انتخابات روز شماری میکنند برای تموم شدن دورش
   الانشم تمام ستادای خواهرانش دورش دیوار کشیدن که مبادا مرد غریبه به کناه بیفته این افراطی رای بیاره امثال من که چادرین به تنگ میان چه برسه به خانومای دیگه
   7   3
  11. خاله بازیه رسما
   3   0
  12. کلا یه سوال:
   با این اوصاف انتخاب های مردم رو دارن عملا محدود میکنن اونم به صورت از پیش مدیریت شده…
   قالیباف و جهانگیری اومده بودن که یه سری حرف رو به جای رئیسی و روحانی بزنن…
   اگه قرار بود اینها کنار بکشن نباس از اول بیان…اونوقت گزینه های روی میز ما بیشتر می بود…
   3   1
  13. به این میگن پاس توی عمق به یار خودی تو محوطه جریمه و نزدیک دروازه ….
   1   1
  14. آقای رئیسی اول مالیات آستانه قدس رو بپرداز تا حق مردم رو داده باشی بعد من خودم ۷۰ میلیون رای برات جور می کنم . روحانی رای میاره مردم دیگه گول شما احمدی نژادیها رو نمی خورند مردم دیدن ۸ سال دارو نبود ۸ سال گرانی بود و ورشکستگی کارخانه ها ۸ سال تحریم ۸ سال توهین و توحش ۸ سال از دست دادن عزت و شرف ایرانی رئیسی قالیباف چه روئی دارید شما تا با کشوندن مردم به سمت ذلت و بد بختی می خواهین بچاپین و بخورین
   8   2
  15. زنده باد روحانی
   7   4
 • ارسال نظر