مجله گیزمیز

دستگیری ماساژور مرد در مشهد

ادمین/27
۱۸ مهر ۱۳۹۶
۲۳ نظر
 •  

   

  .

  نتیجه تصویری برای ‪massage‬‏

   

   


   

  به گزارش مشرق، مردی جوان، که با راه‌اندازی صفحه‌ای در اینستاگرام و به بهانۀ ماساژ درمانی زنان و دختران جوان را به لانۀ مخوفش در مشهد می‌کشاند و ضمن فیلم‌برداری از آنان سوء‌استفادۀ جنسی می‌کرد، شناسایی و دستگیر شد.

  در حالی دست متهم اصلی این پرونده برای قانون و شد که مأموران ادارۀ فضای مجازی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان‌ رضوی، طی رصدهای کاربردی خود در فضای سایبر، با صفحۀ اینستاگرامی فرد یا افرادی تحت عنوان «ماساژدرمانی برای خانم‌ها» مواجه شدند. با توجه به اینکه از این قبیل صفحات اینستاگرامی در فضای اینترنت زیاد است، نکته‌ای که مأموران را بر آن داشت که پیگیر این موضوع شوند نوع آگهی راه‌انداز این صفحه بود که در آن نوشته شده بود: «ماساژدرمانی خانم‌ها توسط ماساژور آقا».

  با به دست آمدن این اطلاعات، موضوع برای ادامۀ پیگیری‌ و جلب متهم یا متهمان این پرونده به دادسرا اعلام شد و پرونده در اختیار شعبۀ ٢٠۶ بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار گرفت. طی دستور مقام قضایی، بررسی‌های تخصصی تیم رسیدگی‌کنندۀ این پرونده آغاز شد و طولی نکشید که فرد راه‌انداز این صفحۀ اینستاگرامی، که ٢٩٢٧ دنبال‌کننده داشت، در مشهد شناسایی شد.

  با به دست آمدن این سرنخ، ردزنی‌های تخصصی مأموران ادارۀ فضای مجازی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان رضوی آغاز شد و سرانجام متهم که مردی جوان بود در منطقۀ سرافرازان۴٩‌ مشهد شناسایی شد.

  پاتک به لانۀ مرد ماساژور

  مأموران، پس از شناسایی متهم اصلی این پرونده، گزارش کاملی از عملکرد خود را در اختیار بازپرس شعبۀ ٢٠۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار دادند و طی حکمی، برای جلب این مرد جوان وارد عمل شدند. تیم بررسی‌کننده، با در دست داشتن حکم ورود به منزل، ضمن رعایت شئونات اسلامی وارد محل که خانه‌ای مسکونی بود شد و متهم را دستگیر کرد. مأموران، از محل، یک دستگاه تلفن همراه هوشمند، یک دستگاه تبلت، یک دستگاه هارد اکسترنال و برخی لوازم مخصوص ماساژ کشف کردند.

  در حالی که متهم برای بیان توضیحاتی به دادسرا انتقال یافت تیم رسیدگی‌کنندۀ پرونده، طی هماهنگی با مقام قضایی، لوازم دیجیتالی مکشوفه از مخفیگاه وی را مورد بازبینی قرار داد که تعداد قابل توجهی فیلم، کلیپ و عکس مربوط به آموزش ماساژ بانوان توسط ماساژور مرد و تعداد زیادی فیلم‌های مستهجن در قالب ماساژ و همچنین ده‌ها کلیپ که توسط متهم از مراجعانش ضبط شده بود به دست آمد.

  عاشق ماساژ هستم

  متهم، پس از بازجویی کوتاهی در مقر فرماندهی پلیس اطلاعات و امنیت عمومی خراسان‌ رضوی، برای ادامۀ تحقیقات، به دادسرا انتقال یافت و در برابر بازپرس شعبۀ ٢٠۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد قرار گرفت.

  این مرد جوان در اظهارات خود به مقام قضایی گفت: «چند سال پیش به تایلند سفر کردم و از جایی که به حرفۀ ماساژ درمانی علاقۀ زیادی داشتم، در آنجا مدرک این حرفه را کسب کردم. وقتی به ایران آمدم، در شبکۀ اجتماعی اینستاگرام صفحه‌ای تحت عنوان ماساژ درمانی به اسم mussageerotic.mshd برای خانم‌ها راه‌اندازی کردم. یکی از دوستانم در خیابان سرافرازان زندگی مجردی دارد. لذا برای چند روز در هفته این محل را برای ماساژ و تدریس حسابداری از او اجاره کردم. در این مدت، مراجعه کننده‌ای نداشتم زیرا هنگامی که خانم‌های جوان با شمارۀ تلفن همراهم تماس می‌گرفتند و متوجه می‌شدند که قرار است یک آقا آنان را ماساژدرمانی کند از این عمل منصرف می‌شدند.».

  متهم دربارۀ تعداد ٢٩٢٧ دنبال‌کنندۀ صفحۀ اینستاگرامش توضیح داد: «برای اینکه کارم را مهم جلوه بدهم و مشتری خودم را جذب کنم، برای فریب مخاطبانی که با این صفحه مواجه می‌شدند، از فالورهای مجازی یا نرم‌افزار فالورساز استفاده می‌کردم. در واقع، ٢٩٢٧ دنبال‌کنندۀ صفحۀ اینستاگرامم واقعی نیستند.».

  این مرد جوان در پاسخ به سؤال مقام قضایی مبنی‌بر اینکه این پیج را با چه هدفی راه‌اندازی کرده است گفت: «من این پیج را با هدف درمان راه‌اندازی کرده‌ام و در اظهارات قبلی‌ام هم گفتم هیچ مراجعه‌کننده‌ای نداشته‌ام.».

  ضبط فیلم مستهجن از خانم‌های جوان

  در حالی که متهم در جلسۀ بازپرسی‌اش ادعا کرده بود هیچ مراجعه‌کننده‌ای در این مدت نداشته است، فیلم‌های ضبط‌شدۀ او از مراجعانی که برای ماساژ به سراغش رفته بودند و پیام‌های رد و بدل شده در پیج‌های خصوصی تلگرامش با ده‌ها خانم جوان دستش را برای دادسرا رو کرد.

  با به دست آمدن این سرنخ‌ها، متهم، که دیگر راهی برای کتمان حقیقت نداشت، مجدداً از باب توجیه درآمد و به بازپرس شعبۀ ٢٠۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد گفت: «چند نفر آمدند اما من فقط به تعهداتم عمل کردم و آنان را ماساژ دادم و دست از پا خطا نکردم.».

  این مرد جوان به میزان هزینۀ هر جلسۀ ماساژ اشاره کرد و ادامه داد: «من برای هر بار ماساژ مبلغ ۵٠ هزار تومان از مراجعان می‌گرفتم که البته برخی از آنان چندین مرحلۀ دیگر نیز به سراغم می‌آمدند.».

  با وجود اینکه متهم مدام راهی برای کتمان واقعیت ماجرا انتخاب می‌کرد تا مقام قضایی را فریب دهد، مستندات مکشوفه دستش را رو کرده بود و دست و پا زدن متهم برای بی‌گناه جلوه دادن خود همانند آب کوبیدن در هاون بود که هیچ سودی به حالش نداشت.

  این مرد جوان، پس از تکمیل تحقیقات، به اتهام دایر نمودن مرکز فساد و فحشا تحت عنوان ماساژدرمانی برای بانوان، طی هماهنگی بازپرس شعبۀ ٢٠۶ دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، با قرار وثیقۀ سنگین راهی زندان شد اما تحقیقات از وی همچنان ادامه دارد. قانون‌گذار نیز برای این‌گونه جرائم مجازات حبس را در نظر گرفته است.

  منبع: رکنا

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 23
  1. کاکو ادمینو ی درخواستی از محضرتون داشتم

   میشه سایتو زود ب زود اپدیت کنید؟
   9   1
   • سعی میکنم ولی به شدت تعداد مطالب کم شده…من طی روز شاید بیشتر از ۷ بار سرچ میکنم ولی مطالب اکثرا عصرها بارگزاری میشن…بیشتر هم مطالب سیاسی شده تا طنز و سرگرمی…دو تا سایت خیلی خوبم داشتیم که خارجی بود هر دو رو فیلتر کردن و حتی مطالبی هم که ازش میذاریم خیلی سریع میبندن!اسر شدیم به خدا…
    13    0
    • خیلی ممنون از جوابتون
     امکانش هست اگر پست و مطلب ب درد بخوری ب تورمون افتاد برای شما بفرستم منتشر کنید؟
     6     0
     • اگر این کار رو کنید لطف بزرگی میکنید…آخرین پستی که میبینید کامنت کنید
      6      1
     • پیشنهاد میکنم یه پست راجع به زمین تخت گراها بگذارید. سوزه مناسبی برای تبادل نظر اعضا
      1      0
  2. خانمی که با پای خودش میره تنشو می سپاره دست ماساژور آقا اونم تو مملکتی که قانون هیچ ولی به لحاظ عرفی این مساله رو قبول نداره، چه حق اعتراضی داره؟ اصلا نمی تونم بفهمم چطور ممکنه اینجا و با این طرز فکر شرقی ما، زنی بتونه و بره و بدنشو بدست یه مرد غریبه بده تا براش بمالونه!!!!! حتی فکر کردن بهش هم حال آدمو بهم میزنه.
   54   8
  3. “ده‌ها کلیپ که توسط متهم از مراجعانش ضبط شده بود به دست آمد”
   ————–
   ده ها کلیپ! یعنی ده ها زن با رضایت کامل و با آگاهی کامل از اینکه قراره توسط یه مرد ماساژ داده بشن، پا به اون محل گذاشتن! حتی یکی از اون ده ها زنم از ماساژ! و ماساژور ناراضی نبوده و شکایتی نکرده!
   دارم به این فکر میکنم که با این تفاسیر متجاوزین به عنف هم به راحتی میتونن به خواسته هاشون برسن (بدون خشونت و اجبار) فقط کافیه کمی خلاقیت داشته باشن! مثل روشی که این ماساژور به کار برده! تااااااازه در آخر هم هر دو طرف راضی بودن ؛ هم ماساژ دهنده … هم ماساژ شونده!!!
   44   0
  4. مهدی 20(444سابق)

   احسنت به دستگاه قضا فعال و هوشیار که سریع میره تعداد فالوءرای طرف دقیق در میاره پیجش رو هم.تبلیغ میکنه!
   18   1
  5. الان دقیقا از کی سوء استفاده کرده؟ اینطور که من خوندم طرف هیچ شاکی خصوصی نداره. این فضولا با دیدن “ماساژدرمانی خانمها توسط ماساژور آقا” حالشون بد شده و رفتن لانه مخوفش رو شناسایی و دستگیرش کردن و یه انگ سوء استفاده جنسی هم بهش زدن.
   کاش در موارد دیگه هم اینطور پیشگیرانه عمل می کردن.
   27   8
   • مهدی 20(444سابق)

    آره دیگه از فردا تو نت هر جا دیدین که …….بانوان توسط آقا داشت گزارش بدین میرن میکنن تو گونی مثل
    ترجمه مقالات بانوان توسط آقا
    تدریس موسیقی به بانوان توسط آقا
    آموزش.دفاع شخصی به بانوان توسط آقا
    از فردا استاد آقا نباید تو کلاسی که خانم هست بره
    پس فرداش معلم های مرد نباید تو دخترانه تدریس کنن
    و
    .
    .
    .
    تا کجا میخوایم پیش بریم؟تهش چی؟
    5    12
   • بله واقعا کاش در اختلاس و فساد های نجومی هم اینگونه پیشگیرانه وارد میشدند…
    7    2
  6. آقا یه سوال!
   تو متن اومده ….
   تیم بررسی‌کننده، با در دست داشتن حکم ورود به منزل، ضمن رعایت شئونات اسلامی وارد محل که خانه‌ای مسکونی بود شد و متهم را دستگیر کرد.
   منظور از رعایت شئونات اسلامی چیست؟
   با رسم شکل توضیح دهید
   40   1
   • یعنی یاالله یاالله گویان وارد شدن ! که اگر کسی سرش بازه یا چیزی تنش نیست، خودشو بپوشونه !!! 😐
    13    0
  7. نگران نباشید !
   این موسیو ،من نبودم 🙂
   22   1
  8. خب کرم از خود درخته تنیو ک میخاره بایستی کتک زد
   یارو دلش خواسته رفته
   و الا من نوعی غلط کنم وختی میبینم نوشته توسط ماساژور آقا اصن بهش زنگم بزنم چ برسه ب اینکه برم بسپرم ماساژم بده
   عقل خرم ب این میرسه ک دست ک دست یه مرد ب تن یه زن بخوره ناخوآگاه شهوتش زیاد میشه
   8   2
  9. چون با رضایت طرفین بوده لطفا هر کی فیلماش رو داره بزاره ببینیم . صواب داره.
   3   6
  10. خداراشکر یکی از جرثومه های فساد دستگیر شد …خیالمون راحت شد
   در مورد فسادهای خودشون تهدید میکنن بزرگ نمایی نکنید.
   10   2
  11. والااینجورکه مافهمیدیم شاکی نداشته یعنی همه ی اون مراجعین راضی بودن
   حالایاازکارشون یاچیزدیگه ای.بعدش هم خانمهاهمه اطلاع داشتن که طرف مرده.
   پس الان مشکل چیه؟؟؟؟؟
   حتی اگه کارجنسی انجام داده باشه خب اون خانماکه مشکلی نداشتن!!!!!
   تجاوز؟؟؟
   موقعیه که طرف ناراضی باشه.
   9   8
  12. ماساژ دهنده رااضی
   ماساژ گیرنده راضی
   چه کنیم با ادمای ناراضی؟؟؟؟
   9   5
  13. من تعجب میکنم از این همه سطحی نگری کاربرای این سایت. دقیقا داریم میشیم قوم بنی اسرائیل که دائم غر می زدند و اگه یه چیزی رو براشون حل میکردند یه چیز دیگه رو بهانه قرار میدادن
   واقعا چون طرف شاکی خصوصی نداره باید ولش کنن که هر غلطی دلش خواست بکنه؟؟؟؟؟؟؟
   اینجور مسائل اگه تو نطفه خفه نشه پس فردا میشه یه اژدهای هفت سر که هر سرش رو میزنی باز چندتا سر دیگه داره
   اگه طرف ۴ روز دیگه کارش رو توسعه بده و دلالی این و اون رو بکنه چی ؟ اگه از این طریق ۴ تا دختر وزن مردم فریب بخورن و به فساد کشیده بشن چی ؟ یعنی شما میگید مامورا صبر کنن تا یه شاکی خصوصی پیدا بشه؟؟؟؟؟؟
   واقعا که!!!!!!!!!!
   6   2
 • ارسال نظر