مجله گیزمیز

دلایل خیانت زنان بعد از ازدواج/بحث آزاد

ادمین/27
۱۴ آذر ۱۳۹۶
۳۴ نظر
 • معمولاً تعداد مردهایی که به همسر خود خیانت می کنند از تعداد زنانی که به شوهر خود خیانت می کنند بیشتر است. ولی تحقیقات اخیر نشان می دهد که در سال های اخیر تعداد زنان خیانتکار نسبت به قبل بیشتر شده است.

  موسسه Coffee and Company بریتانیا در یکی از پژوهش های خود نشان داد که از  3000 شرکت کننده، ۲۰ درصد زنان به خیانت به همسران خود اعتراف کرده اند. اما چرا زنان به شوهران خود خیانت می کنند؟ در اینجا به ۱۰ مورد اشاره می کنیم که شاید بعضی از آنها شما را متعجب کنند.
   

   

  چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟


  انتقام جویی

   گاهی بی وفایی یک زن از حس انتقام جویی او ناشی می شود. گاهی زنان بر خلاف میل باطنی خود به شوهر خود خیانت می کنند تا به او بفهمانند حس مورد خیانت قرار گرفتن چه قدر دردناک است. و جالب اینکه در خیلی از موارد این حربه زنان جواب می دهد. دکتر بنی وِیل می گوید " مردها به اندازه زنان احساساتی نیستند بنابراین در اکثر مواقع درد و رنج ناشی از خیانت همسر را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را بچشند." زنان با این کار در واقع می خواهند  شرایطی برابر با  شوهر خود داشته باشند چون احساس می کنند آنچه تا به حال به آن پایبند بوده اند دیگر اعتبارو ارزشی  ندارد.

  بی تفاوتی همسر

  گاهی بی وفایی زنان از احساس نادیده گرفته شدن یا بی تفاوتی همسر نسبت به مسائل و مشکلات ناشی می شود.  روث هوستون، کارشناس و موسس سایت معتبر infidelityAdvice.com، می گوید " اکثر زنان ابتدا سعی می کنند به همسرشان بفهمانند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را ناراحت کرده است.  اما اگر شوهر متوجه این اشارات غیرمستقیم نشود، به همسر خود بی اعتنایی کند یا گلایه های او را جدی نگیرد، زن به خیانت روی می آورد چون احساس می کند راه دیگری نمانده است."

  احساس ناامنی و خلاء عاطفی

   زنان نیاز دارند که دوست داشته شوند و مورد تحسین و قدردانی قرار گیرند. مییرز، کارشناس خانواده، می گوید " خیانت معمولاً زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آن طور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند. معمولاً زنان به سمت مردهایی دیگر جذب می شوند چون از زبان آنها تعریف ها و تحسین هایی را می شنوند که از زبان شوهر خود نمی شنوند." زنان دوست دارند همیشه به چشم همسرشان خاص و فوق العاده باشند و تشنگی و عشق او را احساس کنند.

  بازگشت به روابط قبلی

   میرز می گوید " بازگشت به روابط قبلی راهی آسان برای یافتن کسی است که بتواند کمبودهای زندگی زنان را برای مدتی کوتاه جبران کند. البته این راه حل بسیار مقطعی است و نمی تواند تاثیر ماندگاری داشته باشد. البته آنچه زنان می خواهند شخص قبلی نیست بلکه یا احساساتی است که در رابطه قبلی تجربه کرده اند و یا دیدی است که در آن زمان نسبت به خود داشته اند." به عقیده ویل " بازگشت به روابط گذشته باعث می شود زنان احساس جوانی، سرزندگی و جذابیت کنند. "

   

   

  چرا خانم ها بعد از ازدواج خیانت می کنند؟


  رابطه طولانی و یکنواخت

   اکثر زوج هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی کرده اند، کم کم احساس می کنند آن حرارت و عشق روزهای اول را ندارند. بومن، کارشناس خانواده، می گوید " روزهای اول یک رابطه زمانی هستند که احساس می کنید انتخاب شده اید و مورد توجه و علاقه هستید. اما در مورد روابط طولانی قضیه کاملاً متفاوت است چون دیگر هورمون هایی که در اوایل رابطه با دیدن طرف مقابل در بدنتان ترشح می شد کمتر شده اند." البته این مشکل اجتناب ناپذیر نیست و تکنیک هایی برای مبارزه با احساس یکنواختی و تولید دوباره هورمون ها وجود دارد. مثلاً می توانید هر روز همسر خود را به مدت ۲۰ ثانیه در آغوش بگیرید و حرف های عاشقانه بزنید. ویل می گوید " نکته جالب اینکه عدم وجود اختلاف و مشاجره همیشه نشان خوبی نیست. دعوا و جدل گاهی عشق ما را بیشتر می کند. آمار نشان می دهد زوج هایی که همیشه رابطه ای آرام و بدون تنش دارند بیشتر در معرض خطر خیانت و بی وفایی هستند."

  ترس از خیانت شوهر

   بسیاری از زنان خیانت و بی وفایی را جزئی جدایی ناپذیر از شخصیت مردان می دانند و به همین دلیل همیشه دچار استرس و ترس هستند، حتی اگر شوهرشان واقعاً به آنها خیانت نکند. گاهی بی وفایی و شروع یک رابطه مخفیانه راهی است برای کاهش این اضطراب.

  روابط زناشویی سرد و یکنواخت

  زوج هایی که برای مدت طولانی در کنار هم زندگی کرده اند معمولاً از یکنواختی و سردی روابط جنسی شکایت می کنند. در پژوهشی که در سال ۲۰۱۰ صورت گرفت، ۸۱ درصد از زنان می گفتند روابط زناشوییشان سرد و قابل پیش بینی شده و دیگر جذابیتی ندارد. مِیِر می گوید " گاهی زنان برای ایجاد تنوع و تجربه های جدید  مرتکب خیانت و بی وفایی می شوند."

  نبود نقاط مشترک

   اگر زنی احساس کند که دیگر دغدغه یا علاقه مشترکی با شوهر خود ندارد، ممکن است به طرف کس دیگری جلب شود که این دغدغه ها و علایق را دارد. اکثر زوج ها در روزهای اول آشنایی احساس می کنند کسی را پیدا کرده اند که مثل آنها فکر می کند و با آنها همدل و همفکر است. اما در بسیاری از موارد بعد از چند سال این احساس از بین می رود. هوستون می گوید " بعضی از زنان برای مبارزه با احساس تنهایی و خلاء  به بی وفایی روی می آورند. "

  بیماری

   زنانی که به بیماری ها خطرناک مانند سرطان سینه مبتلا می شوند، ممکن است ناگهان دیدی متفاوت به زندگی پیدا کنند، همه قسمت های زندگی خود را از اول مرور کنند و به مرگ و نیستی بیشتر فکر کنند. بومن می گوید " بدتر اینکه این زنان ممکن است احساس کنند  درست زمانی که بیش از همیشه به شوهرانشان نیاز داشته اند تنها مانده اند و دیگر مورد توجه شوهرانشان نیستند. احساسات این زنان آسیب پذیر می  شود و برای جبران این کمبودها و احساسات منفی به خیانت روی می آورند. این احتمال هم وجود دارد که احساس کنند زمان زیادی برایشان باقی نمانده و باید از زمانی که دارند بیشترین استفاده را بکنند. " 

  جلب توجه و ماجراجویی

   ویل عقیده دارد "زنان ممکن است احساس کنند که کسی قدر آنها را نمی داند. آنها همه زمان خود را به کارهای خانه اختصاص می دهند، کارهای خانه را انجام می دهند، از بچه ها مراقبت می کنند… حتی بسیاری از آنها بیرون از خانه هم کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار بگیرند و ارزش  زحمت هایشان شناخته شود." هوستون می گوید " زنان همچنین به دنبال کمی هیجان و سرگرمی در زندگی هستند . بسیاری از این زنان تنها به کمی محبت و توجه نیاز دارند. زنی که در زندگی زناشویی خود از شادی و هیجان و تنوع کافی برخوردار باشد و رابطه ای گرم و صمیمی با شوهر خود داشته باشد هرگز خیانت نمی کند."

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 34
  1. پناه می برم به خدا.همین الان سر انگشتی تو ذهنم مرور کردم دیدم ۸ جانورو می شناسم.نمی دونم چه مرگیه خوب اگه ناراضی هستی طلاق بگیر لامذهب
   19   5
  2. بی خیال دنیا

   چند عامل داره

   ارضا نکردن نیازی جنسی خانم از طرف مرد (زود انزالی آقایان)

   وجود نفوذ شبکه های مجازی و ماهمواره و دیدن فیلم های مستهجن

   وجود دوستان ناباب

   پایبند نبودن زن به اصول همسر داری و متعهد نبودن به اصل زندگی مشترک

   ذاتا زن در این مورد مریضه حتما با یکی داشته باشه

   جر و بحث زیاد در خانواده

   مرتب نبودن آقا در رفتار و پوشش ظاهری یا به قول قدیمی ها پلشت بودن

   درک نکردن همسر از طرف آقا

   کتک زدن زیاد خانم

   نیاز عاطفی زن را بر آورده نمی کنند

   هم کلام نشدن مرد با همسرش

   و هزاران مورد دیگه که از حوصله دوستان خارجه
   17   3
  3. به نظرم کیفیت و کمیت روابط جنسی هم مهمه(اگه به دلواپسای سایت بر نمیخوره!)
   توی تغذیه دقت کنن که سرد نشن
   و همچنین پوزیشن های مختلف رو هم بشناسن که یکنواخت نشن.
   اگرچه خیانت هیچ توجیهی نداره!هیچ!
   اون ده موردی هم که گفت فک نکنم نصفش برای زنان ایرانی صادق باشه
   و خیانت زن به مرد تو ایران فک نکنم خیلی متداول باشه یا شاید من از جامعه خبر ندارم!!
   19   12
   • حدیث 21 شیراز

    بله همونطور که شما عرض کردید متاسفانه الان علت حداقل نصف طلاق ها تو ایران مربوط به مشکلات جنسی هس که دلایلش با تاسف برمیگرده به بحث‌های پورنو و انتظارات غیر واقعی نوجوونا وجوون هامون از مسائل زناشویی که اگر بخاییم راجبش صحبت کنیم ساعتها زمان میبره
    واما راجب خیانت خانمها اتفاقا الان بین خانمهای ایرانیم به وفور دیده میشه منتهی خیلی از مواقع بنا به دلایلی که یکیش سنتی بودن خانواده های ایرانیه کمتر ازش صحبت میشه وبقول معروف لاپوشونی میشه
    5    5
    • جای اینطور بحث ها این جا نیست
     ولی در همین حد بدونید که تنوع و شناخت روش های مختلف ربطی به صنعت کامش نداره
     5     1
     • حدیث 21 شیراز

      اتفاقا توجامعه امروز بی تاثیر نبوده واینو تنها منی که روانشناسی خوندم نمیگم بلکه مورد تایید اکثر جامعه شناسان و روانشناسای دیگه ام هس.
      بازم میگم صحبت کردن راجبش زمان بره اگرنه چیزی نیس که تابو باشه یانشه ازش صحبت کرد
      2      5
  4. یکی از دلایل اصلیش اینه که سیر میشن همه جوره!! حالا بماند دلایل عاطفی و ناتوانی جنسی و این چیزا!! اما یکی از دلایل اصلی که دیدم اینه که زده میشن و دنبال پسرهای خوش تیپ ترن و با کارایی جنسی بالا و پول مناسب
   9   8
  5. از نظر من دو دلیل عمده میتونه داشته باشه
   یکیش اینکه دختره قبل ازدواج همش تو رابطه های مختلف بوده و به این کار عادت داره و نمیتونه ترک کنه
   یکی دیگشم کمبود عاطفی ، جنسی ، و حتی مادیشو تو یه کیس دیگه جستجو میکنه
   12   4
  6. اوکی اینا همه دلیل اما اخلاقیات فردی چی؟ کسی که برای شخص خودش و نه شوهرش الزاما، احترام و حرمت قائل باشه خیانت نمیکنه
   میتونه طلاق بگیره و از تعهد قانونیش خارج شه بعد هر سبکی دلش خواست زندگی کنه اما در هر حال خیانت هیچ دلیل موجهی نداره مگه اینکه آدم بخواد سر خودشو شیره بماله
   13   0
   • در تکمیل فرمایشات شما باید عرض کنم من یک خانمی رو میشناسم که چهار تا خواهرن و هر چهارتاشون هم به همسرانشون به راحتی آب خوردن خیانت کردن و میکنن. اینجا اهمیت تربیت خانوادگی و محیطی که قبل از ازدواج در اون رشد کردن و به اصطلاح همون اصالت وجودی بیش از پیش آشکار میشه که متاسفانه متغیری نیست که بشه در مطالعه ای اندازه گرفت. چون ربطی به تحصیلات، وضعیت اقتصادی و اجتماعی و… نداره ولی همه جا هم خودش رو نشون میده.

    درسته مشکلات بالا وجود داره ولی همین اصالت انسان هست که انتخاب میکنه در برابر هر کدام از این مشکلات چه واکنشی نشون بده. همون طور که میبینیم اکثرا ساده ترین و دم دستی ترین روش که خیانت هست رو انتخاب میکنن.
    به قول شما طلاق خیلی شرافت داره به خیانت بزدلانه.
    شایدم همه چیز به همین سادگی که ما میگیم نیست ! به هر حال تا خودمون در اون موقعیت قرار نگیریم نمیتونیم کسی رو قضاوت کنیم.
    16    1
    • زیبا جان خوب عبارتی به کار بردی. اصالت! اصالت داشتن آدم رو از خیلی خطاها باز میداره. ارزش ها و تربیتی که از کودکی از طرف خانواده به کودک آموزش داده میشه خیلی موثره
     در مورد اینکه تو موقعیت نیستیم و نمیشه قضاوت کرد، موافقم در تمام زمینه ها جز این یکی! واقعا ماجرا خیلی خیلی شخصی و ذاتیه و مغز و منطق من هیچ دلیلی رو برای خیانت مجاز نمیدونه

     شوهره خیانت کرده ، مشکل جنسی داره، خلا عاطفی و ….. واقعا اینا دلیل به خیانت زن به جسم و روح خودش نیست. من فرد مورد خیانت واقع شده رو شوهره نمیدونم بلکه انگار آدم به خودش خیانت کرده
     البته تمام اینها رو برای مرد هم یکسان میدونم. ربطی هم به فیزیولوژی نداره طبق اراجیفی که خیلی ها میبافن که مرده دیگه فرق داره اگه خیانت کنه،این زنه که باید حیا داشته باشه. نه من حیا رو واقعا ۵۰-۵۰ میدونم برای زن و مرد
     10     1
  7. شاید اگه طلاق برای زن شرایط راحتتری داشت و جامعه هم احترام قائل میشد کار به خیانت نمی کشید . در این شرایط و همینطور وجود بچه ها جدایی سخت میشه و اسیر روابط پنهانی میشه.
   14   1
   • همه دنبال طلاق نیستن بتی جان…من خودم چند تا دوست دارم که زندگیشون رو خیلی دوست دارن همسرشونم خیلی دوس دارن ولی گله به گله خیانت میکنن!راحت عین آب خوردن!انگار نه انگار تعهد دارن بچه دارن …انگار عادت دارن به بی بند و باری …من حتی از شنیدنشم عصبی میشم و با خیلیاشون قطع رابطه کردم ولی خودشون خیلی خوب و راحت توجیه میکنن!
    12    1
    • حامی حیوانات

     زندگیشونو خیلی دوست دارن همسرشونو هم خیلی دوست دارن؟؟؟ با این شرایط باز هم خیانت میکنن؟؟!!!!!! چطور امکان داره اونوقت توجیهشون در خصوص این تضادها چیه ؟
     7     0
    • زندگیشون رو خیلی دوست دارن. همسرانشون هم خیلی دوست دارن.

     اما گله به گله خیانت میکنن! عین آب خوردن
     ——
     دقیقا منظورتون همین بود؟!
     6     0
     • خیلی سادست شما مگه در قبال مردها این موارد رو نمیبینید؟مردی که خیانت میکنه ولی حاضر نیست همسرشو طلاق بده و میگه زندگیشو دوست داره!به قول یکی از بچه ها جنبه فان داره براشون این کارا 
      10      1
    • بتی جان والله همین الان باز سر انگشتی مرور کردم دیدم تو یه محیط ۱۰۰ خانواری ۲۵ نفرو میشناسم که طلاق گرفتن خیلی هم راحتن علی الظاهر ! ( هر چند باز بستگی به محیط و هنجارهای نواحی مختلف متفاوته.نمی دونم)
     ادمین گرامی همینطوره که می فرمایید.مردم هم خدا رو می خوان هم خرمارو.زندگی مشترک واسشون مقدس نیست.دوست دارم گفتنا نقل زبون شده .قدیما اولین چیزی که یاد می گرفتن از انگلیسی i love u بود.یه مقدار واسه حرفامون و بار معناییشون ارزش قائل باشیم شاید نمود پیدا کرد تو زندگیمون.خدا عاقبت همه رو بخیر کنه
     4     1
    • نازنین 26 اصفهان

     بنظر من نه زندگی.نه شوهر و نه حتی خودشونو دوسدارن…اونا فقط خیلی خوب بلدن ادا در بیارن….همه ی ماها شده یک نفرو واقعا از اعماق قلبمون دوسداشته باشیم…توی اون لحظات هیچوقت نمیایم فکر کنیم به کس دیگه.حتی نمیتونیم کس دیگه ای رو کنار معشوقمون فررررض کنیم چه برسه واقعیت…بهر حال ایراد توی دوسداشتن خودشونه و عدم تفاهمه ک با طرف دارن…
     5     1
     • خیانت راحت ترین کاره. وا دادن و پا دادن آسونتر از کنترل نفسه. این جور آدما بلد نیستن نگه داری کنند از خودشون.نمیتونن محکم و قرص باشند. خداوند به همه مون کمک کنه تا مواظب خودمون باشیم و لَش نشیم.
      5      0
    • بیشترشون سبک مغزن و هوسباز.
     خیلی دیدم از این خانمها. که متاسفانه متاهلم هستن و حتی بچه دارن. همه جا هم هستن. دور و بر همسر خودم زیاد دیدم. چون دیدم میگم. خبر ندارن که من خبر دارم.
     چند ترم که همسرم دانشگاه تدریس میکرد میگفت سر کلاس دارم درس میدم خانوم داره چشمک میزنه. یا به حلقه اش گیر میدادن که الکیه. یه بار یکی از دانشجوهای خانمش تا ایستگاه تاکسی رسوندتش تو همین فاصله گرا داده که من شوهرم عسلویه کار میکنه کیا هست کیا نیست. دانشجوهای سراسریش کمتر ولی دانشجوهای علمی کاربردی دیگه شورشو درآورده بودن. یا الان تو محیط کار الی ماشالله هستن. دنبال چیز مفتن. نمره مفت. خدمات مفت. مثلا جنس یا خدماتی دریافت کردن فک کردن با چهار تا چشمک و ادا میتونن پول ندن یا تخفیف بزرگ بگیرن یه حالی هم ببرن. این نشون دهنده اینه که این روششون بارها جواب داده! یعنی مردای جامعه ما هم عوض شدن. به خانمهای متاهل هم رحم نمیکنن. این رو به عنوان یک زن متاهل به وضوح حس کردم. بیشتر مردها کافیه یه چراغ سبز ببینن اصلا اصول و قواعدی ندارن برا خودشون. به عنوان یک دهه شصتی که با اصول خاصی تربیت شده هاج و واج موندم. هضم نمیکنم.
     7     0
    • بی خیال دنیا

     ادمین جان

     لابد یک مرضی دارن که میرن دنبال هرزگری

     و گرنه هیچ عقل سلیمی به خودش اجازه نمی دهد که عفتش لکه دار بشه

     بزرگترین گنج برای یک خانم عفت و پاکدامنی است
     2     1
  8. محمدمهدی/خوزستان

   “انتقام جویی
   … و جالب اینکه در خیلی از موارد این حربه زنان جواب می دهد…”

   بعضی موارد رو واقعا آدم می مونه. این جمله توی این متن مشوق خوبیه برای خانم هایی که به دلیل مظلوم واقع شدنشون در جامعه یا خانواده ( شاید گاهی به تصور خودشون، نه الزاما همیشه) به خودشون حق میدن هر غلطی بکنن چون خودشون رو از جامعه طلبکار می دونن.

   نکنید
   2   6
  9. کاش آدما آدم باشن
   خیانت فکرشم میسوزونه چه برسه به تجربش
   4   0
  10. همه چیز به چیز برمیگرده.
   4   1
  11. یکی از دلایلش وضعیت اقتصادی خانواده ست. مرد بشدت درگیر کاره و از صبح تا شب مشغوله و فرصتی برای بخود رسیدن و یا ابراز علاقه نداره و در نتیجه زن براحتی جذب مردی میشه که نیازهای احساسی و بصری شو ارضا کنه.
   دلیل دیگه بنظرم ازدواج های زودهنگام و سنتیه. دختری که تو سن پایین ازدواج کرده و سریعا درگیر بچه داری و خونه داری و … شده، وقتی بچه ها از آب و گل در اومدن و مدرسه رو شدن و سر خانوم خلوت میشه، تازه یادش به کارا و لذتایی می افته که نبرده و نکرده مثل ادامه تحصیل و استقلال مالی و رفیق بازی و … . بدترین ازدواجایی که دور و برم میبینم ازین نوع هستن.
   9   0
  12. نازنین 26 اصفهان

   بنظر من اینکه بگن رابطه جنسی و بده و…. عامل خیانتاس شاید ساده انگارانه ترین دلیلیه ک میشه اورد…وقتی طرف خودشون کامل نشناسه و بعد ازون طرف مقابلشو و بعد ازون توی زندگی مشترک اختلافا رو حل نکنه عامل خیانته..البته جدای اون دسته از موجوداتی که بیمارن و این مشکلو دارن…

   ولی در کل بنظرم زنها هم یجور لجبازی میکنن وگرنه امار توی مردا فوقالعاده بالاس.
   3   0
  13. محمدمهدی/خوزستان

   تنها دلیلش اینه: بشر روز به روز داره به سمت “بیشعوری بیشتر” حرکت می کنه. زن و مرد نداره، ایرانی و خارجکی هم نداره

   دی شیخ با چراغ همی گشت گرد شهر ….
   7   0
  14. نازنین 26 اصفهان

   راستی اونم ک میگفت اینها صرفا سرگرمیه و اینکه زنشو چرا طلاق نمیده چون خرجش کرده و کلی روند قانونی داره تا بیاد ب طلاق برسه واینکه بهر حال هنوز تو جامعه ما بازخوردای زیادی داره طلاق.و اون خانوم یا اقایی ک باهاش رابطه داره اکثرا با هزینه خ کم باهمن.
   4   0
  15. منکه زیاد دیدم از این مدل خانمارو
   2   0
  16. وفا داری به خودت مهمتر از وفا داری به همسرت هست …اگه به خودت وفادارباشی و عزت نفس داشته باشی حتی وقتی مجردی و آزاد ، دنبال این روابط کثیف و آلوده نمیری …
   بنظرم این افراد کسانی هستن که در دوران مجردی روابط گوناگونی رو تجربه کردن و بعد از متاهلی هم ، هیچ ترسی از خیانت ندارن و دنبال هوا و هوس خودشون هستن.چون به این قضیه عادت دارن…اینجاست که گذشته افراد میتونه نقش مهمی در آیندشون داشته باشه.
   البته عوامل خیلی زیادی دخیل هستن که در بالا ذکر شده و من موردی رو ذکر کردم که از دید نویسنده پنهان مونده.
   در هر صورت زن و شوهر باید حواسشون به هم باشه .از نظر مالی ، عاطفی، جنسی و …هر وقت این تعادل به هم بخوره احتمال خیانت بیشتر میشه.حتی اگه خیانت صورت نگیره طلاق عاطفی قطعیه.
   7   1
  17. به نظرمن خیانت هریک ازطرفین روهیچ دلیلی توجیه نمیکنه چون میتونن ازهم جداشن
   تنها دلیل خیانت متعهد نبودن هریک ازطرفین به همدیگس
   1   1
  18. کلن خیانتکار خر است .والسلام سر خط
   0   0
  19. نيوشا/تهران/39

   وقتی یکی دلش میخواد خیانت کنه خیانت میکنه. منظورم اینه که اولین دلیل خیانت تنوع طلبیه و بس. انسانها میخوان کمی چاشنی هیجان و لذت رو به زندگیشون اضافه کنن. یعنی خیانت اصلا با قصد و برنامه ریزی شروع نمیشه. زن و مرد متأهل یکدفعه از یکی دیگه اینقدر خوششون میاد که هوس میکنند رابطه دوم ایجاد کنند. خوب اصل خیانت بد هست و هیچکس دوست نداره خیلی بد جلوه کنه پس باید توجیه بیاره. یک زن یا مرد بدبختی که مورد خیانت قرار میگیره علاوه بر تحمل این رنج باید ده تا دیگه اتیکت هم بهش بخوره چون از عوامل انگیزشی خیانت بوده؟ خیلی منطقیه یک خانم خونه دار که مسئولیت اداره منزل و بچه ها و حتی شغل بیرون از خونه رو داره هرگز نمیتونه به اندازه یک زن ترگل و ورگل که مسئولیتهای خیلی کمتری داره به خودش برسه پس اینجا انصاف چی میشه؟ یک مردی که از صبح تا غروب باید رنج کار و ترس فردا رو داشته باشه دیگه نمیتونه مثل یک مرد سرحال قربون صدقه بره و زنش رو هدیه بارون کنه. اما اون کسانی که میگن انگیزه انتقام خیلی مهمه باید بگم اگر زن یا مردی انصاف داشته باشه و از خیانت رنجیده باشه با خیانت جبران نمیکنه بلکه ممکنه گذشت کنه یا کتاب اون زندگی رو ببنده. خیانت هوسه و توجیه نداره.
   0   0
 • ارسال نظر