مجله گیزمیز

رسایی:”تتلو هم مانند رشدی دیگر نمیتواند براحتی زندگی کند”

ادمین/27
۲۷ شهریور ۱۳۹۷
۱۵ نظر
 • رسایی: مطمئن باشید تتلو دیگر نمی تواند براحتی زندگی کند. اگر سلمان رشدی ملعون در این سالها توانسته “زندگی” کند، تتلو هم خواهد توانست.

   

   

  حمید رسایی نوشت: در روز‌های اخیر، یکبار دیگر تصویر بنده و تتلو (امیر حسین مقصود لو) در فضای مجازی دست به دست می‌شود. بهانه آن هم توهین‌های وقیحانه این فرد به ساحت مقدس اهل بیت بویژه سرور و سالار شهیدان، امام حسین (علیه السلام) است. در این باره به چند نکته اشاره می‌کنم:

   

   

   

  یادداشت رسایی درباره اهانت تتلو به امام حسین(ع)

   

   

   

  ۱. تصویری که از بنده و تتلو منتشر شده، مربوط به مراسم تجلیل خبرگزاری فارس از کسانی است که در صفحات مجازی خود از انقلاب دفاع کرده و به این خاطر مورد هجمه قرار گرفته بودند. در آن مراسم، فقط از تتلو تقدیر نشد بلکه چهره‌های شناخته شده متعدد دیگری هم تقدیر شدند.
  ۲. آن روز که از تتلو و برخى سلبریتی‌های هنری دیگر تقدیر شد، هیچ اهانتی نسبت به مقدسات دینی از سوی هیچ یک از آن‌ها سر نزده بود. حتی افرادی مانند تتلو از گذشته نامناسب خود اعلام برائت می‌کردند و ادعای جبران آن را داشتند. لازم به گفتن نیست که در آن مراسم فقط از این فرد تقدیر شد، نه اینکه به عنوان امام جماعت و الگوی جامعه معرفی شود!
  ۳. بدیهی است که مطابق قاعده عقلی و شرعی، میزان حال فعلی افراد است. اگر حکم دیروز تتلو، متناسب با اقدامات مثبتش، تقدیر و اهداء لوح سپاس از طرف یک رسانه بود، قطعا حکم امروزش، متناسب با هتاکی بی شرمانه به ساحت اهل بیت و امام حسین (علیه السلام) چیز دیگری است. نه عقل و نه شرع، اجازه قصاص قبل از جنایت نمی‌دهد.
  ۴. پیش از تتلو، ملعون دیگری به نام شاهین نجفی با سرودن اشعار توهین آمیزی نسبت به امام هادی (علیه السلام) جسارت‌های سخیفی کرد که مراجع تقلید در پاسخ به استفتاءات جداگانه درباره حکم اهانت به ساحت مقدس ائمه اطهار در قالب شعر، کاریکاتور، نوشته، ساختن جوک و فحاشی، اعلام کردند:
  آیت الله خامنه ای: مسلمان اگر از دین خود برگردد و یا به پیامبر و ائمه اطهار توهین نماید، مرتد محسوب و احکام ارتداد درباره او جاری است.
  آیت الله صافی گلپایگانی: چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشند، مرتدند. والله العالم
  آیت الله مکارم شیرازی: هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم (علیهم السلام) و توهین آشکار به آن‌ها اگر توسط فرد مسلمانی صورت گیرد، موجب ارتداد است و اگر توسط غیر مسلمانی باشد، داخل در عنوان سابّ النبی (صلی الله علیه وآله) می‌باشد.
  آیت الله نوری همدانی: ما شکی نداریم که هرگونه اهانت و سبّ پیامبر (صلی‌الله‌وعلیه‌و‌آله) و حضرت فاطمه زهرا و ائمه (علیهم السلام) موجب ارتداد است و هر کس مرتد شد، حکم او معلوم است و این فرد نیز محکوم به ارتداد است.
  ۵. در قوانین فقهی و حقوقی اسلام برای جرم اهانت به مقدسات، دوگونه مجازات مشخص شده است: تعزیر (مثل زندان) و اعدام. هر یک از این مجازات‌ها بسته به نوع اهانت و نیز امر مقدسی که مورد اهانت قرار گرفته است، متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر امر مقدسی که مورد اهانت قرار گرفته است، یکی از معصومین (انبیا و امامان و حضرت زهرا) باشد و نوع اهانتی که انجام گرفته، فحاشی و ناسزاگویی (سبّ) باشد، مجازات فقهی و حقوقی آن اعدام است (یعنی اهانت کننده استحقاق مرگ را پیدا می‌کند البته اجرای مجازات مرگ نیز شرایطی دارد)، اما اگر امر مقدس مزبور که مورد اهانت قرار گرفته مثلا مسجد باشد یا اهانتی که به معصوم انجام گرفته، در حد سبّ (ناسزاگویی) نباشد، مجازات آن تعزیر است.
  ۶. در قوانین مدنی (ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامی) به طور مشخص چنین آمده است: هر کس به مقدسات اسلام و یا هر یک از انبیاء عظام یا ائمه طاهرین (علیهم السلام) یا حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) اهانت نماید، اگر مشمول حکم ساب النبی باشد، اعدام می‌شود و در غیر این صورت، به حبس از یک تا پنج سال محکوم خواهد شد.
  ۷. این خواننده زیرزمینی، در فضای مجازی فعال است و تعداد زیادی از جوانان در صفحات وی عضو هستند. هر چند تتلو پست بی شرمانه خود را حذف کرده، اما علاوه بر احکام اسلام که مجرای آن مشخص است، اما اهانت وی از سوی همین جوانان و کسانی که صفحات مجازی وی را دنبال می‌کنند، نباید بی پاسخ بماند. البته تردید ندارم که این عزیزان، اگر از توهین‌های بی شرمانه تتلو به ساحت اباعبدااله الحسین و مادر اهل بیت (علیهم السلام) مطلع شوند، صفحه مجازی تتلو را دنبال نخواهند کرد.
  ۸. دوستانی از بنده می‌پرسند که الان تکلیف تان با تتلو چگونه است. پاسخ روشن است: ما در حفظ حریم و حرمت اهل بیت (علیهم السلام) با خویشاوندان و فرزندانمان هم تعارف نداریم تا چه برسد به تتلو. هر چند تتلو در ایران نیست، اما مطمئن باشد که دیگر نمی‌تواند به راحتی زندگی کند. اگر سلمان رشدی ملعون در این سال‌ها توانسته “زندگی” کند، تتلو هم خواهد توانست…

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 15
  1. اگر انتساب این عمل به تتلو درست باشه و حقیقت داشته باشه باید بگم خاک بر سرش مرتیکه بوزینه دمدمی مزاج!

   توهین هتک حرمت به مقدسات یه ملت،قطعا باعث رنجیده شدن آدم میشه.اهانت به خاندان عصمت طهارت عواقب زیادی داره!به زودی پشیمون میشه
   35   17
  2. کاملا معلوم بود که داره فیلم بازی میکنه. واقعا اگ کسی باور کرده بود که این اعتقاد به جداسازی زن و مرد تو کنسرتشه.خخخخخ.واقعا ساده بود.
   21   0
  3. امثال این رسایی از صد تا تتلو بدترن ضربه ای که اینا به اسلام زدن هیچ کافری نزده ملت ایرانو از اسلام متنفر کردن اگه قرار بود عدالت واقعی اجرا بشه اول باید گردن اینارو زد
   30   8
   • مگر گفته رسایی چه تضادی با اسلام داره؟ مرتد حکمش اعدامه . این یارو تتلو که مسلمون بوده . پیامبر (ص) برای یک زن که یهودی (عصما بنت مروان)بود و شاعر و اشعار انتقادی علیه پیامبر می سرود دستور ترور صادر کرد . و تروریست مربوطه اونو نیمه شب وقتی داشت به بچه اش شیر میداد تو رختخواب ترور کرد(سرش رو با شمشیر برید). حالا رسایی کجای حرفش اشتباهه؟
    9    10
    • مگه همین رسایی و رییسی نبودن که این احمقو بزرگ کردن وبهش پروبال دادن که الان میتونه اینقدر راحت توهین کنه چرا باید بابت خریت رییسی و رسایی امامان فحش بخورن چرا باید بابت رای جمع کردن رییسی به کمک همین تتلو و یه معامله بینشون و خیانت رییسی در این معامله امام حسین فحش بخوره این معامله که این رییسی انجام داد از اول مشکل داشت وگرنه مردم که از اول این تتلو رو میشناختن و همین رییسی و رسایی بودن اون موقع کم مونده بود فتوا بدن که تتلو معصوم تشریف داره اگه شما خریت رسایی و رییسی رو فرامش کردین مردم فراموش نکردن تازه میخواست رییس جمهور بشه و بره با دنیا معامله انجام بده با این شعورش
     0     3
    • بانی 34 تهران

     یا ابلفضل!!! شما اونجا بودی اون شب؟ یا خود تروریسته بودی؟
     3     3
    • عارفه 30 تهران

     منبع این روایاتتون از کجا اومده واقعا!!!!!!!!!!!!!
     5     3
  4. با اینکه از تتلو خوشم نمیاد ولی حکم اعدام برای توهین به مقدسات غیر انسانی و ناعادلانه است…مطمئنم خود ائمه هم راضی به اعدام توهین کننده نیستند… نظر شخصی من ، حبس و زندان کفایت میکند..حکم اعدام تو کشور شده مثل آب خوردن!! اعدام یعنی ترویج خشونت در جامعه..
   11   8
   • اونوقت شما از کجا اینقدر مطمئن هستید که خود ائمه هم راضی نیستندبا عالم غیب در ارتباطین آیا؟
    اتفاقا به نظر من حکم اعدام تو کشورمون مثل آب خوردن اجرا نمیشه و فقط برای کسایی هستش که دیگه دستشون به هیج جا وصل نیست و گرنه خیلیا که پول دارند حکم اعدام رو راحت میخرن چه بالانشین ها و چه خلافکارهایی که پول دارند حکم اعدام تو اروپا هم تو دوره خودش رایج بود الان اگه نیست به خاطر اینکه الان مملکتشون به ثبات رسیده نه مثل اوضاع مملکت ما.
    اعدام میکنن که هنوز تو خیابونا اینهمه خلاف کار هستش که به خاطر یک چشم تو جشم شدن باهاشون خون راه میافته . امیدوارم روزی برسه اختلاسگرارو هم اعدام کنن مردم یک نفسی بکشند.
    2    3
    • امامی که به خاطر توهین به خودش راضی به مرگ اون انسان باشد دیگر معصوم و پاک نیست…در ضمن شما که با اعدام حال میکنید ببینم این همه اعدام تو این کشور شده واقعا دیگه خلافی نمیشه؟؟؟ جنایت و تجاوز به کودکان نمیشه؟؟ چرا فقط دنبال پاک کردن صورت مسئله هستید؟؟ جرا دنبال ریشه یابی بزه کاری تو جامعه نیستید؟؟ این خشونتهای بی پایان کشورت ، میوه های حکومت اسلامی شماست…
     3     0
  5. خود رسایی و سایرین هم بابت ریا و فریب ملت مستحقترن واسه اعدام . وگرنه از،همون اول تکلیف تتلو با خودش و مردم روشن بود.
   9   2
  6. لطفا جایزه سرش رو تعیین کنن تا ببینیم می ارزه یا نه…
   5   0
  7. نارسیس/31-1-64/تهران

   من یه سوالی دارم . لطفاً کسی اگر جواب مستند داره بگه .

   آیا در زمان حضرت محمد و امام علی ، کسی بهشون توهین میکرد ، اون شخص رو اعدام میکردن؟

   کلاً چه عکس العملی نشون میدادن ؟
   12   1
  8. خخخخخخخ دیدن چهره امثال رسایی و رئیسی و بقیه احمقایی که تتلو رو کشیدن بالا دیدن داره
   4   3
  9. حالا جناب رسایی این پست گذاشته که چی بشه؟ میخواد رفع اتهام کنه؟ میخواد قضیه خودشون و تتلو رو ماست مالی کنه؟ یکی نیست بهش بگه شما که همه جوره این مملکت و مردم رو به بازی گرفتید دیگه چرا نگرانی و به خودت زحمت میدی پست میذاری تا گندکاریهاتون بپوشونید؟؟؟؟
   1   1
 • ارسال نظر