مجله گیزمیز

روزنامه جوان به سحر قریشی: بازی در فیلم‌های درجه چندم و گرفتن سلفی نهایت دستاورد شماست!

 • روزنامه جوان به سحر قریشی: بازی در فیلم‌های درجه چندم و گرفتن سلفی نهایت دستاورد شماست!

  Image result for ‫سحر قریشی‬‎

   

   

   

   روزنامه جوان نوشت: ماجرای نقش گرفتن و بازی کردن برخی از بازیگرها در تلویزیون ماجرای جالبی شده است؛ پر از تناقض و حرف‌های ضد و نقیض. این دسته از بازیگرها خیال می‌کنند مردم صرفاً برای دیدن آنها پای تلویزیون می‌نشینند و اگر آنها از طریق قاب سیما دیده نشوند، مردم دیگر برنامه‌های تلویزیون را تماشا نخواهند کرد.

  وقتی بازیگری پیشنهادهایش کم می‌شود، میزان صحبت‌ها و اظهارنظرهای عجیب و غریبش افزایش می‌یابد. همان بازیگرهایی که تا چند سال پیش در سریال‌های معمولی سیما بازی می‌کردند و در گفت‌وگوهای‌شان فقط از تلویزیون تعریف و تمجید می‌کردند، حالا با کم‌کار شدن‌شان تند‌ترین انتقادها را به صداوسیما وارد می‌کنند. سحر قریشی یکی از بازیگرانی است که از طریق تلویزیون و با سریال «دلنوازان» به شهرت رسید. او زمانی در گفت‌وگوهایش مدام لب به تمجید از کارگردان‌های تلویزیون می‌گشود و زمانی را که سریالی که در آن مشغول بازی بود از تلویزیون پخش می‌شد، دوره موفق سیما می‌دانست.

   

  .

  Image result for ‫سحر قریشی‬‎

   

  اما الان که قریشی به هر دلیلی در سریال‌های تلویزیونی بازی نمی‌کند، پشت سرهم از بی‌مخاطبی تلویزیون می‌گوید. او چندی پیش در گفت‌وگو با یکی از رسانه‌ها به شدت بر بی‌مخاطبی تلویزیون تأکید کرده بود و دوباره در گفت‌وگوی دیگری گفته است: « جذابیت نداشتن و تکراری بودن داستان‌ سریال‌ها باعث می‌شود بینندگان زمان خود را برای تماشای سریال‌های تلویزیون صرف نکنند.»

  چنین اظهارنظرهایی در حالی بیان می‌شود که قریشی تا چند سال پیش و زمانی که از دست رئیس وقت صداوسیما جایزه می‌گرفت فقط به تعریف و تمجید از تلویزیون بسنده می‌کرد. همین دوگانگی‌ها در رفتار سبب شده مخاطبان هم به بازیگرها بی‌اعتماد شوند. این بازیگر همچنین پیشنهاد جالبی به مردم می‌دهد: «یکی از بازیگران ترک مدتی قبل از پروژه کاری خود انصراف داد و مردمی که طرفدار او بودند، جلوی خانه سینمای ترکیه جمع شدند و خواستار برگشت آن بازیگر شدند، این امر نشان‌دهنده‌ عشق و مدیریت درست است. مردم باید پشت ما باشند، اما مردم هم خسته شده‌اند و فیلم‌ها را بی‌انگیزه تماشا می‌کنند.»

   

  .

  Image result for ‫سحر قریشی‬‎

   

  اینجا این سؤال مطرح می‌شود که آورده و خروجی شما به عنوان یک بازیگر برای جامعه و مردم چه بوده است که حالا توقع چنین کاری از سوی مردم دارید؟ بازی در فیلم‌های سینمایی درجه چندم، شرکت در چند خیریه و گرفتن سلفی در خارج کشور نهایت فعالیت‌هایی است که داشته‌اید و مردم برای کدام رزومه‌تان باید دم در خانه‌تان جمع شوند؟

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 17
  1. بیخیال بابا
   37   2
  2. خود شیفته است.
   53   6
  3. این دوگانگی رفتار فقط مختص خانم قریشی نیست و تقریباً در کردار بیشتر مردم ایران دیده میشه ، همین فوتبالیستها زمانی که مربی به تیم ملی دعوتشون میکنه شروع به تعریف و به به و چه چه از مربی می کنند و وقتی دعوت نمیشوند، بر علیه اون جبهه میگیرند،
   باید قبول کنیم که ملتی هستیم دو رو و حزب باد، دقیقاً شبیه مردم “کوفه”
   54   6
  4. به نظر منم تلویزیون فقط بودجه ی این مملکت و داره به فنا میده. اگه یه روز به هر دلیلی آدم به ماهواره دسترسی نداشته باشه و مجبور بشه پای برنامه های تلویزیون بشینه دیوانه میشه. این پول بیت الماله که اینجوری به هدر میره. واقعا برنامه های تلویزیون ایران ارزش دیدن نداره.
   44   11
  5. بابا بیچاره خودشو تا حد “رسوایی” هم پایین آورده دیگه چی کار کنه!؟
   35   3
  6. سحر قریشی قشنگه خیلی خوشگله
   17   43
  7. صحبت های شوهرش رو بخونید تا حدودی متوجه هدف خانم قریشی میشید:

   http://namnak.com/%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%D8%A8%D9%82-%D8%B3%D8%AD%D8%B1-%D9%82%D8%B1%DB%8C%D8%B4%DB%8C.p34278
   8   7
  8. این بابا و چند نفر مثل این توی سینما فعلی ایران یک وجهه ی تزئینی دارن و جزئی از طراحی صحنه هستن و مثل حروف واوی در عربی هستن که نوشته میشن ولی خونده نمیشن…
   33   1
  9. نارسیس-31 فروردین 64

   اگر لوازم آرایشی رو تحریم کنن اولین نفری که میمیره از بی آرایشی ، این خانمه !

   سحر آرایشی !
   38   6
  10. ﺩﺭ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﻫﺎﯼ ﺗﻠﻮﯾﺰﯾﻮﻧﯽ ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﺍﻧﻘﻼ‌ﺏ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ “ﻣﯿﺨﮏ ﻧﻘﺮﻩ ﺍﯼ”

   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ: ﺍﺻﻼ‌ ﺗﻮ ﺗﺎﺣﺎﻻ‌ ﻋﺎﺷﻖ ﻧﺸﺪﯼ؟
   ﺷﻬﺮﻩ: ﻧﻪ
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ: ﯾﻌﻨﯽ ﺑﭽﻢ ﮐﻪ ﺑﻮﺩﯼ، ﻋﺎﺷﻖ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ؟ ﭘﺴﺮ ﻫﻤﺴﺎﯾﻪ؟ ﮐﺎﻏﺬﺍﯼ ﯾﻮﺍﺷﮑﯽ…؟
   ﺷﻬﺮﻩ ﺑﺎ ﺧﻨﺪﻩ ﺟﻮﺍﺏ ﻣﯿﺪﻩ: ﻧﻪ
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ : ﻣﮕﻪ ﻣﯿﺸﻪ ؟ ﺍﺻﻼ‌ ﺗﻤﺎﻡ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﻋﺸﻘﻪ: ﻋﺸﻖ، ﻋﺸﻖ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ، ﻋﺸﻖ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ، ﻋﺸﻖ ﺑﻪ ﺻﻠﺢ
   ﺷﻬﺮﻩ: ﺧﺐ ﺍﯾﻦ ﻋﺸﻘﺎﺭﻭ ﺩﺍﺭﻡ!
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ: ﺷﻤﺎ ﻋﺸﻖ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟
   ﺷﻬﺮﻩ:ﺑﻠﻪ
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ:ﻋﺸﻖ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟
   ﺷﻬﺮﻩ:ﺑﻠﻪ
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ: ﺩﺭ ﺩﻧﯿﺎ ﭼﻪ ﺧﺒﺮﻩ ﺍﻻ‌ﻥ؟
   ﺷﻬﺮﻩ: ﭼﻤﯿﺪﻭﻧﻢ!
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ: ﻭﯾﺘﻨﺎﻡ ﺍﻻ‌ﻥ ﭼﺠﻮﺭﯾﻪ؟
   ﺷﻬﺮﻩ:ﺑﻪ ﻣﻦ ﭼﻪ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ؟! (ﺧﻨﺪﻩ ﺣﻀﺎﺭ)
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ: ﻋﻪ! ﭼﻄﻮﺭ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻣﺮﺑﻮﻁ ﻧﯿﺴﺖ؟ﻭﯾﺘﻨﺎﻡ ﭼﻄﻮﺭﯾﻪ ﺍﻻ‌ﻥ ﻭﺿﻌﺶ؟
   ﺷﻬﺮﻩ:ﻣﻦ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ: ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﯽ ﺍﻣﺎ ﻋﺸﻖ ﺑﻪ ﺩﻧﯿﺎ ﺩﺍﺭﯼ؟!
   ﺷﻬﺮﻩ: ﺧﻮﺍﻫﺶ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺩﺍﺧﻞ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﻧﺸﻮ
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ:ﺧﯿﻠﯽ ﺧﺐ! ﭼﻪ ﺁﻫﻨﮕﯽ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﯼ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺎ ﺑﺨﻮﻧﯽ ؟
   ﺷﻬﺮﻩ : ﺁﻫﻨﮕﯽ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﻧﺎﺟﯽ
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺣﻀﺎﺭ:ﺁﻭﺍﺯ ﺧﻮﻧﺪﻩ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﻧﺎﺟﯽ! ﭘﺲ ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻣﺮﺩﻡ ﺍﻃﻼ‌ﻋﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ، ﮐﺴﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺟﻐﺮﺍﻓﯿﺎ، ﺍﺯ ﺳﯿﺎﺳﺖ ﺍﻃﻼ‌ﻋﯽ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻭ ﻣﯿﮕﻪ ﺍﺻﻼ‌ ﻧﻤﯿﺨﻮﺍﻡ ﺍﻃﻼ‌ﻋﯽ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ، ﭼﻄﻮﺭ ﯾﻪ ﺁﻭﺍﺯﯼ ﻣﯿﺨﻮﻧﻪ ﺑﻪ ﺍﺳﻢ ﻧﺎﺟﯽ؟!
   ﻣﯿﺪﻭﻧﯽ ﻧﺎﺟﯽ ﯾﻌﻨﯽ ﭼﯽ؟
   ﺷﻬﺮﻩ: ﻧﺎﺟﯽ ﯾﻌﻨﯽ ﻧﺠﺎﺕ ﺩﻫﻨﺪﻩ!
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ: ﺷﻤﺎ ﻫﺴﺘﯿﻦ؟
   ﺷﻬﺮﻩ ﺑﺎ ﺧﻨﺪﻩ: ﻧﻪ ﺧﯿﺮ!
   ﻓﺮﯾﺪﻭﻥ:ﻭﻟﯽ ﺷﻤﺎ ﺍﻻ‌ﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﻭ ﺍﺯ ﺩﺳﺖ ﺣﺮﻓﺎﯼ ﺑﯽ ﺳﺮ ﻭ ﺗﻪ ﻣﻦ ﻧﺠﺎﺕ ﻣﯿﺪﯾﺪ! (ﺧﻨﺪﻩ ﺣﻀﺎﺭ ﻭ ﺷﻬﺮﻩ)
   ******************
   مصاحبه ی سحر قریشی و رضا رشیدپور چندتا عکس از بزرگان سینما و جهان نشونش میدن که ایشون نمیشناسن و اون ماجراهای بعدش پیش میاد…
   ******************
   کلا مدلشون اینه و نمیشه توقع داشته باشیم فرهیخته و متفکر باشند.برعکس فیلم نامه نویسا و کارگردان ها که معمولا آدمای متفاوت و فکوری هستن.
   28   2
  11. کاری به قریشی ندارم، بخاطر زیباییش بازیگر گیشه پسندی هست و مسلما در سینما موفق تر از تی وی هست.
   ولی واقعا تلویزیون ایران دیدن داره؟
   من که هر چه شبکه ها رو بالا پایین میکنم ، یه فیلم بدرد بخور نداره…مخصوصا واسه جونها…
   ۴۰ هزار نیرو داره با میلیاردها بودجه هنگفت، کلی هم دم و دستگاه عریض و طویل ولی حتی به اندازه شبکه من و تو مخاطب نداره.
   حالا اگه نمیخوان باور کنن، مهم نیست ولی واقعیت همینه.
   خلاصه اخبارش هم اینه، ” همه عنن، ما خوبیم!” (ببخشید بی ادب شدم)
   33   2
   • تازه وقتی ها ما بد میشیم می گردن سریع یه نمونه خارجی که دقیق همون کارو کرده پیدا میکنن و فرداش تو تلویزیون میذارن بگن نه بازم اونا بد ترن 🙂
    20    0
   • عههههههههه گلشید جان حرف بد نداشتیما
    دختر خوبی باش آفرین آفرین
    6    2
  12. متن پیام شما :یه چیزه جالب بگم روزنامه جوان ارگان نمسایاهمون بسیج بعضی وقتایه چیزایی میگه یهومیگه شترامااین حرفش وقبول دارم این سحرقریشی توتوالت عمومی های ترکیه ام سلفی انداخته وگله کرده ازکم کاری وسیاست حاکم برسینماو…حیف که حق الناس وگرنه …..
   اصن بیخیال میگم یه نقشی بهت بدن توفیلم معتاداجباری ۲
   5   3
  13. من طرفدار سحر قریشی نیستم ولی کاملا معلومه این روزنامه مثلا جوان از چه دری داره میگه. تریبون مفت خوراس و از طرفداریش از صداسیمای بدردنخور و نون دونی شده مشخصه چه جریان فکری دارن هدایتش میکنن. اخه صداسیما با برنامه های درپیت و ۱طرفش طرفداری داره ؟؟؟!!!
   صداسیما بجا اینکه بیاد درد و مشکلات واقعی مردمو بگه و پیگیر شه تا حل شدنش، شده تریبون چنتا رانت خوار و اختلاسگر عمده تا گندکاریا و دزدیا و خیانتاشونو بپوشونه. تنها کارکرد صداسیما الان همینه متاسفانه.
   4   3
  14. من باسحر قریشی موافقم
   3   6
 • ارسال نظر