مجله گیزمیز

شغلهایی با بالاترین درصد افسردگی/از شغلتون راضی هستید؟

ادمین/27
۱۷ دی ۱۳۹۶
۵۲ نظر
 •  

   

  افسرده کننده ترین شغل های دنیا

   

  پرستاران سالمندان 

  ارائه دهندگان مراقبت شخصی با نزدیک به ۱۱ درصد از افراد شاغل در این زمینه و گزارش یک درگیری با افسردگی اساسی، در صدر فهرست قرار دارند (این نرخ در بیکاران ۱۳٪ است و در جمعیت عمومی۷٪).
  کریستوفر ویلارد، روانشناس بالینی در دانشگاه تافتس و نویسنده ذهن کودک می گوید: یک روز معمولی کاری برای افراد شاغل در این زمینه، می تواند شامل تغذیه، حمام کردن و مراقبت از دیگرانی باشد که “اغلب ناتوان از ابراز قدردانی هستند چرا که آنها بیش از حد بیمار و یا بیش از حد جوان هستند و یا اینکه آنها عادت به تشکر ندارند.”این استرس زا است: دیدن افراد بیمارو دریافت نکردن انرژی مثبت.”

  کارکنان خدمات غذایی

  افرادی که امور مربوط به خدمات‌دهی در امر غذا را برعهده دارند، در رده‌ی دوم این فهرست قرار دارند. کار خسته کننده با دستمزد پایین و تماس با افراد مختلف که به آنها بگویند چه کاری در طول روز انجام دهند، باعث می شود افراد حاضر در این شغل در معرض افسردگی باشند.

  در حالی که در ۱۰ درصد از کارگران به طور کلی یک دوره از افسردگی اساسی را در سال گذشته گزارش شده است، تقریبا ۱۵ درصد از زنان این حالت را داشته اند.

  این کار اغلب بدون تشکر و حس قدردانی است. لگ می گوید: مردم واقعا می توانند بی ادب و خشن باشند وحتی کار به برخورد شدیدتر هم بکشد. . وقتی فردی افسرده است، همچنان پرانرژی بودن برایش سخت می‌شود. و اگر لازمه‌ی کارش، حتما پرانرژی بودن است، کار خیلی سخت تر هم می‌شود.

  مددکاران اجتماعی

  این احتمالا سورپرایز بزرگ نباشد که مددکاران اجتماعی در نزدیکی بالای این لیست پیدا کنیم. برخورد با کودکان مورد آزار قرار گرفته و یا خانواده در آستانه هر بحران قابل تصور همراه با خطوط قرمز بوروکراتیک ، باعث می شود این شغل، شغلی پر استرس باشد که اغلب ۲۴-۷( ۲۴ ساعته و در طول ۷ روز هفته) است.

  ویلارد می گوید: “این می تواند یک فرهنگ باشد که می گوید برای خوب بودن یک کار ، شما باید با سختی و گاهی با فداکاری کار کنید. از آنجا که مددکاران اجتماعی با افرادی که نیازمند هستند کار می کنند، این فداکاری زیاد برای پیشبرد کار، دشوار است. من می بینم که مددکاران اجتماعی و دیگر حرفه مراقبت دارند، آنها واقعا خیلی سریع می سوزند “

   

  کارمندان مراقبین سلامت

  این شامل پزشکان، پرستاران، درمانگران و حرفه های دیگر است که بیشترین کار را بدون عایدی چندانی انجام می دهند. کارکنان مراقبت های بهداشتی می توانند ساعات کاری طولانی، نامنظم را در روزی داشته باشند که در آن مردم دیگر به معنای واقعی کلمه زندگی روزانه را در دست خود دارند. به عبارت دیگر، استرس این مشاغل می تواند خارج از نمودار باشد.

  ویلارد می گوید: “این افراد، هر روز بیماری، ضربه و مرگ و برخورد با اعضای خانواده بیماران را می بینند و این می تواند چشم اندازی تیره باشد که باعث شود این افراد جهان را مکانی غمگین تر ببینند”

  هنرمندان ، نویسندگان

  این مشاغل می تواند حقوق نامنظم، ساعت نامشخص و انزوا را به ارمغان بیاورد. افراد خلاق ممکن است میزان بالاتری ازاختلالات خلقی را داشته باشند. حدود ۹٪ از آنهایک دوره از افسردگی اساسی در سال گذشته گزارش داده اند. در مردان، آن دسته کار به احتمال زیاد با دوره از افسردگی اساسی (نزدیک به ۷ درصد در شاغلین تمام وقت) همراه است.

  لگ می گوید: “چیزی که من زیاد در هنرمندان می بینم، بیماری دو قطبی( شیدایی، افسردگی) است، در بسیاری مواقع در افراد هنرمند اختلالات خلقی تشخیص داده نشده و یا درمان نشده وجود دارد. افسردگی در افرادی که به سمت کار هنری کشیده می‌شوند امری رایج است و نحوه زندگی این افراد، به این موضوع، بیشتر دامن می‌زند.”

  آموزگاران

  مطالبات از معلمان به نظر می رسد به طور مداوم در حال رشد است. بسیاری از کار بعد از مدرسه در خانه کار می کنند. در بسیاری از مناطق، آنها یاد بگیرند که کار بسیار با حقوق کار انجام دهند.

  ویلارد می گوید: ” فشار بسیاری از طرف مخاطبان مختلف، بچه ها، پدر و مادر آنها، و مدارس تلاش برای رسیدن بهاستانداردها را دارند و خواسته های مختلفی دارند، به افراد شاغل در این حرفه، وارد می شود. این می تواند برای آموزگاران مشکل زا باشد که این کارها را انجام دهند و دلیلی را به یاد بیاورند که چرا در این زمینه کاری شروع به فعالیت کردند. “

  کارکنان پشتیبانی اداری

  افراد شاغل در این زمینه ممکن است از موضوعات مختلف یک سازمان چه مسائل سطح بالا و چه مسائل جزئی، رنج ببرند. آنها در گرفتن سفارشات از تمام جهات، در خط مقدم هستند.

  به روایت لگ : اما همچنین، آنها در چارت اداری جایگاه پایینی دارند که کنترلی بر دیگر کارها ندارند. آنها می توانند روز غیر قابل پیش بینی داشته باشند و ممکن است، همه کارهایی که آنها انجام می دهند تا زندگی برای دیگری آسان تر شود را آگاهی نداشته باشید.

  کارمندان تعمیر و نگهداری

  زمانی که چیزی خراب می شود چه کار می کنید؟ این اساس چیزی است که افراد شاغل در حرفه نگهداری و تعمیر هرروز با آن سر وکار دارند. آنها همچنین مجبور به کار در ساعت های عجیب و غریب، برنامه های فصلی و یا متنوع، و شیفت های شبانه مکرر هستند. آنها اغلب برای کار سختی که می تواند شامل تمیز کردن فاجعه افراد دیگری باشد، پول کمی دریافت می کنند.

  ویلارد می گوید: “شیفت کاری آنها گردش زیادی دارد بخاطر همین از نظر همکاران، آنها اغلب جدا شده و ایزوله هستند، و و این امر می تواند برای آنها،خطرناک باشد. “

  مشاوران مالی و حسابداری

  فشار. فشار. فشار. اکثر مردم دوست ندارند با پس انداز بازنشستگی خود معامله کنند. بنابراین می توانید دست زدن به هزاران یا میلیون ها دلار را برای افراد دیگر تصور کنید ؟

  لگ می گوید: مسئولیت بسیاری برای افراد شاغل در امور مالی وجود دارد و کنترلی نیز روی بازار وجود ندارد. اینجا وقتی که مشتریان پول خود را از دست می دهند، همین باعث عذاب وجدان است. همچنین آنها با مردمی روبرو هستند که از نظم و سخت گیری آنها فریاد می زنند.

  فروشندگان

  افرادی که در فروش کار می کنند شماره دهم این فهرست هستند، هر چند آنها میزبان کامل دلایلی هستند که چرا این کار می تواند به افسردگی کمک کند.

  بسیاری از فروشندگان در کمیسیون کار می کنند، به این معنی که شما هرگز دقیقا نمی دانیدکه چه زمانی چک بعدی شما در حال واریز هست. آنها ممکن است سفر کنند ، و مجبور به صرف زمان به دور از خانه، خانواده، و دوستان باشند.اگر آنها به طور مستقل کارکنند، منافع آنها نیز، ممکن است محدود باشد.

  لگ می گوید:”این عدم قطعیت درآمد، فشار فوق العاده برای نتایج، و ساعت های طولانی کار می تواند از این کار یک شغل تنش بالا بسازد”

   

   

   

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 52
  1. ای بابا بالاخره این کارمندان نگهداری و تعمیرات هم ی جا اسمشون اومد.بازم رتبه اول نداشت اما همین که از چندتا بالاتر بود خودش خوبه.بیشتر از اینکه از این نوسان ها روانی بشیم از بی توجهی روانی میشیم.ای بابا.هیییی
   10   5
  2. الان در حال حاضر که با کارهایی که کنار درس انجام میدم حال میکنم ولی خب عشق واقعی کار تو بیمارستان و اتاق عمله!اصلا بوی الکل جیگرم حال میاره(منحرفا اون الکل نه!)
   الان یخورده ترجمه میکنم که زحمت زیاد و درآمد کم داره
   یخورده زبان تدریس میکنم که بیشتر از اینکه با یه سری از بچه ها در ارتباطم روحیم خوب میکنه
   یخورده هم تو موسسه کنکوری دوستام به عاشقان سینه چاک رشته های تجربی مشاوره میدم که خب این زحمت کمتر و درآمد خیلی بالاتر نسبت به ترجمه داره.
   در کل راضیم همینکه تو این وضع ناجور اقتصادی تونستم مستقل باشم راضیم از خودم و خوشحالم!
   18   28
   • غریب آشنا(س امامی)

    من موندم تو کی کار میکنی؟تو که یه سره تو گیزمیزی!!
    42    8
    • تو فقط انتقاد کن از من جیگر!
     میخوای برنامم بهت بگم؟
     بیا یه بار واسه همیشه این بحث ببندیم!
     اینا میانگین کاراست و البته دانشگاه نمیرم این روزا! دوستانی که مدیریت وقت بلد نیستن توجه کنن!
     ۵ساعت خواب
     ۴ساعت کار
     ۱ساعت موسیقی
     ۱ساعت ورزش
     ۱ساعت نت
     ۲ساعت پرت(حمل و نقل و غذا مذا و مهمونی چیزی بیاد!)
     از تایم مونده بین ۸تا ۱۱ساعت درس.
     سعید حالا تو بگو چی تنته 😉
     19     18
     • محمدرضا/۲۴/اصفهان

      ببین بچه های مردم چه اکتیو و با برنامن !!

      اونوخت من وقتی نیم ساعت ورزش میکنم از اونور ۲۰ ساعت مثل خرس میخابم تا خستگی ناشی از ورزش رفع بشه !!
      16      2
     • یعنی اون جمله حالا تو چی تنته پوکوند منو.مردم از خنده.خدا لعنتت کنه مهدی.زوایای پنهانی داشت جملت.دمت گرم.در ضمن آفرین.با همین فرمون برو جلو.خدا پشت و پناهت.
      11      4
    • البته مهم ترین کار ممکن برای زندگی امروزی برنامه ریزی دقیقه!
     هر روز لش کنه آدم هیچی از دنیا و آخرت:D گیرش نمیاد!
     ولی ماهی یک روز حتما تنبلی و باری به هر جهت باشید!
     10     18
    • عجب چیز دلی گفتی ، به این پروفسور

     ناز نفست !!!
     15     6
     • من چیز ناراحت کننده ای نگفتم!
      صحبت از کار فقط برای یه مشت علاف و آذیزون این و اون میتونه ناراحت کننده باشه!!
      به هر حال ببخشید ناراحت شدین و عقده هاتون فوران کرد!
      یه ساندیس دو سیب کافور بخوری تنها قسمت مغزتم میشوره میبره دیگه ناراحت نمیشی!
      آرههههه داداش!
      7      11
     • واقعا دیگه داره حالم بهم میخوره از این همه دکتر بازی ، ادا و اصول در آوردن و همه چیزی رو ربط دادن به درس و دانشگاه و پز دکتری …
      یک لحظه فکر کنید که این یه سایت تفریحی و سرگرمیه و واقعا دیگه خز این مسئله دراومده
      فارق از بحٍث شغلها و رشته ها کامنت بذاریم ….
      البته ببخشید این نظر منه…
      19      7
     • برادر من چرا توهم میزنی!
      من کی پز دادم؟؟
      اتفاقا یکی از دلایل عقب افتادگی مملکت هم همین بالا بردن شغل های خدماتی که هنر خاصی نمیخواد!!
      کار واقعی و علمی دست علوم پایه و علوم انسانیه!
      کار واقعی دست معلم هاست!
      اگه شما حس میکنی این رشته پز داره دیگه به خودت رجوع کن!!
      7      15
     • برادر من که هنوز دکتر نشدی … اولین تشخیصت تو طبابت رو اشتباه نسخه پیچوندی … من توهم نزدم…
      سالهاست که مشتری پرو پا قرص این سایتم و روزانه حداقل دو ساعتی رو صرف این سایت می کنم ، هر وقت که سری می زنم داری از پزشکی میگی … حتی اگه نظر خواهی یا مطلب در مورد جلبک باشه …
      ضمنا سرانگشتی حساب کن اگه برا هر پستی ۱۰ دقیقم وقت صرف کنی با این همه مشارکت حداقل ۳ ساعتی تو سایتی … پس توهم رو شما زدی که برنامه میزنی و میگی روزانه یه ساعت تو سایتم …
      ضمنا دکتری پزم داره اونم خیلی خیلی اما جاش اینجا نیست …
      و باز هم ضمنا من ۶ ساله دکترای علمی ( نه عملی و توهمی ) دارم و خیلی جاها به جا و در زمان مناسب پزش رو دادم و میدم اما نه دیگه اینطوریا…
      20      6
     • ضمنا اگه بازم توهم نزده باشم پزشکی از زمان گذشته زیر مجموعه علوم پایه بوده و هست بر خلاف کامنت شما
      10      7
     • خخخخ
      باشه تو خوبی ولی ساقیت وجدان نداره
      هر کامنت ده دقیقه؟؟؟تازه اگه سه ساعت بخواد طول بکشه نیاز به ۱۸کامنت هست!ارمین کلا ۳ ۴تا پست میذاره!!
      پزشکی مامایی پرستاریرهوشبری و اتاق عمل زیر مجموعه ی علوم کاربردی محسوب میشن!!علوم پایه به زیست شناسی و شیمی و… میگن جناب دکتر ۲۲ساله!
      احتمالا در ۲۲سالگی دکترا رو فقط از حوره میشه گرفت!
      من دکتر نشدم هنوز هزار بار هم گفتم ولی وظیفه ی انسانی و حتی دینیم میگه که به سوال هر کسی که کمک میخواد جواب بدم!باز هم جواب خواهم داد!
      در مورد نسخه پیچوندن ایراد گرفتی من همینجا حاضرم با شما مناظره علمی کنم!
      هیچ شغلی هم پز نداره و هر شغلی در جایگاهش ارزشمنده چه پزشکی چه رفتگری چه معلمی برای من فرقی ندارن
      اگه برای شما فرق دارن علتش در اصالت وجودیت جستجو کن
      4      9
     • ضمنا فارغ نه فارق!
      5      11
     • برادر اندکی از یه ساعت گذشت …. به فرهنگ لغت مراجعه کن

      خلق میگویند جاه و فضل در فرزانگی است
      گو مباش اینها که ما فارغ از این فرزانه ایم .
      6      3
     • برادر باز هم ساقی بی وجدان کار دست خلق داد!
      فارق اصلا در فارسی نداریم!!!
      شما گفتی فارق جای فارغ!
      و اون پزشکی علوم پایه حساب کردنت میزان اعتبار مدرک دکترات فهمیدم!!
      فقط بی خیال من اینم اگه دوست نداری از کامنتام رد شو!
      3      8
     • جناب آقای دکتر بعد از اینها
      نام کاربری هیچگاه بیان کننده ماهیت افراد نیست پس طبق منطق شما کاربر (…) باید هنوز به دنیا نیومده باشه
      از علوم پایه و کاربردی گفتی ممنون از راهنماییت و صرفا جهت اطلاع اگه سن شما بر اساس نام کاربریتون ۲۰ سال باشه (طبق منطق شما ) من حدودا دوسال قبل از تولد شما ورودی رشته زیست شناسی دانشگاه بوعلی سینای همدان بودم .
      شما که تو کامنتاتون مرتب دم از آزادی و روشنفکری میزنین قدری نقد پذیر باشید
      شما تعداد کامنت هاتو تو هفته اخیر مرور کن زمان اصلی تو سایت بودن دستت میاد
      در هر صورت من کل کامنتهای بچه های سایت رو میخونم و استفاده میکنم حتی کامنتهای شما رو و زین پس بعد از هر کامنتی که از پزشکی گفتی یه صلوات برات میفرستم.
      7      2
     • برادر من طبق عرف اینترنت عددی که جلوی اسم نوشته میشه بیانگر سن طرفیه که داریم باهاش بحث میکنیم.
      مهم نیست که شما راجع به من و یا من راجع به شما چطور فکر میکنیم به هیچ وجه چون تغییری در زندگی فرد مقابل ایجاد نمیکنیم.
      دکتر جان نقد خوبه ولی شما رجوع کن به کامنت اولی که برای من نوشتی تقریبا هرچی از دهنت دراومده گفتی!!خب این که نقد نیست.من با توجه به ادبیات کامنتتون فکر کردم واقعا ۲۲سالتونه به خاطر همین با شوخی جوابتونو دادم.
      به هر حال اگه ناراحت شدید از حرف من پوزش میخوام ضمنا بنده متولد ۷۶هستم.
      3      4
     • بی خیال هر جفتش درج کن ادمین
      عروسیت جبران کنیم
      0      0
     • واقعا که.یکیم که به همه چیز میرسه و وقت شناسه و برنامه ریزی حالیش میشه برخلاف ۹۰% جامعه میخایم با مسخره بازی مانعش بشیم.
      پوووف حسادتم حد داره
      8      13
  3. ناشکریه بگم نه ولی شغلی که خیلی بهش علاقه داشتم چند سال قبل ازم گرفته شد…الان اوضاع جوری شده که ادم فقط باید بگرده دنبال پول ……….علاقه میشه جزو اولویت های آخر که دیگه خیلی باید خوش شانس باشی بهش برسی…البته یه راه حل هم اینه که به کاری که داری علاقه مند بشی نه اینکه بری دنبال کاری که بهش علاقه مندی…
   16   5
   • ادمین جون برو دنبال اخرت هرچند حقوقش کم باشه
    به عنوان یک زن وظیفت نیس حقوق خوبی داشته باشی
    هرچی درمیاری میخوای واس خودت خرج کنی
    3    9
    • اگه بچه پولدار نباشی ،اتفاقا به عنوان یک زن باید هم درآمد زیادی داشته باشی،تا وقتی نامزدت ،دوستت،پارتنرت برات کادوهای گرون میخره ، تو هم بتونی براش کادو تو اون لول بگیری و همش پادرهوا نمونی.
     از موقعی که عقد کردم هیچی از درامدم برام نمیمونه چون همش در حال خرج کردنم البته بنده خدا همسرم بیست برابر من داره خرج میکنه…
     0     0
  4. خوبه خدارو شکر. از بیمارستان طالقانی و کارخونه بیسکوییت و معاونت غذا و دارو و آزمایشگاه غذا و دانشگاه و درمانگاه و کلینیک دیابت و مطب و … که قبلا بودم، بهتره. نزدیک تره. کارم کمتره و کاملا مرتبطه. استرس ندارم. محیط نوساز و شیک و روشن و بزرگه. همکارام جوون و بی حاشیه ن اغلب. ساعت ۷٫۱۵ تا ۲ هستم و به زندگیمم می رسم. شکر خدا
   9   6
  5. به کاری که مشغولید علاقه مند هستید؟ بله؛ سبز
   9   16
  6. اصلا” ، انشاله تا عید از این عذاب الهی راحت میشم ، خدا تمام کارفرمایان رو به راه راست هدایت کنه
   7   0
  7. من از کارم واقعا راضی هستم اگه بگم کجا کار میکنم فک کنم همه به خاطر این احساس رضایت بهم حق بدن
   .

   .

   محل کار= کتابخانه
   16   0
   • از همون بچگیام عاشق کتابخونه و کتاب فروشی بودم. اصلا وقتی بین قفسه های پراز کتاب قرار میگرفتم یک احساس گیجی به قول شاعر میون این همه (کتاب) کی رو انتخاب کنم بهم دست میداد که برای هم سن و سالام توی اسباب بازی فروشی ها و تنقلات فروشی ها به وجود می اومد ولی من عاشق کتاب بودم. ابتدایی که بودم همه کتاب های ادبیات و تایخ و جغرافی خواهرم که دبیرستانی بود رو میخوندم یادش بخیر هنوز هم کتاب زیاد میخونم ولی اون عطش بچگی رو دیگه ندارم. و اینکه کاش مردم بیشتر کتاب بخونن کاش
    8    0
  8. درحال حاضر موقت مشغولم و برای برنامه ی بلندمدتم این رزومه رو لازم دارم.. راضی ام .از بهترین اساتید سابقم انتخاب شدم برای پروژه ایی که دوست داشتم.. خداروشکر . به امید روزهای بهترهستم
   6   1
  9. من راضی ام شکر خدا
   هم درآمدش خوبه هم با عشق انجامش میدم
   ولی استرسش بالاس
   ولی من همیشه دوس داشتم نویسنده بشم
   قبلنا زیاد مینوشتم قلمم خوب بود ولی الان وختشو ندارم متاسفانه
   5   4
  10. افسردگی که داره بیداد میکنه مخصوصا در بین قشر جوانمون.
   همین پارسال دو تا از همکارای من به فاصله یکی دو ماه خودکشی کردن. یه دوستیم دارم که بیماری افسردگی داره. متاهلم هست.چند بار فکرخودکشی به سرش زده. دیوونه شدیم از دستش!
   حوصله هیچی رو نداره. پیشش یکم زیاد حرف بزنی شاکی میشه. گوشیت پیشش یه بار بیشتر زنگ بخوره عصبانی میشه! خرید میکنه ولی حوصله پوشیدنشون رو نداره!حوصله سلام کردنم نداره. تازه همش منو دعوا میکنه که چرا اینقدر با صدای بلند سلام میکنی؟ چه خبرته؟!!
   ولی جالبه همین خانم که کلا حوصله زندگی کردن نداره به گفته خودش از نظر روم به دیوار! جنسی اکتیو هست و مشکلی از این بابت نداره! حتی روانپزشکا و مشاوراییم که پیششون مراجعه میکنه از این بابت متعجبن! چون پرسشنامه ای که میدن پر کنه تنها قسمتی که جوابهاش کاملا نرماله، همین قسمت میل جنسیه!
   حالا این که چیزی نیست چند وقت پیشم اعتراف کرد که بعضی اوقات تمایلات همجنسگرایانه هم داره!!
   برگشتم گفتم آخه وحشی! تو حوصله هیچی رو نداری. سلام هم میکنیم بهت عصبانی میشی! چی شده از نظر جنسی انواع و اقسام تمایلات رو داری؟!! خوشش اومده بود داشت میخندید!
   کصافط غیر معقول!
   19   3
   • محمدرضا/۲۴/اصفهان

    خوشش اومده بود داشت میخندید ؟؟!
    احتمالا تو همون حالت چشماش خمار نشده بود؟ انگشت سبابشو تو دهنش نکرده ؟؟ گونه هاش قرمز نشده بود ؟؟
    من جای تو بودم فقط فرار میکردم !
    13    0
  11. سهیلا/32/زنجان

   فقط اینو بگم با راننده کامیونها سر کار دارم … اولش بعنوان یه منشی که معرفی نامه عدم اعتیاد بده دست راننده کامیونها (خخخخخخخخخخخ خندم میگیره اکثرا معتادن ولی جالبه جواب آزمایش منفیه همیشه )وارد کار شدم با حقوق خیلی خیلی کم ولی امسال یعنی یکماه قبل شدم دبیر حقوقم زیاد نیست ولی خدامو شکر میکنم چون ازم راضین منم از کارم راضیت دارم با همه اعصاب خوردیها و بی ادبیهای بعضی راننده ها
   7   0
  12. من پرستارم و باید بگم واقعا درصد افسردگی این کار زیاده….و‌جالب اینه سه گزینه اولو ما تو بیمارستانا میبینیم….امیدوارم همه از کارشون راضی باشن ولی واقعا با این شرایط موجود نمیشه
   3   0
  13. درحال جاضربیکارودنبال کار خسته شدم ازین گشتن دنبال کار دلم میخاست یه پکل قلمبه داشتم ومیذاشتم بانک و سودشو میگرفتم یه مدت کارو تعطیل میکردم ومیرفتم دنبال علایقم ویه مسافرت یه فکر آروم
   3   0
  14. سلام به قران همین الان داشتم این متنو میخوندم از واحد تولید زنگ زدن گفتن دستگاه خراب شده و من تازه صبحانه خوردم و باید کاور کنم برم تولید
   من تو یه شرکت داروسازی کار میکنم که به خاطر سلامتی مردم تمام تلاشمونو میکنیم و من خودم به شدت از کارم با اینکه دوسش دارم متنفر شدم…
   4   1
  15. سجاد/30(27سابق)

   گل گفتی مشاوران مالی و حسابدارا همش افسردن
   1   0
  16. من عاشق کارمم…ولی تا زمانی که هیات علمیم نکنن ازش متنفرم
   زورم میگیره کار کردن با حقوق حق التدریسی با اون همه وقت و انرژی که میذاری
   3   0
  17. از کارم رضایت ۱۰۰درصد ندارم،البته جز موقعی که حقوق ها واریز میشه….
   من هم تو بخش خصوصی کار کردم هم دولتی،اگه بخاطر مسئله حقوق بالاتر نبود قطعه بخش خصوصی رو انتخاب میکردم،البته من شهرستانم،اگه تهران بودم،قضیه فرق میکرد،اونجا بخش خصوصی درآمدش بیشتره به نسبت دولتی،حداقل تو رشته من.
   0   0
 • ارسال نظر