مجله گیزمیز

شما تیتر بزید

ادمین/27
۲۹ مهر ۱۳۹۷
۲۳ نظر
 •  

   

  الا: تصویری از  جلسه شورای شهر در دهه ۵۰

  پائین: تصویری از یک جلسه در سال ۹۷

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 1
  انتشار یافته : 23
  1. از ماست که بر ماست
   52   4
  2. نتیجه حکومت دینی
   بیخود نیست که مارکس و لنین گفتند (دین آفت بشریته)
   63   22
   • چرا همه چیز را به دین ربط می دهید؟؟! کجا دین گفته که از بیت المال برای پذیرائی استفاده کنیم؟؟؟
    19    25
    • دین به خودی خود و در جای خودش باشه مشکلی نداره ولی اگه بیاد تو عرصه جامعه و سیاست ، دماری از اون جامعه در میاره که نگو و نپرس
     13     7
    • آره لاله خانوم اما دین بهترین وسیله برای چپاول!! دین خوش بد نیس اما سبب مشکلات زیادی میشه.خودت عکس و نگاه کن ببین اونایی که به اسم برقراری اسلام به جکومت رسیدند االان چه نوشخواری میکنن!! در حالی که در عکس قبل ۵۷ که به قول اونها اسلام نبوده خبری از اسراف نیست!!
     13     3
   • باهات موافقم صد در صد
    11    7
   • بالا بری، پایین بیای ،خوشت بیاد، خوشت نیاد حکومت دینی بزرگی درآینده به دست مبارک امام زمان تشکیل میشه . نه خرافه است نه آرزو. برای پی بردن به این واقعیت قرآن انجیل تورات کتب تاریخی
    و… باید باهم بخونی !

    الان چیزی به اسم دین وجود نداره بنظرم شاید ۰٫۰۱% مردم دیندار باشن، دین سازنده ترین برنامه زندگی،الان هر کی هر عملی در راستای منافعش بخواد میکنه پیر جوان آخوند دزد ..نداره
    هرچیزی هم ربط به دین ندین
    16    29
    • مردشور ببره خودتو و اون دین آشغال عربی تو.به بهانه دین **** تو دنیای ما.کاری کردی ملت از کشورشون دارن فرار میکنن تو از گوسفند هایی مثل تو به دور باشن.جمع کن اون دین آشغالتو من نمیخوامش اگه تو میخوایش برو گمشو کنار عربا زندگی کن دینتم داشته باش اینجا تو کشور من ****.
     13     6
     • قشنگ فهمیدم نه ادب داری نه شعور داری نه فرهنگ داری اسم خودتم گذاشتی انسان
      متاسفم برای اون پدر مادرت و اون عقایدت که نتونستن بهت تربیت فرهنگ یاد بدن، من هیچ وقت به کسی که مخالف عقایدم باشه ناسزا نمیگم.شاید با لحن تند حرف زدم اما فوحش ندادم.خواهشاً انسان باش. این برای اطرافیانت خیلی بهتره
      بازهم میگم خوشت بیاد خوشت نیاد حکومت دینی واقعی به دست مبارک امام زمان تشکیل میشه
      اما الان خیلی از مسئولین دارن از دین سو استفاده می کنند
      6      10
  3. نارسیس ، 31 1 64

   حالا اینکه میزشون تو تصویر پائین پر از میوه و نوشیدنی هست ، اشکال نداره (خیلی اشکال بزرگی نیست)

   اینکه تو تصویر پائین فقط مردها دور میز نشستن و زنها پشت سر مردها و دور از میز نشستن خیلی باعث تاسف .
   25   4
   • جدا از تفکیک خانم و آقا و میز خالی و میز پر از میوه و شیرینی سن و سال بالایی ها و پایینی ها رو هم مدنظر قرار بدیم تا متوجه بشیم با چه کسانی طرفیم
    4    0
  4. انقلاب مستضعفان
   17   1
  5. معلومه دیگه سفره های اسلامی خیلی ساده شده و دیگه روی میز جای پرونده و مدرکی نمونده یه مشت مفتخوری که شکمشان بیشتر از عقلشان کار می کند . دوره طاغوت میگفتن شاه داره نفت مملکت را مبره ولی حالا آب و خاک مملکت را به یغمابردن و زندگی مردم را به فلاکت کشاندند
   18   1
  6. حالا اون وسط میز که فاجعه است به کنار. چرا خانمها از دور میز و اصل به حاشیه برده شدن؟؟؟؟
   17   2
  7. جال تر اینکه در عکس بالا روی دیوار ها نقشه ها و اطلاعات مورد نیاز در دسترس است اما در جلسه پایین فقط اطلاعات شکمی موجود است …
   در عصر تکنولوژی هم باشیم بابا دست یکی لب تاپ یا تبلت هم نیست….. آخه اینقدر شعور آقایان بالا است که همه اطلاعات مورد نیاز شورای شهر در حافظه دارند..
   این ها دارن برای شهر ما تصمیم میگیرن ……… خداااااااا
   18   0
  8. می خواستم بگم مفت خورا اما بگم بیت المال خورا بهتره
   15   0
  9. در عکس دوم حاشیه مهمتر از متن
   5   0
  10. خاشقچی ها در رژیم پهلوی

   صاحب یکی از نشریات مدافع آیت الله کاشانی و مصدق بود و با قلم تند و تیزش از فساد مالی و اخلاقی شاه و خانواده سلطنتی پرده بر میداشت و از ایرانی می نوشت که به واسطه قراردادهای نفتی با انگلیس و آمریکا غارت میشد.

   بعد از کودتا مخفیانه زندگی میکرد و در لیست سیاه اشرف خواهر پهلوی دوم قرار میگیره .

   تا اینکه به دست کودتاچیان دست گیر میشه و اشرف با ریختن بنزین به رویش او را زنده زنده میسوزاند و به قتل میرسد.

   سرنوشت مدیر روزنامه سروش در زمان محمد رضا پهلوی هست که سرنوشتی یکسان با خاشقجی داشته.

   اگر آنروزها رسانه ها امکانات امروز را داشتن و یا پای حفظ منافعی وسط بود، گوشه ای از جنایت های پهلوی دربرابر روزنامه نگاران آشکار میشد.

   ✅در واقع جنبه دیگه قتل خاشقجی علت قتل او هست که به خاطر نقد به رژیم سعودی چنین سرنوشتی براش رقم میخوره.

   خفه کردن و بستن دهان منتقد به این شیوه مخصوص رژیم های دیکتاتورِ دست نشانده آمریکایی هست که خود را مدافع آزادی بیان میدونه.

   روزنامه نگارانی که در عصر پهلوی به قتل رسیدن جدای از تمایلات سیاسی آنها، به خاطر نقد پهلوی و فاش کردن فساد های مالی و اخلاقی خانواده سلطنتی کم نیستن.

   مثل: فرخی یزدی که به دستور رضاخان اول با سوزن و نخ دهانش رو دوختن و بعد به قتل رسوندن یا میرزاده عشقی و محمد مسعود که با گلوله به قتل رسیدن و….

   ✳️اما آنچه که امروز در کشور ما اتفاق میفته با یک #تصویرسازی_غلط از سوی وابستگان و حامیان پهلوی و عروسک های خیمه شب بازی آمریکا از سلبریتیها گرفته تا خود روزنامه نگاران معاند دم از نبود آزادی بیان میزنن و راست راست راه میرن و در روزنامه هاشون و رسانه ها به نظام، کشور، اهل بیت و مقدسات مردم توهین می کنن.

   مخصوصا در دولت اصلاحات و دولت کنونی هجم این توهین ها بالا بوده و حتی این اجازه رو پیدا میکنن تا به قوه قضاییه، شورای نگهبان، رهبری، سپاه و نیروی انتظامی به خاطر منافع آمریکایی بتازن و همچنان دهانشون باز باشه و خونی هم از دماغشون نریزه.

   اما به جای آنها دولت ازمنتقدانی شکایت میکنه ونقد کسانی رو توهین میدونه و تحمل نمیکنه که دلسوزانه برای پیشرفت این کشور و کوتاه شدن دست دشمن قلم میزنن و دل میسوزونن.

   ⁉️حالا آزادی بیان در کجا نیست:
   جایی که روزنامه نگارانشون به قتل میرسه؟
   یا جایی که روزنامه هاشون یک روز بدون اهانت رو نمیتونن سپری کنن؟

   #حسن_عباسی_تنها_نیست
   1   11
   • چرا انقد چرت میگی ؟ خاشقچی مخالف حکومت بن سلمان رو با عباسی جیره خوار نظام و تریبون دار که دائم دروغ پراکنی و تهمت میزنه یکی میکنی ؟ از نظر ما فروهرها ، بختیارها، فریدون فرخزادها ، ستار بهشتی ها ،و شهدای کهریزک و نویسنده های دربند خاشقچی هستن.
    7    1
  11. حالا بخورن اشکالی نداره
   ولی کار کنن واقعاً
   اختلاس نکنن
   2   2
  12. واقعا اسمش رو گذاشتین شورای شهر؟؟؟؟والا دزدان شهر خیلی مناسب تر و واقعی تر .الان ۷ تا از شورای شهر تهران تو زندان هستن .شهرهای دیگه هم به همین شکل.پس بیشتر به دزدان شهر میخورن تا شورای شهر
   4   0
  13. دهه بخور بخور…
   2   0
  14. فقط اونی که گوشه عکس داره هلو کوفت میکنه
   4   0
 • ارسال نظر