مجله گیزمیز

عکسهای جالب از قبل و بعد از آرایش خوانندگان مشهور

ادمین/27
۲۵ فروردین ۱۳۹۷
۹ نظر
 • ادل

  بیشتر عکس‌های اینستاگرامی ادل به پشت‌صحنه اجراهایش مربوط است و اغلب چهره او را بدون آرایش نشان می‌دهد. این هنرمند دوست‌داشتنی با صدای قدرتمند و ستودنی خود در عکس‌های طبیعی از صورتش در واقع به نمایش شهامت و اعتماد به نفس خود نیز می‌پردازد.

  آلیشیا کیز

  آرایشگر آلیشیا کیز به رسانه‌ها گفته که او با ماسک‌های طبیعی به مراقبت از پوست خود می‌پردازد. این خواننده آمریکایی اغلب آرایش اندکی دارد و سعی می‌کند تا حد امکان صورتش طبیعی به نظر برسد و از آرایش غلیظ و تغییردهنده پرهیز می‌کند. کیز جزو نخستین هنرمندانی بود که با چهره بدون آرایش بذر نچرال بیوتی را کاشت و اعتمادبه‌نفس و قدرت را به زنان هدیه کرد.

  بریتنی اسپیرز

  بریتنی نیز در یکی از پست اینستاگرامی خود عکسش را همرسانی کرده و نوشته که این خود واقعی اوست.

  کری اندروود

  آندروود نیز در یک پست چهره برافروخته خود پس از انجام ورزش سخت در باشگاه را با هشتگ #KeepingItReal با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

  سی‌یرا

  سی‌یرا که در حال حاضر باردار است سعی می‌کند اغلب آرایش نداشته باشد یا خیلی کم آرایش می‌کند. وی یکی از طرفداران زیبایی طبیعی است.

  دمی لواتو

  دمی لواتو تصویری از صورت بدون آرایش خود را به اشتراک گذاشته که نشان می‌دهد صورتش کک‌ومک دارد که بسیار جالب و دوست‌داشتنی است.

  کشا

  کشا نیز در اینستاگرام خود عکس‌های بدون آرایش زیاد دارد. کک‌ومک‌های صورت این خواننده نیز بافت جالبی به پوستش بخشیده و قشنگ دیده می‌شود.

  لیدی گاگا

  این خواننده پردرآمد آمریکایی، ملکه عکس‌های بدون آرایش است و اغلب مواقع عکس‌های بدون آرایش خود را با طرفدارانش به اشتراک می‌گذارد.

  لرد 

  لرد کاملا واضح و بدون پنهان‌کاری از اکنه داشتن پوست خود در مجامع خبری صحبت می‌کند. او خیلی مواقع عکس‌های صورت بدون آرایشش را پس از شستن با دوستدارانش به اشتراک می‌گذراد. سلفی‌های این خواننده نیز همانند ترانه‌هایش طبیعی و واقعی هستند.

  ماریا کری

  البته در این عکس ماریا کری اندکی رژگونه و برق لب دیده می‌شود اما به هر حال کم آرایش‌تر از چهره همیشگی اوست.

  ریحانا

  ریحانا بدون آرایش نیز چهره زیبایی دارد و خودش هم از اینکه بدون آرایش در انظار عمومی ظاهر شود، مشکلی ندارد.

  مایلی سایرس

  با اینکه صورت این خواننده جوش و لک دارد اما او نیز از اینکه سلفی بدون آرایش خود را در شبکه‌های اجتماعی پست کند، هیچ ابایی ندارد.

  مری جی بلایژ

  این خواننده و ترانه‌سرای آمریکایی نیز گاهی با کلاه لبه‌دار و بدون آرایش در مکان‌های عمومی حضور به هم می‌رساند.

  گون استفانی

  انتشار عکس بدون آرایش استفانی باعث شد تا طرفدرانش در اینستاگرام حسابی از او تعریف و تمجید کنند.

  الی گولدینگ

  گولدینگ زمان زیادی از زندگی خود را به ورزش و پرورش اندام اختصاص داده است و به ادعای خودش داشتن پوست تمیز  برای ورزش یک ضرورت محسوب می‌شود.

  نیکول شرزینگر

  این خواننده، شاعر، رقصنده و مدل آمریکایی نیز بدنبال طرح تشویق زنان در راستای تقدیر زیبایی طبیعی خود، عکسی از صورت بدون آرایشش را هنگامی که با خانواده برای تفریح به هاوایی رفته بود، با طرفدارانش به اشتراک گذاشت.

  بیانسه

  این خواننده محبوب سبک پاپ نیز جزو کسانی است که در کمپین حمایت از افزایش اعتمادبه‌نفس زنان و قدرتمند بودن آن ها شرکت کرده و گهگاهی تصاویری از چهره بدون آرایشش را با دوستدارانش به اشتراک می‌گذراد.

  جسیکا سیمپسون

  پوست خانم سیمپسون بسیار شفاف و خوب است و این را می‌توان در سلفی بدون آرایشش به خوبی مشاهده کرد.

  هیلاری داف

  هیلاری داف با انتشار این عکس نشان داد که بدون آرایش نیز بسیار زیباست.

  مدونا

  این خواننده قدیمی و مشهور در سال ۲۰۱۷ یک سلفی بدون آرایش از خود منتشر کرد.

  برچسب ها :