مجله گیزمیز

فرار سه هزار دختر از خانه در نیمه نخست سال

ادمین/27
۲۰ دی ۱۳۹۶
۳۸ نظر
 • فرار سه هزار دختر از خانه در نیمه نخست سال

  Related image

   

   تسنیم نوشت: رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی با اشاره به آمار پذیرش فرار دختران از منزل در سال ۹۵ ،گفت: با مقایسه این آمار در نیمه نخست سال جاری مشخص می‌شود آمار فرار دختران افزایش یافته است به طوری که در این زمان بالغ بر ۳ هزار دختر از منزل فرار کرده‌اند.

  حسین اسدبیگی با اشاره به برنامه ریزی سازمان بهزیستی کشور برای ارائه خدمات به هموطنان در استان‌های مختلف،اظهار کرد: بر همین اساس در سال جاری تعداد خودروهای اورژانس و همچنین مراکز مداخله در سطح کشور افزایش یافته است.

  وی با اشاره به آمار تماس‌های برقرار شده در خصوص آسیب‌های اجتماعی،بیان کرد: بخشی از این آسیب‌ها به فرار دختران از منزل برمی‌گردد به طوری که در سال ۹۵ ، ۵ هزار و ۳۸ مورد در این زمینه به اورژانس اجتماعی اطلاع داده شده بود.

  اسدبیگی ادامه داد: آمار اشاره شده در ۴ بخش ثبت شده که یک هزار و ۱۱۸ مورد از طریق مراکز مداخله در بحران، یک هزار و ۱۴ مورد از طریق خدمات سیار، دو هزار و ۵۷۹ مورد از طریق برقرار تماس با خط ۱۲۳ و ۲۵۹ مورد نیز از طریق پایگاه‌های خدمات اجتماعی پذیرش شده‌اند.

  رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در ادامه به آمار دختران فراری در ۶ ماه ابتدایی ۹۶ اشاره کرد و گفت: طی زمان اشاره شده از طریق مرکز مداخله در بحران ۶۴۴ مورد، خط ۱۲۳ ، یک هزار و۷۲۷ مورد، خدمات سیار ۵۱۵ مورد و در نهایت از طیق مرکز مداخله در بحران نیز ۱۴۴ مورد پذیرش شده‌اند.

  وی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴ مرکز برای نگهداری دخترانی که در شهر تهران فرار می‌کنند، پیش بینی شده است،گفت: این افراد حداکثر ۳ هفته در مراکز اشاره شده نگهداری می‌شوند و در نهایت و در صورت تشخیص مددکار اجتماعی، فرد به خانواده بازگردانده می‌شود و در غیر این صورت موضوع از طریق قضایی پیگیری می‌شود.

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 38
  1. این آمار فتنه اس.هرچی هست زیر سر امریکا و اسراییل و عربستان و برادر زن صدامه
   76   11
   • مرگ بر کل کهکشان شیری بجز لبنان و فلسطین و زن اسد!
    41    9
   • افسانه شیراز

    معلوم نیست این صدام چی از جون ملت ما میخواد،تا بود که هشت سال از دست خودش اسایش نداشتیم حالا هم از دست فک وفامیلش …اه ادم اینقدر فتنه گر 😐
    25    5
   • بی خیال دنیا

    این یک فاجعه است ۳۰۰۰ هزار دختر اونم در ۶ ماه

    یعنی ۳۰۰۰ هزار خانواده دچار مشکلات فرهنگی هستن ۳۰۰۰ هزار خانواده نیم سال دوم

    این آتش زیر خاکستره برای پاشیدن کانون گرم خانواده

    افزایش بیماری ایدز – هپاتیت- یرقان

    دوزدی -تن فروشی یا بهتر بگم خود فروشی

    سرقت -آدم کشی – خود کشی و هزاران مشکلات دیگر را باید انتظارش را بکشیم
    19    1
   • مهدوی/27/مشهد

    بله…متاسفانه از وقتی که دختران ما گول تبلیغات ماهواره ها را خورده اند به جای اینکه به دستورات اسلام عمل بنمایند اینگونه از مسیر مستقیم منحرف گشته اند…خداوند آمریکا را که مسبب اصلی همه ی این بدبختی هاست لعنت بکند
    15    40
   • یه چندتا عکس هم از این تبپ دخترا بذارند کاملا مشخص میشه از چه تیپ دخترایی هستند این دسته گل ها.
    .
    .
    .
    جالبه آدمایی که خودشون طرفدار این حرکت هایی اینچنینی هستند الان طلب هم دارند از جامعه و خانواده.

    دستتون رو پیش بگیرید پس نیفتید!!!!
    10    10
    • ببین سما خانم این تیپ دخترها دقیقا از همون تیپ دخترایی هستن که شما میفرمایید. ولی وقتی فشار بیش از حد به یک سازه وارد بشه اولین بخشهایی که از هم فرومیپاشه بخشهای ضعیف سازه است.
     12     0
   • خاله بتنی دمت گرم….و دم اونایی گرم که بهت امتیاز بالا دادن…
    4    2
  2. من خودم باچندموردبرخورداشتم.چیزی که فهمیدم هم ازاونا هم ازبقیه دوستام که تعریف کردن اینه که بیشترشون به خاطریه بحث خونوادگی مثل خواستگاری(حالایاخونواده جواب ردبه فردموردعلاقشون داده یابه اجباریکی روبهش پیشنهاددادن)یامثل استقلال فرد که شغل داشته باشه یا نه دانشگاه بره یانه یاحتی اجازه بیرون رفتن هاوتفریحات بادوستانشونوداشته باشن وکلا ازاین مواردازخونه میزنن بیرون فقط واسه تحت فشازگرقراردادن خونواده اونم برایکی دوهفته میرن خونخ رفیقشون.
   ولی بعدابیشترشون موفق نمیشن واون دوست هم نمیتونه میزبانش باشه کلا میزنن میرن یه شهردیگه وادامه ماجراکه همه میدونن زندگی تویه شهردیگه واسه یه دخترچه خطرایی داره وچه سخته.
   اینم بگم بیشترشون حدودشاید۸۰یا۹۰ درصدازخونواده های فقیریامتوسطن واینکه توتلویزیون ایران نشون میده پولدارافرارمیکنن کاملاچرته.دلیلشم اینه که بایه رفیقی که سطح اجتماعی واختیارش ازدختره بیشتره رابطه صمیمی دارن وکم کم دختره هم وسوسه میشه.
   توروخداخونواده هابیشتربه این مسائل توجه کنن.پسرودخترهم نداره.حتی اگه خیلی مذهبی وسنتی هستین یه حداقل های استقلال فکری وعملی روبه بچه هاتون بدین.زمونه الان بازمونه شماخیلی فرق داره.
   29   0
   • تلوزیون که که کلا با پولدار شدن مردم مشکل داره. از بچگی یه تصوری تو ذهنمون درست کرده که هر کی پولداره انقد بدبختی و مریضی داره که با نی غذا میخوره. و همیشه تنهاست!
    22    4
  3. اینا رو ول کن ادمین ۲۲۶۰۰ تومن واسم پول سهام عدالت ریختن من دارم چمدونامو میبندم برم جهانگردی
   کجا الان هوا خوبه اول برم ؟ 🙂
   42   3
   • ای بابا شما پارتی داشتید؟برا من ۲۰ هزار و ۶۰۰ بود که…پس ۲ تومنش کو؟
    24    0
   • جفتتون بسوزید برا من ۲۴۶۰۰ واریز شد!
    میخوام بذارمش کنار ماشین عوض کنم!
    فقط رنو تلیسمان بهتره یا اپتیما ۲۰۱۶؟!
    فقط یه حس گناه دارم حس میکنم یه تیکه از لباس زن اسد کندم 🙁
    22    2
    • فقط در مورد ماشین دارید راهنمایی میدید پلاستیکی یا فلزی بودنش رو هم مشخص کنید!مرسی اه!
     19     1
     • اون ماشین های بی کیفیت چیه دوست داری؟ پراید بخر داداش من پراید
      شما پارتیت کیه دو تومن بیشتر گرفتی ؟
      6      0
   • برا من ۲۴۶۰۰ ریختن اخه کجای این پرداختا عادلانه بوده اسمش رو گذاشتن سهام عدالت من ۲ تا بچه دارم باید اندازه شما بگیرم که مجردی اینه عدالت ؟
    تازه سهم ۱۰ سال شده ۲۴ تومن یعنی سودش سالی ۲۴۰۰ تومن بوده این چه سهمی دیگه
    سالانه نفری ۵۰۰ تومن سود میده بهمون سالی پول ی نون مین هزار بار توی تی وی پخشش میکنن سهام دادیم به ملت
    14    1
   • وااااییی خوشبحالت ۴/۵تا کشور بیشتر از من میری
    من بابام ظهر گفت ۱۳و۵۰۰ریختن
    واقعا عزت ایرانیارو از بین میبرن
    الان ۱۳و۵۰۰ رو ببری سوپری سرکوچتون تنقلات بخری پول کم میاری
    ینی….
    مرگ بر صهیونیست غاصب
    مرررگ بر امریکا
    اینا همه فتنه اسراییل و امریکاس
    19    3
   • عه واقعا؟ پس پول تعویض شناسنامه کارت ملیم دیگه جور شد D-;
    11    1
    • البته نه! فک کنم با این پول فقط یکیشو بتونم عوض کنم واسه اون یکی باید از جیب هم بذارم
     9     1
   • آقا این سهام عدالت رو چرا فقط شما گرفتین؟؟؟بیا شما هم جزء فک و فامیل دولتی بودین که بهتون دادن.البته فک کنم از فامیل های دور بودین که ۲۲ تومن گرفتین.وگرنه ۲۲ میلیارد میگرفتین.سعی کنید فامیلیتون رو بیشتر کنید.میگم الکی نیست یکی میشه دکتر و اون یکی میشه ریئس مهد و …
    بعد میاید اینجا از دولت و کشور بد میگین.شما ها برین توبه کنید که خداوند دچار عذابتون نکرده.ما رو باش فکر میکردیم شما هم از جنس مردم هستین.نگو از ما بهترونید.واقعا که
    6    1
  4. یه دوستی داشتم راهنمایی که بودم فوق العاده گیر میداد بیا با هم فرار کنیم…اصلنم دلیل خاصی نداشت برای این کار… الکی و سر مسخره بازی…آخرم یادمه با دوس پسرش فرار کرد که چند ساعت بعد گرفتنشون…کلا قدیما خیلی فیلم میساختن با این مضمون آدم دلش میخواست فرار کنه…همیشه میگفتن دختر فراری تصورم یه دختری بود داره با سرعت میدوعه!
   39   4
   • کاوه(هادی)/تهران/28

    الانا خیلی کمتر پیش میاد ولی زمان ما خیلی زیاد بود …

    کلاً بچه ها یا نوجوونا وقتی از دست خانواده ذله می‌شدن فرار می‌کردن … البته درصد فرار دخترا بیشتره یا حتی بیشتر اعلام میشه چون اگه یه پسر از خونه بذاره بره ، مجبوره کار کنه و توی آمار جزء فراری‌ها حسابش نمی‌کنن ….

    من و خواهر خوندم هم بچه بودیم خیلی راجع به فرار از خونه حرف می‌زدیم …..
    زمان ما خیلی بدجور بود ولی در مورد ما مخصوصاً من خیلی قضیه فرق می‌کرد ، مثلاً داشتیم یه چیزی می‌خوردیم نامادریه صدا می‌زد بعد چون دهنمون پر بود دیر جواب می‌دادیم ، یهو جیغ می‌کشید ما هم می‌گفتیم بله ! بله ! همین که می‌رسید چند تا پس‌گردنی و کشیده و مشت می‌زد !

    کلاً من زندگی با اعمال شاقه داشتم …..

    ادمین خبر باگ CPU های اینتل ، ای‌ام‌دی ، اپل ( پاورپی‌سی ) ، آی‌بی‌ام ، ای‌آر‌ام و … به ایران رسیده ؟

    اگه بنویسم میذارید توی سایت ؟

    من خودم موندم چی کار کنم ! تمام شرکت‌های برنامه نویسی میگن فقط دو گزینه برای انتخاب هست : خطر هک شدن / کند شدن شدید سیستم
    5    0
   • ادمین، خدا نکشتت
    4    0
   • آیلین.۳۰.کرمان

    سلام … من رسما شیفته تصورت شدم الی جان 🙂
    ببخشید دستم خورد منفی ثبت شد …
    نمیتونم این ارقام رو باور کنم … هر چه جلوتر میریم نتیجه معکوس ماه نور و انفجار رو میبینیم …
    8    1
  5. فدای سرم که فرار کردن!
   به جاش امنیت داریم 🙂
   16   5
  6. غریب آشنا(س امامی)

   برادر زن سابق من یه دختر فراری رو راه داده بود خونشون تازه از منم دعوت کرده بود که بیام خونشون تا …..منم نرفتم گفتم خاک توسرت بی غیرت!!!ره یه همچین مرد پاستوریزه ای هستم من.چی خیال کردید؟ جون داداش.lol
   ولی فکر کنم اکثر دخترا بخاطر محدودیت بیش از حد یا فقر از خونه فرار میکنن.
   3   21
   • چه برادر زن عوضی داشتی
    27    5
    • مستــــــانــــه

     قشر جانماز آبکش سایت که چند ساله گیر تار موی مردم بودن و خودشونو فرشته میدونستن ، تازگیا واقعیتای جالبی از زندگیشون میگن!

     نامزد یکیشون با لباس لختی میره عروسی مختلط با پسرای غریبه میرقصه! اون بسیجیه میگه زنای متاهل فامیلمون با دوست پسرش میره مسافرت! (همون که با ده تا اسم اومد به من توهین کرد که چرا به زنهای جانماری سایت میگی کلاه خودتونو سفت بچسبید بجای اینکه گیر موی دخترای مردم باشید!) ،اینم از این!
     ما چه ساده بودیم میگفتیم پشت سر مردم بد حرف نزنید ، نگو این بی بندو بارای جامعه خانواده های خودشون بودن که اینقدر شاکی بودن ازشون! 🙄
     14     4
   • اتفاقا اشتباه بزرگی کردی نرفتی
    باید میرفتی اونجا شلوارش براش پاپیون میکردی مردک هرزه!
    9    2
   • نه برادر من فقر چیه محدودیت چیه. برادر مهدوی گفتن که تقصیر آمریکاست. خداروشکر ریشه دونه دونه مشکلات کشور رو داریم میفهمیم. امید به روزی که آمریکا و اسرائیل رو نابود کنیم تا همه مشکلات ما حل بشه. مرگ بر آمریکا! مرگ بر اسرائیل! مرگ بر انگلیس! تکبیر! الله اکبر! الله اکبر! الله اکبر!
    8    4
  7. من دلم میخواد از خودمم فرار کنم
   25   1
  8. من دوست دارم از ایران فرار کنم برم مریخ
   6   2
 • ارسال نظر