مجله گیزمیز

قالیباف به نفع رئیسی انصراف داد

منصور قیامت
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶
۳۸ نظر
 • محمد باقر قالیباف با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که تمام ظرفیت و حمایت خود را برای ابراهیم رییسی قرار می‌دهد.

   

   


  به گزارش ایسنا، متن این بیانیه به شرح زیر است:

  بسم الله الرحمن الرحیم
   
  مردمِ شریف ایران
   
  روزی که علی رغم مصالح شخصی، تصمیم گرفتم وارد صحنه انتخابات شوم، می دانستم با چه شرایط سخت و خطرناکی روبرو خواهم شد؛ چرا که روشن بود برای تغییر اساسی وضع موجود، راهی نیست جز مبارزه با ۴ درصدی هایی که در سالهایی طولانی، توانسته اند بر شریان های اقتصادی و سیاسی کشور مسلط شوند و نه تنها اقدامی برای حل مهمترین معضلات روز اقتصادی و اجتماعی نکنند، بلکه روز به روز با ترجیح منافع خود و بی قانونی های گسترده، بر این بحران ها، به ویژه بر بحران رکود و بیکاری دامن بزنند.

  همانطور که شهید بهشتی پیش بینی کرده بود، مبارزه با فرصت طلبانِ انقلابی نما بسیار پرهزینه شده است، چون این جریان موریانه وار در حال خوردن ریشه های انقلاب است و گروهی که نه تنها با انقلابی های اصیل تضاد مبانی فکری دارند، بلکه جریانی هستند که منافع مادی آنها به خطر افتاده است.

  لذا با توکل بر خداوند باری تعالی و با همه کمبودها و کم بضاعتی هایی که در خود می دیدم، تصمیم گرفتم با هدف تغییر وضع موجود، پای در میدان انتخابات بگذارم؛ میدانی که با تخریب ها، توهین ها و اتهام زنی های گسترده ای علیه خودم، خانواده ام و هوادارانم همراه بود و البته همه این ها مرا در پیمودن مسیری که انتخاب کرده بودم، مصمم و راسخ تر ساخت.
   
  در شرایط کنونی، آرمان اصلی کشور و مردم، تغییر وضع موجود است و برای رسیدن به این آرمان، چاره ای نبود جز اینکه با وجودِ داشتنِ برنامه ای دقیق و جامع برای حل مشکلات کشور، مبارزه ای واقعی و نه شعاری با اشرافی گری و فرصت طلبی هم آغاز می شد؛ لذا تلاش کردم، در کنار ارائه برنامه های دقیق، که توانایی اجرایی شدن آن ها نیز وجود داشت، با شیوه ای صریح و اخلاقی، مبارزه با ۴ درصدی ها را آغاز کنم و در راه این مبارزه، نه از تخریب ها و تهدیدها ترسیدم و نه هیچ گاه پا را از اصول فراتر گذاشتم و در کنار شفاف سازیِ زندگیِ اقتصادیِ شخصی ام، حرفی بی سند و بی مبنا نزدم. در حالی که آنها در عین تخریب های کور، نتوانستند از لرزه ای که بر اندام شان افتاده است جلوگیری کنند، بگونه ای که تمام امکانات خویش را برای مقابله با این جنبش مردمی به خط کردند و از این پس نیز این تخریب ها توسط این ۴ درصدی ها ادامه پیدا خواهد کرد.  

  آنچه که در این مقطع اهمیت دارد و حیاتی است، حفظ منافع مردم، کشور و انقلاب است و اکنون که این آرمان بزرگ، جز با تغییر وضع موجود محقق نمی شود، باید به منظور وحدت در جبهه ی انقلاب، تصمیمی اساسی و خطیر گرفت. لذا برای حفظ این آرمان بزرگ، از همه ی حامیان مردمی خویش در سراسر کشور می خواهم، که تمام ظرفیت و حمایت خود را برای موفقیتِ برادر ارجمندمان حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی و به بار نشستن دولت کار و کرامت برای خدمت به مردم قرار دهند و از همه مردمی که در این مدت به تشکیل دولت مردم دل بسته بودند و از همه حامیان مردمی و یاران بی ادعایِ خودم، که بی هیچ چشمداشتی و با تمام وجود، در جهت تحقق آرمانهای انقلاب تلاش کرده اند، تشکر و قدردانی می کنم. انتظار ما و مردم بر این است که این تصمیم، زمینه ساز آغاز دورانی جدید برای یک تحول اقتصادی باشد که با قطع دست ۴ درصدی ها از اقتصاد، منتج به ایجاد اشتغال جوانان برومند این سرزمین و حمایت از مستضعفین و محرومان در ایران سربلندمان گردد.

  مبارزه تازه آغاز شده است و تا ریشه کنی کامل فساد و ناکارآمدی، باید جان و آبروی خود را نیز بی چشمداشت فدا کرد.  
   
  به عمل کار برآید …

   
  محمدباقر قالیباف

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 38
  1. رئیس جمهورجدیدمون=سیدابراهیم رئیسی…….مبارک باشه
   58   95
  2. دولت دروغگویان دیگ رفتنیه
   53   68
  3. قالیباف دوست داریم
   48   71
  4. ادمین حالا به کی رای میدی؟
   من استرس گرفتم. معلوم نیست چی بشه. احتمالا ۳۰-۷۰ یا بیشتر یا کمتر رایش بره سمت رییسی
   من حاضرم چوب خشک رای بیاره روحانی رای نیاره 😛
   47   68
   • هرچی تتلو بگه…خخخخ
    47    20
    • پیجشو بستن+ دو تا کانال تلگرامی بالای ۱۰۰k
     روحانی تو که طرفدار نشاط بودی چرا هی بگیر و ببند میکنی
     21     22
     • من اگه کاندید بودم بعد تتلو ازم حمایت میکردم با قرقره یه لیتر اسید از دور رقابت ها خداحافظی میکردم
      29      5
     • پیج تتلو را خدا بست همان خدایی که زبان کردی را آزاد کرد 🙂
      21      9
     • رئیسی تو که طرفدار بگیرببند و لغو کنسرت و اعدام و فیلتر بودی چرا یهو طرفدار نشاط تتلویی شدی 🙂
      29      7
     • نترس هیچ شهری غیر از مشهد کنسرت لغو نمیشه
      .
      حتی اگه وحی از آسمون بیاد که روحانی دروغگو و فاسده کسانی هستند که براش ماله بکشن و بافرافکنی تطهیرش کنن.
      .
      مبارک باشدت اون فرش قرمزی که همه جا براش پهن میکنن. آخه روحیه شاهنشاهی و اشرافیت تا چه حد؟ چرا از این موجود دفاع میکنی؟ سه نقطه ی من، طرف اندازه کرم خاکی برای شعور مردمش ارزش قائل نیست، تو ازش دفاع کن
      2      6
  5. فتانه/28/تهران

   ‏قالیباف گفته بود ۵ میلیون شغل ایجاد میکنه و خب به وعده‌ش عمل کرد، یه ملتی رو گذاشت سرِ کار.
   67   31
  6. خوشگل مو طلایی رئیس جمهور ماییی
   23   37
  7. از همون اولش هم معلوم بود قالیباف اومده فقط موز ورداره
   81   18
  8. من که خودم به شخصه رغبتی به انتخابات ندارم و رای هم نمی دهم ، ولی فکر می کنم با این کارش طرفداران روحانی رو بیشتر کرد…
   57   36
   • علی یووه:
    با انصراف قالیباف ، روحانی از همین حالا انتخاب شد برای ۴ سال دیگر
    سطح سواد و دانش و تحصیلات شیخ ” رئیسی” رو میتوان از لحن و نحوه صحبت کردنش فهمید!!!!!

    پ.ن:
    لااقل خوشگل دروغ بگو تا بقیه باور کنن بی طرفی..
    والا..
    3    3
  9. چاره ای جز این نداشتی خالیباف
   61   32
  10. روحانی می تونه بره تو یه خواب زمستونی
   37   57
  11. با انصراف قالیباف ، روحانی از همین حالا انتخاب شد برای ۴ سال دیگر
   56   42
  12. سطح سواد و دانش و تحصیلات شیخ ” رئیسی” رو میتوان از لحن و نحوه صحبت کردنش فهمید!!!!!
   60   33
  13. اجرکم عند الله
   31   5
  14. پوششی بودنت مشخص شد ، حتی نتونستی ب وعده خودت عمل کنی جالب بود ک ب جهانگیری میگفت ببینیم کی تا آخرش هست و کنارنمیکشه 🙂
   درهرصورت پنج میلیون جوون ایرانی رو خوب سرکار گذاشتی 🙂
   60   21
  15. روغن ریخته رو نذر امام زاده کرده …قالیباف رای زیادی نداشت مخصوصا در شهرستانها .بیشترین رای اون هم در تهران بود…حالا با این کارش نصف رای هاشو میریزه تو سبد روحانی …بعضی کسانی که طرفدار قالیباف بودن لزوما طرفدار رئیسی نیستن.
   50   20
   • افسانه شیراز

    دقیقا قالیباف رای چندانی نداره .رییسی اگر میخواد رای بدست بیاره دو راه داره یک اینکه بتونه رای طرفدارای روحانیو بگیره که خیلی دور از انتظار هست ک طرفدارای اصلاحات به ی اصولگرا رای بدن دومین راهشم اینه که اون جمعیت ۴۹ درصدی که تو سال ۹۲ رای ندادن رو بکشونه پای صندوقای رای تا بهش رای بدن که این هم از محالات هست,در غیر این صورت شانسش خیلی کم هست …
    30    16
   • موافقم هرچند اینا تو یه جناحن اما از نظر تیپ شخصیتی متفاوتن واقعا
    19    4
  16. از قبل هم مشخص بود که یکی باید بره کنار تا حداقل بتونن رقابت کنن.تمام امیدواری من این بود که مثل ۴سال پیش کسی کنار نکشه.اما خب با گندی که تو مناظره اخر و بحث پرونده شد قالیباف فهمید که چاره ای جز کنار کشیدن نداه.البته خودش هم میدونست کارش مثل راه رفتن رو لبه چاقو هستش.از اول هم اومده بود برای کل کل با روحانی واسه همین ریئسی خیلی آروم پیش رفت.اما خب چیزایی که گفته شد فراتر از ۴ سال پیش بود و قالیباف باید کنار میکشید.
   ی بعد دیگه قضیه هم اینه که اینا همش بازی بوده واسه کشوندن مردم پای صندوق و بالا بردن درصد شرکت کنندگان
   24   8
   • فتانه/28/تهران

    من با خط اخر کامنتتون بیشتر موافقم چون با چشم خودم دیدم که تاکید بسیارزیادی از طرف سران رو این مساله میشه !
    14    3
  17. امیدوارم این سیرک انتصابات در این برهه همیشه حساس کنونی زودتر تموم بشه
   17   7
  18. بیاین آرزو کنیم از بین دو کاندیدای اصلی باقیمانده هرکدوم که به صلاح مردم و مملکته پیروز بشه و اون یکی هم برگرده مشهد سرکارش :))))
   39   26
  19. چ تحلیلی میکنن خانوما
   7   14
  20. سه دسته ادم میخوان به روحانی رای بدن .. یکی ثروتمندایی که مالیات کم میدن و حمایت میشن …یکی اونایی که ادعای با کلاسی میکنن ..گروه سومم اونایی که فک میکنن با این وضعیت میتونن آزادانه بگردنو برقصن ..که این دو گروه آخر هیچی برای از دست دادن ندارن چون حتی برای خودشون و حقوق مسلمشونم ارزش قایل نیستن …
   30   33
   • ی دسته هم آدمهای کوته فکر و بیسوادی مث توهستن ک آزادی رو ب معنای بد و رقصیدن معنا میکنید مث دوره کاندیداتوری احمدی و میرحسین همین شما و امثال شما ک بوی گندیدگی افکارتون جامعه رو برداشته با همین حرفای بی سروتهتون شروع کردین ب افترا زدن ب طرفدارای ی کاندید و کاری کردن بدترین برداشت ها و ذهنیت ها برای دیگران بوجودبیاد و حق ها رو ناحق کردین.
    همین شماهابااین افکارتون و تهمت زدناتون میخاید میدپن براتون بازبشه بلکه دوتارای بیشتر نصیبتون بشه بس کنید دیگه مگه نفهم بودن چقدر خوبه ک زدید ب نفهمی؟!!!!!

    رییسی ک بلدنیس حرف بزنه و خط مشی اون اینه ک بیاد و دوباره کاری کنه تا تحریم بشیم ک بقول خودش بلکه مقاومتر بشیم بیاد بشه رییس جمهور یه مملکت تا بیشترازاین آبروی ایران و ایرانی رو ببره.
    اگر آزادی ب معنی این هست ک متحجر و تندرو رییس جمهورنشه اره منم ازادی میخام اگر ازادی ب این معنی هست ک ابرومون تودنیا نره اره منم ازادی میخام اگر ازادی ب این معنی هست ک مردم برای پول داروهاشون بدبختی و سختی نکشن اره من ازادی میخام
    و هزارجور ازاین آزادی ها
    حالا تو ناراحتی شلوار کردی و زیر شلوار لی بپوش تا مانع رقصیدنت بشه منحرف ذهنی ، بخدا ذهن شماها فقط جنسیت و میبینه و لاغیرررررر ، یعنی دریغ از ی جو تفکر.

    شماها قشر مرفه بی درد هستین و خبر ندارید ک ملت از تحریمها چی کشیدن و فقط گفتید ماااا از تحریمها ضرر ندیدیم اره خب راس میگید شمااااا ضرر ندیدید شما مرفه هستین و بی درد ، بیمار خاص نداری ک بفهمی چ فلاکتیه ، شما هیچی نمیفهمین فقط ملت آسفالت شدن
    7    1
   • کلن مشکل رییسی و طرفدارای اون همینه که فکر میکنن فقط اون سه دسته هستن که میخوان روحانی رای بیاره . نه عزیزم سرتونو از تو لاکتون در بیارین و عینکتونو دو تا دو تا بزنین تا بهتر اطرافتونو ببینین .
    4    1
  21. ممنون سردار هرچند رای من تو بودی
   2   3
 • ارسال نظر