مجله گیزمیز

قتل همسر برادر به خاطر توهم رابطه نامشروع

ادمین/27
۱ مهر ۱۳۹۶
۸ نظر
 • قتل همسر برادر به خاطر توهم رابطه نامشروع

   

   قتل همسر برادر به خاطر توهم رابطه نامشروع

   

  به گزارش ایران، جنایتکار ۲۳ ساله که دانشجوی دانشگاه تربیت معلم است، بامداد سه‌شنبه گذشته با ورود به انبار کفش بازار حضرتی، نگهبان ۲۱ ساله را با ضربات چاقو مجروح کرده و متواری شده بود.

  با مرگ پسر جوان در بیمارستان اشرفی اصفهانی و در حالی که چهره ضارب در تصاویر دوربین‌های مداربسته محل جنایت شناسایی شده بود، دو ساعت پس ازماجرا، قاتل به کلانتری ۱۱۳ بازار رفت و به قتل اعتراف کرد.پسر جوان که ساکن یکی از شهرهای غرب کشور است و برای تحصیل و کار به پایتخت آمده، در گفت‌و‌گو با خبرنگار جنایی «ایران» در حالی که بی‌وقفه اشک می‌ریخت، به تشریح جزئیات قتل و انگیزه‌اش پرداخت.

  چه شد که تصمیم به قتل گرفتی؟
  به همسر برادرم مشکوک شدم؛ او با دوستم- مقتول- ارتباط پنهانی داشت.

  چرا به آنها مشکوک شدی؟
  حدود دو هفته قبل، من و سیاوش-مقتول- به همراه برادرم و زن برادرم برای عروسی به شهرستان رفتیم. من و سیاوش و زن برادرم روی صندلی عقب خودروی پراید برادرم نشسته بودیم. چون من بین آنها بودم متوجه شدم که پنهانی به هم پیام می‌دهند. آن موقع بود که به رابطه پنهانی همسر برادرم –ثریا- با سیاوش پی بردم و تصمیم گرفتم از آنها انتقام بگیرم.

  چرا موضوع را به برادرت اطلاع ندادی و خودت وارد عمل شدی؟
  موضوع را به برادرم گفتم که بین آنها دعوا شد. بعد هم ثریا به خانه پدرش رفت و حتی پدر ثریا با او سر همین موضوع درگیر شده بود، اما نمی‌توانستم از برادرم انتظار داشته باشم که برای انتقام کاری کند.

  چرا؟ تو برادر شوهر او بودی و به جای همسرش تصمیم گرفتی؟
  برای اینکه من پای سیاوش را به آن خانه بازکرده بودم، خودم را مقصر می‌دانستم. سیاوش فامیل دور ما بود اما به خانه برادرم رفت و آمد نداشت. من به سیاوش بیشتر از چشم هایم اعتماد داشتم. پای سیاوش را من به خانه برادرم باز کرده بودم و در حقیقت عامل اصلی شروع این رابطه من بودم.

  چرا با او حرف نزدی؟
  قصدم کشتن‌اش نبود؛ رفتم تا با او صحبت کنم. اما آنقدر عصبانی بودم که ضربات را پی در پی می‌زدم و زمانی که به خودم آمدم متوجه شدم سیاوش خونین روی زمین افتاده است.

  کی متوجه شدی او کشته شده است؟
  وقتی آنجا را ترک می‌کردم، حدس می‌زدم که زنده نماند.

  چرا با همسر برادرت صحبت نکردی؟
  اول تصمیم داشتم او را به قتل برسانم اما نشد. چون دلم برای بچه ۳ ساله اش سوخت. دفعه بعد هم که تصمیم به این کار گرفتم فهمیدم پدرش او را به خاطر کاری که کرده کتک زده و خانه برادرم نیست.

  چه مدت است که تهران زندگی می‌کنی؟
  دانشگاه تربیت معلم کرج قبول شده بودم. درسم که تمام شد به شهرمان برگشتم و برای انجام کارهای مدرکم آمده بودم که این اتفاق افتاد، البته در تهران کار هم می‌کردم. روزهایی که دانشگاه نداشتم به بازار می‌رفتم و باربری می‌کردم.

  خانواده ات از قتل خبر دارند؟
  تصور می‌کنم برادرم تا الان به آنها خبر داده باشد. البته آنها از قبل می‌دانستند اما می‌گفتند که هیچ اقدامی نکنم.

  پشیمانی؟
  مقتول مثل برادرم بود، باهم خیلی دوست بودیم. از زمانی که او کشته شد تا الان لحظه‌ای آرامش ندارم. بعد از قتل هم در خیابان پرسه زدم و دو ساعت بعد به کلانتری رفتم و خودم را معرفی کردم. از اولش هم می‌خواستم خودم را معرفی کنم، شهامت زندگی با عذاب وجدان را نداشتم.

  ورزش هم می‌کنی؟
  مدت‌هاست که کشتی کار می‌کنم.

  به عاقبت این کار فکر نکرده بودی؟
  سکوت….

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 1
  انتشار یافته : 8
  1. دلم براش سوخت
   کاش نسل زنایی ک به یکی راضی نمیشنو خدا از رو زمین برداره
   چطو با حماقتش زندگی دوتا جوون بدبختو سوزوند
   خدایی همیشه پای یک زن در میان بوده و هست
   از همون قصه آدم و حوا تا همین اتفاقای ریز و درشت
   56   51
   • اون دانشجوی دیوانه روانی ، سبک مغض و متحجر که فقط به خاطر یه رابطه ، آدم میکشه مقصره و باید قصاص بشه ، نه اون همسر برادرش…اصلاً همسر برادرش چه ربطی به این دیوانه داره؟؟؟
    22    23
   • من پیشنهاد میدم شما مطالعاتتون رو بیشتر کنید و تو سطح جامعه بیشتر باشید.
    یکمی افکارتون برام قابل هضم نبود.ریشه این مشکلات جای دیگست …
    16    12
   • خدا ریشه آدمی که در روابط جنسی زیاده خواهه رو از بین ببره. میخواد زن باشه یا مرد.

    اوج کوتاه فکریه که فقط تجاوز از مرزی رو فقط به یه لنگه پا نسبت بدیم.
    15    0
   • یلدا خانوم یادت رفت بگی کاش نسل مردهایی که به یه زن راضی نمیشنم خدا ا زمین برداره…. جدیدترین اخبار ::: تمامی مردان کره ی زمین غیب شدند. دانشمندان به دنبال پیگیری علت حادثه اند
    2    7
  2. میشه تو زندان با روانکاوی و روان شناسی. تبدیل به یه آدم دیگش کرد
   کشور ما برای انسان ارزش قایل نیست که زرت و زرت اعدام میکنه ولی کشورهای اروپایی حتی به خلافکارهاشون هم به چشم سرمایه نگاه کردن و تو زندان به جای علافی کردن براشون کارهای روانی کردن که الان نتیجش شده کمترین میزان جرم در شمال اروپا
   ولی آمریکا و ایران زرت زرت اعدام میکنن و تو زندان هم ولشون میکنن نتیجش میشه این!
   33   69
  3. “چرا با همسر برادرت صحبت نکردی؟
   اول تصمیم داشتم او را به قتل برسانم اما نشد”

   انگار نه انگار که داره در مورد جان یه آدم حرف میزنه! این نشد … یکی دیگه! یعنی جان یک انسان انقدر بی ارزش شده؟؟!!
   خدایا لحظه ای ما رو به حال خودمون رها نکن
   31   5
  4. کاری به بحث خیانت و کثیف بودن این کار ندارم.اگه کسی به من خیانت کنه لیاقتم رو نداشته.یا حتی اگه من خیانت کنم لیاقت طرف رو نداشتم.یا برعکسش.طرف منو نگه نداشته که رفتم خیانت کردم.یا طلاق و جدایی داره یا میشه طلاق عاطفی و هر کسی دنبال هدف خودش.نتیجتا عشق از بین میره بچه هات داغون میشن.هیچ وقت برکت تو زندگیت نیست.اما خب واقعا کشتن معنی نداره.ی کسی دیگه به ی کس دیگه خیانت کرده.به تو چه.تو میخوای بگی غیرت داری.میخوای بگی من مسئولش بودم.خب الان دیگه اون خانم به کسی خیانت نمیکنه.ذاتش تغییر کرد.نمیتونم واقعا غیرت رو تو این چیزا تعریف کنم.چون همیشه اول واسه خودم غیرت دارم
   16   7
 • ارسال نظر