مجله گیزمیز

کدام نماینده مجلس گفت :دختر خوشگلا رو به مام نشون بده»!!

ادمین/27
۳۰ فروردین ۱۳۹۷
۲۷ نظر
 • Image result for ‫مجلس دختر خوشگلا رو نشونبده‬‎

   روزنامه شرق نوشت: روز سه‌شنبه؛ «جهانبخش محبی‌نیا» مشغول صحبت درباره یک طرح در مجلس بود. میان دو جمله‌اش سکوت کرد تا نفسی بگیرد.صدای مجلس از رادیو پخش مستقیم می‌شد. در‌حالی‌که محبی‌نیا ساکت بود، ناگهان صدایی دورتر از میکروفون اصلی به گوش رسید: «به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده».

  جمله را درست شنیدند: «به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده». از مجلس شورای اسلامی چنین صدایی آمد. این جمله در فضای مجازی حکم بمب را دارد؛ بیشتر حساب‌ها و کانال‌ها در تلگرام، توییتر و اینستاگرام که باز شود، این جمله به گوش می‌رسد: «به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده».

  درباره اینکه چه کسی این جمله را گفته، اسامی مختلفی مطرح شده است. حالا حجت‌الاسلام «علیرضا سلیمی»، نماینده محلات در مجلس که عضو هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان هم هست، از دو احتمال در رابطه با «به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده» صحبت می‌کند. او به «شرق» می‌گوید: «دو احتمال مطرح است؛ اول اینکه ممکن است صداگذاری شده باشد که هیئت نظارت به صورت ویژه قرار است پیگیری کند».

  او در پاسخ به اینکه این صدا در پخش زنده رادیو شنیده شده، چطور ممکن است صداگذاری شده باشد، گفت: «از بحث‌هایی که با آقای «کیایی»، مدیر روابط عمومی مجلس و بعضی نمایندگان و برخی اعضای هیئت‌رئیسه داشتیم، این بود که ممکن است صداگذاری شده باشد که در حال پیگیری هستند».

  او افزود: «اگر صدا‌گذاری شده باشد، باید دید چه کسانی این کار را کرده‌اند». او درباره احتمال دوم هم گفت: «ممکن است که واقعیت داشته باشد که در آن صورت در هیئت نظارت بررسی می‌کنیم که چه کسی بوده».

  او درباره اسامی مطرح‌شده هم گفت: «اسامی‌ای که مطرح شده، واقعیت ندارد و ممکن است دوستی و دشمنی با برخی نمایندگان وجود داشته باشد». او افزود: «به صورت ویژه از طریق هیئت نظارت پیگیری می‌کنیم؛ گفتیم که کل فیلم را بازبینی کنیم».

  او در پاسخ به اینکه فیلم کدام بخش از مجلس قرار است بازبینی شود، گفت: «کل فیلم؛ قسمت هیئت رئیسه و کل اطراف آقای محبی‌نیا و همین‌طور از نظر فنی بررسی شود که آیا امکان دارد دو تا میکروفون هم‌زمان باز باشد؟».

  او درباره جلسه هیئت نظارت هم گفت که قرار است هفته آینده جلسه تشکیل و بررسی شود. او گفت که «اگر این صدا اصالت داشته باشد، در هیئت نظارت با فرد گوینده برخورد خواهد شد». در همین حال تعدادی از نمایندگان مجلس در نامه‌ای به رئیس مجلس شورای اسلامی، خواستار رسیدگی به پخش «به ما این دختر خوشگل‌ها رو نشون بده» از تریبون روز سه‌شنبه مجلس و برخورد با فرد خاطی شدند.

  «علیرضا رحیمی»، نماینده تهران به «ایسنا» گفته که «تعدادی از نمایندگان با سلایق مختلف سیاسی نامه‌ای به هیئت‌رئیسه و رئیس مجلس تنظیم کردند و خواستار بررسی حاشیه‌های پیش‌آمده هنگام نطق یکی از نمایندگان در جلسه سه‌شنبه شدند». به گفته او «این اتفاق باعث رنجش و کدورت هم‌وطنان به‌خصوص بانوان شد. ما در این نامه از هیئت‌رئیسه درخواست رسیدگی و برخورد لازم با فرد مربوطه را داشتیم البته هنوز محرز نیست که این صدا متعلق به نماینده یا اشخاص دیگری است که به ندرت در بین جایگاه نمایندگان تردد می‌کنند».

  این عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون امید تأکید کرد: «مهم آن است که اتفاقی خلاف شئونات اخلاقی و عرفی در مجلس رخ داده، هیئت‌رئیسه نسبت به این مهم مسئول است و باید برخورد کند». او درباره نحوه برخورد هیئت‌رئیسه، گفت: «هیئت‌رئیسه می‌تواند دو نوع برخورد داشته باشد؛ یکی اینکه موضوع را برای رسیدگی به هیئت‌رئیسه ارجاع دهد و دیگر اینکه مستقیم فرد یا گروهی را مأمور رسیدگی کند».

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 1
  انتشار یافته : 27
  1. افسانه شیراز

   ادمین جون این دختر خوشگلایی که یه مجلس شورای اسلاااااامی رو به هم ریختنو به ما هم نیشان بده … خیر از جوونیت ببینی 🙂
   27   1
  2. بله دیگه بازم همه چی افتاد گردن مردم یا اسرائیل . میگم نماینده ها و قضات و … پاک پاکن . خدا یا ما مردم و اسرائیل و امریکا را به راه راست و مسئولین پاک دستمون هدایت بفرما
   19   1
  3. حالا اونیکه عکس دختر خوشگلا رو داشته کی بوده؟
   بعدم طرف میگه به مااا هم نشون بده..ینی قبلا یه عده دیگه خواستن و بهشون نشون داده..
   و در آخر مگه نماینده ها دل ندارن
   22   0
  4. جون بابا !
   اینجا وسط چاله میدونه یا صحن علنی مجلس شورای اسلامی ؟!!!
   مجلس تزئینی و تشریفاتی باشه همینه دیگه!!
   وقتی حرف از تحریم انتخابات میشه و همه میرن به لیست امید و اعتدال ( زاررت !) رای میدن و مشروعیت میبخشن به اینا تهش میشه همین!!
   25   1
  5. این صداگذاری به احتمال قریب به یقین کار مرحوم دستغیب بوده !!!!
   16   2
  6. مفت خورای بی خاصیت
   34   0
  7. بیچاره مردمی که این اراذل و اوباش مسئولانشون هستند
   27   1
  8. دلالی محبت هم به لیست سایر دلالی ها و کارچاق کنی های بنگاه بزرگ ملت و گرداننده گانش افزوده شد.
   15   0
  9. فتانه /29 /تهران

   چه بی فرهنگ
   بجا اینکه به فکر راه انداختن کار مردم باشن به فکر چی هستن باعث تاسف
   باعث شرمندگی اونایی میشه که بهش رای دادن
   17   0
  10. پیدا کردنش سه سوته ! این ماست مالی و بهانه ی صداگذاری رو از کجاشون درآوردن ؟

   ولی به نظر من هم صداگذاریه ! این توطئه ریشه در غرب داره ! این حرف هارو نماینده های غربی واسه نماینده های ما درآوردن .
   وگرنه همه میدونن که نماینده های ما خیس عرق ان و حقوشون حلالشونه !
   28   1
  11. سارا۳۶تهران

   خداروشکر خیلی تا الان کار مفید انجام میدادن الان رفتن دنبال نخود سیاه بیخیال زیاد نمیخواد پیگیر شید ملت میدونن همتون سروته یه کرباسید
   20   1
  12. الهام جووون که حاضر نیست شوهر کنه ، عکساش رو فرستاده و مجلس رو بهم ریخته…
   8   1
   • چی فک کردی؟حالا اولشه…من مجلس تعیین میکنم من تو دهن این مجلس میزنم…من به پشتوانه این گیزمیز مجلس تعیین میکنم
    قرص های آبی را با ۲ لیوان اب میخورد
    12    2
  13. بابا تو غذای این نماینده ها کافور بریزید آون از حادثه خانم موگرینی این هم از دختر خوشگلا
   27   0
  14. این هم یه سرگرمی جالب برا نمایندگانی هست که مهمترین دغدغه شون پر کردن جیباشونه…اگه مجلس ایران واقعا خانه ملت بود و تصمیماتشون مفید واقع میشد ، این همه بدبختی و مصیبت گریبانگیر مردم جامعه نمی شد..
   21   0
  15. بابا چی گفته مگه.شاید میخواسته برا پسرش بره خواستگاری.همون لحظه که گفته اون دختر خوشگلا رو نشون بده صداش پخش شده.ی کم مثبت اندیش باشین.نماینده های ما همه سالم و پاک دستن.من که مطمئنم این وصله ها بهشون نمیچسبه
   6   0
   • اره واقعا…ببین ملت بی جنبه رو…همه آینده منو تباه کردن…حالا چیزی نشد که عکس من دست یه نماینده خانم بود به آقای بووووووووووووووووووووق گفت وای این چه خوشگله من میگیرمش واسه پسرم و ناگهان آقای بوووووووووووووووووووق شنید و گفت این دختر خوشگلا رو به مام نشون بدید…نیست عروس اولیش زشته دیگه اینه که هول شد بنده خدا…
    5    0
    • ادمین جان اشتباهی رفتی عکستو تو مجلس پخش کردی.این سیاست مدار ها زندگیشون زندگی نیست.خیلی راحت میرن زن دوم میگیرن.بنظرم برو سمت دانشگاه فنی و مهندسی.پسرهای سخت کوش که با ی لقمه نون دیگه رمقی واسه این جنگولک بازی نخواهند داشت
     1     0
     • ای بابا ما خودمون فنی مهندسی بودیم…هیچ گراز دندونگیری پیدا نکردیم…حالا خودمم دلم نیس به این سیاستمدارا…شاید جواب رد بدم…
      1      0
  16. سرباز آریایی

   کشور مثل یک هواپیما در حال سقوط به سرعت در حال سقوط به قهقراست.
   تقریباً هیچ ساختاری در کشور سالم باقی نمانده. نسل ما که سوخت. دلم برای فرزندانمون می سوزه.
   7   0
  17. حضرت پیامبر (صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند : بر شما مردم آنقدر از هر گروه و عقیده ای حکومت کنند تا جایی که به یقین برسید جز امام زمانتان علیه السلام لیاقت حکومت بر شما را ندارد و به حدی برسید که مجبور به دعا برای گشایش غیبت امام زمان علیه السلام بشوید.

   به نظرتون چطو میشه آدم از دست کارای کثیف مردم اطرافممون مجبور به دعا بشه؟؟؟؟؟
   6   6
   • احتمالا هم فقط ایران نیاز به امام زمان داره؟؟؟؟برو داداش بالا سر ی قبر دیگه روضه بخون.اینجا مرده ای نداره.ی سری هم حتما به بهونه امام زمان میخواین کشور رو غارت کنید.
    راستی اسم قبلی شما هاشم و این چیزا نبود.طبق سنوات گذشته ی عده چند وقت غیب میشن و بعد با ی اسم جدید میان و همینطوریمثل شما گوهر تراوش میکنن
    5    3
    • لایک حامد
     راستی معلوم شد که صدا گذاری نبوده و کار یه نماینده اصولگرا که از قضا آخوند و از قضا عضو هیات نظارت بر رفتار نمایندگان !!! به اسم آقای علیرضا سلیمی بوده .هرچه بگندد نمکش میزنند …وای به روزی که بگندد نمک.
     4     0
  18. خب خدا رو شکر تو خبر جدید نمایندگان مجلس اعلام کردن بحث کاملا علمی بوده و اصلا این حرفا نیست.داشته میگفته دختر خوشگلی رو تو خواستگاری نشون دادن و زشته رو عقد کردن.
   آخی.چقدر خوبن اینا.دیدین گفت همشون پاک دستن.دیدین هیچی نبود الکی شلوغش کردین.حالا برین توبه کنید و طلب بخشش.خدا رو شکر من فریب این فضای مجازی رو نخوردم و به نمایندگان پاک دست کشورم اعتماد کردم.میدونستم کسایی که مردم انتخاب کنن به کشورشون خیانت نمیکنن
   3   0
 • ارسال نظر