مجله گیزمیز

ماجرای آتش زدن مساجد و چالش سنگ گروه ری استارت

ادمین/27
۲۱ مهر ۱۳۹۶
۱۶ نظر
 • چالش سنگ گروه ری استارت / گروه ری استارت و تشویق محمد حسینی به چالش سنگ و آتش

   

  سید محمد حسینی مجری اخراجی تلویزیون با راه اندازی گروه ری استارت و چالش سنگ و آتش کاربران را تشویق به شکستن شیشه اماکن عمومی و بانک ها و آتش زدن مساجد می کند.

   

   

  چالش سنگ , چالش آتش , گروه ری استارت

   

   

   

  محمد حسینی مجری سابق تلویزیون که بیشتر برنامه های مسابقه ای را اجرا می کرد ، چند سال پیش از کشور خارج شد و در شبکه های بیگانه به عنوان مجری شروع به فعالیت کرد .

  از فعالیت های اخیر محمد حسینی ایجاد یک گروه به نام ری استارت است که مردم و جوانان را دعوت به چالش سنگیا همان سنگ زدن و چالش آتش می کند .

  عده ای از جوانان که تحت تاثیر صحبت های احمقانه این مجری اخراج شده اقدام به تخریب شیشه های بانک ها و آتش زدن مسجد کردند دستگیر شدند.

   

   

  چالش سنگ , چالش آتش , گروه ری استارت

   

   

  فرمانده انتظامی تهران بزرگ درخصوص آتش‌سوزی یک مسجد در تهران گفت :

  همانطور که می‌دانید بر اثر هیجاناتی که برخی در فضای مجازی ایجاد کردند عده‌ای اقدام به تخریب شیشه چند بانک کردند که بعد از شروع این ماجرا پلیس وارد عمل شد.

  با اقدام پلیس افرادی به همراه تفنگ‌ های بادی و ساچمه‌ ای دستگیر شدند.

  صحبت‌ هایی که با برخی از متهمان داشتیم اعلام کردند تحت تاثیر جوسازی یک شبکه ماهواره‌ای اقدام به این کار کردند. قطعا با اغماض و عطوفت اسلامی با اینها برخورد می‌شود و به احتمال زیاد همه آزاد می‌شوند که اکثرا جوانان هیجانی زیر ٣٠ سال بودند.

  حادثه آتش‌ سوزی مسجد هم از همین دست بوده اما فعلا امکان توضیح بیشتر وجود ندارد.

   

   

  چالش سنگ ری استارت

   

   

  در ادامه فیلمی از دعوت سید محمد حسینی به چالش آتش و چالش سنگ و تشویق کردن کاربران برای انجام حملات احمقانه مانند آتش زدن و شکستن شیشه اماکن عمومی و دولتی را مشاهده می کنید .

  دانلود و مشاهده فیلم

   

  برچسب ها :