مجله گیزمیز

مردان متأهل در صدر مراجعین به زنان تن فروش

ادمین/27
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
۲۴ نظر
 • در پژوهشی سعی شد ویژگی‌های مشتریان تن‌فروشی از دیدگاه زنان تن‌فروش خیابانی شهر تهران، بررسی شود.

  یافته‌ها
  مردان میانسال؛ بیش از نیمی از مشتریان زنان تن‌فروش

  اولین یافته پژوهش نشان می‌دهد بیش از نیمی ‌از تن‌فروشان معتقدند مشتریان آنها در سنین میانسالی ( ۳۰ تا ۵۰ سال ) قرار دارند. پس از این گروه، ۱۸ تا ۲۹ ساله‌ها قرار می‌گیرند که ۳۴ درصد زنان به آنها اشاره کرده‌اند و تنها یک درصد زنان به جوانان سنین زیر ۱۸ سال و افراد نسبتاً مسن بالای ۵۰ سال به عنوان مشتری اشاره داشتند.

  یک تن‌فروش ۱۶ ساله که دو سال است تن‌فروشی می‌کند، می‌گوید: «بیشتر مشتریان تو مایه‌های ۲۵ تا ۳۵ سال هستند». تن‌فروش ۲۰ ساله‌ای نیز که از ۱۴ سالگی به این کار مشغول است، می‌گوید: «مشتری‌هامون خیلی جوان باشه ۳۵ سالش هست».

  تن‌فروش ۵۰ ساله با سابقه ۳۰ سال تن‌فروشی نیز سن مشتریان خود را بیشتر این‌گونه توصیف می‌کند: « بیشتر میانسال هستند؛ ۳۹ ـ ۴۰ ساله». تن‌فروش ۲۲ ساله‌ای نیز که از ۱۸ سالگی این کار را می‌کرده، می‌گوید: «کمترین سن ۲۳ ـ ۲۴ سال بود».

  تن‌فروش ۳۹ ساله‌ای نیز که از ۱۳ سالگی تن‌فروشی می‌کرده است، حداقل سن را چنین عنوان می‌کند: « اکثرا ۲۵ سال به بالا ». تن‌فروش ۲۲ ساله‌ای با سابقه یک سال کار، محدوده سنی را چنین توصیف می‌کند: «از ۲۵ سال تا ۳۰، ۴۰ سال».

  مردان متأهل بیشتر مشتری زنان تن‌فروش هستند

  طبق دومین یافته پژوهش، ۵۱٫۶ درصد از زنان تن‌فروش اظهار داشته‌اند که مشتریانشان بیشتر متأهل هستند. گروه بعدی مجردها هستند که ۲۵ درصد زنان به آنها اشاره کرده‌اند. حدود ۱۰ درصد از تن‌فروشان در مورد وضعیت تأهل مشتریان خود اطلاعی به دست نداده و ۷٫۸ درصد نیز به مطلقه بودن مردان مشتری اشاره داشته‌اند.

  با توجه به یافته‌ها درباره سن مشتریان که مطابق آن بالاترین فراوانی مشتریان در گروه سنی ۳۰ ـ ۵۰ سال بود، اختصاص سهم قابل توجهی از مشتریان به افراد متأهل به نظر هماهنگ و منطقی است. به علاوه با توجه به ترکیب سنی مشتریان، احتمالاً افراد مجرد که در سنین بالاتر از ۱۸ سال قرار دارند، بیشتر مشتری زنان تن‌فروش هستند.

  پنج‌شنبه‌ها و جمعه‌ها؛ روزهای شلوغ کاری زنان تن‌فروش

  نگاهی به اولویت‌های زمان کار تن‌فروشان در طول هفته و همچنین ساعات شبانه‌روز و انطباق آن با شرایط مشتری هم به نحوی مؤید بالا بودن سهم متأهلان در بین مشتریان آنهاست. مطابق یافته‌های این تحقیق ۵۲٫۲ درصد از زنان تن‌فروش روزهای پنج‌شنبه را در اولویت اول خود برای کار عنوان کرده‌اند و پس از آن نیز جمعه (۲۶٫۱ درصد ) و چهارشنبه ( ۱۲٫۶ درصد) در اولویت اول قرار دارند.

  بررسی ساعات کار زنان تن‌فروش در ۲۴ ساعت شبانه روز نشان می‌دهد بالاترین فراوانی ساعت کار در اولویت اول زنان تن‌فروش در حد فاصل ۱۶ بعدازظهر تا ۲۴ نیمه‌شب است که ۶۹٫۶ درصد از زنان به آن اشاره کرده‌اند. این روزها و ساعات بیشترین انطباق را با وضعیت متأهل‌های شاغل نشان می‌دهد.

  یک تن‌فروش ۲۱ ساله با سابقه ۷ سال تن‌فروشی می‌گوید: «مشتری‌ها همه‌جوره هستند. اما متأهل الان خیلی زیاد شده». یک تن‌فروش ۳۸ ساله با سابقه ۱۲ سال نیز می‌گوید: «من فکر می‌کنم بیشتر مردان حریص و متأهل این کار را می‌کنند، چون از طرف خانواده‌هایشان تأمین نمی‌شوند. از وقتی ماهواره و فیلم‌های سکس آمده تقاضاها بالاتر رفته و نیز پسرانی که مزه این کار را چشیدند، معمولاً نمی‌توانند کنار بگذارند».

  نمی‌شه که آدم همش آبگوشت بخوره، یک شب هم باید چلوکباب بخوره

  تن‌فروش ۱۵ ساله با سابقه یک سال کار در این باره می گوید: «مشتری‌ها اکثراً متأهل‌اند و پولدار، و گرنه دنبال خلاف نمی رفتن». تن‌فروش دیگری که ۲۰ سال دارد و از ۱۰ سالگی این کار را شروع کرده، می‌گوید: «توشون مطلقه که تنها زندگی می‌کنه یا متأهل یا مجرد، ولی مجردها توی مشتری‌هامون خیلی کم است». تن‌فروش ۵۰ ساله دیگری با ۳۰ سال سابقه کار نیز علت مراجعه بیشتر مردان متأهل را چنین عنوان می‌کند: «مردها معمولاً زن دارند … کسانی که از زن و خونه محبت آنچنانی ندیده‌اند. یکیشون می‌گفت وقتی که اون دلی که می‌خوام، زنم بهم نمی‌ده، من مجبورم. زنم می‌گه چون دخترم بزرگه و پسرم بزرگ شده، من دیگه با تو تماس ندارم… می‌گفت دختر و پسر بزرگ دارم، به خاطر اینکه زنش زیاد باهاش نبود و رابطه برقرار نمی‌کرد، مجبور شد پناه بیاره به ما».

  تن‌فروش ۲۲ ساله‌ای که ۴ سال است این کار را شروع کرده، می‌گوید: «مردها اکثراً متأهل هستند و ما از فرم خونه، کیف لوازم آرایش یا آینه و شمعدان می‌فهمیم که این مرد زن داره». یک تن‌فروش ۳۹ ساله نیز که ۱۳ سال سابقه کار دارد، می‌گوید: «اکثراً هم متأهل‌اند. زن و بچه دارن. من سعی می‌کنم با سنین بالا برم. مثلاً زن و بچه‌اش رفته خونه مادرش و میان یکی رو می‌برن …… من با یکی رفتم و گفتم تو زن داری؟ گفت آره زنمو دوسم دارم. گفتم فکر نمی‌کنی زنت بهتر از من باشه؟ چرا میای با من برنامه می‌ذاری؟ گفت نمی‌شه که آدم همش آبگوشت بخوره، یک شب هم باید چلوکباب بخوره».

  Related image
  مردان مشتری چه تحصیلاتی دارند؟
  چهارمین یافته تصریح می‌کند بیشترین مشتریان از طبقه تحصیل‌کرده‌اند. به گفته زنان تن‌فروش، مشتریان، بیشتر دارای تحصیلات عالی بوده‌اند. در رده بعدی ۴۲٫۸ درصد زنان به افراد با تحصیلات دبیرستانی به عنوان مشتری اشاره کرده‌اند. در مجموع، بر اساس اظهارات ۹۰ درصد پاسخگویان، مشتریان آنها، تحصیلاتی در حد دبیرستان و بیشتر داشته‌اند.

  اظهارات زنان تن‌فروش در خصوص تحصیلات مشتریان گاهی ضد و نقیض است. عده‌ای از آنان تحصیلات مشتریان خود را بالا ذکر می‌کنند. یک تن‌فروش ۲۱ ساله که خودش تا سوم راهنمایی تحصیل کرده، می‌گوید: «تحصیلات هم فرق داره. الان تو تحصیل‌کرده‌ها بیشتره. الان من خودم با یه دکتر رابطه دارم که دندان‌پزشکه، ۲۵ سالشه، وضعش توپ، اما زن نداره. همه نوع خدمات هم می‌خواد. کراک می‌کشه». یک تن‌فروش ۲۰ ساله با سابقه ۱۰ سال تن‌فروشی که تا سوم دبیرستان خوانده است می‌گوید: «تحصیلات اونها دیپلم، فوق دیپلم، اما بین اونها ممکن است تحصیلات عالی هم داشته باشند». تن‌فروش دیگری که ۲۵ سال دارد و لیسانسه است، می‌گوید: « ۶۰ تا ۷۰ درصدشون اکثراً تحصیل‌کرده‌اند».

  در مقابل این گروه، عده دیگری نیز خبر از تحصیلات پایین مشتریان می‌دهند. یک تن‌فروش ۲۰ ساله که تا پنجم ابتدایی تحصیل کرده است، می‌گوید: «تحصیلات اونها بیشتر دیپلم و زیر دیپلم است. البته یک مشتری داشتم که سال آخر دانشگاه بود و داشت طرح می‌گذروند».

  نکته دیگری که به آن اشاره شده است تأثیر تحصیلات بر روابط جنسی محدودتر مرد با زنان تن‌فروش است. بدین معنا که مردان با تحصیلات بالاتر معمولاً روابط جنسی را با زنان تن‌فروش محدودتری تقاضا می‌کنند. یک تن‌فروش ۳۸ ساله که تحصیلات فوق دیپلم دارد، می‌گوید: «معمولاً تحصیلات بالایی ندارند، سیکل و در حد دیپلم هستند. نه اینکه برای من این طور بوده. من آدم تحصیل‌کرده زیاد دورم بوده، ولی معمولاً قشر تحصیل‌کرده با یکی دو نفر فابریک دوست می‌شوند».

  قاضی و بازپرس دادسرای مجتمع قضایی مسئول بررسی پرونده‌های تن‌فروشی نیز در این باره اظهار داشت: «تحصیلات آنها (مشتریان) معمولاً پایین است. البته افراد دارای تحصیلات بالا هم ممکن است چنین مشکلاتی داشته باشند، ولی معمولاً با زن‌هایی که از نظر مالی بهترند و آن هم فقط با یک زن ارتباط دارند. این طور نیست که با زنان خیابانی و تن‌فروش ارتباط‌های متعدد داشته باشند. چون این روابط مشکلاتی در پی خواهد داشت».

  وضعیت شغل مشتریان

  ۹۷٫۹ درصد از تن‌فروشان که به سؤال درباره وضعیت شغلی مشتریان پاسخ داده‌اند، مشتریان خود را شاغل اعلام کرده و تنها ۵ نفر (۲٫۱ درصد) از آنان معتقد بودند مشتریان بی‌کار هستند. داده‌های کیفی نیز نشان‌دهنده گستره وسیعی از مشاغل بین مشتریان است.

  تن‌فروش ۱۶ ساله در این باره می‌گوید: «همه شون شغل دارن، کار می‌کنن، وگرنه از کجا می‌آرن این پول‌ها رو پرداخت کنن. من با اکثر اونهایی که سر و کار داشتم یا فروشنده بودن یا کفاش». تن‌فروش ۱۵ ساله دیگری می‌گوید: «شغل‌ها هم فرق داره؛ شرکتی، فروشنده، مهندس، کفاش، کارگر».

  یک تن‌فروش ۲۰ ساله نیز می‌گوید: «بیشتر بازاری هستند که بتونند اون بودجه‌ای رو که ما می‌خواهیم بدهند». تن‌فروش ۲۲ ساله دیگری می‌گوید: «بیشتر کاسب هستن و کارمند. راجع به خودشون اطلاعات نمی‌دن و من نمی‌پرسم چون برام مهم نیست. کارمندهای دولتی، کاسب‌های بازار، مغازه‌دارها».

  تن‌فروش ۵۰ ساله دیگری می‌گوید: «شغل آزاد دارند، بازاری هستند». یک تن‌فروش ۲۲ ساله نیز می‌گوید: «دکتر، مهندس همه چی هست. شاغل هستند و کارمند خیلی کم است، چون به سختی پول درمیاره، این کارو نمی‌کنه، ولی بیشتر بازاری، کاسب کار آزاد، اون‌هایی که شلوارشون دوتاست؛ اونها بیشترند». تن‌فروش ۳۵ ساله‌ای در مصاحبه عمیق اظهار داشته: «کارمند هسن، کارگر هسن، بازاری هسن، بیکار هستن».

  در مقابل تن‌فروشانی که بیشتر مشتریانشان شغل آزاد و با درآمدهای بالا دارند، عده دیگری نیز وضعیت شغلی مشتریان را چندان مساعد نمی‌بینند. تن‌فروش ۳۹ ساله که در محله‌ای فقیرنشین در جنوب شهر تهران خدمات جنسی ارائه می‌دهد، در این مورد می‌گوید: «بیشتر کارگرن که حالا یا ما رو می‌برن توی اتاق مجردیشون یا محل کارشون. به ندرت پیدا می‌شه که از ۱۰ تا مردی که میاد، دوتاشون آدم حسابی باشن و جای خوب داشته باشن».

  یکی از بازپرسان دادسرای مجتمع قضایی ویژه بررسی پرونده‌های تن‌فروشی درباره یکی از زنانی که پرونده‌اش به او ارجاع شده بود، می‌گوید: «او در مناطق خاصی از تهران (ولنجک) با سرایدارهای افغانی رابطه برقرار می‌کرد و از این طریق هم یک ماشین پراید خریده و یک خانه هم رهن کرده بود. او دو سال بود که صرفاً با سرایدارهای افغانی رابطه داشت و از این راه مثلاً کسب درآمد می‌کرد».

  بیش از نیمی از مشتریان زنان تن‌فروش، درآمد بالا دارند

  ششمین یافته نشان می‌دهد از مجموع پاسخ‌دهندگان ۱۹٫۲ درصد به سؤال درباره وضعیت درآمد مشتری پاسخ نداده‌اند، اما از مجموع کسانی که به این سؤال پاسخ داده‌اند، ۵۴٫۷ درصد، مشتریان خود را بیشتر در گروه‌های پردرآمد قرار داده‌اند. رده بعدی، گروه‌هایی با درآمد متوسط هستند که ۴۵٫۳ درصد پاسخ‌گویان بیشتر آنها را مشتری خود می‌دانند. در مجموع، هیچ‌یک از پاسخ‌گویان، مشتریان خود را افراد فقیر و کم درآمد معرفی نکرده‌اند. داده‌های کیفی نیز نتیجه به دست آمده را تأیید می‌کند.

  تن‌فروشی ۲۱ ساله با تقسیم‌بندی مشتریان بر اساس وضعیت مالی آنها می‌گوید: «مشتری‌ها با پول تقسیم‌بندی می‌شن، البته به شغل اونها هم بستگی داره. بعضی‌ها پول کمتری می‌دن، اما مؤدب‌تر و تمیزترن، آدم رو بهتر درک می‌کنن. توهین نمی‌کنن، بعضی‌ها هم هستند که کارشونو که می‌کنن، به آدم توهین هم می‌کنن».

  تن‌فروش ۲۰ ساله دیگری درباره وضعیت اقتصادی مشتریان می‌گوید: «از لحاظ درآمدی بیشتر متوسط هستند».

  تعدادی از زنان تن‌فروش وضعیت مالی مشتری را در درخواست رابطه جنسی او چندان مؤثر نمی‌دانند. یک تن‌فروش ۲۲ ساله در این باره می‌گوید: «هم توشون مایه‌دار هست و هم کسی که وضعش معمولی باشه … پول هم نداشته باشن از زیر سنگ پول تهیه می‌کنن و حالشون رو می‌کنن و بعد بهمون پول می‌دن». تن‌فروش ۳۵ ساله دیگری در این مورد می‌گوید: «اصلاً ممکن است طرف پولدار هم نباشه، ولی از نوع خواستن او آدم می‌فهمه که حاضره بده. خب من داشتم، طرف حاجی بازاری بود، ولی چونه می‌زد تا بکشونه زیر قیمت. ولیکن داشتم طرف دانشجو بود ولی می‌داد. حاضر بود».

  Image result for ‫زنان تن‌فروش‬‎

  محل سکونت مشتری

  هفتمین یافته این پژوهش تصریح می‌کند زنان تن‌فروش محدوده وسیعی را به عنوان محل سکونت مشتریان مطرح کرده‌اند که نشانه پراکندگی متقاضیان در سراسر شهر تهران است و علاوه بر این نشان می‌دهد که مشتریان برای یافتن تن‌فروشان گاهی مسافت‌های زیادی را نیز می‌پیمایند.

  یک تن‌فروش که بیشتر در مناطق نازی‌آباد، گیشا و جمهوری واقع در جنوب و مرکز تهران کار می‌کند، می‌گوید: «اکثراً خونه‌هاشون تو مرکز شهر بود؛ ونک، سلسبیل، بهارستان و …».

  تن‌فروش دیگری که در محدوده نازی‌آباد، خزانه و جوادیه واقع در جنوب تهران کار می‌کند، می‌گوید: «بچه‌های آریاشهر و گیشا خیلی زیادند». یک تن‌فروش که درنازی‌آباد، خزانه و یادگار امام (جنوب تهران) فعال است، می‌گوید: «محل سکونت اونها بیشتر مناطق بالا مثل نیاوران و قیطریه بود. با یکی دو تا هم توی نازی‌آباد کار کردم و چون نمی‌تونستند مبلغ خوبی بدهند، دیگه نرفتم». تن‌فروش دیگری که محدوده فعالیتش شهرک غرب، امامزاده حسن و سعادت‌آباد است، اظهار داشت: «پولدارها شمال، شمال غرب تهران زندگی می‌کنن. چون تو محدوده‌ای که خودم زندگی می‌کنم زیاد نیستن. بیشتر مشتری‌هام شمال یا شمال غرب تهران هستن».

  Related image

  مردان مشتری زنان تن‌فروش اغلب از روابط زناشویی خود ناراضی‌اند

  هشتمین یافته تصریح می‌کند بسیاری از تن‌فروشان، نارضایتی مشتریان از روابط خانوادگی یا اختلال در روابط جنسی با همسر را عامل گرایش آنان به تقاضای رابطه جنسی عنوان کرده‌اند.

  یک تن‌فروش مطلقه ۳۸ ساله در این باره می‌گوید: « مهم‌ترین مسئله، بحث سکس است که به دلیل مسائل مذهبی و تعصبی، خیلی مردان مشکلاتی از طرف زنانشان دارند که برآورده نمی‌شود. پس عامل مهمی ‌در پناه آوردن به بیرون است. مسئله مهمم دیگر تنوع‌طلبی مردان است و این سبب می‌شود که هیجانات خودشان را تخلیه کنند».

  وی در یک طبقه‌بندی از مشتریان آنها را به شش گروه تقسیم می‌کند: «اول مردانی که از طرف زنان خود تأمین نمی‌شوند. دوم مردانی که نیازهای جنسی‌شان فراتر از عقاید همسرشان است. سوم پسرهایی که اول سکس‌بازی‌شان است و با دوستانی رقم خورده‌اند که این کار را تشدید می‌کند. چهارم مهم‌تر از همه مردانی که دارای پول زیاد هستند و نمی‌دانند چطور پولشان را خرج کنند. پنجم مردانی که خیلی خوش‌گذران و رفیق‌باز هستند و با خانواده تفریح و حال نمی‌کنند. ششم مردانی که در مذهبی‌بودن فیلم بازی می‌کنند و زنشان باید طبق الگوی آنها رفتار کند، بالطبع زنانشان از مد و سکس و جامعه عقب می‌مانند و مردانشان در جای دیگر تخلیه می‌شوند».

  تن‌فروش ۱۵ ساله دیگری می‌گوید: «البته خیلی‌هاشون زن‌های گندی دارن که بلد نیستن شوهراشونو راضی کنن. باید یه دوره کلاس برن».

  یک تن‌فروش ۲۲ ساله نیز می‌گوید: «همه جور هستن، بعضی‌هاشون که دچار‌ هاری هستن و با وجود اینکه زن خوبی دارن از لحاظ روحی تشنه هستن و میان و با ما حال می‌کنن و با ما با خشونت رفتار می‌کنن که یک ذره روحشون ارضا بشه. بعضی‌هاشون هر روز این کار رو می‌کنن و اگر این کار رو نکنن مثل آدم‌های معتاد می‌مونند و بعضی‌ها هم زمانی که با زن‌هاشون نمی‌تونن این کار رو بکنن حالا زنه پریوده یا حامله است، میان سراغ ما و یک عده هم هستن که هر از گاهی میان و یک موقع یک هفته پشت سرهم میان و یک موقع می‌بینی یک ماه هم ازشون خبری نیست، ولی اکثراً با وجود داشتن زن، چون زن سردی دارن یا خوب حال نمی‌دن میان سراغ ما».

  برخی از زنان تن‌فروش به تنوع‌طلبی و تمایلات شدید در رابطه جنسی مشتریان به عنوان دیگر عوامل مراجعه آنان اشاره کرده‌اند. یک تن‌فروش ۵۰ ساله که ۳۰ سال سابقه کار دارد، می‌گوید: «این مردهایی که می‌خواهند برنامه بروند، دوست دارند طرفشون جوان باشه. یکی هم مثلاً می‌خواد با هر زنی برنامه بره تا اون برنامه‌ای که با زنش نمی‌ره رو با زن اینکاره می‌ره. چون یه زن غریبه که ۱۰ تومان یا ۲۰ تومان می‌گیره، هر چی رو که مشتری بگه انجام می‌ده که با زن خودش نمی‌تونه این کار رو بکنه و اون زن که احتیاج به پول داره، هر کاری که می‌گن رو انجام می‌ده، ولی یکبار مصرف است و با هر زنی فقط یک بار می‌رن؛ این زن‌هایی که باهاشون اهل برنامه هستند. اون هم یک نوع عادت هست….، به این کار معتاد هستند. این مردها مثل زن هرزه هستند».

  تن‌فروش ۲۲ ساله دیگری می‌گوید: « همه جوره هست. مثلا یکی هست زنش مثل عروسک می‌مونه، تازه دو ماه است که عروسی کرده و هنوز جهیزیه زنش چیده نشده که میاد این کار رو می‌کنه. زمانی که خونه این افراد می‌ریم، زنش مهمونی است یا خونه مامانش یا سفر خارج از کشور».

  لازم به ذکر است این پژوهش با عنوان «ویژگی‌های مشتریان تن‌فروشی از دیدگاه زنان تن‌فروش خیابانی شهر تهران» توسط سعید مدنی (قهفرخی) و پیام روشنفکر انجام شده در فصلنامه علمی‌ـ پژوهشی رفاه اجتماعی منتشر شده است.

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 24
  1. اول اینکه لطف کنید تلفن این آقای قهفرخی رو به ما هم بدید ، گویا ایشون خیلی کیس های مختلف توی دست و بالش داره و حسابی خبره ست

   دوم اینکه اون خانم ۵۰ ساله با ۳۰ سال سابقه که همه جای مصاحبه هم بودند رو معرفیش کنید به بیمه تامین اجتماعی ، چون ۳۰ سال سنواتش پر شده و باید بازنشسته بشه و مشمول عدم بکارگیری بازنشسته ها میشه و از این به بعد حق کار کردن نداره …
   48   7
  2. فراری/20/قزوین

   خیلی از همین زنان تن فروش خودشون شوهر دارن من برنامه نرفتم ولی یجایی خوندم که اینطورین، خیانت متاسفانه دو طرفست بعد زنهای متاهل خیلیاشون تن فروشم نباشن دوست پسر پنهانی دارن اکثرا هم نمیدونم چرا دنبال سن پایین هستن یه زنه چهلو پنج ساله سمت خونه خالم اینا بود تو مناسبت نذری اشنا شدم هی میگفت از من خوشت میاد؟ شمارمو گرفت شوهرش دیابت داشت میگفت خیلی وقته دیگه نمیتونه من نرفتم ولی میدونم با کس دیگست الان، خیلی نیازمند بودن بنده خدا . ادم ببخشید خودارضایی کنه بهتره بره با زنه شوهر دار البته عوارضش خیلی بدتر از رابطست . چون خودمم یروز زن میگیرم از خدا خواستم اگر یروز زن گرفتم خودمو زنم همزمان شهوتمون بمیره اینجوری بهتره
   24   4
  3. نیاز جنسی ،پول،کمبود محبت، کمتر شاید،و… ،چقدر این کارها راحت انجام میشه قبحش ریخته شده روابط کثیف،البته دلیلش رو گفتم ،چقدر همه چیز سرجاش نیست.
   9   1
  4. اووووووووووووووووووووووووووف حالم بهم خورد از این پست 🙁 .بیشتر از دوسه خط اولش دیگه نتونستم تا اخر بخونم :(..سرم سوت کشید . اینها تو چه خانواده هایی بزرگ شدن؟؟قید و بند / حدو مرز/محرم و نامحرم تو خانواده براشون تعریف نشده ؟؟ اصالتشون چی؟؟ 😐
   رسما کشمورن به فاک رفته و با خاک یکسان شده و من خبر ندارم
   الله اکبر
   بابا با این وضع این جمهوری خیلی وقته از اسلامیت خارج شده . روسپی گری و زنا /با چه افتخاری هم امار میدن . 😐
   هعی خدایا خودت کمک کن
   اللهم عجل لولیک الفرج
   مهدی جان حالا حالاست که بیایی با این نشانه های اخر زمانی
   دلم گرفت بغضم گرفت باورم نمیشه
   27   26
   • نارسیس ، 31 1 64

    نگو که تا الان نمیدونستی همچین چیزایی هم تو جامعه اسلامی ایران هست !

    الان اون فاک گفتنت چی بود اون عجل لولیک الفرجت چی بود !

    وقتی غریزه های طبیعی بدن رو سرکوب بکنن ، وقتی تو مملکتی زندگی میکنی که شعارش فرزند

    بیشتر زندگی بهتر هست ، در حالی که هیچ ارزشی برای زنها قائل نیستن و دائم زنها رو تشویق میکنن

    که خودشون رو تو چادر چارچوق بپیچونن و تو هیچ سنی از دوران زندگی زن و مرد ، آموزش مسائل

    جنسی داده نمییشه ، و در نهایت زن و مرد میرن زیر یک سقف و میفهمن که از لحاظ جنسی نمیتونن

    همدیگرو ساپورت کنن و از طرف دیگه کسانی هستن که به خاطر فقر و نیاز مالی و البته فقر فرهنگی،

    خدمات جنسی میدن و همینطور این زنجیره ادامه پیدا میکنه و هر از چند گاهی خبر پیدا شدن جنین

    تو سطل زباله رو میبینیم و میشنویم و بیماری ایدز که( طبق آمار همون مسئولان به قول شما جمهوری

    اسلامی که اصلاًنداریم) هر لحظه افزایش پیدا میکنه و خانواده هایی که طلاق عاطفی گرفتن و

    در کل نمیشه بهشون گفت خانواده.
    30    3
    • 😐 😐 بخدا فاک نمیدونم چیه فقط شنیدم 😐
     من انچه از دلم دذراومد گفتم والا بخدا نمیدونستم از این وضعیت خبر نداشتممممممممممممممممممممممممممممممممممممممممم
     میخوای باور کنی میخوای نکنی اما دیشب بعد از خوندن این پست بدجور حالم گرفته شد .نه نمی دونستم خبرنداشتم
     تن فروشی ۱۵ – ۱۶ ساله یاخدا گگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ من حداقل با خودم وخدای خودم صادقم میخوای شما باور کنی یا نکنی مهم نیست . عمق غمم رو خدا درک کرد بعد از خوندن این پست . از دختر و پسرای لات واژه فاک رو شنیدم اما نمیدونم چیه 😐
     2     7
   • بغضت نگیره ، دلت نگیره ، جمهوری اسلامیه ، به انقلاب مهدی متصله ….مهدی میاد همه چی رو درست میکنه .
    بغضت از این بگیره که شرایط کشورمون داره روز به روز بدتر میشه و به تعداد دخترای تن فروش ۱۵- ۱۶ ساله اضافه میشه .

    من خواب دیده ام که کسی می آید
    کسی که در دلش با ماست، در نفسش با ماست، در صدایش با ماست
    کسی که از آسمان توپخانه در شب آتش بازی می‌آید
    و سفره را میندازد
    و نان را قسمت می‌کند
    و پپسی را قسمت می‌کند
    و باغ ملی را قسمت می‌کند
    و شربت سیاه سرفه را قسمت می‌کند
    و روز اسم نویسی را قسمت می‌کند
    و نمرهٔ مریضخانه را قسمت می‌کند
    و چکمه‌های لاستیکی را قسمت می‌کند
    و سینمای فردین را قسمت می‌کند
    درخت‌های دختر سید جواد را قسمت می‌کند
    و هرچه را که باد کرده باشد قسمت می‌کند
    و سهم ما را می‌دهد
    من خواب دیده‌ام….

    البته خواب دیدید خیر باشه (خطاب به منتظرین) ، بهتره جای اینکه منتظر منجی باشید ،پاشید و عمل کنید تا زودتر ریشه فسادو ریشه کن کنید.
    21    3
    • 😐 شما که عقده های درونت رو توی پست ریختی بیرون و اشتباهی سر من خالی میکنی بگو چیکار کنیم بجای اینکارها 😐 وقتی دولتها باعث و بانی فسادها و کثافتکاری هستند من و تو چیکار میکتونیم کنیم؟؟؟وقتی سالهای اول ریاست جمهوری روحانی تمام دغدغه اش مبارزه با اونهایی بود که ماهواره ها و دیشها روجمع میکردند بود من وتو چیکار میتونیم انجام بدیم؟؟؟
     مسئولین کشور ما بخدا غصه این مردم روندارند چون جاشون خوشه ..میگن ما درحد توانمون داریم اداره میکنیم بقیه اش گور بابای مردم .مردم هیچ غلطی نمیتونن کنن .دولت ومجلس دست ماست ..مردم هراز گاهی بلند میشن تظاهراتی میکنند دوتا سنگ میندازن تو خیابون خودشون خسته میشن میرن کنار … 😐 شما که تا خرخره لبریزی بگو چیکار کنیم 😐
     4     15
     • طفلکی، دیدن اون همه منفی روانتو به هم ریخته، چرت و پرت میگی واونایی که دیسلایکت کردن رو به تن فروشی متهم میکنی !!!؟ کامنت اشتباهی مال تو بود نه من و بقیه! ،یه جوری عااااخ و اوووخ راه انداختی و ادای ت…. رو دراوردی فک کردم ۱۴~۱۵ ساله هستی و تا حالا توی غار زندگی می کردی …ولی توی یکی از پستها دیدم که با درس حسنک کجایی خاطره داری .پس کم سن و سال نیستی وبایدتل حالا عقل رس می شدی .در مورد راهکار درست هم توی کامنتم نوشتم حالا که آی کیوت زیر خط فقره به من ارتباطی نداره.
      تو که انقدر ادعای دوستی مهدی رو داری بقول دوستان خودت رو به نفهمیدن و ندیدن نزن و مثل کبک سرت رو از توی برف بیرون بیار و کامنتهات رو یجوری بنویس که به فاک رفتن جامعه و الهم عجل لولیم الفرج رو در کنارهم نیاری. که این نوع نوشتن خودش یجور فحشا و تباهیه.
      8      0
   • بابا اکثرا اینا تو یه خونواده از هم پاشیده و پر دعوا بودن
    یا مشکلات شدید مالی دارن
    وقتی خونواده جوی متشنج داشته باشه بچه های خانواده کم میارن بالاخره یه راهی پیدا میکنن برای فرار از اون شرایط
    در بهترین حالت افسردگی میگیره و گوشه خونه میشینه گریه و زاری
    یکی خودکشی میکنه یکی از خونه فراری میشه یکی محبت رو تو عاقوش یه پسر غریبه پیدا میکنه
    اونی که بی پول بوده خیلی دیگه با حیا باشه میره سر چهاراه شیشه پاک میکنه یا میره تن فروشی
    شکم گشنه و دل شکسته از دنیا محرم و نا محرم چمیدونه چیه کسی که خونوادش طردش کردن یا خودش خونوادشو ول کرده چی داره برا از دست دادن؟
    واقعا خیلی بده اوضای مملکت
    خدا از باعث و بانی این همه ظلم و بدبختی ملت نگذره
    9    2
    • مرسی داداش گلم شما تنها کسی بودی که فهمیدی چی باید بگی در جواب نظرم …منطقی بود . مرسی … 😐

     فقط یه سوال توروخدا هرکی میدونه جواب بده ایا زمان شاه هم تن فروش ۱۵ و ۱۶ ساله داشتیممممممممممم؟؟؟ اینها که هنوز بچه هستن لامصب چه به اینکالرها .:| 😐 🙁
     4     17
   • چرا این همه دیس اخه ؟؟
    شاید اونهایی که دیس زدن تن فروش بودن بهشون برخورده . بهرحال حقیقت سخته ..
    اخر زمانی بیش از هر چی دین ادمها را نشانه گرفته و به ظاهر حق کمرنگ شده و باطل و فحشا و فساد پر رنگ شده تا معلوم بشه جانشیینان خدا چند مرده حلاجن بین حق و باطل و زمانی که جهل وتاریکی و گناه همجا رو در برگرفت مهدیست که انتظارش بسر میاد و اذن ظهور میگیره و باورود خودش سفیدی و روشنی رو برعالم میگستراند
    4    21
  5. چیز جدیدی نیست.همه جا هست.البته اگه تو شرایط مناسب تر و قانونمند تر انجام میشد خیلی بهتر بود.چیزی رو که نمیشه حذف کرد نباید ولش کرد.مشکلاتش خیلی بیشتر میشه
   8   0
  6. اون تن فروش مقصر نیست – دست به هر کاری زده هزاران جا دنبال کار رفته دیده که دیگه نتونسته واسه خودش کاری دست و پا کنه – مجبور شده دست به این کار بزنه تا امرار معاش کنه — والا هر ادمی یه اندازه میل جنسی داره نه هر روزی ده بار بخواد ارضا بشه — به نظرم همه چیز به وضع نابسامانی اقتصاد برمیگرده . و این مسئولین هستن که پاسخ گو باید باشن . والا یه جوون فرقی نمیکنه چه زن و یا مرد – اگه جایی سرگرم کاری یا شغلی باشه — پایان کارش اخز روز میره یا به استراحتش می پردازه و یا به زن و بچه و زندگی اش میرسه …
   11   0
  7. الان ۳۰ ساله هستم از ۳۰ تا دختر و زنی که باهاشون بودم متاسفانه حداقل ۱۷ تاشون متاهل بوده . اکثرا هم بار اول نمیگن و به مرور زمان مطرح میکنن
   7   8
  8. آقای مدنی از پژوهشگرای به نام هست.
   1   0
  9. من صبح ابنو خوندم تا شب حالم خراب بود یعنی چی اخه این چه وضعشه
   1   3
  10. حالا بماند که متن باعث میشه آدم مبهوت بمونه… من تو این کار موندم از کی تا حالا فاحشگی اینقدر عادی شده که بینشون پرسشنامه علمی هم پخش میشه و تازه نظریه های علمی و مقاله هم ازشون در میاد….
   این نشون دهنده اینه که چقدر قبح و زشتی این مسئله ریخته شده….
   مثلا دختری ۲۰ ساله با سابقه ۱۰ سال خدمات جنسی این آخه از ۱۰ سالگی چی میفهمه؟؟؟!!!!! چرا اینقدر بدبختی دیگران برامون عادی شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   4   4
  11. سلام.من واقعا متاسفم برای مردمی که دم از دین و مذهب میزنن و بعد این کارای کثیف رو انجام میدم.من متاسفم برای مردمی که از مسوولین شکایت دارن درحالی که خودشون توی کثافت فرو رفتن.آدم این چیزها رو می خونه از انسان بودن خودش شرمنده میشه.درسته که به دین و مذهب اعتقاد ندارین.درسته که به قیامت اعتقادی ندارین.اما آیا به انسانیت و شرف هم اعتقاد ندارین؟؟؟!
   2   7
  12. اقتصاد خراب داره بنیان خانواده ها را به هم می ریزه وقتی پول نداشته باشی دنبال اون همه چیزت از بین میره …اگر برگردیم به دوران ابتدایی ومعلم ازم بپرسه علم بهتر است یا ثروت به طور جد می گم ثروت …ثروت ..ثوت …توانا بود هرکه دارا بود زثروت دل پیر برنا بود تهی دست به جایی نخواهد رسید اگر چه شب وروزکوشا بود ندانست فردوسی پاکزاد که شعرش در این عصر بیجا بود توانا بود هر که ……..
   9   2
  13. این آمار درسته..حقیقت جامعه ما هست..نمیشه انکارش کرد..کلا مردان متاهل چون چشم و گوششون به مسائل جنسی و زناشویی بیشتر بازه گرایش بیشتری هم به رابطه با زنان و بخصوص زنان متاهل دارند..رنج سنی بین ۳۵ تا ۵۰ سال برای مردان متاهل خطرناکترین سن تو اینگونه مسائل میباشد..
   3   0
  14. در عجبم از دوستانی که مبهوت شدن!!
   زیر پوست شهر همیشه این مسایل هست. بوده و خواهد بود.
   این مسایل قابل حذف نیست پس لطفاً ببینیدشون. انکار نکنید و یا خودتون رو به ندیدن یا نفهمیدن نزنید. فکر نکنید با ندیدن یا انکار کردن شما مسیله حل میشه.
   13   1
  15. از قدیم گفتن هر شهری یه فاحشه خونه میخواد
   نمیدونم صادق هدایت بود یا فریدون فرخزاد گفته بود در شهری که فاحشه خانه نیست عاشق زاد است
   شهوت هیچ وقت یرای مرد اگه ازلحاض جسمی سالم باشه سیرمونی نداره لامصب
   تنها راهش حل مشکل سکس هست که فقط بچه پولدارها حال نکنن به قشر ضعیف هم برسه
   2   0
  16. حامی حیوانات

   دلم برای دختر بیست ساله ای که از ده سالگی درست زمانیکه باید بچگی و بازی میکرد توی این دنیای کثیف بدن نحیفش بالجبار در اختیار مردی کثیف که سر تا پای وجودش سیاهی شهوت و هرزگی بوده نه از روی خوشی از روی بدبختی گذاشته میسوزه
   4   0
 • ارسال نظر