مجله گیزمیز

واکنش احمدی نژاد به دفاع قالیباف

ادمین/27
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۶
۲۵ نظر
 • .

  نتیجه تصویری برای محمود احمدی نژاد

   

  محمود احمدی نژاد در واکنش به مناظره ۶نامزد انتخابات،آن را یک شو تلویزیونی بی روح و بی‌خاصیت توصیف کرده است.

  به گزارش ۲۴ آنلاین، وی که روز شنبه در جلسه ای با برخی اعضای دفترش شرکت کرده بود در پاسخ به سوال یکی از حاضران که درباره شباهت مواضع برخی نامزدها از جمله قالیباف به مواضع او سخن می گفت اظهارداشت: اینها برای کسب رای از سبد آرای ما این حرفها را می زنند اما خودشان هم می دانند که این کاره نیستند و فقط برای فریب مردم این حرفها را می زنند.

  احمدی نژاد به تمجید قالیباف از عملکرد دولت سابق در مناظره ها اشاره کرده و گفت: ما به تعریف و تمجید این آقا نیازی نداریم. به قول امام  اگر دشمنان شما از شما تعریف کردند به خودتان شک کنید.

 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 25
  1. حالا محمود رو بی خیال..
   اینو رو ببینید:
   افشاگری از سرقت بی‌سابقه علمی در رساله دکتری روحانی!!!
   http://cdn.mashreghnews.ir/d/2017/05/10/0/1933571.mp4
   24   25
   • والا تا اونجا که من تو خبرا دیدم استاد راهنماش مصاحبه کرده گفته چنین چیزی واقعیت نداره
    15    12
   • ایران که درس نخونده ممالک کفر بوده اونجا نمی تونن همچین کارایی بکنن و مدرک بگیرن
    13    12
    • ممالک کفر بهشتن فقط ایران داغونه
     رییس جمهور مجارستان، وزیر دفاع آلمان، وزیر آموزش آلمان، رییس جمهور زیمبابوه
     چند نمونه از تقلب در رساله دکتری هستند که همه استعفا دادن از سمتهاشون
     فرقش با ممالک کفر اینه که اینجا محاکمه و پاسخگویی در کار نیست، طرف تو چشمامون نگاه میکنه میگه من ۲۰ سال منتظرم این سوالو از من بپرسین. من کی گفتم رساله دکترا نوشتم. مگه آدم عقلش کم باشه. من گفتم رساله دکترا تحویل دادم. نگفتم مال کی بوده که
     6     4
   • علي /26/نكا مازندران

    مشغول تماشای ویدئویی از مناظره های انتخابات ریاست جمهوری بودم که از طرف دوستی ارسال شده بود. بحث و جنجال بر سر کارهایی بود که دولت درباره اشتغال جوانان باید انجام دهد!

    و این موضوع تبدیل به شعار انتخاباتی نخ نمایی در تمام دوران انتخابات شده که:

    “من می خواهم ….. کار ایجاد کنم، …… حقوق ماهانه به افراد بدهم یا فلان تغییر شگرف را در اوضاع اقتصاد بوجود آورم…”

    وقتی این حرف ها را می شنوم که هیچ سنخیتی با اساس قوانین جهان ندارد، نمی توانم این عده کثیر از افراد را درک کنم که تغییر اوضاع زندگی شان را در تغییر دولت یا حاکمیت یک حزب خاص دانسته و تمام تمرکز و انرژی شان را صرف کاری بیهوده و بی اثر می نمایند.

    آیا در دنیایی که با فرکانس های ما کار می کند، در جهانی که طراحی شده تا فقط اساس فرکانس های ما را به شکل اتفاق و تجربه در زندگی مان پدیدار سازد، فردی غیر از ما، قادر است مسئول یا تعیین کننده نوع شغل و میزان درآمد ما باشد؟

    پس از خودت بپرس، چه فردی به جز من، توانایی ایجاد فرصتی برای شروع یک کسب و کار برای من را دارد؟ و به جای انتظار برای حاکم شدن یک دولت جدید، به دنبال ایجاد یک نگاه، تفکر و باورقدرتمند کننده باش تا بر ذهن ات غالب شود و به تو توانایی دیدن و خلق فرصت هایی را بدهد که همیشه در اطراف ات بوده، فارغ از اینکه چه دولتی با چه سیاست هایی بر سر کار است.

    انتظار داشتن از دولت، جامعه، پدر و مادر و … هیچ تغییری در اوضاعت ایجاد نمی کند. قادر به راه اندازی هیچ کسب و کاری برایت نیست و هیچ ثروتی خلق نمی کند.

    چنین رفتاری، شرک محض است.

    شرک یعنی نادیده گرفتن توانایی ای که به تو در انتخاب سرنوشت ات داده شده و واگذار کردن آن، به عاملی بیرون از خود و وابسته شدن به غیر خدا.

    دیدن جهانی پر از فرصت های بی شمار برای ایجاد شغل، ایجاد روابط خوب و ایجاد هر آنچه که می خواهی، تنها نیاز به نگاهی یکتاپرستانه دارد تا بتوانی بپذیری خداوند قدرت خلق هر خواسته ای را به تو داده و هیچ عاملی جز فرکانس های تو، کمترین نقش و قدرت در خلق تجارب زندگی ات را ندارد.

    اگر به دنبال فرصت ایجاد یک شغل هستی، هر مشکلی در اطرافت، قابلیت تبدیل شدن به فرصتی برای شروع یک کسب و کار را دارد.

    فرصت ها همواره جایی زندگی می کنند، که مشکلات آنجا هستند. اگر می گویی در مشکلات غرق شده ام، بدین معنی است که درون فرصت های بزرگی در حال غوطه خوردن هستی.

    شروع تمام پیشرفت های تاریخ بشر و شروع همه کسب و کارهای بیلیون دلاری، از برخورد با یک مشکل و تلاش برای حل آن و پول ساختن به واسطه حل آن مشکل شروع شده.

    فقط یک تغییر نگاه کافی است

    این فکر را که یک عامل بیرون از من، باید برایم کاری کند، کسب و کاری راه بیندازد، استخدامم کند و … را برای همیشه از ذهنت پاک کن. خداوند و توانایی را باور کن که در وجودت به ودیعه گذاشته شده.

    اگر هنوز سرمایه ای نداری، قدم ها را از ساده ترین کاری که در شرایط کنونی ات قابل اجراست، بردار، کم کم فروش، بازاریابی و خدمات مشتری را بیاموز و به جای انتظار داشتن از عاملی بیرون از خود، با شناسایی مشکلات جامعه اطرافت و حل آن مشکلات، کسب و کاری بیافرین. این یعنی توحید ناب

    یعنی فردی که به جای انتظار داشتن از دیگری، خدا را باور و با توکل بر او، آنچه را می خواهد در ذهنش می سازد و با وفادار ماندن به این تصویر ذهنی، قدم هایش را استوار، جسورانه و با ایمان بر می دارد.

    سید حسین عباس منش
    6    2
   • یعنی متاسفم برای کاندیدای عزیزت که انقدر آتو دولت نداده دستش؛ داره زندگی طرفو شخم میزنه ببینه چی پیدا میشه.
    چند روز دیگه اگه خبر رسید که روحانی نمره ی اندیشه اسلامیش بیست نبوده و در اصل نوزده بوده و رفته با استادش صحبت کرده. تعجب نکنید.
    از دیروز تاحالا خبرای کاملا مسخره و چرت از خبرگذاریهای وابسته که نشون میده طرف مقابل داره به هرچیزی چنگ میزنه و مردم ساده ایی که ذوق میکنن و نشر میدن…
    متوسل شدن به هر حرف و حدیث دروغیی جهت رای گرفتن ناجوانمردانه ترین روشه. یاد این حدیث افتادم که “اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید”.
    6    5
   • بی نام مشخص هست خیلی سطح سوادت پایینه که این فیلم را اینجا گذاشتی . توی این سایت بچه های با سواد و تحصیلکرده زیاد داریم. اگه تا حالا پایان نامه نوشته بودی میفهمیدی که گذاشتن این فیلم در اینجا نه تنها به ضرر روحانی نیست بلکه اعتبار او را بالاتر میبرد.باید یاد بگیری هرچه شما از منابع مختلف و مرتبط بیشتر استفاده کنی اعتبار پایان نامه شما بیشتر است. اگر جمله ای را میخواهی بنویسی و قبلا شخص دیگری در کتاب یا مقاله اش آن جمله را گفته است .بهتر است از آن استفاده کنی تا سندیت نوشته ات بالاتر برود . در پایان نامه فقط در قسمت نتایج و بحث هست که باید در مورد کار خودت بیشتر بنویسی و لی باز هم باید نتایج خودت را با نتایج دیگران مقایسه کنی.
    دکتر روحانی فارغ التحصیل دانشگاه گلاسگو اصلا و به هیچ عنوان با دکتر کیلویی های کاندید اخیر مقایسه نکن .
    یکی از افتخارات دانشگاه گلاسکو این بود که رئیس جمهور ایران فارغ التحصیل آن دانشگاه بوده و دکتر روحانی را در لیست افراد مهم و تاثیرگذار فارغ التحصیل این دانشگاه قرارداده است.
    9    8
    • حتما آقای روحانی یکی از افتخارات دانشگاه “کالدونین” گلاسکو هستند
     از نظر وزارت علوم در رده دانشگاههای متوسطه. دانشگاه گلاسکو با این فرق داره :/
     3     12
    • من بی سواد!!! اما شما با این گفتار سطح علم و سوادت رو نشان دادی..
     یه بار دیگه متنی رو که نوشتی بخون تا بفهمی چه گافی دادی..
     تو با این متن به بچه های تحصیلکرده این سایت توهین کردی چون:
     اگه متوجه شده باشند که چی نوشتی و سکوت کرده باشند معلومه که مریض هستند..
     اگر هم متوجه نشده باشند که سطح سوادشون رو کاملا نشون میده..
     شنیدی که میگن اگه میخوای کسی رو خراب کنی بد ازش دفاع کن! الان مصداق این جمله کاملا با تراوشات ذهنی شما کاملا منطبق است..
     من هم چیزی در مورد این گاف نمی گم !!! البته که مخاطبان باسواد و تحصیلکرده سایت باید بتونن بفهمند که چی رو گفتی و چی رو که باید می گفتی رو نگفتی و گرنه سوادشون بدرد عمه شون میخوره..
     شب به خیر..
     4     6
  2. واقن تو مناظره جای محمود خالی بود !
   اخه مگه از رو حرفاشون میشه تشخیص داد کی بهتره !
   من که بار اولمه میخام رای بدم 🙂
   نظرمم فلن روی روحانیه تا ببینم چی میشه !
   کیا به روحانی رای میدن ؟ مثبت بدین 🙂
   55   44
   • پیشی ازمن میشنوی رای نده !
    9    18
    • رای ندادن بدترین اتفاقیه که به نفع یه عده از کاندیداها تموم میشه.
     چرا از خودتون سلب مسیولیت میکنین؟ تحقیق کنید و حتما رای بدین.
     من از خودم سلب مسیولیت نکردم؛ بی تفاوت ننشستم؛ تحقیق کردم سوابق کاندیداها را بررسی کردم؛ کارهایی که تو سالهایی که پست و مقام داشتن رو بررسی کردم. و الان رفتارهایی که باهم دارن و رسیدم به اقای روحانی و دلایل خودم رو دارم که چرا رییسی و قالیباف اصلا. ولی به شما میگم اگه انتخاب فقط بین آقای قالیباف و رییسی بود بازهم در انتخاب شرکت میکردم و به اونی که فکر میکردم فقط یه اپسیلن بهتره رای میدادم.
     7     6
    • این متن رو جایی دیدم و گفتم کاش میشد همه کسایی که رای نمیدن و درواقع دارن اوضاع رو به نفع یه سری از کاندیداها هموار میکنند بخونن.
     ⭕️بعضی‌ها می‌گویند رأی نمی‌دهیم تا اینها مشروعیت شون رو از دست بدن!
     در انتخابات شورای شهر و روستا (سال۸۱) در تهران فقط ۱۳ درصد مردم شرکت کردند. یعنی ۸۷درصد قهر یا تحریم کردند. هیچ جا از مشروعیت نیفتاد. هیچکس مشروعیت اش را از دست نداد!
     بلکه آبادگران (تیمی که الان بسیاری از چهره های آن حامی قالیباف و رئیسی هستند) پیروز انتخابات شدند. محمود احمدی نژاد را شهردار تهران کردند و جاده برای او هموار شد تا رئیس جمهور شود! … این مهمترین دستاورد تحریم کنندگان و قهرکنندگان با صندوق رای در طول تاریخ ایران است!
     از تاریخ درس اگر نمی گیریم، دستکم عبرت بگیریم!

     ⭕️بعضی‌ها می‌گویند رأی نمی‌دهیم، چون به قول مارک تواین «آنجا که آزادی نیست، اگر رأی دادن چیزی را تغییر می‌داد، اجازه نمی‌دادند که رأی بدهید!»

     او فقط همین یک جمله را نگفته، نقل می‌کنند که گفته است: «بیست سال بعد، بابت کارهایی که نکرده‌ای بیشتر افسوس می‌خوری تا بابت کارهایی که کرده‌ای. بنابراین، روحیه تسلیم‌پذیری را کنار بگذار، از حاشیه امنیت بیرون بیا، جستجو کن، بگرد، آرزو کن و کشف کن».

     فراموش نکنیم که سال ۸۴ احمدی‌نژاد مدیون کسانی نبود که به او رأی دادند، مدیون کسانی شد که اصلاً” رأی ندادند!!

     ⭕️بعضی ها می گویند رای نمی دهیم، چون توی این کشور دمکراسی وجود ندارد.

     ایران سرزمینی است که در غرب آن داعش مردم را زنده زنده توی قفس می سوزاند، در شرق اش پشمینه پوش های طالبان به روی دختران اسید می پاشند که به مدرسه نروند، در جنوب آن کشورهای عربی هنوز دست شان از خون ما در جنگ ۸ ساله سرخ است، در شمال آن خرس روسیه مثل همیشه در طول تاریخ آماده بلعیدن مان است … ما در قلب خاورمیانه زندگی می کنیم نه دامنه های آلپ. اینجا سوئیس نیست. دمکراسی را هیچ فروشگاهی بسته بندی شده نمی فروشد. هیچ حکومتی به مردم دمکراسی «نمی دهد». دمکراسی آموختنی است و صندوق رای یک نشانه از دمکراسی. با آن قهر نکنیم.
     ⭕️بعضی ها می گویند ما رای نمی دهیم، چون موفق نمی شیم و هیچ چیز تغییر نمی کنه!

     صدها نفر را دیده ام که می گویند اگر من هم می رفتم دنبال فوتبال از «علی دایی» بهتر می شدم. اگر من هم به جای دانشگاه ، می رفتم دنبال سینما از «رضا کیانیان» مشهورتر می شدم و … برای آرزوهایتان بجنگید. نگذارید فقط آرزو بمانند. اگر به آنها رسیدید به آرزوهایتان رسیده اید، اگر نرسیدید هم بعدها پشیمان نیستید. می دانید که در ظرف زمان و مکان «تمام سعی تان» را کردید، جنگیدید و نشد. دیگر پیش وجدان تان شرمسار نیستید. نگذارید تغییر اوضاع کشور که از آن ناراضی هستید فقط یک آرزو بماند. تلاش کنید.

     ⭕️بعضی ها می گویند ما رای نمی دهیم، اینطور خودشون خسته می شن میرن!

     فقط یک مثال بزنید که یک سیستم با رای ندادن اصلاح شده.
     ⭕️بعضی ها می گویند ما رای نمی دهیم، اینطور کار یکسره می شود. خرابی چون که از حد بگذرد آباد می‌گردد.

     شما وقتی لوله خانه تان می ترکد، سقف تَرَک بر می دارد یا شیشه می شکند، تعمیرش می کنید یا می گویید ولش کن بذار خراب بشه بریزه رو سرمون خودش آباد می گردد؟!
     آلمان و ژاپن ویران شده هم خود به خود آباد نشدند، مردم شان به جای قهر و نفرین و انتظار معجزه برای آبادی کشورشان مشارکت کردند.

     ⭕️ بعضی‌ها می‌گویند رأی نمی‌دهیم چون نمی‌خواهیم سفیدی شناسنامه‌مان از بین بروند!..
     خسته می‌شوید از این‌همه عملیات شجاعانه چریکی! شناسنامه‌تان مهر بخورد ایراد دارد اما به‌واسطه عملکرد برخی روحتان، ذهن تان و سرمایه‌های مادی و معنوی‌تان سیاه شود ایرادی ندارد؟!

     ⭕️ بعضی‌ها می‌گویند رأی نمی‌دهیم،تا صدای اعتراضمان را به گوش دنیا برسانیم!..
     واقعاً فکر می‌کنید در دنیایی که داعش مثل گوسفند سر آدم‌ها را می‌برد، در آفریقا قبیله‌ها با تبر همدیگر را می‌کشند، ماهی‌های اقیانوس از خوردن گوشت تن بچه‌های مهاجر چاق شده‌اند، در بخش‌هایی از سوریه مردم به خوردن گوشت سگ و گربه روی آوردند و دبیر کل سازمان ملل در مقابل این فجایع تنها به «ابراز نگرانی» کفایت می‌کند اصلاً کسی آن بیرون،به رأی ندادن شما فکر هم می‌کند؟!
     12     5
    • نمیشه ..امسال کنکور دارم..اگه برم معلمی شناسناممو میبینن که مهر نخورده !!
     4     0
  3. وااااای قالیباف بروبمیر 😀 همین کم بود تو سوابقت ک احمدی ق ه وه ایت کنه ک خداروشکر تکمیل شد
   34   15
  4. باز این حرف زد …..
   24   7
  5. گربه ی مسکین اگر پر داشتی
   تخم گنجشک از زمین برداشتی
   18   3
  6. یا حضرت اعتماد به سقف….
   یا خدای کارانه …..
   20   5
  7. فتانه/28/تهران

   خخخخخ چه بد زد تو پر قالیباف خخخخخ
   دیگ به دیگ میگه روت سیاه .
   28   7
  8. قبلا توی پستی که رئیسی خواستار مناظره ا.ن. با روحانی شده بود گفته بوم که اینا خودشون رو پشت ا.ن. قایم میکنن و با دفاع از ا.ن. ….از طرفدارانش برای پر کردن سبد رای خودشون سواستفاده میکنن، حالا ا.ن. اینو فهمیده و داره به طرفداراش اعلام میکنه که به اینا رای ندید.
   باز هم ایمان نمی آورید؟ 😛
   ولی خداییش راست میگه ، مناظره ها یه شو تلویزیونی بی روح و بی خاصیته که نه شور و هیجانی داره و نه بگم بگمی….اینا بازیشون سوسول بازیه
   26   10
  9. عجیب ولی واقعی:
   شاید ما تنها کشوری در دنیا باشیم که رئیس‌جمهورمان بخاطر داشتن اقتدار موشکی و دفاعی کشورش، ناراحت و عصبانی است!
   21   34
   • البته به شعار اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود هم که روی موشکها نوشته شده اعتراض داره
    4    9
  10. این خبری که دارید نشر میدید اولین بار از سایت آمد نیوز که یک سایت ضد انقلابه نشر پیدا کرده
   سایتی که قصد اصلیش برهم زدن جامعه ی ایرانه
   یه همچین سایتی به دروغ این خبرو نشر داده و حالا سایتای دیگه بدون اینکه بدونن راست هست یا دروغ دارن توسعه میدنش
   3   6
   • منبع ما سایتای وطنی هستن…سایت فرارو این خبر رو نقل کرده …لینکها محفوظه برای ما
    7    1
 • ارسال نظر