مجله گیزمیز

وقی پست اینستاگرامی هم سانسور میشود!!!

ادمین/27
۲ اسفند ۱۳۹۶
۱۷ نظر
 • دستکاری دردسرساز پُست اینستاگرامی فرخ‌نژاد

  روزنامه شرق محتوای پُست حمید فرخ نژاد که در رابطه با وقایع خیابان پاسداران است را با اندکی تغییرات در روزنامه منتشر کرده است که موجب دلخوری فرخ نژاد شده، حذف واژه «لباس شخصی» به نظر تفاوت متن اصلی و متن دستکاری شده است.

   

  دستکاری دردسرساز پُست اینستاگرامی فرخ‌نژاد

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 17
  1. هههه خودتون میدونید روزنامه شرق!! اونم یکی مثل خبرگزاری فارس که داره مدام راست میگه!! آخه مردمیه!! میگما!!یادمه سال۸۸ از روی مردم رد شدن برادارن نیروی انتظامی!! چرا راه دور بریم؟؟ همین دی ماه تو زندان چندین جووان بیگناه را کشتن و گفتن معتاد بود!!فک کنم اونا مادر نداشتن و زن و بچه نداشتن که صدا و سیمای بسیار محبوب شجاع و قهرمان ما نشونشون نداد!!؟؟ گریه های مادران مظلوم در مراسم خاکسپاری در دورود و زجه های انها نشان داده نشد!!جامعه ای که دیده نشود و مورد تحقیر قرار بگیرد یا بانک اتیش میزند یا با ماشین زیر میکند!!راسی تو انقلاب ۵۷ یه ارتشی را مردم کشته بودن و از درخت آویزون کردند!! قهرمان بودن!! صدا و سیما هم قهرمان بودنشو تایید و تبلیغ کرده!!چی داشتم میگفتم؟؟ آهان یادم اومد!! به یاد سینما رکس آبادان یک دقیقه سکوت!!!! میگما چه بسیجی های خودجوش و آتش به اختیاری داریم که رفته بودن خیابان گلستان؟؟ بیچاره ها برای سرکوب نرفته بودن که!! اونا واسه برقراری نظم رفتن!!این بسجی ها قهرمانن چون دوران انقلاب وقتی شاه امنیت مثال زدنی در کشور برقرار کرده بود مبارزه ی مسلحانه کردن و بانکهای شاه ملعون و رستوران و کافی شاپها را با تجملاتش و همچنین خانومهای بی حجاب داخلش آتیش میزدن!!اینا خدمات زیادی کردن!! خلاصه خیالی نیسسسسس
   42   8
  2. لعنه الله علی القوم الظالم
   14   3
   • همیشه از اینکه یه انسان اعدام بشه شاکی بودم ( حتی قاتل عزیزام ! ) چن رو قبل یه کلیپ دیدم از یه شخصی ک داشت ماشینشو پارک می کرد و با یه موتور سوار تو پیاده رو مشکل داشت.یارو موتور سواره در کمال آرامش تو همون ب بسم الله با چاقو زد طرفو کشت از ته دلم گفتم همچین آدمیو باید نابود کرد! تا این که تو این داستانه دراویش مصاحبه راننده اتوبوسو دیدم.دلم کباب شد.یه جنون لحظه ای ، یه خشم انی ببین چه کرد.ادمی ک یه عمر درویش مسلک بود.
    ” چی بگم اعدامم دیگه ”
    خدا لعنت کنه کسایی ک شر بپا می کنن و بعد ماهی می گیرن
    13    7
  3. تنهای اول _

   با عرض معذرت، دروغ پراکنی های این هرزنامه های جیره بگیر رو فقط دروغ گوهای هم قماش خودشون باور میکنن
   27   6
  4. برو پاداش خود شیرینیتو از وزیر ارشاد بگیر چاپلوس پاچه خوار…حالم ازت بهم میخوره
   20   6
  5. یعنی حتی نمیشه به نقل قول بعضیا اعتماد کرد
   صلاح دیدن ساسنور بشه
   9   2
  6. ای آقاااااا…
   5   0
  7. خودمونیم اگه همین لباس شخصیا.با نیرو انتظامی نبودن- یه عده هنرمند نمیتونستن راحت تو خونشون بشینن پیغام بذارن شبکه اجتماعی…….ادم خیلی باید نمک نشناس باشه
   9   28
   • لباس شخصی در هیچ جای دنیا رسمیت نداره داداش…خوبه من هم برم یه اسلحه دست بگیرم و هر کی مخالف عقیده ام بود بکشم؟؟؟؟؟؟!!
    23    5
   • لباس شخصیا خودشون عامل اغتشاش بودن ظاهرا. هیزمی بوده نقتی بوده جرقه شو زدن!
    همه جای دنیا همه حق اعتراض دارند. اعتراض با بلبشو فرق میکنه. کاش روزی برسه که ما مردم ایران همه مون بفهمیم که حقی به نام حق اعتراض وجود داره.
    به خصوص در کشور ما که اعتراض مدنی معنایی نداره، اعتراضات به شدت مستعد آشوب و بلبشو هستن. چون این اعتراضات در بستر زمان سرکوب شده یا نادیده گرفته شده و در کل پاسخی نگرفته. حالا چه برسه به اینکه چوب تو لونه شون کنین (البته این تنها یک مثاله. مثال گویاتری در آستین نداشتم).
    یکی از دلایل اصلی من برای کناره گیری از مذهب همین کشت و کشتار و لشکر و لشکر کشی تاریخی بین مذاهبه. معتقدم دعوای اصلی سر پول و قدرته مذهب بهانه است.
    حالا برام سواله که این دعوا از کجا شروع شد؟؟!! کسی میدونه؟
    19    3
  8. یعنی شما نگرفتید چی شد؟
   لباس شخصی ها همون سربازان گمنام امام زمان هستن دیگه چون باید همچنان گمنام بمونن حذف شدن 😀
   نه جداً شما راضی میشی به خاطر پست یه نفر اینا از گمنامی در بیان؟
   والا ظلمه یه دلخوشی گمنامی هم که دارن میخواین ازشون بگیرین؟
   12   2
  9. معصومعه یه جور حرف زد گفتم از همه چی خبر داره….برام جالب بود اخرش که گفت دعوا از کجا شروع شده……بیایم زود قضاوت نکنیم
   2   8
   • دعوای اون شب که معلومه از کجا به بعد تبدیل به جنگ شده، اما منظورم این بود که داستان دراویش از کجا شروع شده؟ نقطه شروع کجا بوده؟ من به عمرم نشنیده بودم درویشی با کسی دعوا کرده باشه.
    البته روایتی درباره دعا و طلسم و اینها شنیدم که احتمال میدم داستان همین باشه. چون دو سال قبل هم درباره دعای مسئولین از زبان کسی که خبر داشت چیزهایی شنیدم. خودم که اصلا قبول ندارم این چیزارو. ولی این دلیل نمیشه که مسئولین و دراویش قبولش نداشته باشن.
    6    1
  10. آموزش حقوق شهروندی به دانش آموزان
   در روزهای آغازین مهاجرت تحصیلی خود به هلند مدتی دنبال یافتن مدرسه ابتدایی مناسب برای فرزندم بودم. در جریان بازدید خود از یکی از مدارس ابتدایی به این صحنه برخوردم که دو گروه متمایز از دانش آموزان حدود ده ساله در حیاط مدرسه در حال هل دادن و بحث و کشمکش با همدیگر بودند.
   بالطبع، از بی نظمی حاصله تعجب کردم و در گفتگو با مدیر مدرسه دغدغه و نگرانی خود را از تاثیر وجود چنین فضای عاری از نظم بر فرزندم مطرح کردم. مدیر مدرسه در پاسخ من جوابی بدین مضمون داد که:
   یکی از اصول سیستم آموزشی کشور هلند، توجه ویژه به آموزش حقوق شهروندی به دانش آموزان از سال های آغازین تحصیل و فراهم سازی فرصت برای تمرین و تکرار این آموزه ها می باشد.
   صحنه ای که مشاهده کردید بخشی از درس “چگونگی انجام اعتراض مدنی مسالمت آمیز” بود که طی آن گروهی از دانش آموزان نقش مردم معترض و گروه دیگر نقش پلیس را بازی می کردند که سعی می کردند با اعمال کمترین خشونت معترضین را در محدوده قانونی خود کنترل کنند.
   بدین ترتیب دانش آموزان یاد می گیرند که انجام اعتراض مسالمت آمیز، حق شهروندی پذیرفته شده آن هاست و در موقع لزوم می توانند از این حق بهره بگیرند بدون این که امنیت آن ها به خطر افتد یا امنیت دیگران را به خطر اندازند.

   نویسنده: ابراهیم رحیمی
   7   1
   • حق اعتراض؟
    بعضی مقامات تو ایران نماینده خدا تو زمینن.
    چون به خدا نمیشه اعتراض کرد اصولاً اینا هم میگن به ما هم نباید اعتراض بشه چون خدا ناراحت میشه.
    اینا خود خدا هم ظهور کنه بیاد بهشون اعتراض کنه دستگیرش میکنن میندازنش اوین 😀
    بعد اعتراض نخواستیم حداقل آزادی بیان باشه و بشه دربارشون آزاد حرف زد که الان مثلاً من تو کامنتم فقط اسم همون شخص خاص خداگونه رو آوردم ادمین مجبور نشه بفرسته تو غیرقابل انتشار!!!
    10    1
 • ارسال نظر