مجله گیزمیز

چیزی که میبینید ترس شماست/روانشناسی

ادمین/27
۱۱ دی ۱۳۹۶
۱۱ نظر
 •  

  به تصویر زیر نگاه کنید…چه چیزی توجه شما را در ابتدا جلب کرد؟

   


   

   


   

   

  ۱- چاقو

   

   

  اگر اولین چیزی که در این تصویر می بینید چاقو است باید بدانید که ترس شما از بیماری است. شما به نوعی خیالبافی مبتلایید و نسبت به بیماری های خطرناک بسیار بیشتر از دیگران نگرانی دارید. شما همیشه با خود فکر می کنید که اگر خودتان یا عزیزانتان به یک بیماری سخت مبتلا شوند یا یک بیماری همه گیر شیوع پیدا کند چکار باید بکنید.

   


   

   

   

  ۲- کرم ابریشم

   

   

   

  کرم ابریشم نشان می دهد که شما از ناشناخته ها و نادانسته هایتان می ترسید به ویژه مسایل ماوراء الطبیعه که نمی توانید آن ها را درک کنید. اگر چه ممکن است هیچگاه در مورد افکار و خیالاتتان در مورد زندگی بعد از مرگ با دیگران صحبت نکنید اما تصورات دقیقی از ارواح و اجنه دارید و در مورد این که بعد از مرگ برای روحتان چه اتفاقی می افتد بسیار نگران هستید.

   

   


   

  ۳- پروانه

   

   

   

  دیدن یک پروانه در این تصویر بدین معناست که شما از پس زده شدن و خیانت می ترسید. در ظاهر سعی می کنید که این ترس را از دیگران پنهان کرده و وانمود کنید که این موضوعات شما را تحت تاثیر قرار نمی دهد اما این موضوعات در درونتان به شدت شما را آزار می دهد. شما به راحتی به دیگران اعتماد نمی کنید از این رو وقتی که شخصی به اعتماد شما خیانت می کند نمی دانید که با این موضوع چگونه کنار بیایید.

   

   


   

   

  ۴- سیب

   

   

  اگر یک سیب را می بینید پس بزرگ ترین ترس شما ترس از مرگ خواهد بود. اگر چه تقریباً تمام افراد وقتی که حرف از مرگ به میان می آید احساس ناخوشایندی دارند اما این که همیشه فکر می کنید از مرگ راه فراری ندارید شما را تحلیل می برد و درمانده شده اید. شما ذهن خود را با چیزی مشغول کرده اید که کنترلی روی آن ندارید و به دلیل همین مشغله فکری، بسیاری از فرصت های خوب خود را از دست داده اید.

   

   


   

   

  ۵- مگس یا هسته ها

   

   

  اگر قبل از همه متوجه مگس یا هسته های سیب شدید باید بدانید که شما شخصیت کمال گرایی هستید و از این که شکست بخورید به شدت می ترسید. شما همواره در همه مسایل جزییات را مورد توجه قرار می دهید اما چنان خود را درگیر آن ها می کنید که نمی توانید به مسایل دیگر فکر کرده و به راه خود ادامه دهید.

   

   

   

   

   

  برچسب ها :