مجله گیزمیز

گیزمیزیا سن احساسیتون چنده؟

ادمین/27
۳۱ شهریور ۱۳۹۶
۲۸ نظر
 • کدام یک از گروه های رنگی زیر را بیشتر دوست دارید؟

  دوست دارید اکنون کدام یک از غذاهای زیر را میل کنید؟

  در حال حاضر کدام یک از موارد زیر برایتان از اهمیت بیشتری برخوردار است؟

  چه سبک فیلمی را بیشتر می پسندید؟

  چه مهارتی را بیشتر دوست دارید بیاموزید؟

  کدام یک از شرایط زیر برایتان از همه ناخوشایندتر است؟

  سالروز تولد خود را چگونه جشن می گیرید؟

  به آینده خود فکر کنید. چه احساسی دارید؟

  ایده آل ترین مکان برای گردش کدام است؟

   

   

   


   

   

   

   

  ۱۰-۱۹

  از نظر احساسی ۹ ساله هستید. شما قلبا یک کودک محسوب می شوید. بسیار پرانرژی بوده و به مسائل مختلف علاقه فراوانی نشان می دهید. همچنین باید گفت که در برابر تمامی رویدادهای زندگی خود بسیار احساسی رفتار می کنید و دوست دارید دیگران را در جریان اتفاق های زندگی خود قرار دهید.

  ۲۰-۲۹

  از نظر احساسی ۱۵ تا ۱۹ ساله هستید. روح های نوجوان همیشه به دنبال کسب احساسات جدید هستند. شما دوست دارید دنیا را به هم بریزید و به هر چه می خواهید دست پیدا کنید. همچنین خودشناسی و کشف شخصیت درونی اطرافیان برایتان بسیار جذاب است. این دورانی است که یک فرد تمایل دارد تا جایگاه ویژه ای در دنیا به دست بیاورد.

  ۳۰-۳۳

  از نظر احساسی ۲۰ تا ۲۹ ساله هستید. این سنی است که شخصیت انسان شکل می گیرد. شما تقریبا همیشه می دانید که چه کاری انجام دهید و در عین حال شاد بودن و تفریح کردن را نیز در اولویت های نخست زندگی خود دارید.

  ۳۴-۳۷

  از نظر احساسی ۲۹-۵۵ ساله هستید. شما به لحاظ احساسی، دوران میان سالی را سپری می کنید و به خوبی می دانید که هر کنشی، یک واکنشی در پی دارد. شما هرگز به احساسات خود اجازه نمی دهید که در تصمیم گیری ها منطقی دخالت کند. این بهترین سن برای انجام کارهای هوشمندانه و خوشناسی است.

  ۳۸-۴۰

  از نظر احساسی ۵۵ ساله و بالاتر هستید. این سن زمانی است که فرد به ثبات احساسی می رسد و در می یابد که نظر دیگران هیچ تاثیری در زندگی وی نخواهد داشت. از این رو، به سبک و دلخواه خود زندگی می کند. شما همیشه سعی می کنید خودِ واقعیتان را به دیگران نشان دهید. همین رفتار موجب می شود تا از افکار و ناراحتی های ناخواسته دور باشید.

  برچسب ها :