مجله گیزمیز

Light Phone , ساده,بی برنامه, پرفروش!!

ادمین/27
۱۴ اسفند ۱۳۹۶
۷ نظر
 •  

  لایت استارآپ واقع در بروکلین، هدف محالی را برای خود تعیین کرده است: ترغیب مردم به خاموش کردن گوشی‌های هوشمندشان. لایت در سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرد و یک سال بعد نخستین محصولش به نام Light Phone را وارد بازار کرد. این گوشی فقط می‌توانست تلفن کند و زمان را بگوید و شرکت لایت نیز آن را به عنوان تلفن خاموش هوشمند کارآمد توصیف کرد.

   

   

  گوشی جالبی که اعتیاد به اپلیکیشن‌ها را درمان می‌کند

   

   لایت استارآپ واقع در بروکلین، هدف محالی را برای خود تعیین کرده است: ترغیب مردم به خاموش کردن گوشی های هوشمندشان.

  بنا بر این گزارش، لایت در سال ۲۰۱۴ شروع به کار کرد و یک سال بعد نخستین محصولش به نام Light Phone را وارد بازار کرد. این گوشی فقط می توانست تلفن کند و زمان را بگوید و شرکت لایت نیز آن را به عنوان تلفن خاموش هوشمند کارآمد توصیف کرد.

  قصد لایت این بود که این گوشی تا حدودی یک همراه برای تلفن هوشمندتان بوده و راهی برای ترغیب مردم به گذاشتن گوشی هایشان در خانه و لذت بردن از زندگی باشد.

  اما اکنون لایت با محصول دومش به نام Light Phone 2 بازگشته و ورژن ارتقا یافته Light Phone را به بازار آورده که شاید برای همیشه جایگزین گوشی هوشمندتان شود.

  اکنون زمان خوبی برای ورود این گوشی به بازار است. بررسی ها درباره تأثیر گوشی های هوشمند بر مغزمان افزایش یافته و والدین سعی دارند دسترسی کودکانشان را به گوشی های هوشمند محدود کنند.

  در ضمن اپلیکیشن هایی که کاربرد زیاد گوشی های هوشمند را منع می کنند، محبوب شده و مردم از تاکتیک هایی که اپلیکشن های مورد علاقه شان برای وسوسه و معتاد کردن آن ها استفاده می کنند، مطلع شده اند.

   

   

  گوشی جالبی که اعتیاد به اپلیکیشن‌ها را درمان می‌کند

   

   

  گفتنی است، گوشی جدید لایت عمدا محدود است. Light Phone 2 برای مدیریت بعضی از کارهایی که ما را آنلاین نگه می دارند، چون تلفن کردن، ارسال پیام و جهت یابی، طراحی شده و اپلیکیشن های هدر دهنده زمان چون رسانه های اجتماعی و گیم ها حذف شده اند.

   

   

  گوشی جالبی که اعتیاد به اپلیکیشن‌ها را درمان می‌کند

  برچسب ها :