مجله گیزمیز

وقتی پسرا به دخترا نیگا میکنن

منصور قیامت
۲۵ مرداد ۱۳۹۲
۱۳ نظر
 • برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 7
  انتشار یافته : 13
  1. الآن اوضاع فرق کرده. دخترا متلک هم میندازن (البته اون پر روهاش)
   67   16
  2. پارسا/28/ایران

   به حکم اخلاق عرض می کنم مطالب این کامنت برای افراد زیر ۱۶ سال مناسب نیست

   در راستای کامنت های قبلی می خوام مطلب جالبی رو بهت بگم. همانطور که قبلا عرض کردم تفاوت اساسی بین رفتار زن و رفتار مرد در برخورد با یک مسئله وجود دارد. از طرفی با توجه به رفتارهای مشابه بین زن و مرد می توان به هم ارزی احساس دست یافت که دانستن آن به درک جنس مخالف کمک میکند.

    چشم چرانی "جنسی" در مردان=گوش چرانی "جنسی" در زنان 

   توضیح در مورد چشم چرانی جنسی
   هر جا می روید مردان را متهم به چشم چرانی میکنند که باید ۱ توضیح اساسی به شما بدهم تا مطلب برایتان روشن شود که چشم چرانی "جنسی" با چشم چرانی بسیار متفاوت است. مردان به طور فطری چشم چران هستند به معنی تمایل به نگاه کردن همه چیز در این عالم. در واقع احساسات در مرد مانند حس کنجکاوی،احساس تعجب، احساس ترس، احساس غم، حس ترحم و… همگی به طور کاملا جدی صرفا به چشمان مرد مرتبط می شود.حتی پسران از طریق چشم عاشق می شوند در واقع انتقال احساس در مردان صرفا از طریق چشم صورت میگیرد. وقتی پسری به یک دختر زیبا نگاه می کند همان احساسی را دارد که در حال نگاه کردن به گل زیبای درون باغ است. بنابراین این خیلی مضحک است که نگاه پسران را به یک دختر زیبا، شهوانی در نظر میگیرند! اما چشم چرانی جنسی بسیار متفاوت است. چشم چرانی جنسی زمانی اتفاق می افتد که اولا دختری خود را به گونه ای آماده کند که انگار قصد جلب نگاه های هرزه را دارد و دوما مرد نیز به دلیل تربیت غلط دارای غیرت ضعیفی است. لذا تقابل غیرت مردانه و نگاه آلوده به شکست می انجامد و مرد به اندام های جنسی که خود زن آنرا برجسته ساخته نگاه هوس آلود میکند (که بسیار متفاوت است با تحریک جنسی) به عبارتی در مرد فانتزی جنسی اتفاق می افتد و این نوعی احساس خوش آیند جنسی است و هیچ ارتباطی به تحریک جنسی ندارد.

   توضیح در مورد گوش چرانی جنسی

   اما گوش چرانی در زنان نیز هم ارز است با چشم چرانی در مردان. احساسات در یک زن از طریق حس شنوایی انتقال می یابد زنان به طور فطری به همه اصوات اطراف خود توجه میکنن و بلادرنگ به آن پاسخ می دهند. دختران آنقدر تشنه شنیدن حرف های عاشقانه هستند که اگر پسری ساعت ها از عشق به او بگوید سیر نمی شود. تقریبا اکثر پسران این موضوع را به خوبی می دانند و لذا بدون آنکه نیاز به لوازم آرایشی داشته باشند! دختران را شیفته خود می کنند!! انتقال احساسات در یک زن غالبا از طریق شنوایی صورت می گیرد. اما گوش چرانی جنسی کاملا با گوش چرانی زنان متفاوت است. گوش چرانی جنسی در زنان هنگامی اتفاق می افتد که پسری با ترکیب کلمات عاشقانه و کلمات داغ جنسی و با صدایی دلنشین ضمن تسخیر قلب دختر شهوت را در دختر بیدار می کند و ثانیا دختر به دلیل تربیت غلط دارای عفت ضعیف است. لذا تقابل عفت زنانه و گوش چرانی جنسی شکست میخورد و زن سراپاگوش می شود و تحریک جنسی آغاز می شود.
   پس آقا پسرها و دختر خانم های عزیز! چه در چشم چرانی جنسی مردان و چه در گوش چرانی جنسی زنان همواره عامل جنس مخالف حضور دارد و در گناه افتادن جنس مخالف شریک گناه خواهد بود

   حالا متوجه می شویم که چرا :

   چرا ۸۰ درصد از مشتریان مجلات مصور جنسی مردان هستند و ۲۰ درصد مشتریان زنان می باشند اما! بالعکس 80 درصد از مشتریان "داستان ها و رمان های هات" (به رمان هایی گفته می شود که شامل داستان های عاشقانه ی جنسی باشد) را زنان تشکیل می دهند  و فقط ۲۰ درصد آنرا مردان تشکیل می دهند. لازم به گفتن نیست که مردان از طریق چشم عاشق می شوند و اکثر زنان از طریق گوش و شنیدن حرف های عاشقانه. در سطحی دیگر مردان از طریق چشم تحریک می شوند و زنان از طریق گوش و شنیدن و خواندن حرف های تحریک آمیز. پسران به دنبال وبکم سکس هستند در حالی که دختران به سکستل (که متاسفانه در حال اپدیمی است)تمایل نشان می دهند

   البته یادآور می شوم که گوش چرانی جنسی در مردان هم وجود دارد اما نه به اندازه ی زنان. چشم چرانی جنسی در زنان هم وجود دارد اما نه به اندازه ی مردان.

   توجه! فیلم پورن بسیار متفاوت با مطالب بالا است. لذا برای زن و مرد یک هدف را دنبال میکند که اگر دوستان مایل بودن در این زمینه هم توضیح خواهم داد.

    
   100   3
   • حرفاتون عالی بود.تشکر
    23    1
   • یه سوال: پس چرا خود آقایون تو جمع مردونه شون انقدر از الفاظ رکیک و زننده استفاده می کنند؟ اونجا بحث چیه؟
    15    4
    • پارسا/28/ایران

     قصد داشتم در کامنت بعدی اشاره ای به این نکته داشته باشم که شما زودتر پرسیدی.

     الفاظ رکیک که بعضا جمعی از مردان به کار می روند یکی از موارد زیر است.

     ۱- خشونت: از آنجا که مردان به واسطه غیرت، نسبت به نوامیس خود حساس هستند به کار بردن الفاظ رکیک از جانب بعضی مردان صرفا برای ذلیل کردن رقیب یا دشمن استفاده می شود (مانند الفاظ رکیک که در ورزشگاه ها شنیده می شود) و مردی که این کلمات را می شنود به شدت واکنش نشان می دهد (بازیکنان فوتبال تا انتهای بازی به واسطه ی الفاظ رکیک تماشاگرنماها کنترل روان خود را از دست می دهند و توانایی ادامه ی بازی برایش ناممکن می شود). شما بعضا در دعواهای شدید مردانه که همراه با زدوخورد است از این واژگان گهربار شنیده اید.

     ۲- طنز : برای شما زنان این موضوع کمی غیرقابل درک هست ولی مردان به الفاظ جنسی که برای طنز بیان می شود فقط می خندن و هیچ منظوری جز خندیدن ندارند.

     ۳- برتری جویی : تعداد اندکی از مردان هستند که الفاظ رکیک مانند نقل و نبات از دهان مبارک خود ساطع میکنند. این افراد که گویی کلمه ی دیگری بلد نیستند از هر ۱۰ کلمه ای که بکار می برند حتما ۱ کلمه ی آن رکیک است. این افراد که اکثرا از فهم و شعور پایین (بواسطه تربیت خانوادگی و نداشتن تحصیلات) برخوردار هستند چون نمی توانند اطرافیان و دوستان و .. را با منطق خود همراه کنند به الفاظ رکیک پناه می برند و چون غالبا افرادی بی آبرو هستند، دیگران برای حفظ آبروی خود هم که شده به حرف هایش گوش می دهند.

     ۴-فخرفروشی : هیچ مردی رابطه جنسی با همسر خود را بازگو نمی کند. حتی تصور این موضوع برای مردان غیر ممکن است. حتی پسران بی بندوباری که از رابطه جنسی با دوست دختر خود می گوید صرفا با هدف فخر فروشی به همنوع های بی بندوبار خود از این جملات استفاده میکنند و هیچ انگیزه ای که مربوط به میل جنسی باشد وجود ندارد

     بنابراین به کار بردن الفاظ رکیک که در جمع بعضی مردان به کار برده می شود هیچ انگیزه ی جنسی ندارد و صرفا در نکات فوق خلاصه می شود.

     البته توجه کنید که این موضوع به هیچ وجه بین مردان عمومیت ندارد و به شخصیت، تربیت خانوادگی و البته تحصیلات شخص بستگی دارد. هیچ استاد دانشگاه فرهیختگان و… حتی برای طنز از این جملات استفاده نمی کنند
     38     1
    • سمیرا خانوم استفاده از الفاظ رکیک تو جمع مردونه اکثرا جنبه طنز و فان داره و به هیچ وجه تحریک کننده نیست.این نظر منه ولی با نظر پارسا موافقم و بهتره جواب رو خودش بگه.اگه فضا برا گفتن و دونستن این مطالب باز بشه جلوی خیلی از سوء تفاهمات دخترپسرا و متاهلا گرفته میشه دیگه خانومه میدونه چرا شوهرش زبانا نمیگه دوستت دارم  و آقاهه میفهمه چرا زنش لباسای سکسی نمیپوشه .لعنت به این تفاوتهای مسخره که فقط اختلاف میندازه و تعدادشون هم کم نیست.
     16     0
   • دختری در مزرعه26

    جالب بود 

    رتجع به فیلم پورن هم توضیح بده لطفا.

    من که خیلی میبینم
    4    6
   • یگانه 21تهران

    عالی بود پارسا جان مرسییییییی
    6    1
   • علی/24/نا کجا

    نخوندم چی نوشای ولی چون حوصله داشتی اینهمه بنویسی مثبت دادم
    9    1
   • شهرام/19/تهران

    ممنون که آگاهم کردی
    8    0
  3. آقای پارسا خیلی مطلبتون آموزنده بود.با تشکر
   22   0
  4. ههههههههههههههههههههههههههه خیلیییییییییییییییییییییییییییی باحال بود……ایکپیر چه خمارم نگا میکنه
   16   2
  5. واسه من که زیاد اتفاق افتاده دقیقا همینه البته متلکم میندازیمدر جواب به کامنت ازاد ولی به اون ضایعاش
   3   4
 • ارسال نظر