مجله گیزمیز

همسرم سی‌دی‌های نامناسب دارد

منصور قیامت
۳ خرداد ۱۳۹۵
۶۸ نظر
 • بیچاره شدم !! در کامپیوتر شوهرم ، عکس های مبتذل وایمیل هایی که نمی دانم به چه کسی فرستاده است ، مشاهده کرده ام فکر می کنم شوهرم  با خانمی ارتباط دارد . چه کار کنم ؟

   

   

  پاسخ شما به این خانم چیست ؟ کدام یک از روش های زیر را به او تجویز می کنید ؟

   

  الف ـ در اولین فرصت تمام مطالب نادرست کامپیوتر شوهرش را از بین ببرد.

  ب ـ به چک کردن کامپیوتر و موبایل وحتی کیف دستی او ادامه بدهد تا مدارک متقنی بر اثبات خیانت شوهرش جمع آوری کند ، وآنگاه علیه او اقدام کند.

  ج ـ شوهرش را تهدید کند اگر دست ازاین کارهایش برندارد ، حتماً از او جدا می شود.

  د ـ به عنوان اعتراض چند روزی به خانه مادرش برود تا اوقول دهد که دست از این کارهایش بردارد.

      

     آیا فکر می کنید روش های  فوق موجب اصلاح  شوهر این خانم می شود ؟ مطمئن هستید این نوع برخورد پاسخ مثبت می دهد ؟  آیا سراغ دارید که کسی با استفاده ازاین نسخه ها موفق بر اصلاح شوهرش شده است ؟

  ولی تجربه سال ها مشاوره  بیانگر این حقیقت است که این گونه رفتار ها نتیجه عکس می دهد . شاید برای مدت بسیار کوتاهی شوهر را وادار کند از این اعمالش دست بردارد . ولی مطمئن باشید که اولاً تنفرش از همسرش بیشتر می شود؛ به خصوص زمانی که این مطلب به بیرون از خانه درز پیدا کرده است ، وقلب خود را از محبت همسرش خالی می کند . ثانیاً حتماً بعد مدت خیلی کم وبا گذاشتن  رمز بر کامپیوتر وموبایل خود ویا شیوه های دیگر و با احتیاط ومخفی کاری بیشتر ، این رفتارش را تکرار می کند.

   

   

   

  چه باید کرد ؟

  باید ابتدا  هدف خود را از این اعمال برای خود روشن کرد . احتمالاً پاسخ خواهید داد که «می خواهم شوهر خود را اصلاح کنم» . یا آن که «محبت شوهرم را به خودم را بیشتر کنم تا به زن دیگری رجوع نکند» .

  شما تصور می کنید با این اعمال به این  دو هدف می رسید ؟ ! وبه عبارت دیگر آیاکسانی بدین گونه عمل کرده اند به اهداف خود رسیده اند؟ یا این که برعکس متأسفانه شوهرشان  از آنها بیشتر دور شده است  !! وحتی در ارتباط با زن دیگری مصمم تر شده است ؟

   

   

  به این نکته تربیتی دقت کنید :  اگر « شوهرتان » بخواهد تغییر کند ،این تغییر باید از درون وبا آگاهی وبصیرت خودش باشد ، نه از روی  اجبار وجوسازی که شما در محیط خانواده،  برایش درست می کنید !!

  شوهرتان باید نسبت به شما علاقه بیشتری پیداکند وبراثر علاقه وعشقی که به شما دارد ، در رفتار خود تجدید نظر کند وآن را تغییر دهد ؛ والّا به هیچ عنوان شما موفق نخواهید شد واگر تغییری انجام گیرد از روی نفاق وموقتی است! ودر اولین فرصت به رفتار خود ادامه می دهد وگاهی با شدت بیشتر !!

   

  اولین مطلبی که باید توجه کنید آن که بد بینی موجب دوری از قلب شوهرتان خواهد شد ؛ وبر عکس خوش بینی موجب جلب قلب شوهر شده واورا از خیانت مصون خواهی کرد ، وآمادگی روحی پیدا می کند تا رفتارها ی نادرست خود را تصحیح کند .

  کارهایی که موجب جلب قلب شوهرت می شود بیشتر توجه کنید .  که مهم ترین این کار ها « اطاعت » از شوهرت و « احترام »  به اوست .

   

   

  آیا شما به کسی که احترام می گذارید به خودتان اجازه می دهید که کیف ووسایل شخصی اورا بررسی کنید ؟ ! 

  به این خاطره توجه نمایید : خانمی که سی دی های مبتذل شوهرش ریز کرده بود تا شوهرش را ازاین عمل زشت بازدارد . شوهرش با مشاهده این کار زنش به شدت ناراحت شد واین اختلاف منجر به طلاق زن شد . وقتی بنده با ایشان گفتگو می کردم تا از خطای همسرش در گذرد ( همسرش هم عذر خواهی  کرد ) این جمله را به من   گفت : فلانی زنم با خورد کردن سی دی های من « من » را خورد کرد!! دیگر نمی توانم  اورا دوست داشته باشم !!

  مطلب این نیست که رفتار آن « مرد » درست بوده ؛ بلکه مردود شمردن شیوه اصلاح شوهر است . این زن  می توانست با جلب شوهرش آرام آرام اورا سوق دهد که خودش تصمیم بگیرد از آن سی دی ها استفاده نکند .

  مطلب دیگر این که علت وریشه این رفتار نادرست « شوهرت » را پیدا کن . پس آن که ریشه یابی کردی با کمک ومشاوره یک متخصص این « بیمار » را مدوا کن .

  و بهترین راه وکوتاهترین برای اصلاح شوهر وحتی افراد خانواده بعد از محبت واحترام ، فراهم وایجاد کردن فضای ایمانی وتقوا در خانواده است .

  وقتی خانه ای از خالی از خدا وتقوا است ، سریع تر به رفتار های نادرست مبتلا می شود . درست مانند کسی که ایمینی بدنش کم است سریع به بیماری مبتلا می شود . برای مصون ماندن از بیماری می بایست ایمینی بدنش را افزایش دهد . با اطاعت از خدا ودوری از گناه ومعصیت خود واعضای خانواده را از هر گونه انحراف حفظ نمایید .

   

   

  به آیه قرآن توجه کنید :

  الَّذینَ آمَنُوا وَ لَمْ یَلْبِسُوا إیمانَهُمْ بِظُلْمٍ أُولئِکَ لَهُمُ الْأَمْنُ وَ هُمْ مُهْتَدُونَ

  کسانى که ایمان آورده و ایمان خود را به شرک نیالوده ‏اند، برای آنان واقعاً  اَمن وآرامش است ، وآنها از هدایت یافتگان هستند ( الأنعام : ۸۲  )

  برچسب ها :
 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 0
  انتشار یافته : 68
  1. اگه به خواسته های ج ن س ی شوهرش رسیده بود اینطوری نمیشد .
   حالا هم فقط باید به شوهرش برسه تا برگرده پیشش و گرنه هیچ کدوم از ۴ راه حل بالا جواب نمیده
   22   101
   • خانوما کلا همینجوری ان، انقدر واسه همسرشون کم میزارن(از هر نظر) بعد که شوهره به هر دلیلی منحرف شد کاسه چه کنم دستشون میگیرن… حالا هی ادامه بدید به کاراتون
    17    71
    • اقای عزیز ، خیانت هیچ گونه توجیح ینداره -هیچ گونه !
     اگر جامعه ای ، خصوصا مردهاش به این راحتی برای خیانتشون توجیح پیدا کنن فاتحه اش خونده است
     مردی که هوس باز باشه ، زنش هرکاری هم که بکنه بازم بیفایده است
     در ضمن با این توضیح شما پس اگه مردی هم به زنش از هر نظری کم گذاشت ( که زیاد این اتفاق میافته ) اون خانم بره دنبال خیانت
     خیانت توجیح نداره
     18     0
   • یه جوری گفته بیچاره شدم! بدبخت شدم! حالا انگار چی شده؟ خواهر من دلت خوشه ها! این روزا که به این چیزا نمیگن مشکل!
    6    20
   • چه راحت چرت و پرت میگین ….یعنی چی ؟مرد باید خودش هم برای زندگیش تلاش کنه خودش هم باید یه کم مردونگی داشته باشه خودش هم باید جلو شهوتش رو بگیره بعدشم هی میگین به نیاز ج ن س ی نرسیده و فلان اولا مردا در حد نیاز حیوانیش به تنزل نکشید زندگی مجموعه ای از عومل هست که صد البته نیاز جنسی هم خیلی مهمه ولی ایا از خودتون میپرسین شماهایی که از سردی زن تو شب و خلوت شکایت میکنین کدومتون دنبال شناخت روح زن هستین کدومتون روز و تو عموم واسه زنتون سنگ تموم میذارین کجا دلش رو خوش نگه داشتین کجا به نیازهای روانیش توجه کردین…………….
    فقط تقی به توقی میخوره میگین به نیازهای جنسی مرد پاسخ داده نشده برین جمع کنین خودتون رو
    ملت کل دنیا زن زایمان طبیعی میکنه بی هیچ دغدغه ای و فقط برای سلامت خودش اینجا زن ها موقع زایمان باید نگران نق زدن های شوهرشون تو شبهای بعد باشن………………
    17    2
   • از بین تمام این گزینه ها حرف زدن چه مشکلی داشت که نیومد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    عین آدم باهاش حرف بزن……….هر کاری دلیل داره از جنسی تا عاطفی…….بعد نتیجه بگیرین…….
    2    0
   • پارسا/31/ایران

    یک عمر به کودکی به استاد شدیم
    یک عمر زاستادی خود شاد شدیم
    افسوس ندانیم که ما را چه رسید
    از خاک بر آمدیم و بر باد شدیم
    آقا منصور! اولین کامنت این پست (جدیدترین مطالب و عکس های سایت!) به تاریخ ۱۳۹۲ هست!
    اینک من ماندمو خاطراتی که از تارنمای گیزمیز برایم زنده شد! نوستالیژی بحث های داغ در کامنت ها که اغلب از متن و حاشیه ی پست ها جذابتر بود! که خواندن کامنت ها برایم شیرین تر بود! کامنت هایی که لحن آن از بلندترین صداها رسا تر بود!
    اینک به لطف فضاهای ارتباط جمعی و مجازی آگاهی ها افزونتر شد و ما بار دیگر بزرگتر شدیم و یادمان آمد که کوچکترین نظرها نیز ماندگار است و شاید چراغ راه آینده!
    2    0
  2. اگه آمریکا بود یه اسلحه میخریدم یه گلوله خالی می کردم تو مغزش

   بعدم میرفتم خودمو معرفی می کردم

   شاید
   31   18
  3. پارسا/28/ایران

   به رسم ادب و اخلاق عرض میکنم مطالب این کامنت برای افراد زیر ۱۶ سال مناسب نیست.
   همانطور که قبلا عرض کردم مهمترین مشکل در عدم تفاهم زن و شوهر در حقیقت عدم شناخت جنس مخالف است. در واقع زنان و مردان آنچه را با حس زنانه و مردانه ی خود تشخیص می دهند در قبال جنس مخالف به کار می برند که نتیجه عکس می گیرند.
   برای اینکه موضوع روشن بشه مجبورم کمی وارد جزئیات بشم لذا بی ادبی و گستاخی بنده رو به بزرگواری خودتون ببخشید.
   خانم های عزیز! اگر زنی کاملا برهنه در حضور مردی قرار بگیره قطعا متوجه میشه که هر چیزی در مورد مردان فکر میکرده به کل اشتباه بوده است. زیرا جذاب ترین زن ها نهایتا برای مرد فقط ۱ دقیقه جاذبه دارد و بعد از آن هیچ انگیزه ای برای مرد ندارد. جاذبه جنسی زنان برای مردان تا زمانی است که آن زن برهنه نشده باشد!! به محض برهنه شدن آن زن بعد از زمان کوتاهی متوجه می شوید که دیگه برای آن مرد یا شوهر خود جذابیتی ندارید. آن چیزی که باعث جاذبه جنسی در مردان می شود "فانتزی جنسی" است. دوستان عزیزم در هیچ کجای دنیا از ساپورت برای رفتن به مهمانی یا گردش روزانه و … استفاده نمی کنند. در تمام دنیا ساپورت یک وسیله جنسی زناشویی است. برای آماده کردن شوهر برای همبستری است. زیرا مردان پس از ۳۵ سالگی به لحاظ جنسی تغییر مزاج پیدا میکنند (طبع گرم آنها سرد می شود ) و یا به عبارتی میل جنسی در آنها در حال ضعیف شدن می باشد (در حالی که زنان دقیقا برعکس هستند و طبیعت آنها گرم تر می شود) و در نتیجه مردان فکر می کنند ناتوان شده اند و نمی توانند  نیازهای جنسی همسر خود را برآورده نمایند و از هر ابزاری برای درمان خود استفاده می کنند که اکثرا در این راه به اشتباه می روند و به انحراف کشیده می شوند! یکی از این انحراف ها استفاده از داروهای روانگردان و یا سی دی های پورن و … است. لذا زنان برای تحریک کردن همسر خود از ابزارهای فانتزی (مانند ساپورت ها) استفاده می کنند.
   پس عزیزایی که میگن چرا خارج از کشور همه ی زن ها لخت هستن ولی مردها ۱ نگاه هم نمی اندازن ولی اینجا ما وقتی لباس بدن نما و یا ساپورت می پوشیم همه اعتراض می کنند! موضوع اینه که زنان برهنه (حتی کاملا برهنه) و زنان کاملا پوشیده نمی توانند توجه هیچ مردی را جلب کنند.چون مردان فقط جذب فانتزی می شوند. حالا تفاوت ۳ واژه ی "بی حجاب" و " با حجاب" و "بد حجاب" را متوجه می شویم. در واقع بد حجابی باعث جلب نگاه های آلوده است و هیچ مردی تمایلی به ازدواج با این دختران را ندارند (مگر اینکه مشکل اخلاقی داشته باشه)
   در واقع  پوشیدن لباس های زننده (بدن نماها و ساپورت ها و…) هم ارز است با متلک پرانی جنسی پسران به دختران در خیابان. یعنی همانطور که متلک پرانی جنسی که بعضی پسران به دختران می گویند بسیار عمل زشت و کثیفی است، پوشیدن لباس های فانتزی در زنان به همان اندازه زشت و کثیف است. اگر مردی زیر گوش همسر خود آهسته متلک پرانی جنسی کند و با کلمات جذاب و هات او را تحریک کند این عمل بسیار خوب قلمداد می شود و مانند آن است که زنی برای ایجاد جاذبه جنسی در همسر خود از ساپورت استفاده نماید.
   متاسفانه در کشور ما همه چیز برعکس جا می افتد! زنان بجای استفاده از ساپورت در منزل و پوشیدن آن برای شوهر از آن در خارج از خانه و برای مردان و پسران غرییه استفاده می کنند و این عین خیانت به شوهر است! آیا شما می توانید تصور کنید که شوهرتان به دختران درون خیابان متلک پرانی میکند؟! آن هم از نوع جنسی! پس به این هم ارزی توجه کنید و شوهرانتان را از خود دور نکنید. مردان بخاطر همچین خیانت هایی از شما دلسرد می شوند

   ادامه دارد…
   126   9
   • زهرا22سال تهران

    کاملا درسته ولی ببخشد خیلی از اقایون که تو همین سایت هم خیلی فراوونندباعرض معذزت از حضور اقایون محترم خودشون بزرگترین عامل خیانت همسرشون به خودشون هستند چراکه بامیل خودشون اجازه بد پوششی و….. به همسرانشون میدن
    42    28
    • تورج-32-تهران

     زهرا ۲۲ . سرکار خانمی که معمولا حرفاتو با چنتا اسم و هویت میزنی ! 😆
     جنس خانم دور از جونشون گوسفند نیستن که مرد آیندش بهش بگه چی بپوشه ! چی نپوشه !
     زن قبل هر چیز یک انسانه . شعور و حق انتخاب داره . حالا تو مثلا پوشش چادر انتخاب کردی . خب قابل احترامه . یکی هم ی پوشش دیگه ، که اونم باز قابل احترامه .
     در کل نمیشه ربطش داد به چیزی که تو میگی . حیفه . یکم طرز فکرتو درست کن . الان تو زمان عهد بوق زندگی نمیکنیم . قبل استفاده از پوشش چادر ! یکم طرز فکرتو اصلاح کن . من فکر نمیکنم دیر شده باشه . تو میتونی اتفاقات پیرامونتو انسانی تر ببینی و ارزیابی کنی . در کل تو میتونی .
     48     57
     • زهرا22سال تهران

      توهم میتونی!پس زیاد جوش نزن وجای این که زیر کامنتای من کمین کنی برو تیکای سبزتو بشمرو خوش حال باش در ضمن من اون قدربا شهامت هستم که اگه بخوام جواب یکی رو بدم با همین اسم کاربری بیام نیاز به چند تا هویت ندارم پس تو طرز فکرتو درست کن تا دشمنای زیادتو با من اشتباهی نگیری.خیلی وقت هم هست که شناخت کامل نسبت به خودم و پوشش خودم دارم وهیچ نیاز ی به راهنمایی سست عنصری مثل شما در خودم نمی بینم. ضمنا تو عهدبوق زندگی کردن صد بهتر تا تو عهد هپروت سیر کردن
      با تشکر از اقامنصور جهت درج
      52      28
     • زهرا22سال تهران

      خ خخخخخخخخخخخخخ گوسفند
      محض اطلاع بچه های سایت گوسفندا فقط پشم میپوشن گویا بعضیا بی اطلاعن!
      42      22
     • آفرین بر شما زهرا خانوم . اتفاقا تو تمام کامنتاتون خیلی صریح صحبت می کنید و بدون هیچ مغلطه و بزرگ نمایی . ولی بی رحمی نکنید چون سایت مجازی میتونه دلخوشی خیلی ها باشه که تو دنیای واقعی شهامتی سخن گفتن ندارن . حتی اگر اون شخص یه مرد بزرگتر از خودتون البته از نظر سنی باشه نه از نظر شعور . در مورد پوشش هم با شما کاملا موافقم
      27      11
     • زهرا22 تهران

      ملیس دادش گلم اعصاب نمیذارن که
      9      5
     • تورج-32-تهران

      Lol. محمد جان بجای توهین که نشات گرفته از باید و نبایدهای زندگی و مخصوصا افکار سیاه و تحوع اورته . یکم به دوقلوهای مغزت فشار بیار و برا اولین بار تو زندگیت درک و تحلیل مطالبو داشته باش . توی افراطی کجای حرف منو نفهمیدی ? یعنی تو معتقدی فردا روزی خواهر محترمتو بدی دست ی مردی که برا تغییر. باورهای خواهرت دست بزور و مساعل دیگه بشه? حالا فکر کن جادری یا بی جادر باشه ” مگه میشه باور ی شخصی رو که به مرحله ازدواج رسیده تغییر داد? مگه زن برده مردشه که بشه براش چارچوب قرار داد ? بعضی اتفاقات و باورهای کوچیک رو میشه تغییر داد . ولی نه خانمی که جادری هست رو بعد ازدواج میتونی جادرشو برداری و نه خانمی که چادر نداره رو میشه چادری کرد . مگر اینکه این باورها به خواسته خود طرف تغییر کنن . مسعله اخر اینکه از شعور حرف زدی . دنیای مجازیه دیگه . اگه غیر این بود باور کن من امسال ادمایی با طرز فکر تورو حتی نگهبان منزلم نمیکردم . چه برسه که بخوام رو شعور نداشتش تمرکز کنم . از دایره افکار حیوانی بیرون بیا و مساعل رو تا میتونی انسانی ببین . این باشه نصیحت من به تو . سودش تو جیب خودت . توهیناش نصیب بنده . شما برا یک بارم که شده به نصیحت من گوش کن . اونوقت اگه منفوریتی که با افکارتون برا خودتون ساختین از بین نرفت . میتونی بیای تو دنیای مجازی به هر کاربری که عشقت کشید توهین کنی . ولی مطمعن باش با این وضع بازم شرایطت بهتر نمیشه . من دوست دارما . دیگه خود دانی . مستانه جان یکی از بهترین و انسانی ترین کامنتایی که ازت خوندم همین کامنت اخرت بود . مرسی واقعا . خیلی خیلی عالی بود .
      14      16
     • زیبای خفته

      احسنت !! برای اولین بار از کامنتتون خوشم اومد!!!
      8      21
   • دوست عزیز ممنون از کامنتتون
    با بخش هایی از کامنت شما کاملا موافقم، منظورم اونجاهایی هست که در مورد عدم شناخت به عنوان مهمترین عامل عدم تفاهم نام بردید(البته میشه راجع به دلایل این عدم شناخت بحث کرد) و یا در مورد فانتزی جنسی اما بخش هایی از کامنتتون هم هست که درک نمیکنم و یا از دید من ناقص و جهت داره… حالا اگر وقت شد توضیح میدم
    3    1
    • مستـــانــه . 1986.

     دقیقا! از نظر منم یه جاهاییش جهت دار بود! انگار همه بدبختیای دنیا تقصیر خانمهای ایرانیه. ولی حسش نیست توضیح بدم!

     منصور پست «دردسر قدبلندا» رو هم آپ کن. البته هرکی هرچی به من گفته آینه 😛
     6     18
   • مستـــانــه . 1986.

    اون ساپورتی که خانمهای ایرانی تو خیابون میپوشن همه جای دنیا هم تو خیابون میپوشن. اونی که برای تحریک جنسی و اتاق خوابه یه چیز دیگه ست!!
    آخه اون ساپورت ضخیما پوشیدن و درآوردنش خودش داستان داره به چه درد اتاق خواب میخوره؟! 🙄

    بنظرم اوایل که ساپورت پوشی تو خیابون مد شده بود خیلی جلب توجه میکرد، ولی فکر میکنم الان برای آقایون هم عادی شده باشه. همون قضیه ندید بدید بودن تو هر موضوعی! اینو از خودم گفتم! آقایون خودشون باید بگن (البته نه ندید بدیداشون که همسراشونو با یه سرو وضع مرتب تو خونه ندیدن!) 🙄

    منصور فیلتر شدی یقه منو نگیریا 😆
    15    36
    • اگه قرار بود جذابیت زن برای مرد عادی بشه نسل ها منقرض میشدن یا هر مردی بعد از ازدواج دیگه به زنی نگاه نمیکرد..ساپورت هیچ وقت واسه مرد عادی نمیشه فقط دیگه اینقد زیاد شده که ادم می بینه بحث نتیجه نداره پس سکوت میکنه
     به شخصه از پوشیدن ساپورت خیلی بدم میاد و اون رو تو شان یه زن نمیبینم
     25     4
     • مستـــانــه . 1986.

      اینبارو جواب میدم ولی از این به بعد یه لطفی در حق من و خودتون کنید:
      مادامی که خوب متوجه حرفای من نشدین، اظهار نظر نکنید در مورد حرفام. چه موافق چه مخالف!!

      اولا که بنده از آقایونِ ندید بدید! پرسیدم! نه خانمهای چادری که نگران خودشونن ، نه ساپورت بقیه!!

      دوما : نگفتم جذابیت جنسی زنها عادی شده! گفتم ساپورتی که همه جای دنیا تو خیابون می پوشن، ظاهرا تو ایران هم بالاخره جا افتاده که یه نوع پوشش عادیه. مثال آقای کیوان هم مصداق حرفم!

      سوما : ذهن بسته و کوته فکری یه قشری هم هیچوقت پذیرفته شده نیست! ولی وقتی می بینی دیگه از هردری برای شخص توضیح میدی از بُعد دینی انسانی اجتماعی علمی و… ، ولی ذهنش از چهاردیواری خونه ش فراتر نمیره ، سکوت رو ترجیح میدی.

      چهارما: نظر شما در مورد ساپورت برای بنده اهمیتی نداره! همونطور که من با چیزایی که می بینم با صراحت میگم چادر برای کسی شان نمیاره لااقل چادری که بخاطر تحمیل یا عرف خانواده و جامعه انتخاب کرده باشی. و این حرفم برای شما میتونه فاقد اهمیت باشه!

      پنجما : یه عده یه جوری حجاب حجاب میکنن که انگار بشر و بخصوص ایران از ازل تو چادر چاقچور بوده! لااقل یه نگاه به عکسای قبل انقلاب بندازین ببینید زنها با چادر نازک پای لخت و دست و گردن لختشون بیرون بود میومدن ولی اسمشون ناموس مردم بود، حالا ساپورت زن ایرانی شده جاذبه جنسی که از پوشش همه زنهای دنیا تحریک کننده تره!!! یه عده کوته فکر و متحجر هم سینه چاک میدن که چرا همونطور که زدن تو سر من، فلانی نمیزنه تو سر زنش که جوری نیاد بیرون که از من خوشگلتر نباشه! یا منه مرد مومن از بهشت رانده نشم!!!!
      اگه بفهمید چی گفتم!!!
      10      23
     • زهرا22 تهران

      هی میخوام ج ندم میبینم خیلی ظلمه که شما خودتو عقل کل فرض کنی.من تا به حال ندیدم که شما چیزیو از حیطه ی دین بسنجی که اصول دینی هم شده باشه برات دغدغه.
      چادر نه تنها در نظر(دیده های بصیر) شان وبرتری میاره که پوشیدن وتحملش هم خیلی از اون ساپورت راحت تره پس با صراحت بگید دنبال اهداف دیگه ای هستید.
      من خودم به شخصه چادر سلیقه وانتخاب شخصیم بوده وهست وبادیدن امثالهم شما که اروغ روشنفکری میزنن تو عقایدم و باورهام راغب تر میشم
      پس حرفهای شما تعارفه حرفهای شمایی که توهم زیبایی داری در برابر همون کسایی که سطح پایین تصورشون میکنی وصدالبته در اشتباهی .ولی در کل بهشون حق بده تو جامهه پراز افکار ونگاه ها ی الوده نگران پاکی وحریم خانوادشون باشن. پس به جای توهین کردن شما به دین خود ماهم به دین خود تحمل وهضم سخنان شریف بنده خیلی سنگینه
      11      10
     • مستـــانــه . 1986.

      ای بابا حالا هی این پست میخواد برام ایمیل شه!

      آفرین بالاخره متوجه شدی حرف ماها چیه! حرف ماهم همینه : بجای توهین کردن شما به دین خود بقیه م به دین خود! شماها انتظار دارین به هرکی که مثل خودتون نبود کلی انگ زشت بچسبونید بقیه هم در مقابلتون تعظیم کنن!!
      و آفرین که چادر انتخاب خودت بوده! ولی یه سوال : یعنی اگه همه شما چادریا جای جنیفر لوپز هم بودین، چادرو انتخاب میکردین؟؟ من ظورم اینه اگه تو یه محیط خانوادگی و اجتماعی دیگه هم بودین چادری میشدین؟!!!! بعید میدونم! چون فراوون دیدم که شخص ترم اول با چادر اومده ترم آخر به اصطلاح بدحجاب رفته!!
      اصلا با این حرفت مصمم تر شدم رو نظرم که چرا شمایی که خودت چادرو انتخاب کردی انتظار داری بزنن تو سر بقیه و در مورد پوششون نظر بدن و به زور چادر سرشون کنن؟؟؟!!!!! پس خوبه منم از این حرف شما این برداشتو کنم که نگران بقیه نیستی، اهداف دیگه ای رو دنبال میکنی؟!

      دقیقا منم ندیدم شخص شما و اکثر چادریهای این سایت از بُعد دین مسائلو بسنجین فقط دغدغه تون چادر خودتونه! اگه دغدغه ت دین بود انقدر راحت به من تهمت نمیزدی و بگی «دنبال اهداف دیگه ای هستی»!!
      شماها اگه دنبال دین بودین باید تو رفتار و منش کلی از ماها بالاتر می بودین. ولی ماشالا تو بددهنی و توهین و تهمت و بی ادبی گوی سبقتو از ما کافرا!! ربودین! چادر بهت کمک نکرده که به بزرگترت توهین نکنی. شما مثلا چادر سر میکنی که شأنت بره بالا تو جامعه!!! ولی قشنگترین نظری که در مورد یه سریال میدی اینه که :این سریال منو …!!! بقدری این حرفت زشت بود که شرمم میشه کلمه شو بگم!! تابحالم این الفاظ زشتو وقیحانه رو هیچ جا استفاده نکردم. همین یه کلمه ت کافیه تا همه شأن و احترام خودتو چادرتو که بقول خودتون میراث حضرت زهراست!! زیر سوال ببری! وگرنه کسی که اینجا چادرتو که بهت شأن داپه! نمی بینه که، کلمات زیبا و بهشتی تون بهتون شخصیت میده.

      دختر خوب پوشش هیچ آدمی باعث نمیشه که من بهش بگم سطح پایین. من از فکر تزریق شده و خشن و غیرانسانی یه عده حرف میزنم که حالا از قضا چادری هستن! وگرنه ااگه با امثال شماها تندی میکنم از طرفی دلم برای چادریهای با شخصیت و انسانی که دور و برم هستن میسوزه که پاسوز شماها میشن و جامعه بهشون بد بین میشه.
      واینم بدون هیچ زن سالمی حالا با هر پوششی ، دوست نداره نگاه آلوده دنبالش باشه. پس فکر نکنید فقط شماها آدمید.

      در ضمن من حرفی از پوشش خودم نزدم که شما نگران پوشش من هستین! و بهم تهمت میزنی. صدسال سیاهم نمیشینم با امثال شماها در مورد پوششم حرف بزنم. ابدا هم به شما و هیچ شخص دیگه ای هم ربطی نداره پوشش من چیه. همونطور که چادری بودن یا نبودن شما کوچکترین اهمیتی برای من نداره.

      «سعی کن مادامی که چادرت غیر از پوشانندگی خاصیت دیگه ای برات نداشت و کمکت نکرد اون کلمه زشت از دهنت بیفته و یادت نداد با بزرگترت چطوری صحبت کنی!! برای من کامنت نذاری.»

      در آخر: باور کنید اگه قرار بود با این منفیای خودمون و مثبتای خودتون! ماها طوریمون بشه، تاحالا کمر خم کرده بودیم زیر بار این منفیا! پس در این مورد چیزی جز آرتروز انگشت عایدتون نمیشه. گفتم که زیاد براش حرص و جوش نخورید و وقت نزارید 😆
      5      2
    • کیوان/40/تهران

     بنده هم کاملا با شما موافقم مستانه خانم. این دوست عزیز، آقای پارسا، یا تا حالا کشورهای مترقی و متمدن رو ندیدن یا دارن با مغلطه گری خلط موضوع میکنند. در تمام اروپا و کره خانمها ساپورت یا شلوار لی بسیار تنگ می پوشند. تازه این شلوار بسیار لباس پوشیده ای محسوب میشه در برابر دامنهای بسیار کوتاهشون. وقتی شما صبح تا شب فقط به پایین تنه و برجستگی و تبرج و …. فکر کنی با هر چیزی تحریک میشی و فکر و ذهن به فساد کشیده میشه. یک عکسی هست که یک خانم افغانی با پوشیه داره رد میشه چند تا مرد از پشت با چشمهای از حدقه در آمده دارن دید میزنن. آیا او هم ساپورت پوشیده؟!!! این دوستان به جای اینکه بانوان سرزمین من رو به توی کیسه رفتن دعوت کنن خودشون به یک پزشک و روانکاو مراجعه کنن بسیاری از مشکلات ما حل میشه.
     10     19
     • تورج-32-تهران

      ممنون اقا کاوه عزیز . سست عنصر بودن بعضی از دوستانی که فقط از مردونگی چیزشو یدک میکشن با نوع و نحوه پوشش خانمها تغییر نمیکنه . شرف و غیرت و عزت و انسانیت و انسان دوستی رو زمانی بین یک عده مرد مزکر کشتن که توپ رو انداختن تو زمین خانمها . که خانم باید تو وسط تابستون شرشر عرق بریزه که مبادا یک بی غیرت هیچی ندار دچار وسوسه ای بنام وسوسه شهوت بشه . اگه بیشتر توضیح بدم باید برم سمت خطوط قرمز . ممنون از کامنتتون . فقط همینقدر که از لحاظ فرهنگی بدجوری این مملکت عقب مونده . یعنی عقبش نگه داشتن . ادم از صمیم قلب متاسف میشه بابت این مسعله و مسعله هایی که سر این میهن اجدادی بنام ایران اوردن .
      9      14
  4. مینا22 ایلام

   من شوهر میخوام
   29   6
  5. من به کمکتون احتیاج دارم.

   آقای پارسا که اطلاعاتتون خوبه کمکم کنید

   ما تازه عروسی رو گرفتیم و خونه خودمون هستیم من از لحاظ ظاهری خوب هستم و منو شوهرم واقعا همو دوست داریم عاشق هم بودیم که با کلی سختی بهم رسیدیم جدا از دعواهایی که همه زنو شوهرا دارن چیز خاصی نیست تو رابطه هامون هم همیشه هردوطرف راضی بودیم.

   چند روزیه شو.هرم با فیس بوک آشنا شده اصلا خودم براش اکانت درست کردم باهم میرفتیمو نگاه میکردیم چندتا عکس مبتذل هم دیدییم اتفاقی که کلی فحششون دادیم و بستیم. اما حالا که کامپیوترشو چک میکنم میبینم در نبود من به صفحه های شخصی بعضی آدمای کثیف رفته که عکسای مبتذل دارن نمیدونم واقعا چیکار کتم؟؟؟  ما اصلا از هم دور نیستیم من سعی میکنم پوششم رو در تعادل نگه دارم اما اصلا نمیدونم چرا باید کنجکاو باشه در این حد که اون عکسارو نگاه کنه … من نخواستم محدودش کنم که بدترش کنه. یه ک.چ.ل. گوشی دادم دستش اما نخواستم رومون تو هم واشه حالا دیگه نمیدونم چیکار کنم؟؟؟؟؟ توروخدا جوابمو بدین همینجا.
   7   5
   • عزیم متاسفانه این مشکل توی بیشتر خانواده ها هست چندمورد اطرافیانم دیدم و شنیدم.اگر شما باتندی و رک بهش اعتراض کنی باعث نمیشه دیگه انجام نده حتی وقتی متوجه بشه شمااز کارش خبرداری دیگه بی پروا بشه و حتی جلو خودشما کاهارو انجام بده.یکم آروم باش و باسیاست زنانه باهمسرت صحبت کن نظرشو در موزدخودتو زندگیتون بپرس سعی کن با محبت بخودت وابستش کنی وقتی دیدی اگر حرفتو بزنی قبول میکنه و انکار نمیکنه سر حرفو بازکن و بگو از اینکه تو فضای مجازیه راضی نیستی و اینجور حرفا.فقط وفقط یه مرد یا زبون محبت و صبر زن تحت کنترل میشه
    9    0
    • محمدرضا/22/اصفهان

     ایشون سال ۹۲ سوال پرسیدن ،شما سال ۹۵ جوابشو میدی؟! 😆
     یحتمل تا الان دیگه هر اتفاقی باید میوفتاده افتاده 🙂
     19     8
     • من به تاریخ ارسال سوال نگاه نکردم.بعدم الان که اوضاع بدترم شده علنا شوهر به زنش میگه هرچقدر پول میخای میدم فقط برو میخام تنها با دوستام زندگی کنم و بگردم.با وجود دوتا بچه.پای صحبت هرکسی بشینی گلایش از شوهرش ایننه که همش سرش تو گوشیه و گوشی رمز گذاشتن.معلومه چه خبره.
      5      0
   • متاسفانه دیدن فیلم ها و تصاویر اینچنینی برای جامعه ما و خصوصا قشری که تا به حال چنین تجاربی نداشته اند بسیار زیان اور است
    مردها هیچ وقت از دیدن این تصاویر و فیلم ها سیر نمیشن و متاسفانه همزاد پنداری هم میکنن
    اونجاست که نه خودشون میتونن رایطه مناسبی برقرار کنن نه دیگه از همسرشون راضی میشن چون مدام اون رو با افراد توی فیلم و عکس مقایسه میکنن
    و مقایسه آفت یک رابطه است
    به نظرم صراحتا باهاشون صحبت کن و حتما به مشاوره برو
    3    0
  6. چیز جدید و بغرنجی نیست .

   خودتون وضع جامعه و روابط زوجها رو می بینید که هر روز متاسفانه داره بدتر میشه.

   بیشترین آمار طلاقها در سال ۹۴ متعلق به ازدواجهای سال ۹۳ بوده . یعنی طول عمر ازدواجها کمتر از یک سال بوده.

   حالا باقی قضایا رو خودتون بفهمین و تحلیل کنید…
   7   0
  7. تورج-32-تهران

   بنظر پست خوبی باشه . فعلا نمیخونم . ولی نظرمم میگم :
   خب بیاین همه با هم دعا کنیم :

   ” خدایا به خانمهای برهنه کامپیوتر همسر این خانم لباس عطا بفرما ! ( آمین ) . ”

   نکته : هر کلیک رو سبز رنگه بمنزله دعای خیرخواهانه شما برای همسر این خانمه ! 😛
   25   31
  8. غیرت زن به مرد کفر و غیرت مرد به زن ایمان است . حضرت علی علیه السلام.
   اینقدر تو کار مردها تجسس نکنید و غیرت نداشته باشید وگرنه زندگیتون نابود میشه
   بهمردها محبت کنین و اخلاق خوب داشته باشید نترسید با این چیزها مردی از همسر خوب و مهربونش نمی گذره این چیزها تو ذات مردهاست برای همین است که تعدد زوجه برای مرد حلال و برای زن حرام است .
   9   62
   • آف شو بابا !!
    اشتباهی دستم خورد به مثبت. خواستم بگم که رو یکی از مثبتات حساب نکنی.
    وجهه ی دین رو امثال توی تنگ ذهن و کوته فکر خراب کردین. دقیقا هرجا به نفعتونه از دین استفاده ابزاری می کنین.
    “به مردها محبت کنین و اخلاق خوب داشته باشید” !! که اونا هم هر غلطی دلشون میخواد بکنن؟ اصلا چنین مردی لیاقت محبت رو داره؟ مردی که به قول تو “این چیزا تو ذاتشه”؟
    ————————-
    آقای منصور خان، خواهشاً یه لطفی بکنین و کامنتمو حواله ندین به غ ق ا . توی تیتر هم به جای wife باید husband باشه. استفاده از حرف تعریف (a) هم برای cds اشتباهه.
    33    5
  9. زهرا 27 اصفهان

   وفاداری از عشق هم قشنگتره
   من عاشق همسرم شدم اونهم همینطور
   الان هم وضع همونه از جون و دل برا همدیگه مایه میذاریم ولی میدونین چی جالبه وفاداری که به هم داریم از عشقم قشنگتره به نظرم زن و مرد بعد یه مدت اون جاذبه اولیه رو ندارن کمرنگ میشه هر چند دوست داشتن مستدام باشه ولی اینکه یه عمر فقط یک نفر سلطان قلبت باشه خیلی قشنگه
   اگه روزی ببینم همسرم داره بهم خیانت میکنه بیشتر عاشق خودم میشم چون از این وفاداری دارم لذت میبرم این و از ته دلم میگم اگه یه روز بیاد که دیگه دوسم نداشته باشه من بازم دوستش خواهم داشت
   البته این به منزله شکستن غرورم یا اویزون بودن نیس اصلا و ابدا چون اگه یه روز نخواد من و بی سر و صدا میرم اخه من عاشقشم
   15   1
   • درود تو راکه دوست میداری
    فروتنانه عشق خویشتن را
    و متکبرانه خویشتن خویش را…
    8    1
    • زهرا 27 اصفهان

     ممنونم
     یه چیزی تو ذهنم میگذره اینکه خیانت فقط به همبستر شدن با غیر نیس خیانت میتونه فکری عاطفی روحی …. باشه حتی وقتی داری با کسی که دوسش نداری ازذواج میکنی هم به روح خودت و هم به زندگی طرفت خیانت میکنی فکر باید سالم باشه روح باید ارامش داشته باشه
     5     0
  10. بهروز/22/نيشابور

   اصلا چرا بعضی از آقایون میرن سراغ اینجور چیزا
   کسی که تا زمانی که مجرد هستش خب هرکاری خواست انجام بده
   اما زمانی که متاهل شد باید دیگه سراغ شبکه های اجتماعی نره چون با اینکارش به همسرش خیانت کرده
   آقایونی هم که دنیال سی دی ها یا کانالهای تلگرام مبتذل هستند که خودشونو تحریک کنن پس چرا رفتن ازدواج کنن؟
   17   1
   • آره واقعاً
    اول باید مشخص بشه که چرا آقایون اینکارو میکنن. چرا با اینکه متأهلن، میرن سمت این فیلمها؟
    7    0
    • بله وقتی شوهر میبینه به خواسته های ج ن س یش اهمیت داده نمیشه (یا به روشهایی که اون دوس داره) معلومه اون میره تو فیلمها اون رو تجربه کنه … باید بیشتر به شوهرش نزدیکتر بشه و اونی رو که برای همسرش لذت بخش و دوست داشتنی تر هست در حد مقدور فراهم کنه . زندگی میشه بهشت. البته در هر زندگی که سپاسگذاری و توکل بیشتر و به خدا نزدیکتر باشن مشکلات میتونه کمتر هم باشه
     4     1
  11. فتانه/27/تهران

   با هیچکدوم از راه حلای بالا موافق نیستم اصلا اما با این جمله موافقم که گفته شده:
   این زن می توانست با جلب شوهرش اورا د آرام آرام سوق دهد که خودش تصمیم بگیرد سی دی هارا کنار بگذارد.
   ولی واقعا چراا؟؟؟ چه اتفاقی میافته و چه اتفاقایی نمیوفته که اینجوری میشه یعنی میشن آقایون؟
   0   1
  12. به نظر من در این مواقع باید از برملا کردن این جاسوسی که بیشتر روحیه لطیف زن رو
   خدشه دار میکنه چشم پوشی کرد..
   چون در این مواقع طرف جری تر میشه..
   چون اگر غیر از این میبود سراغ این چیزا نمیرفت..
   درضمن کودک درون مردها بعضی وقتا دوست داره شیطنت کنه و باید آزادشون گذاشت
   که در همین حد قناعت کنه وگرنه….
   0   2
  13. براش آهنگ سی دی رو بشکن یاس بذار

   اینجوری غیر مستقیم بهش میفهمونی که از کاراش خبر داری 🙂
   17   2
  14. اگه شوهرت واسه خرجی و زندگیت کم نمیذاره ، الکی حساس نشو برو بچسب به زندگیت ، بیخیال این مسائل شو ، مردهای متاهل ایرانی به اندازه کافی بدبختی دارند ، فکر منفی نکن …
   1   8
  15. ( چـــــــاره ی ازدواجــــهـــای تَـحـمــیـــلــی ،ســنــتــی ، ســن پـــایــیــن ، عــدم عــلــاقــه ، مــریــض بــودن ، بــچــه دار نــشــدن ، ســرد مـــزاج بــودن ، بــداخــلــاق بـــودن ، مــشــکـــلــات مــالــی ،عــدم تــفــاهــم ، مــشــکــلــات جــنــســی ، و……………….

   حـــــل مـــشـــکـــل و در صــــورت لـایـــنـــحــل بــودن ،

   جـــــــدایــــــی اســــت

   نـــــــه

   خــــــیـــــانـــــت !! )
   11   0
  16. خیلی خوب میشه اگه آقایون سایت بیان نظرشون رو یگن. اول اینکه چرا چنین اتفاقی می افته و دوم اینکه راه حلش چیه.

   با بخشی از صحبت های آقای پارسا موافقم. اینکه بد حجابی بیشتر از بی حجابی جلب توجه میکنه. نکته دوم اینکه به نظر من خانومها نباید به یک باره تمام خصوصیات رفتاری و تمام جاذبه هاشون رو در طبق اخلاص بذارن. اینکه به همسرشون اجازه بدن که خودش اونها رو کشف کنه لذت بخش تر و جذاب تر هست و حداقل سبب میشه به یکباره برای هم تکراری نشن.
   از یه نظر هم فکر میکنم مقصر همواره همسران این آقایون نیستن. ممکنه یه آقایی واقعا کنجکاو باشه و این نوع سی دی ها براش تازگی و جذابیت داشته باشه و مرور زمان باعث بشه اون جذابیت براش از بین بره. البته اینها همه حدسه و باز هم نظرم این هست که آقایون مخصوصا متاهل هاش میتونن بهتر به این مساله جواب بدن.
   آقایون لطفا!
   4   0
  17. دختری در مزرعه/29

   آقا من یه سوال دارم: مگه دیدن تصاویر مبتذل انقدر کار بدیه؟ خیانت رو کار ندارم ولی من اگر شوهرم پایه باشه میشینم باهش فیلم سوپر میبینم کلی هم حمایتش میکنم. کلی هم روشهای جدید میشه یاد گرفت. البته شوهر مربوطه باید انقدر شعور داشته باشه که منو با اون زن پورن استار مقایسه نکنه وگرنه منم با نقش مقابلش مقایسه اش میکنم. 🙂 کلا از نظر من دیدن فیلم سوپر برای زن و مرد مجاز است. والسلام.
   7   10
   • در باب اینکه “میشه روش های جدید یاد گرفت” بله! اما مسلما چیزهای خوبی نیستند! بیشتر انحرافه تا آموزش. اگه به تماشای فیلم با همسرتون علاقه مندید فیلم های رمانتیک یا آموزشی انتخاب کنید چون عواقب دیدن فیلم پورن رو نداره. شهوت انسان هم سیری ناپذیره و تنوع طلب پس کم کم کار رو به جایی میرسه که هوس تجربه روابط *دار هم پیش بیاد.

    ولی با این قسمت از حرفتون موافقم”منم با نقش مقابل مقایسش می کنم” البته در جهت تنبیه.امیدوارم منظورمو گرفته باشید.
    7    0
   • مستـــانــه . 1986.

    اگه اعتیاد پیدا نکنید مقبوله 😀

    ولی متاسفانه اکثر مواقع اعتیاد به دیدن فیلم پورن بوجود میاد و خواه ناخواه اون قیاسه تو ذهن شکل میگیره. و بدتر اینکه شرطی میشه شخص‌. یعنی فقط با دیدن فیلم تمایل به سکس پیدا میکنه و بدون فیلم تحریک و جذابیت جنسی و این داستانا براش پیش نمیاد.

    حالا دیگه خود دانی 😀
    6    8
   • در حین دیدن فیلم های پورنو سلول های خاکستری مغز در لحظاتی کارائی خودشون رو از دست میدن ..دیدن مداوم این فیلم ها در دراز مدت باعث از بین رفتن و تحلیل سلول های خاکستری مغز میشه واینو علم ثابت کرده …
    به نظر من که هیچ جایز نیست چون بیشتر افعالی که دو جنس توی این فیلم ها انجام میدن نمی تونه بصورت واقعی نمود پیدا کنه وفقط باعث ایجاد یه سری فانتزی های جنسی وبالا رفتن توقعات جنسی در مرد و زن میشه ..درضمن توی این فیلم ها یه چورائی فقط تخریب وتحقیر زنان روایت میشه به نظرم هیچ نکته ی اموزشی نداره
    3    0
  18. خانم. پروانه/ ۶۷ فیلمهای زیادی ائم از خارجی وایرانی در خصوص تجسس زنها در امور شوهران ساخته شده که نشان داده چطوری در انتها کار به طلاق می رسد کلا تجسس کار خوبی نیست اگر کسی در کارهای شما نیز تجسس کند و مرتب شما را چک کند نیز خودتان اعتراض می کنید . اینجانب فردی متاهل هستم و بعد از ۱۸ سال هنوز زندگی ما عاشقانه است و بنده نیز هنور هیچ خیانت و یا ارتباطی حتی به صورت مجازی نیز با جنس مخالف نداشته ام چند همسری حق مرد است ولی تنها چیزی که در نهایت یک مرد را به همسر وفادار نگه می دارد محبت و علاقه است نه گردن کلفتی و جاسوسی مردان بنده محبت هستند . در صورتیکه روند زندگی عادی شما دچار تغییر محسوسی نمیشود اصلا در کار همسران تجسس نکنید. از لطفی هم که بنده داشتید متشکرم
   2   5
  19. به نظرم هر کاری میکنه نباید این موضوع راو به بیرون درز داد چون اگه درز پیدا کرد و قبح این عمل جلو دیگران شکسته شد این عمل به امر عادی و به شدت حادتر ادامه پیدا میکنه … به قولی مرد رو باید به زبان سر و زبان بدن خر کرد …. ببخشید به کسی بر نخوره ……… مردا همه به شکم و زیر شکم خیلی باید رسید ……..
   0   8
   • چقد متنفرم از این جمله” مرد به شکم و زیرشکم”
    چقدر مرد رو کوچیک و حقیر نشون میده.
    نمیدونم واقعا؟ از طرفی اخلاق و عرفان بر کنترل هوای نفسانی تاکید داره و لذت ها رو درجه بندی میکنه. که یکی از شیرین ترین اونا پیروزی و کنترل هوای نفسه.

    از طرفی جو این دنیا شما رو سوق میده به سمت ارضای نفس. طوریکه در یک ازدواج شرعی و رسمی هیچ محدودیتی رو قائل نیست و زن و شوهر باید به تمام خواسته های معقول و غیر معقول خود پاسخ بدهند.

    این طور شده که زن ومرد مسلمان در ماه رمضان روزه خود را می شکنند تا امیال شونو بی جواب نذارن.

    شاید دلیلش این باشه که مسلمانان هیچ فرهنگ مدونی در باب س ک س ندارند و ناچارا مردم از آداب غرب الگو می گیرند.
    2    3
    • خانم بتی عزیز

     میدونید یکی از مهمترین مشکلات ما خانما تو برخورد با اقایون چیه؟
     اینکه به دنیای مردها با دید زنانه خودمون نگاه میکنیم و بدتر ازهمه، با همین دید و نگرش قضاوتشون میکنیم و بهشون برچسب فلان و بهمان میزنیم،انتظار داریم مردها مث خودمون شدیدا عاطفی باشن در حالی که اگه قرار بود زن و مرد شبیه هم باشن دیگه خدا دو جنس متفاوت خلق نمیکرد و تاکید نمیکرد که مایه ارامش هم ان.
     ——————–
     پ.ن:منظورم از این حرفا این نبود که خدای نکرده اقایون احساسات ندارن،اما خب اولویت های اساسی جنس زن و مرد تو زندگی با هم فرق میکنه.
     3     5
    • حقیقت تلخه دیگه …. اما یه اصله -… منم با گفته شما موافقم که گفتین “زن و شوهر باید به تمام خواسته های معقول و غیر معقول خود پاسخ بدهند.” اگه صد در صد از شوهر این خانوم هم سئوال کنیم می بینیم که جوابهای- نه – نصف شب خیلی زیادی شنیده – دنبال تنوع زیاد در رابطه ها بوده که بازم صد در صد نه شنیده که رفته دنبال این چیزا از ما گفتن ….
     1     3
     • نه آقای لوتی برداشت شما از حرفم درست نیست. منظورم اینه که حتی روابط زناشویی هم باید حد و مرزی داشته باشه و اگه یکی از طرفین راضی به انجام یکسری عملیات نیس نباید تحت فشار قرار بگیره چون کم کم سرد میشه و بعد هم انگ سردمزاجی میخوره.

      خانم آیسان صحبت شما متین ولی متوجه ارتباطش با کامنتم نشدم.فقط بنظرم الان یه افسار گسیختگی جنسی داره اتفاق میفته. همه خودشون رو محق میدونن و همه تقصیرها رو میذارن گردن مشکلات جنسی. بی پروا شدن و قبح قضیه ریخته. پسربچه ۱۳ ساله انتظار داره به جای اینکه به کنترل امیال رو کنه به فکر پاسخ دادن به میل جنسیشه.
      چقدر از سوال پست دور شدیم ولی بازم بنظر من توی این شرایطی که داریم مشکل چندان بزرگی نیس.
      1      0
     • منظورم به این قسمت از صحبتهای شما بود.

      “چقد متنفرم از این جمله” مرد به شکم و زیرشکم”
      چقدر مرد رو کوچیک و حقیر نشون میده.
      نمیدونم واقعا؟ از طرفی اخلاق و عرفان بر کنترل هوای نفسانی تاکید داره و لذت ها رو درجه بندی میکنه. که یکی از شیرین ترین اونا پیروزی و کنترل هوای نفسه.”
      1      0
  20. خیلی راحته منم بهش خیانت میکردم تا حالش جا بیاد
   2   6
  21. ترنم/۲۹/تهران

   به نظر من ک اکثر مردها مشکل جنسی دارن که باعث سردی همسرشون میشه اما بس ک روشون زیاده ناتوانیشون رو میندازن تقصیر زنشون اونوقت میرن سراغ زن های دیگه
   درحالی ک اگه قبول کنن این مشکل رو که البته زیاد هم هست میرن دنبال درمان خیلی مسائل حل میشه
   9   1
 • ارسال نظر