مجله گیزمیز

جذاب‌ ترین اندام‌ های بدن مردان از دید خانم‌ ها

منصور قیامت
۴ خرداد ۱۳۹۴
۸۹ نظر
 •  

   


   

  برویم سر اصل مطلب. مهم نیست مانند خدایان یونان باستان باشید، یا یک پسر عوضی! محققان ثابت کرده‌اند که خانم‌ها معمولا افراد جذاب و خوش قیافه‌ را برای روابط کوتاه مدتشان انتخاب می‌کنند. پس بهتر است کمی روی خودتان کار کنید!

   

   

  خب، حالا که این را گفتیم، به طور خلاصه و بدون هیچ ترتیب خاصی، قصد داریم ویژگی‌هایی از مردان که زنان عاشق آن هستند را برایتان بگوییم، نه فقط اندام‌ها، بلکه خصوصیات و ویژگی‌هایی که به چشم خانم‌ها می‌آید.

   

   

  بعضی از آن‌ها را می‌توانید در باشگاه بدست بیاورید، اما بعضی دیگر، به ژنتیک شما بستگی دارد، متاسفم! در هر صورت، این مقاله یک دید کلی به شما می‌دهد که خانم‌ها چه چیزی را می‌پسندند.

   

   

   

   

   

   

   

  ۱. یک شکم شش تکه‌ی خوب

  در تحقیقی که در دانشگاه ایلینویز انجام شده است، از نظر خانم‌ها عضلات شکم، جذاب‌ترین عضلات در بدن مردها هستند. قابل درک است که عضلات شکم در جلو و میانه‌ی بدن قرار دارند، پس به ناچار چشم زنان در اولین نگاه به آن‌جا می‌افتد، البته قطعا بعد از چهره‌تان و در حالی که لباس نپوشیده‌ باشید.

   

  خوش شانس هستید که می‌توانید در باشگاه تمرین کنید و عضلات شکمتان را پرورش دهید، اما شانس زیادی برای تغییر چهره‌تان نخواهید داشت. بهتر است روراست باشیم، خانم‌ها اینقدرها هم سطحی نگر نیستند.

   

  بر اساس کتاب گوردون پاتزر «Looks: Why They Matter More Than You Ever Imagined»، مردانی با حجم زیادی چربی در ناحیه‌ی شکم، میزان کمتری تستسترون در بدنشان ترشح می‌شود، که باعث کاهش میل جنسی و کاهش قابلیت باروری‌شان می‌شود.

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۲. باسن سخاوتمندانه!

  وقتی پشتتان به خانمی است، او به هیچ وجه به پشت سرتان یا پشت پاهایتان نگاه نمی‌کند. سورپرایز! بر اساس نظرسنجی سایت AskMen، خانم‌ها هم به اندازه‌ی آقایان از باسن خوششان می‌آید (خیلی خب، شاید نه به اندازه‌ی آقایان!) طبق مطالعه‌ای که بر روی ۱۰۰ زن انجام شد، اکثرا اظهار کردند باسن عضلانی را دوست دارند، یعنی وقتی دارید فوتبال یا بسکتبال نگاه می‌کنید، شریکتان، باسن و پشت پاهای شما را دید می‌زند.

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۳. شانه‌هایی پهن و قوی

  مطالعات دانشگاه آلبانی نشان می‌دهد رضایت جنسی خانم‌ها، رابطه‌ی نزدیکی با جذابیت‌ و چهارشانگی شریکش دارد. پیشنهاد به مردهایی که شانه‌های افتاده دارند: باشگاه بروید و تمرین کنید.

   

  بر اساس کتاب دیوید پرت «In Your Face: The New Science of Human Attraction» شانه‌های پهن و ورزیده، همیشه نشانه‌ی قدرت و مردانگی‌ است. علاوه بر این، مردانی که شانه‌های پهن‌تری نسبت به دور کمرشان دارند، معمولا زود‌تر و بیشتر از دیگر مردان رابطه‌ی جنسی خواهند داشد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۴. کمر مخروطی و عضلانی

  در مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۳ در مجله‌ی Proceedings of the National Academy of Sciences منتشر شد، آمده است که ۷۹ درصد خانم‌ها، پهنای پشت آقایان (منظور نسبت پهنای شانه به دور کمر است) را یکی از عوامل جذابیت‌ آن‌ها می‌دانند. چهارشانگی و اندام اصطلاحا هفتی، حتی می‌تواند قد مردان را از نظر جذابیت، تحت‌الشعاع قرار دهد.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۵. بازوهای قوی و سفت

  در آماری که سایت HerCampus.com از ۱۰۰ دختر دانشجو در سراسر کشور گرفت، اکثرشان بازو را یکی از مهم‌ترین عوامل جذابیت مرد‌ها معرفی کردند. به نظر خانم‌ها، بازو‌های عضلانی نشان می‌دهد که شما به خوبی از بدنتان مراقبت کرده‌اید، و همچنین اعتراف کرده‌اند که دوست دارند بازوان مردان از درون آستین تی‌شرت یا کتشان مشخص باشد! بازوان قدرتمند، یعنی مرد می‌تواند از زن محافظت کند، و بی شک یعنی می‌تواند او را بلند کند…

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۶. سینه‌های خوش تراش

  همانطور که قبلا هم در کتاب پرت «In Your Face: The New Science of Human Attraction» گفته شد، خانم‌ها علاقه‌ی بیشتری به مردانی با اندام ورزیده دارند: شانه‌های قوی، کمر باریک، سینه‌ و شانه‌ی فراخ. خانم‌ها ترجیح می‌دهند مردان ورزیده باشند نه چاق و یا دارای عضلات بسیار حجیم. شما یک سینه‌ی محکم می‌خواهید، نه سینه‌های عضلانی خیلی بزرگ، فقط مقداری حجم کافی است.

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۷. صورت شما

  بر اساس تحقیقی که در مجله‌ی Journal of Personality and Social Psychology منتشر شده است، زنان به مردانی جذب می‌شوند که چهره‌شان نشان دهنده‌ی تمایلشان به تمرین باشد. همچنین بر اساس گزارش روزنامه‌ی LA Times زنان، بیشتر علاقه دارند با مردانی که از نظر جنسی بالغ‌تر هستند دوست شوند.

  این یعنی خانم‌ها دوست دارند مردان، چشمانی درشت و دماغی متوسط یا کوچک داشته باشند (ویژگی‌های یک چهره‌ی Baby Face)، فک کشیده و استخوان گونه‌‌ی پهن (ویژگی‌های یک چهره‌ی بالغ). خانم‌ها می‌خواهند که مردان ظاهری خوب و مهربان داشته، اما در باطن، پسر شری که قوای جنسی‌اش را ابراز می‌کند باشند.

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۸. لبخند مرموز

  همیشه پسران شرور جذاب هستند. مطالعاتی که در دانشگاه British Columbia صورت گرفته، نشان می‌دهد زن‌ها، از نظر جنسی کمتر به مردان مهربان و خندان تمایل دارند! هشدار: ممکن است بعد از خواندن این مطلب، اخمو و جدی شوید!

   

  در حالی که لبخند برای ارتباطات اجتماعی ضروری است، خانم‌ها در نگاه اول، بیشتر به مردانی که ظاهری مغرور، قدرتمند و کمی اخمو دارند تمایل پیدا می‌کنند. در اولین برخورد کمی مرموز و تودار برخورد کنید، وقتی او را به دست آوردید، با او بخندید.

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۹. دست‌های قدرتمند

  خانم‌ها به جزئیات دقت می‌کنند. در نظرسنجی سایت AskMen، خانم‌ها اظهار کرده‌اند که عاشق دست مردان هستند، زیرا حقایق زیادی را راجع به آن‌ها بازگو می‌کند، مثلا شغلش چیست، چقدر به نظافت اهمیت‌ می‌دهد و چقدر مهارت‌های فنی دارد. دستان بزرگ، نشانه‌ی مردانگی است، البته احتمالا این را خودتان می‌دانید.

   

   

   

   

   

   

   

   

  ۱۰. موهای صورت

  مقاله‌ای که در سال ۲۰۱۳ در مجله Journal Evolution Human Behavior منتشر شد، نشان می‌دهد که زنان، ترجیح می‌دهند صورت مردان ته ریش پری داشته باشد. ریش بلند، ته ریش کم و صورتی که کاملا اصلاح شده، جذابیت کمتری برای زنان دارد. البته به عنوان شوهر آینده‌شان، به افرادی که ریش کامل و قابلیت‌ فرزند پروری خوبی دارند، علاقمند و وابسته می‌شوند

   

   

   

   

 • پربازدیدهای ماه
 • [metaslider id=146737]
 • نظرات شما
  غیر قابل انتشار : 0
  در انتظار بررسی : 32
  انتشار یافته : 89
  1. ژان راک روسو

   پس بگو چرا انقدر دخترا به پشت من نگاه میکنن… بی ادب های چشم هیززززززززز 🙂

   Thumb up 160 Thumb down 10

  2. ژوکر/7و4/اهواز

   با خستگی تمام اومدم یه سر به سایت بزنم روحیه م عوض شه که با دیدن این پست به کلی حالم گرفته شد یعنی تو همین لحظه امید به زندگیم از صفر به منفی رسید،در حال حاضر هم برای تقویت روحیه م این بیت و جمله رو دارم به خودم میگم و زمزمه می کنم….

   صورت زیبا نکوست ای برادر سیرت زیبا بجو ! سیرتت نیکو بساز ، صورت نیکو چه سود؟
   چرا که هیچ صورت زیبایی نیست که فرتوت نشود! و هیچ سیرت زیبایی نیست که مردود شود!

   Thumb up 87 Thumb down 9

   • joker e aziz
    inha model hastan
    nabayd ba didane ax ha naomid beshi
    harkas honari dareh
    inro ba YAGHIN behet migam
    albateh dar iran moteasefaneh chenin masaeli baese naomidiye 90 darsade javoonha misheh

    Thumb up 9 Thumb down 0

  3. این که همش مادی و جسمی بود برادر من
   زنی که بخواد از اینا خوشش بیاد و بات باشه با یکی بهترش میره با یکی دیگه

   هیچوقت عوامل ظاهری و جسمی باعث پایداری خانواده نمیشود بلکه با یک شب نزدیکی همه این ها از بین میرود
   عوامل و خصوصیات روحی و اخلاقی و معنوی هستن که ب یک خانواده قدرت استحکام میدن

   همه موارد بالا برای رابطه جنسی و … بود که از ارزش پایینی در زندگی دارد و بعد از ۲ هفته ب کلی عادی میشود
   خصوصیات اخلاقی و معنوین که ۳ هفته را به یک عمر تبدیل میکنند

   Thumb up 74 Thumb down 27

   • میثم / 31 / کرمان

    اگه یه ذره دقت میفرمودین نوشته برای رابطه کوتاه مدت نه ازدواج

    Thumb up 44 Thumb down 3

   • رضا جان کاملا درست میگی، این چیزا خیلی اهمیت پایینی در انتخاب شریک زندگی و حتی شریک عاطفی و روحی داره ، واقعا این مولفه ها برآیند فرهنگ و دین ماست

    انتخاب همسر از نگاه قران و روایات؛
    * ایمان و دینداری
    *عقل و هوش
    * اخلاق نیک
    *عفت و پاکدامنی
    *شرافت خانوادگی

    حالا اینا رو با دلایل بالا مقایسه کنید و تفاوت را احساس کنید، انتخاب با انسانهاست، راه سعادت و خوشبختی مشخصه ، فقط نیاز به تعقل داره ، از ما قراره در مورد انتخابامون سوال بشه ، انتخاب با شما “جاهلیت مدرن یا شریعت اسلام”

    Thumb up 48 Thumb down 12

  4. بعد بگید دل پسرها مثل نمایشگاهه ماشینه و هرکسی که بیاد میپسندنش.
   دخترها دنبال مانکن میگردن یا مرد زندگی؟ هر لحظه به یکی دل میبندن. همه ی اینا کشکه, پول و ماشین و حساب بانکی داشته باشی باد مثانه ات نسیم صبحگاهیه.
   دوست دختر رفیقم باهاش کات کرده و گفته باید از کت های تکی بپوشی ادکلن تلخ بزنی چهار شانه باشی ته ریش داشته باشی و … . رفیقم هم گفته من شاید شش دانگ اینجوری که میگی نباشم ولی پسرایی سراغ دارم که این ویژگی هارو دارند ولی تو دوست دختر پنجمشی, قبوله؟ هیچکس پیِ زندگی و خوشبختی نیست, علف باید به دهن بزی شیرین بیاد. بر مبنای این ده تا ویژگی, عشق و وفاداری و خاطرخواهی جز هوس و دمبل و بازو چه تعریفی میتونه داشته باشه؟ واقعا که …

   Thumb up 30 Thumb down 16

  5. بهار/30/تهران

   فقط تو رو خدا اگه میرین باشگاه رو همه جای بدنتون متناسب کار کنین بعضیا بالا تنه ردیف پاها عین ملخ.به این سوی چراغ
   این مژده رو به نیمه گمشدم میدم که هیچکدوم از موارد گفته شده تو این پست واسم مهم نیست من فقط یه نفرو میخوام واسه کارای خاکبرسری.کارش خیلی راحته یه مشت خاک ورمیداره میریزه رو سر اونایی که فکر بد میکنن.واقعا که…. خانوادت میدونن تو نت دنبال مطالب خاکبرسری میگردی؟؟؟؟؟؟؟اون تسبیح من کووووووو؟؟؟؟؟؟؟؟

   Thumb up 129 Thumb down 6

  6. بابا ایول چقدر خوب شناختن خانومارو……….دقیقا همه ی اینا درسته :-)….کثافتا عجب تیکه هایی بودن:-) من یکی تو این مورد عقلم به چشمه….دیشب تو پارک نشسته بودیم یهو ده تا پسر هیکلی ورزشکار از جلومون رد شدن منم هی زیر چشمی میپاییدمشون 🙂 خیلی باحال بودن….یه دوست داشم دقیقا همینجوری بود خیلی خوشتیپ بود عوضی بادی کلاسیک کار میکرد

   Thumb up 41 Thumb down 42

   • ولی به نظر من هیچم خانما رو نشناختن، به شخصه برا من هیچ کدوم از موارد بالا به این شدتی که گفته ملاک نیست مثلا یه دختری که اندام ظریفی داره میتونه با چنین مردی با اندامهای درشت باشه؟

    Thumb up 42 Thumb down 11

    • گل مجلس(مهرو)

     موافقم
     برای من هم با این شدت مهم نیست موی سینه ی مردها رو دوست دارم که اصلا اشاره ای بهش نشده بود از مردهای قد بلند هم بدم میاد میانه باشه ته ریش حتما داشته باشه لاغر استخونی هم نباشه اصلا تو همین سایت کلی از این دست پسرا داریم
     منصور فقط همون زیر ابرو برداشتن و ریش پروفسوریش خرابه وگرنه اون رو هم دوست میداشتم خخخخخخ

     Thumb up 29 Thumb down 11

  7. ما که همه ی اینا رو داریم تا حالا کسی ابراز عشق بهمون نکرده!
   نمی دونم چرا!!
   قد ۱۹۰ ،وزن ۱۰۲ ،خوش استیل ، دوستام میگن شبیه کوزی گونی هستی
   اندامی نسبتا عضلانی!و…

   Thumb up 27 Thumb down 33

  8. دختر مهتاب

   یه جذابیت اولیه بر اساس تصور دختر باید وجود داشته باشه ولی وقتی از سطح جذابیت ظاهری گذشتین عشق زندگیتون میشه مردونه ترین، قوی ترین، بهترین، جذاب ترین مرد روی زمین. حتی یه حرکت خیلی عادی و روزانه ش سر ذوق میاره. ظاهر دیداری یه طرف بویی که میده یه طرف اصلا یه وضعی!
   خب موضوع صحبتو عوض کنیم لطفا 🙂

   Thumb up 41 Thumb down 0

  9. به خدااااااااااااااا همش رااااااسته 🙂 من اولین بار تو دانشگاه که عشقم اومد جلو از بالا تا پایینشو قشششششنگ نگاه کردم دیدم وااااااااای مرد ارزوهااااامه به خدا;-) تازه, قد و بازو و شونه هااا که از بقیه جاها واسم مهمتر بود 🙂 الانم شکر خدا سه ماهه عقد کردیم 😉 😉 😉

   Thumb up 61 Thumb down 23

  10. مستـــانــه. 28 =122ـ

   برا عکس ۸ لااقل عکس یه آدم اخموی خوفناک میذاشتن!

   اخم و جذبه این عکس، بستنی یخی رو هم آب نمیکنه! اونوقت واسه من نماد غرور و قدرتناکی! شده 😆

   Thumb up 33 Thumb down 2

  11. مورد ۵ و ۹ و ۱۰به شدت در مورد ملاک ظاهری برام مهمه. اما بقیشون نه!
   اخه باسن دید بزنیم؟!!! این دیگه ازون حرفا بود. خخخخ
   پسر با لبخند مرموز؟! اصلا اصلاااا. همین جوریش فوبیای پسر داریم دیگه بخواد مرموز بزنه هم دیگه هییییچی!!! دیگه از سن و سال ما گذسته دنبال پسر مرموز باشیم. این مال تین ایجراس! برخورد اول محترمانه و سنگین باشه به مراتب جذاب تر از تیریپ مرموزه!! من که کلا خله پسرای مودبم. ازین تیریپ لیدیز فرستیای در ماشین باز کن. خخخخ

   Thumb up 36 Thumb down 6

  12. هاااا …ای هیکلا واسه تمرین طراحی هم خــــــوووووبـــــــــن 😉

   Thumb up 21 Thumb down 1

  13. پسر با این شرایط ظاهری خیلی خوبه هیچ خانمی هم بدش نمیاد ولی….. ولی اگه شوهرت باشه کار آدم به جاهای باریک میکشه چون مرد خوشگل و جذاب ماله مردمه.
   به نظر من توی زندگی متاهلی زن باید زیبا و جذاب باشه.

   Thumb up 32 Thumb down 7

   • مملکتی ک شوهر خوشگلو جذاب ینفرو میدزدند زنای خوشگل و جذاب هم در امان نیستندو ممکنه مال شوهر نمونند

    Thumb up 24 Thumb down 2

  14. خب میتونم بگم شوهر من تقریبا هیچ کدوم از موارد فوق رو نداره و من عاشقشم 🙂
   دخترمون هم ۳ ماهشه :))

   Thumb up 81 Thumb down 3

  15. آقااااااااااا منم عاشق ی همچین مردی هستم … من ازاول دوست داشتم همسرم هیکلی باشه و چهارشونه و قدبلند…. کدوم زنی ازاین خصوصیات خوشش نمیاد؟

   اتفاقا دلیلشم ذکر شد برای اینکه زنها احساس میکنن کنار مردی ک هیکلی تره اعتماد ب نفس و امنیت بیشتری دارن

   Thumb up 42 Thumb down 2

  16. نگار.25. تهران

   عکس شماره ۵ این خوشگل خانوم موقشنگ الان نماد جذابیته؟؟ 🙂
   من شونه پهن دوس دارم
   از باسن هم واسه مرد خوشم نمیاد,, برعکس مورد بالا
   کلا درسته که اندام جذابیت خاص خودشو داره ولی من برعکس همه, اول رفتارای یه نفرو زیر نظر میگیرم بعد چیزای دیگش به چشمم میاد!! ینی هیچوقت ظاهر هیشکی (حتی در وهله اول) ذهنمو از چیزای دیگش منحرف نکرده!

   Thumb up 25 Thumb down 8

  17. باسن سخاوتمندانه!
   :))))))))))))))))))))))

   Thumb up 35 Thumb down 5

  18. اینا که انگاری میخواستن بچه شیر بدن اینقدری سینشون بزرگ بود
   یکیشونم جنیفری بود براخودش
   مرد باید قد بلند و خوش چهره ومهربون باشه

   Thumb up 40 Thumb down 7

  19. بی بی گلاب

   من به صورت مردانه و ته ریش و ریش معتقدم و شانه های پهن و قد بلند
   اصن به باسنش کار ندارم سینه فراخ هم داشته باشه ولی در کل اگه اینارو نداشت هم نداشت .مرد باشه مرد.

   Thumb up 33 Thumb down 3

  20. نگار 28 یزد

   هیچ کدوم از اینایی که گفته شد واسم مهم نیست همین که یه ظاهر و قیافه معمولی نسبتا خوب داشته باشه کافیه بقیش برمیگرده به اخلاقیات .مادیات و پولم که کم کم جور میشه والسلام…

   Thumb up 21 Thumb down 5

  21. درسا 23 رامسر

   عشق و مهر که به همسرت داشته باشی دیگه شکم یکم توپلشو و صورت هرشکلیش برات میشه اسطوره و شونه هاش محل آرامش و امنیت

   Thumb up 32 Thumb down 4

  22. ابوالفضل /24/قم

   منصور نامرد عکس پسرا سایتو گذاشتی چراااا

   من که راضی نبودم

   Thumb up 25 Thumb down 2

   • من تکذیب میکنم اینا هیچ کدوم عکسای من نیست 😀 😀 😀
    در حقیقت من با این مدل استیل و فرم بدنی حال نمیکنم
    اما عاشق استیل و فرم بدنی شناگرا هستم واقعا قشنگن
    انگار که میکل آنژ تراشیده استیلشونو.

    Thumb up 16 Thumb down 2

  23. اهههههههههههههههههه حالم بد شد ……اینا چراشکل سوسکن؟؟؟؟؟؟؟
   شکم شش تیکه مثل خرچنگ…….
   ریش…….
   ااااووووووغغغغغغغ

   Thumb up 14 Thumb down 35

  24. خب به نظر من اینا با معیار فرهنگ غربه که بیشتر حول مسائل جنسیه نمیگم بده نه بالاخره قسمتی از زندگیم این مسائله ولی همش نیست این مقاله خیلی تک بعدی به قضیه نگاه کرده و بیشتر به معیاری برای دوستی میخوره تا مقاله ای که به درد ازدواج و انتخاب همسر بخوره

   Thumb up 27 Thumb down 8

  25. اگه همه اینارو داشت و اخلاقش سگی بود چی؟
   کلا اخلاق یعنی کشک!

   Thumb up 32 Thumb down 7

  26. همساده/23/اصفهان

   محققان ثابت کرده‌اند که خانم‌ها معمولا افراد جذاب و خوش قیافه‌ را برای روابط کوتاه مدتشان انتخاب می‌کنند…
   خودشم گفته برای روابط کوتاه مدت…
   بهتر بود یه معیارایی رو هم برای روابط بلند مدت مشخص میکرد، مثل اینکه:
   مردونگی داشته باشن، با غیرت باشن، با شخصیت باشن، با همه تیک نزنن، مودب باشن، مهربون باشن، به طرف مقابل و علایقش احترام بزارن…

   Thumb up 46 Thumb down 0

   • در تکمیل حرفای شما جناب همساده
    همه اینایی که بالا گفته شاید شرع کننده یک رایطه باشن اما چیزی که رابطه ها رو عمق میبخشه و بهش معنا میده چیزاییه که شما گفتی.
    لایک

    Thumb up 23 Thumb down 0

  27. خانومای گروه من همه این آیتم هارو دارم ها
   فقط ی ذره باسنم مشکل داره که اونم روش کارمی کنم بیاید ببینید مورد پسند هست یا نه بقیش حله حله

   Thumb up 22 Thumb down 3

  28. عمو پرهام -31-تهران

   من چیزی ندارم بگم. شما ها بگین 😀 اینجور که این مطلبه نوشته بود من خودمم هوس کردم !!!
   بچه ها راستی من نیمه شعبان نامزدیمه. بالاخره شاخ غول تردید و شکستم .

   Thumb up 70 Thumb down 3

  29. سروناز /27/ آبان /تهران

   مرد باید سنگین وزن باشه مثلا ۹۰ کیلو عضلانی نه چربی …. مرد باید قوی باشه وقتی هولش میدی از جاش نتونه تکون بخوره … پوستش باید سفت باشه وقتی نیشگونش میگیری تو دست نیاد
   این شونه های پهن و بازوهای گنده رو خیلی درست گفته به من که حس امنیت و آرامش میده … این بدنای ورزیده آدمو وسوسه میکنه هی بری تو بغل

   Thumb up 41 Thumb down 15

  30. خانم‌ها می‌خواهند که مردان ظاهری خوب و مهربان داشته، اما در باطن، پسر شری که قوای جنسی‌اش را ابراز می‌کند باشند.|

   داره میگه برای رابط جنسی مشخصه

   Thumb up 20 Thumb down 0

  31. بیشتر زنها از باسن که خوششون نمیاد هیچ، خالشون هم بهم میخوره

   Thumb up 42 Thumb down 7

  32. مریم 1 مهر 67

   بزار نظر کارشناس گونه مو واستون بگم
   ۱- خوبه . ولی ب نظرم جذاب ترین عضله جای دیگه س ( ب قول استاد تورج منظورم گوشه)
   ۲-موافقم گرد ولی کوچیک
   ۳-واقعا . سرشونه و سر سینه عضلانیش خوبه ولی ب اندازه
   ۴- قبلا گفتم واسه مرد هفتی خانوما یازده (یا ب اصطلاح ساعت شنی)
   ۵- اوهوم ولی کلا من از بازوی خیلی حجیم بدم میاد عضلانی و کشیده خوبه( یکم مث عمو پرهام)
   ۶-عضله های سرسینه هم بزرگش خوب نیس مخصوصا اگه تیز باشه کلا سفت و تخت مثال بزنم؟؟عیی دیگه مث کریس ک عمرا
   ۷- پس چرا من اینجوری دوس ندارم چشم درشت؟؟ نع خوب نیس
   لب و بینی درشت و کج و کوله چشای تنگ و کشیده و….
   با جمله آخرش هم موافقم
   هان!!از توک سینه های ایشون هم تشکر میکنم چه وضشه منصور
   توجه حاج غلام را ب رنگ ب کار رفته شده در عکس جلب می نمو نیم(دیدی بود؟؟)
   ۸-:)
   ۹-ولش کن
   ۱۰- بعله ولی ن پر . کلا ب رنگ پوست و مو ربط داره. اگه ریشاش این باشه می خوام صدسال ته ریش نزاره. چیه نظره!!

   خب سخن را کوتاه کنیم دیگه

   Thumb up 7 Thumb down 16

  33. عاخه این چه پستی بود که گذاشتید ؟ انصافا” چند درصد از مردهایی که الان دور و بر خودمون میشناسیم این شکلین؟ نمیگم وجود نداره … ولی تعدادشون خیلی کم هست …اطراف ما رو آدمهای معمولی پر کردن و نه این مانکنها ! بعدش این قضیه یه جورایی توهین هم به خانمها و هم به آقایون هست … یعنی فقط جاذبه های ظاهری باعث جلب توجه یک زن میشه و همه چیز در ظاهر خلاصه میشه ؟ زیبائیهای ظاهری به یک تب بند هستند! و هر بهاری خزانی داره !
   جذابیت فاکتورهای خیلی زیادی داره و فقط فاکتورهای بالا رو در بر نمیگیره … من فکر میکنم خداوند در وجود هر شخص هر چند نازیبا ، جذابیت های پیدا و پنهان زیادی قرار داده …
   مهم اینه که زن و مرد از لحاظ ظاهری با هم متناسب باشن … اینکه من زشت باشم و با یه شوهر زیبا و یا یک مرد زشت و یک زن خیلی زیبا مطمئنا به مشکل بر میخورن ….توی هر چیزی تعادل داشتن خیلی مهمه …

   بقول حافظ عزیز:

   شاهد آن نیست که مویی و میانی دارد بنده طلعت آن باش که آنی دارد

   شیوه حور و پری گر چه لطیف است ولی خوبی آن است و لطافت که فلانی دارد

   در ره عشق نشد کس به یقین محرم راز هر کسی بر حسب فکر گمانی دارد

   مرغ زیرک نزند در چمنش پرده سرای هر بهاری که به دنباله خزانی دارد

   مدعی گو لغز و نکته به حافظ مفروش کلک ما نیز زبانی و بیانی دارد

   Thumb up 39 Thumb down 4

  34. اعتراف میکنم تو دانشگاه ما دخترا وقتی استادمون مرد بود میرفت پای تابلو فقط باسنشو نگاه میکردیم…واسه همینم نمره درسایی ک استادش مرد بود همیشه پایین بود…ایضا سر جلسه امتحانم همینطور

   Thumb up 15 Thumb down 39

  35. آقا این عین حقیقته من ازینا میخوااااااااام حتی واس ازدواااااج

   Thumb up 16 Thumb down 26

  36. زیبائی جسمانی فقط چند صباحی می تونه جذاب باشه هیچ چیز واسه یه خانم ارزشمندترازاین نیست که طرف مقابلش در روابط واحساساتش صادق باشه ادم با شکمی که ۶تکه نیست و…می تونه سر کنه اما با عدم صداقت هرگز هرگز

   Thumb up 30 Thumb down 3

  37. سعيد امامي

   باسن سخاوتمندانه !عوووق !
   با اینکه کریس رونالدو رودوست دارم ولی باید بگم قیافش خیلی بی کلاسه!اندام فیتنسی زیاد جالب نیست به نظرم!آدم مثل گوریل میشه!
   به نظرمن خوشتیپ و خوش هیکل یعنی این:
   http://www.axgig.com/images/48869431987811084157.jpg
   آلن دلون مردی با چشمان نافذ و صورتی جذاب که دیگه پیر شده!

   Thumb up 22 Thumb down 9

  38. هر خانومی که اقا با این شرایط میخواد باید خودش هم حداقل شرایط رو فراهم کنه نه اینکه چشمش دنبال این مدل مردا باشه
   اما خودش
   شبیه خاکریزِ بعد از اصابت خمپاره !!!!!!!

   Thumb up 22 Thumb down 4

  39. ترانه/تهران

   منم قد بلند و هیکل ورزیده برام خیلی مهمه ولی تقریبا ۷۰ درصد پسرایی که میان سمتم قد متوسط یا کوتاه دارن با اینکه خودم قدم بلنده و من همیشه از این موضوع هم ناراحتم هم تعجب میکنم که چرا پسری که قدش از من کوتاه تره یا هم قدمه من براش جذابم ! پسرای سایت اگه واقعا دلیلش رو میدونین بهم بگین لطفا البته با اجازه اقا منصور

   Thumb up 20 Thumb down 4

  40. گل مجلس(مهرو)

   جالب بود که خیلی از خانما رفتن تو رویا و گفتن اره ما همچین مردی می خوایم
   خب عایا خودتون هم ملاک های یک زن جذاب رو دارا هستین؟

   Thumb up 33 Thumb down 12

  41. خانم مهرو! چه اشکالی داره؟ وقتی مردا دنبال دخترای داف هستن،چرا ما ازشکم شیش تیکه بدمون بیاد؟البته
   مرد جذاب از نظرمن فقط جورج کلونی;-)

   Thumb up 15 Thumb down 7

  42. پس بگو چرا کسی مارو نگاه نمیکنه . تو این مواردی که گفتی فقط ریش و دارم /نه باسن سخاوتمندانه ای داریم نه کمر مخروطی و عضلانی /خخخخخخخ
   خنده ی مرموزانه هم بلد نیستیم بدبختی.یا مثل اسب میخندیم یا برج زهرماریم /حالت عادی نداریم

   Thumb up 48 Thumb down 0

  43. بهاره/۳۳/کرج

   شوهر منم نه دقیقا ولی خیلی به این عکسها شبیهه مخصوصا عکس شماره ۳ البته قیافش خیلی مردونه تره. خودم همیشه دوست داشتم مرد زندگیم ورزشکار باشه اینطور تصویرهایی تو ذهنم نداشتم ولی خب خدا رو شکر همونی که میخواستم بهم داد. اخلاقشم که نگووووووو.

   Thumb up 24 Thumb down 0

  44. خیالی نیست

   مهم اینه که ما رو همینجوری که هستیم بخوان وگرنه بهتر از ما رو که همه دوس دارن!!!

   Thumb up 29 Thumb down 1

  45. پس چرا من از این بدن بادالوها خوشم نمیاد هان هان هان؟؟؟؟

   من همش حس میکنم این بدن سازا دارن به زور راه میرن مرد فقط باید یکم بازو داشته باشه که عین سیلی بکوبونی تو بازوش شـــــــــــرقی صدا بده

   همین

   Thumb up 17 Thumb down 4

  46. مرد از لحاظ ظاهری فقط عضلانی باشه کافیه . باید فقط درک و شعور و فهم بالاداشته باشه تجربه س که دارم میگم . خیلی مهمه مرد درکش از زندگی بالا

   Thumb up 19 Thumb down 2

  47. مرد اونه که پشت ادمو خالی نکنه
   هرشکلی میخاد باشه

   Thumb up 34 Thumb down 3

  48. از بعضی از کامنت ها بیشتر از مطلب خوشم اومد
   دمتون گرم

   Thumb up 18 Thumb down 0

  49. مرد فقط کمرش و دستای مردونه و بازو و قدش مهمه بنظرم. اینکه میگن اینا برا اول ازدواجه و بعدش عادی میشه رو قبول ندارم. خود من یکی از دلایل انتخاب همسرم قد بلندش بود. هنوزم از دیدن بلندی قامتش لذت میبرم. اگه کوتاه بود مطمئنم نمیتونستم به اندازه الان دوستش داشته باشم. دوستم با مرد کوتاه قدی که سالها عاشق هم بودن ازدواج کرد. هنوزم کنارهم راه نمیرن و مطلقا پاشنه بلند نمیپوشه که کسی متوجه نشه هم قدن

   Thumb up 13 Thumb down 3

  50. شکم سیکس پک و باسن سخاوتمند و …
   اینا همه حرف مفته مرد باید … بلد باشه.
   یه سر به دادگاهای خانواده بزنید ببینید چند درصد از طلاقا مال نارضایتی از رابطه زناشوییه.

   Thumb up 25 Thumb down 0

  51. سلام به همه!
   به نظر من برای مرد زندگی اول اخلاق! واقعا مهمه! و البته به قول سهیلا جان درک بالا! به قول مهران مدیری درک مثل توک دماغ میمونه! بالاش خوبه! 🙂
   از نظر ظاهری هم باید به هم بیان و متناسب باشن. اگه یکیشون خیلی سر باشه به نظرم یکم ترس داره!
   اما مطابق با این متن برای رابطه کوتاه مدت! والا چه عرض کنم! نظری ندارم! فک کنم چون ی سری مسائل توش مهمه این چیزا هم مهم باشه خب!

   Thumb up 18 Thumb down 1

  52. مینو تهران

   درست بود همش
   خوب مهمه دیگه !

   Thumb up 14 Thumb down 8

  53. تو این دوره زمونه ظاهر خیلی مهم شده متاسفانه

   Thumb up 17 Thumb down 1

  54. من که مرد ندیدم همشون گاو های دوو پا بودن

   Thumb up 17 Thumb down 17

  55. منتظر پست : جذاب‌ ترین اندام‌ های بدن دختران از دید آقایان

   Thumb up 27 Thumb down 4

  56. راستش از این پستایی بود که حالم به هم خورد… حال به هم زن نبود؟ زشت نبود ؟ آخه هیچکس اعتراضی نکرد. توهین آمیز بود… نمیدونم چی بود بدم اومد… این چیزا میره در درجه آخر. اونم فقط درباره همسر… اونوقت این اومده یه جوری مسئله رو باز کرده انگار ما یه جنس مخالفو می بینیم اول این چیزا رو می بینیم… جمع کن بابا… مطلب ترجمه شدش به درد عمه خارجیش میخوره…

   Thumb up 13 Thumb down 11

  57. برای انتخاب همسر،صورت جذاب ، قد بلند و هیکل جذاب همسرم خیلی برام مهم بود، اینی هم که میگن بعد از یه مدت واسه آدم تکراری میشه رو اصلا قبول ندارم.. بعد این همه سال هنوز بهش نگاه میکنم لذت میبرم… نمیدونم شایدم چون اخلاقش خیلی خوبه، جذابیت ظاهریش هنوز برام قشنگه…

   Thumb up 25 Thumb down 1

   • خدا رو شکر که همه خانمهایی که تو گیز میز هستند از همسرانشون راضی هستند

    دوستان قدر لحظاتتون رو بدونید و همیشه شاد باشید

    Thumb up 16 Thumb down 0

  58. من شوهر می خواااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام یا چه ته ریش و صورت جذاب و چهارشونه و بازوهای گنده و شکم سیکس پک و صورت جذاب و قد ۱۸۰ به بالا و بی امو و پول و ثروت داشته باشه چه بخات کچل زشتو شکم گنده ی کوتوله دماغو با یه عینک ته استکانی باشه تازه اگرم سین شینشم موقع حرف زدن بزنه و کلی تف از دهنش بیاد بیرون و چشاشم قیچ باشه ، اغا خیالی نی به خدا فقط شوهر باااااااشه
   من شوهر می خوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام

   Thumb up 23 Thumb down 31

   • فاطی خانوم خودتون رو کنترل کنید! اینی که دنبالشین همه جا ریخته. کافیه اولین کسی که در خونه رو زد بهش جواب مثبت بدین.
    فقط در عجبم بدونم دقیقا شوهر رو چی میدونین!

    Thumb up 20 Thumb down 3

   • فاطمه جان ❗ بیخیال گلم …. باور کن بعد از ی مدت ب خودت فحش میدیا … این چ حرفاییه

    تف بریزه بیرون یکم خودتو بالا بدون گلم …. شووووووهرررررررر خوب پیدا کن ک ی عمر تکیه

    گاهت باشه نه شوعررررررررری ک از وجودش ب تنگ بیای

    نکن گلم …. اینجوری نگوووووو

    Thumb up 19 Thumb down 4

   • انگار شما فقط اصل مطلبو چسبیدید؟؟؟؟!!!!
    با این پشتکاری که داری حتما موفق میشی!

    Thumb up 21 Thumb down 1

  59. همه اینا رو داشته باشه اخلاق نداشته باشه فایده نداره

   Thumb up 28 Thumb down 0

  60. واقعا در جهان سوم سطح فکری خیلی پائینه نظرات خوندم نتیجه گیری کردم
   حالا میفهمم چرا جهان سومی هستیم

   Thumb up 11 Thumb down 1

  61. وای عالی بود…من که عاشق ارسلان قاسمیم..با ینفر دیگه که واقعا چهره مردونه داره و خوگشله معرف همس…واقعا ظاهر مهمه…برای مرد سینه پهن وبازو بزرگ و کلا چهره مردونه و کمی خشن خیلی خوبه…
   اونایی که میگن ظاهر که مهم نیس عادی میشه …نه ظاهر زشت عادی میشه نه ظهار قشنگ بلکه اگر زشت انتخاب کنیم تازه بنظر من بدتر میشه ادم و حساستر میشه…اوناییم که میگن ظاهر مهم نیستو اخلاق مهمه..اعتماد به نفس دارنااااا..کودوم مردی اخلاقش خیلی عالیه..منکه ندیدم

   Thumb up 6 Thumb down 11

  62. اینا همش حرفه واسه دختر فقط شوهر مهمه
   سوسک باشه ولی شوهر باشه

   Thumb up 8 Thumb down 18

  63. سماء اردیبهشتی

   ن خوووووووووووشم اومد منصور جوون زدی ب هدف…مخصوصا شکم عضلانی وبازوهای قدرتمند….ولی اون لبخند مرموز و کجای دلم جابدم آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ولی مغرور و باهات هستم

   Thumb up 7 Thumb down 0

  64. الان دوروزمونه طوری شده که ادم باید دنبال کسی که اهل زندگیه بگرده!وگرنه این چیزا دیگه مهم نیس!کسی هم که این مواردارو داره دیگه دنبال زندگی نیس!این همه دختر که عاشق هیکلن!یه شب با این یه شب با اون!

   Thumb up 10 Thumb down 1

  65. اینا همش بهونه س.پول داشته باش کور و کچل و چلاغ باش بازم با کله میان

   Thumb up 8 Thumb down 1

 • ارسال نظر